>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ciekawie zapowiadają się dzisiejsze biegi masowe...
kobiety:
u kobiet mocna znów powinna być Berger, najlepiej wygląda top7 w bwinie po 1.50. Pary w których jest zestawiona w większości nie do obstawienia, ale z Jonsson można ją puścić. Norweżka najlepiej spisała się w biegu pościgowym nie mówiąc już o występie w biegu indywidualnym, widać że jest w wielkiej formie...
Neuner nie ruszam, pewnie będzie wysoko, ale mnie ten jej sposób strzelania nigdy nie przekona już chyba...
Kuzmina, Khrustaleva - jak już to w ciekawych parach przeciwko nim
Dorin ze swoim biegiem hmm pewnie skończy się to poza 20-tką, warto grać przeciwko niej
prócz Berger i Neuner o najwyższe pozycje walczyć powinny pozostałe Niemki, Wilhelm i Henkel pokazały w czwartek że są mocne, a i Hauswald po przerwie może namieszać, choć jest bardzo niestabilna w stójce i nieco mniejsze szanse jej daje od pozostałych. Na pewno Domracheva będzie wysoko, z Ruskich najbardziej Zaitsevej sie obawiam
Szwedki no cóż, słabo to widze, chyba Jonsson już tu nic nie zdziała, nawet jeśli w końcu wyjdzie jej strzelanie to biegowo odstaje od pozostałych z czołówki, Olofsson nieco lepiej, to ona chyba dzisiaj ma większe szanse powalczyć.
No i znów mocna może być Brunet... natomiast Bailly strzelecko bardzo przeciętna, warto coś zagrać przeciwko niej
z naszych największe szanse daje Cyl, która jest najrówniejsza, najbardziej kompletna z naszych, dobry występ to dla mnie będzie miejsce jednej z naszych w piętnastce
więc ja gram:
Domracheva - Bailly 1 1.50
Berger top7 1.50
Domracheva - Tofalvi 1 1.24
można też spróbować:
Flatland - Dorin 1 1.45
Berger - Jonsson 1 1.70
Domracheva 1-10 1.35
Brunet 1-10 2.10

panowie:
Jay, Ferry - pierwszy z nich limit szczęścia wyczerpał pewnie już na całe życie, niestety nie znalazłem ciekawej pary z nim by zagrać przeciwko Francuzowi.
Ferry to zawodnik nieprzewidywalny, no bet
Svendsen top 7 1.50. Strzelecko bardzo równy, czołówka biegowa, kandydat do medalu, top7 izi
Sumann niebezpieczny, na pewno powalczy, jak wyjdzie trudno powiedzieć, ja typuję go na miejsca 5-7
Bjoerndalen gółówny kandydat do zwycięstwa
Novikov - od zawsze świetny strzelec, przeciętny biegacz, w top 10 go nie widzę ale z Deryzemlyą powinien sobie poradzić (1.65)
Fak - więcej szczęścia niż Jay, oczywiście poza 20-tką
w Ruskich nie wierzę, jak już któryś ma powalczyć to najszybciej doświadczony Tcherezov
Francuzi tak naprawdę bardzo przeciętni w tych mistrzostwach, obraz zamydlił ten niezasłużony sukces Jaya
Landertinger - specjalista od biegów masowych. Dobry biegacz, który jednak niczym się jeszcze nie wyróżnił w Vancouver, znając jednak jego możliwości, no bet
Eder kolejny Austriak, którego stać na miejsce w szóstce
Niemcy jak Ruscy, ciężko będzie im coś zdziałać, choć Greis to zawodnik którego unikam na kuponach
Hurajt, Leguellec - biegowo nie zaskoczą, ot tacy sobie biegacze, jednak na strzelnicy pokazują się z dobrej strony, może któryś znów być w dziesiątce
najbardziej podobają mi się typy przeciwko Burkowi, w Pucharze Świata świetnie biegowo sobie radził przez co jego słabe występy w stójce nie były tak zauważane, jednak prawda jest taka że w tej pozycji jest naprawdę przeciętny
no i Sikora... bardzo życzę mu medalu i ma na to spore szanse, nie spodziewam się po nim 20/20 na strzelnicy, bo po prostu nie stać go na to, ale jeśli narty &quot;będą jechać&quot; nawet z 2 pudłami może na tym podium się znaleźć, oby
więc gram:
Sikora- Burke 1 1.56
Bjoerndalen - Tcherezov - Ustyagov 1 1.45
można też spróbować:
Novikov - Deryzemlya 1 1.65
Eder - Burke 1 1.42
Sikora 1-10 1.85
par z udziałem Sikory jest sporo ciekawych, ale nie ma sensu się też podpalać, bo potem wyjdzie spory minus na koncie
co sądzicie?
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Ja wyraże swoje zdanie dobry tok myślenia amsz według mnie powinny wejśc typy ale jak będzie zobaczymy sport nieprzywidywalny ale głównie dzisiaj mają wykazać się ,,biegacze&#39;&#39; a nie ,,strzelcy&#39;&#39; bjoerndalen powinien zdobyc medal sikora w 10 powinien się znaleźć ja bym na twoim miejscu dodał jeszcze neuner gdyż przy błednych 3 strzelaniach 3 minuty ekstra potrafiła być 10 biega niesamowicie a teraz z rundami karnymi które są czasowo mniej więcej połowe krótsze od minuty powinna miec medal ale według mnie lepiej ją dac z jonsson która przy 4 pudłach była 49!! więc nie biega szybko strzela też słabo forma jej uciekła a kursik niczemu sobie życze wygranej pozdro ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
taki jest biathlon...
Sikora przegrał z młodszym z braci Fourcade 6 sekund w biegu, jednak strata na mecie była prawie 20 sekund większa, a tak naprawdę ponad 20 sekundowa. Młode pokolenie biathlonistów uczone jest zupełnie innego sportu, czasu się nie oszuka, od dawna irytowało mnie to ile czasu traci nasz na strzelnicy, za 4 lata nie ma czego szukać gdy poziom jeszcze się podniesie, a takie czynniki będą miały jeszcze większe znaczenie - decydujące...
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
co sądzicie o parze A.Cyl -k. Pałka kurs 1.66 na bet365.?
Też na to popatrzyłem, ale doszedłem do wniosku, że zagram jednak takie cuś:

Olimpiada Zimowa - Kobiety - 12,5km start wspólny
Brunet vs Olga Medvestseva typ Brunet kurs 1.66

Brunet trzy biegi w Vancouver i trzy razy przed Medvestsevą.
Mam nadzieję, że i dzisiaj będzie konsekwentna:)

A wcześniej poszła Madzia Neuer, ale Svendsen dał dupci i ............ nie kuszę losu:)

Pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
co sądzicie o parze A.Cyl -k. Pałka kurs 1.66 na bet365.?
Ja popieram. Agnieszka znacznie lepsza biegowo od Krystyny Pałki. Poza tym na strzelnicy Pałka stosunkowo długo mierzy, a Cyl jako jedna z najszybszych wykonuje strzelanie. Kurs całkiem ok, dla mnie do pobrania.
Olo // żeby nie pisać nowego posta. Też popieram typ ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ogolnie sporo niespodzianek, ja dzieki nowakowskiej wyszedlem na swoje
@Olo_13 wyszlo jak wyszlo, gdyby bukmacherka opierala sie tylko na statystykach juz dawno bylibyśmy milionerami Nowakowska biegla i strzelala lepiej od Cyl o czym pisalem przed zawodami
Tomek mnie zawiodl i bardzo mi go szkoda, teraz na pewno bedzie chcial skonczyc kariere ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ogolnie sporo niespodzianek, ja dzieki nowakowskiej wyszedlem na swoje

@Olo_13 wyszlo jak wyszlo, gdyby bukmacherka opierala sie tylko na statystykach juz dawno bylibyśmy milionerami Nowakowska biegla i strzelala lepiej od Cyl o czym pisalem przed zawodami

Tomek mnie zawiodl i bardzo mi go szkoda, teraz na pewno bedzie chcial skonczyc kariere ????
Szybciej biegła i szybciej strzelała Cyl, więc nie wiem skąd bierzesz informacje, że Nowakowska szybciej biegła. Weszło Ci na ostatnim strzelaniu gdzie jako jedyny raz &quot;bardzo dobrze&quot; strzelająca Nowakowska się nie pomyliła.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
napisalem lepiej, a nie szybciej, czytaj dokladnie,
dziwne masz teorie wszystko szybciej a jednak przegrala...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
napisalem lepiej, a nie szybciej, czytaj dokladnie,
dziwne masz teorie wszystko szybciej a jednak przegrala...
Drugi typ jaki wybralem mysle, ze jest bardzo prawdopodobny

Cyl VS Nowakowska typ: [email protected] bwin

tutaj stawiam na Weronike Nowakowska, mysle, ze jest duzo lepsze zawodniczka, szybsza biegowo i lepiej strzelajaca, przy odrobinie szczescia stac ja nawet na medal
Ja pisałem o szybkości biegu, a czasowo Cyl była szybsza, biega szybciej po prostu.

A co do strzelania to szybkość strzelania też zalicza się do jakości, bo co z tego, że ktoś strzeli bezbłędnie jak inny nawet mimo pudła szybciej wybiegnie ze strzelnicy bo szybko strzela i dobrze biega. Na jednym strzelaniu jak się traci 5-6 sekund, to właściwie tak jakby się nie miało przewagi 1 trafienia więcej.

Jakby była taka dużo lepsza, to by była nie 2 miejsca, a 12 wyżej od Cyl.

A co do opierania się na statystykach, to jakoś jak przed startem zapytałem na czy opierasz się twierdząc, że Nowakowska jest dużo lepsza od Cyl, to nie raczyłeś mi odpowiedzieć, mimo iż byłeś na forum, więc najwidoczniej nie miałeś argumentów.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
nie ma co ciagnac glupiej dyskusji, rzeczywiscie nie mialem jak tego zargumentowac, chociaz bylem niemal pewny, ze typ wejdzie, poprostu czasami jest to nieracjonalne przeczucie, ktorego nie mozna dokladnie argumentowac
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
ech Cyl takie dwa ładne kuponiki mi skisiła wczoraj. Bukmacherzy jej wczoraj chyba lufę w karabinie wygieli , bo inaczej nie mogła przegrać z K. Pałką ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Kogo typujecie? Bukmacherzy różnie oceniają szanse
Totomix niemcy 1,85, rosja 2,15
Z kolei fortuna 2,4 niemki i 2,1 rosjanki.
Za 2,4 chyba warto łapać, chociaż ostanio mam wstręt do niemek jak Neuner w sztafecie ładny kuponik mi zawaliła
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Niemki bez Neuner, z jednej strony może być dobrze ale wiadomo jak ona biega i ile potrafi nadrobić a te ZIO w jej wykonaniu jeżeli chodzi o strzelanie powiedziałbym że rewelacyjne.

O zwycięstwo powinny walczyć Niemki, Rosja ale też groźne mogą być i na pewno będą Francuzki, podobnie Szwecja nie trafiła Jonsson i Olofsson z formą ale sztafeta to inna bajka, i jeszcze bym zaliczył Ukrainki w końcu siostry Semerenko i Khvostenko.

Ja stawiam na Francuzki, drugie Niemki i trzecia Rosja.

Polska pewnie 6-8 miejsce.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Niemki bez Neuner, z jednej strony może być dobrze ale wiadomo jak ona biega i ile potrafi nadrobić a te ZIO w jej wykonaniu jeżeli chodzi o strzelanie powiedziałbym że rewelacyjne.

O zwycięstwo powinny walczyć Niemki, Rosja ale też groźne mogą być i na pewno będą Francuzki, podobnie Szwecja nie trafiła Jonsson i Olofsson z formą ale sztafeta to inna bajka, i jeszcze bym zaliczył Ukrainki w końcu siostry Semerenko i Khvostenko.

Ja stawiam na Francuzki, drugie Niemki i trzecia Rosja.

Polska pewnie 6-8 miejsce.
Niemki z Neuner by miały wg mnie na bank medal, tak może być różnie.
Wygrać powinny Rosjanki.
Francuzki jakoś mnie nie przekonują. Brunet to wiadomo solidna firma, ale reszta zwłaszcza strzela różnie. Oczywiście są tu dobieranki, ale to czas ucieka, a w biegu też mistrzyniami nie są.
Ukrainki wyglądają solidnie, mają solidną pakę.
Mi się bardzo podoba na dziś Białoruś. Daria wiadomo, że jest liderką ekipy i bardzo mocnym punktem. Ale reszta wcale nie jest taka słaba. Skardino, Kudrashova i Kalinchik to nie są jakieś słabiaki tylko dość solidne zawodniczki. Nieźle strzelają, w biegu może nie liderują, ale mają zwykle niezłe tempo. Może nie jest to ekipa na medal, ale Top 5-6 moim zdaniem tak.
Norweżki nie powinny być wysoko.
Słowenki wyglądają nawet nieźle chociaż tej Ravnikar nie znam.
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Według mnie faworytkami są Rosjanki, a w dalszej kolejności Niemki i Francuzki. Miłą niespodziankę mogą zrobić swoim kibicom Ukrainki i Białorusinki. Natomiast Szwedki i Norweżki mogą okazać się największym rozczarowaniem w tym biegu sztafetowym.

Rosjanki mają bardzo zrównoważoną drużynę. Zawodniczki solidne na strzelnicy i w biegu. Do tego świetnie odnajdują się w biegach sztafetowych. Według mnie zespół prezentujący się najrówniej na przestrzeni całego sezonu. Rzadko zawodzą jako sztafeta.

Niemki bez Neuner, a z Wilhelm, Hauswald, Beck oraz Henkel specjalnie mnie nie przekonują. Biegowe nie są tak mocne jak wszystkich do tego przyzwyczaiły, a i forma strzelecka jest mocno niestabilna. Tak na prawdę poza Neuner i Hauswald żadna inna Niemka nie jest w bardzo dobrej formie na Olimpiadzie.


Francuzki będą groźne ze względu na świetne strzelanie, ale nie sądzę, żeby włączyły się do walki o złoto. Myślę, że one powalczą o brąz (ewentualnie przy katastrofie Niemek o srebro) właśnie z Ukrainą i Białorusią. Zawodniczki obu tych reprezentacji prezentują wysoką formę na IO i w drużynowo również mogą być bardzo groźne.

Szwedki przy słabej formie Jonsson, a także przeciętnej Olofsson i z zawodniczkami tak słabymi i kompletnie bez formy jak Nilsson i Hogberg według mnie nie będą w TOP5. Podobnie widzę szansę Norweżek. Berger i Flatland na pewno zaprezentują się solidnie, ale dwie następne zawodniczki to nie ta klasa. Eikeland na strzelnicy fatalna, a i w biegu specjalnie nie nadrobi. Rogstad powinna dobrze spisać się na strzelnicy, ale biegowo wygląda bardzo słabo.

Rano pokusiłem się o zagranie takich typów:

Chiny - Białoruś @1,60/ Rosja - Francja @1,52/ Niemcy - Szwecja @1,25/ Norwegia - Ukraina @1,90 w Tobet oraz Rosja - Norwegia @1,25 i Chiny - Ukraina @1,50 w Bwin, a także Rosja - Szwecja @1,30 w Betway.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nie wygląda na to by Rosjanki mogły biegać jakieś kółka, Sleptsova, Bogaliy, Medvedtseva i Zaitseva - skład równy, nie widzę opcji by któraś mogła zawalić, może i biegowo bez fajerwerków, ale powinno wystarczyć do zwycięstwa.
Niemki no cóż... Neuner jest najlepszą Niemiecką biathlonistką, mogłaby biegowo zrobić tą różnice, nic po jej dotychczasowych startach w Vancouver nie wskazywało by mogła zawalić, jest w dobrej formie strzeleckiej, a Beck, no cóż, wiadomo że nie zawali ale nic nie zyskają wystawiając ją, rozumiem że niekiedy lepiej postawić na słabszą ale stabilną zawodniczkę, jednak Niemki moim zdaniem nie są tak mocne by miały prawo takie manewry przeprowadzać, mają taką przewagę nad innymi?! oczywiście że nie... mimo wszystko osłabili się tym.
Francuzki są przewidywane do stanięcia na najniższym stopniu podium, Brunet bardzo silny punkt, Becaert doświadczona, indywidualnie nie zachwyca (choć i nie zawodzi tak jak choćby słabsze Szwedki), jednak w biegach sztafetowych bardzo solidny punkt, jednak w jej przypadku na pewno coś dobierać będzie musiała. Dorin na strzelnicy wydaje się mocna, jednak biegowo zdecydowanie najsłabsza spośród Francuzek. Bailly sporo się napudłowała w Vancouver, biegowo mocna.
Szwedki - Hogberg???? na co ją stać niewiadomo, Nilsson strzelecko bardzo nierówna, do tego Olofsson i Jonsson nie tak mocne jak w Pucharze Świata. Trudno powiedzieć na co je stać.
Norwegia - wiadomo Eikeland i Rogstad odstają od pozostałych koleżanek.
Ukrainki - dużo biegowo nie tracą do najlepszych, jedynie Khvostenko odstaje pod tym względem, na rundy karne, problemy na strzelnicy nie ma co liczyć z ich strony
Białorusinki to przede wszystkim bardzo dobre strzelecko biathlonistki, poniżej pewnego poziomu nie zejdą
Polki stać dzisiaj na walkę o czołowe pozycje, martwić się można tylko o stójkę Gwizdoń i Nowakowskiej.
Słowenki z Gregorin na ostatniej zmianie też niebezpieczne, strzelecko Brankovic ostaje nieco
Rumunia, Kazachstan - nie widzę szans by podjęły walke z którąkolwiek z wymienionych wyżej ekip.
Włoszki bardzo słabe biegowo w startach indywidualnych
Czeszki to poziom Włoszek, albo i niżej, nieco lepiej biegają ale strzelecko może być słabo
Słowaczki po dwóch zmianach mogą być wysoko, jednak skończą pewnie koło Włoszek jak nie niżej
Chinki - biegowo niczym się nie wyróżniły, a strzelecko w Vancouver oczywiście nieciekawie

prawda jest taka że wydarzyć się może dzisiaj wszystko, nie ma na tych trasach dużych różnic, więc jednak trzeba grać przeciw Chinkom i innym ekipom które na strzelnicy nie są pewne.
Polki miejsce w dziesiątce obowiązek, jak nie w ósemce, jeśli wytrzymają psychicznie to 5-6 miejsce jak najbardziej realne

kilka moich propozycji...

Polska - Włochy 1 1.30
tobet - nie ma o czym mówić, Polki dużo szybsze, do tego Włoszki tutaj strzelecko słabo
Słowenia - Włochy 1 1.47 bet24 - Słowenki to solidna sztafeta, prezentują się tu dużo lepiej od Włoszek
Białoruś - Chiny 1 1.62 bet24 - Chinki są bez formy, strzelecko praktycznie każda z nich może zawalić i jestem przekonany że pod względem dobieranych pocisków będą w ścisłej czołówce a i bez rund karnych się nie obędzie. Może i drużynowo Białorusinki nieco biegowo stracą ale na strzelnicy są tak dobre, jesli chodzi o dobieranie pocisków pewnie będą miały ich na koncie dzisiaj najmniej.
Ukraina - Chiny 1 1.45 bet24 - podobnie jak wyżej. Ukrainki może i pocisków trochę więcej będą dobierać, ale o rundach karnych nie ma mowy, biegowo nieco lepsze od Białorusinek, na Chinki powinno to wystarczyć
Polska - Czechy 1 1.30 betway/tobet. Dużo gorzej strzelają do tej pory a i biegowo wyglądają słabiej.
Słowenia - Czechy 1 1.50 Unibet. Słowenki są po prostu nieco lepsze, a do tego na ostatniej zmianie mają wielki atut - Gregorin...

Pałka - Hogberg 1 1.50
tobet. Niby Szwedka potrafi się skoncentrować na występy w sztafecie, ale bez przesady... w biegu indywidualnym biegowo dramat, do tego ze strzelaniem u niej też średnio. Wydaje się że Polka i biegowo i strzelecko jest po prostu obecnie lepsza.
w tipsporcie na Polki z Chinkami 2.04 gdy choćby w bwinie spadło do 1.45
z ciekawostek...
Polki 1-5 po 5.00 w tymże tipsporcie to też sporo za dużo
Norwegia - Polska 2 2.73 - przesadzony kurs. ja tego nie zagram, wole typki, które wyżej opisałem, ale taki kurs warto rozważyć, Eikeland i Rogstad prezentują tu się nawet słabiej od Gwizdoń.
Czechy - Słowacja 2 2.28 to także sporo za dużo. Tu wszystko rozchodzi się o młodą Słowaczkę Prekopovą o której za wiele niewiadomo. Halinarova nad Vitkovą może kilka sekund nadrobić, Kuzmina nad Rezlerovą sporo nadrobi, pytanie ile straci Prekopova do najsłabszej Czeszki Soukalovej, na ostatniej zmianie dobrze biagająca Gerekova lepiej prezentuje się dotychczas od Vejnarovej. Ciekawy kurs...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom