>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biegi narciarskie 2015/2016 - Ski Tour Kanada 01–12.03.2016

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint Kobiet stylem klasycznym w Canmore
Od 18.30



Jesssica Diggins vs Sadie Bjornsen 1 @ 1.83 Bet365 ✅ 6-18




Profil trasy bardziej pod Diggins. Będzie to dosyć wymagający sprint i przygotowanie fizyczne będzie niezwykle ważne. Bjornsen potrafi ładnie zawalczyć w sprincie, ale często sił starcza jej na góra dwa biegi, a potem zaczyna się kłopot. Było już wiele razy tak, że zaliczyła świetne kwalifikacje, dobry bieg w 1/4, a na dalszą rywalizację energii brakowało. Ona ma szanse w takiej rywalizacji, ale według mnie na zdecydowanie łatwiejszej trasie, kiedy nie ma trudnych podbiegów. Tutaj natomiast podbieg dwa razy po 30m i mogą zacząć się kłopoty. Generalnie mimo, że to jest jej teoretycznie lepszy styl to w tym sezonie w sprintach klasykiem wypada fatalnie. 12 miejsce w Kuusamo, a potem Oberstdorf 44 lokata, Drammen - 18 i Sztokholm 37. W bezpośredniej walce mamy 3-1 dla Jessicy, która była odpowiednio 25, 21, 13 oraz 15. Podczas tego touru lepiej spisuje się Diggins. Ona nawet w klasyku potrafi sporo dołożyć koleżance. Jej głównym atutem jest lepsza wytrzymałość i umiejętność szybszego regenerowania organizmu i takim sprincie jak ten dzisiejszy może to być kluczowe. Diggins jest w stanie przytrzymać się nawet mocnych Norweżek i jak nie z miejsca to gdzieś z czasem zawsze prześlizgnąć się dalej.


Sprint Mężczyzn stylem klasycznym w Canmore
Od 19.10


Sergei Ustiugov w TOP 3 @ 2.25 Bet365 ⛔ 9


Przejrzałem listę faworytów i na prawdę tutaj jakiś wybitnych sprinterów mamy może 6-7 i nic więcej. Każdy kto śledzi tegoroczny ToC to widzi, ze Rosjanin może obok Northuga jest tutaj zdecydowanie najlepiej przygotowany. Ostatni występ to pokaz jego siły kiedy przez 15km nadawał mocne tempo i za nic nie dał się dojść Norwegowi. Sergei wygląda na bardzo mocnego i według mnie jest tutaj faworytem do końcowego triumfu w tym cyklu. Do tej pory często można było mieć zarzut do Niego, że nie najlepiej od strony taktycznej rozgrywa te sprinty, ale tutaj pod tym względem imponuje. W Gatineau pokazał klasę, w Quebecu również podium. Nie dość, że sam jest mocny to właśnie taka trasa dzisiaj pod Niego. Jeden dosyć długi jak na sprint podbieg pokonywany dwukrotnie i on tam będzie atakował. Do tego rywale jakby lekko odczuwali zmęczenie. Krogh i Iversen już w sobotę umierali w pościgu. Mieli trochę wolnego, pewnie odpoczęli, ale widać po nich trudy sezonu. Brandsdal jakiś przygaszony. Hattestad wielki sprinter, ale tutaj na razie nie błyszczy. Northug też ma odchyły i często do finału mocny, a potem gdzieś nie ma miejsca na finisz. Finał jeżeli nie dojdzie do jakiegoś upadku czy innego pecha bardzo realny, a biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie Ustiugov wygląda do tej pory na faceta znakomicie przygotowanego do tego cyklu spokojnie stać go na trzeci finał i trzecie pudło w Tour of Canada.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg łączony na 15km (skiathlon) Kobiet w Canmore
Od 18.00



Kerttu Niskanen vs Anne Kylloenen 1 @ 1.72 Bet365 ⛔ 7-5


Niskanen próbowała w klasyku, nic nie urwała. Sama słabo wyglądała, a Kylloenen świetnie wytrzymała. Na finiszu to już bez szans i wtopa o sekundę.

Bieg dopiero jutro, ale trzeba już grać. Czekałem na taką parę i szybko się
doczekałem. Nie mam wątpliwości, że warto atakować tutaj wygraną Niskanen. Dzisiejsze sprinty było bardzo wyczerpujące i 4 biegi dzisiaj jutro mogą dać negatywny efekt i spore problemy podczas aż 15km po równie trudnym terenie. Nie od dzisiaj wiadomo, że Kylloenen ma spory problem z szybką regeneracją i często u niej można zaobserwować nagły spadek energii i wielkie kłopoty na trasie biegu. Dla niej to dystans 5-10km to coś optymalnego, a na dłuższym miewa swoje problemy z rozłożeniem sił i wytrzymaniem dystansu. Kylloenen dzisiaj biegała do końca. W finale na ostatniej prostej już praktycznie człapała. Niskanen ma dwa starty mniej i może to mieć ogromne znaczenie w trakcie jutrzejszej rywalizacji. Nawet w normalnych okolicznościach to ona byłaby faworytką. W tym tourze na dystansach wygląda nawet nieco lepiej. W masówce na 10km klasykiem lepsza o 4sek, w pościgowym łyżwą miał czas o 12sek lepszy. Będę mocno zdziwiony jeżeli Kylloenen będzie w stanie tutaj trzymać równe tempo innych biegaczek. Wiele razy była w takiej sytuacji i wiele razy po prostu od startu było widać, że nie mogła biec we własnym rytmie, we własnym tempie. Niskanen po gorszym okresie, problemach zdrowotnych zaczyna łapać swoją lepszą dyspozycję i według mnie z tej rywalizacji wyjdzie jutro bez problemu zwycięsko. Przygotowanie fizyczne, lepsza kondycja tym razem zadecyduje. Wchodzę w ten bet mocniej.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg łączony na 30km (skiathlon) Mężczyzn w Canmore
Od 20.30



Maxim Vylegzhanin w TOP 3 @ 3.00 Bet365 ⛔ 33 miejsce



Ciężko przewidzieć kto jeszcze ma siły, a kto ich nie ma. Na papierze to już Iversen, Krogh odczuwają trudy. Wczoraj też Ustiugov lekko pływał. Większość par to typowe 50/50 gdzie znowu może zadecydować finisz lub lepszy dzień. Dlatego próbuję większego kursu i miejsca na podium Rosjanina. Wiadomo, że Maxim to specjalista od łączonego i dla Niego czym dłuższy dystans tym lepiej. Wczoraj zbyt wiele nie biegał w sprincie i biorąc pod uwagę, że dzisiaj trasa trudna to na papierze nie powinien być tak zmęczony jak większość rywali. Rosjanin dobrze się czuje w walce ramię w ramię. W obu stylach jest równy i w obu potrafi mocno przycisnąć. Nieźle pobiegł tutaj w masówce klasykiem kiedy zajął 5 miejsce i generalnie ta jego dyspozycja w ostatnim czasie zdecydowanie lepsza. Kilku faworytów może dzisiaj mieć swoje kłopoty i ta stawka zawodników których stać tutaj na podium wcale nie jest jakoś zbyt duża. Vylegzhanin lubi ten bieg i dystans, potrafi się on zmobilizować i od początku trzymać czoła grupy. W takich okolicznościach i na takiego zawodnika jak Rosjanin według mnie warto spróbować postawić.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 10km stylem dowolnym - Kobiety w Canmore
Od 17.45​



Astrid Jacobsen vs Jessica Diggins 1 @ 1.80 Bet365 ⛔ 12-5


Idę w stronę Norweżki. Postawa Jacobsen w całym tym cyklu może się podobać. Cały czas aktywna, cały czas w czołówce. Bez wątpienia jest to trzecia siła na ten moment za Teresą i Heidi. Ona potrafi bardzo mądrze rozgrywać biegi. Wie kiedy przyśpieszyć i dystans wytrzymuje do końca. Na pewno widać, że jest dobrze przygotowana i wystarczy sobie przypomnieć jak nawet w klasyku przez długi czas trzymała się Johaug. Nie spodziewam się, aby mogła mieć tutaj kryzys, słabszy dzień, bo ten dzień odpoczynku daje trochę wytchnienia. W ciemno można zakładać kolejność Johaug, Weng i ktoś trzeci. Może to być Jacobsen, bo Diggins mimo, że mocna to jednak ostatni bieg łączony pokazał, że ciężko jej utrzymać tempo nawet Finek. Astrid na ten moment wydaje się bardziej stabilna, powtarzalna, dobrze sobie radzi na tych trudnych trasach w Canmore i w tej parze typuje jej zwycięstwo.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Heidi Weng - Jessica Diggins 1 @ 1,35 Unibet ✅ 2-5
Weng i Johaug są na ten moment w innej lidze, Diggins w skiatlonie nie wyglądała zbyt świeżo. Trudna trasa faworyzuje Norweżkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 15km stylem dowolnym Mężczyzn w Canmore
Od 21.00​



Alex Harvey vs Didrik Toenseth 1 @ 1.90 Bet365 ✅ 4-46


Końcówka sezonu i wiele dziwnych rzeczy. Oestberg, która od kilku dni ledwo biegła dzisiaj robi show. Teresa daleko w tyle, Jacobsen niemal na poziomie Justyna w łyżwie. Takie rzeczy ciężko przewidzieć.
Na koniec sezonu udanego, nie licząc tych ostatnich dwóch dni leci taki bet

Harvey swoją formę przygotowywał wyłącznie pod ten cykl i widać, że wreszcie biega na swoim normalnym poziomie. Kanadyjczyk to dobry zawodnik, który potrafi kontrolować własne tempo i walczyć nawet o miejsca na podium. Trasy zna jak mało kto i to może być jego atutem. Łyżwą spisuje się dobrze, pokazał to w pościgówce w Quebecu kiedy wykręcił świetny czas i był, aż o 20 sek lepszy od rywala. Oprócz sprintów to właśnie dzisiejszy interwał może być najtrudniejszym startem dla Toensetha. Norweg to mimo wszystko specjalista od klasyka i u niego można zauważyć różnice jeżeli chodzi o uzyskiwane wyniki klasykiem, a łyżwą. Jeszcze w mass startach potrafi się przytrzymać rywali, ale w samotnej walce z czasem o dobry wynik będzie mu trudniej. Na pewno większe możliwości w takim biegu, takim stylem i na takiej trasie ma Harvey. Jeżeli pobiegnie swoje to powinien wygrać tą rywalizację. Miejsce w &#39;&#39;10&#39;&#39; realne, a Norwega raczej się tam nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Alex Harvey - Niklas Dyrhaug 1 1.77 Marathonbet. ZWROT / Norweg chyba przeczuwał, że byłaby wtopa dlatego się wycofał.podejrzewam, ze gdyby wystartował to skończyłby jak Toenseth

Kolega wyżej napisał na temat Harveya wszystko, więc nie będę powtarzać.Trudno się z tym nie zgodzić.Dyrhaug jedzie już chyba na oparach bo już w biegu łączonym nie wytrzymał tempa i nie załapał się do czołówki w której był m.in Harvey.Widać, ze trudy sezonu dają znać o sobie.pozatym nie jest tajemnicą, że styl dowolny to jego słabsza strona.tak więc myślę, że zarówno forma, styl biegu jak i fakt, iż biegną w kanadyjskim Canmore (dobrze znanym Harveyowi) przemawiają za Kanadyjczykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ski tour Canada - klasyfikacja końcowa - Bieg pościgowy na 10km techniką klasyczną
Od 21.00




Krista Parmakoski vs Jessica Diggins 1 @ 1.36 ✅ 4-5
Kerttu Niskanen vs Anne Kylloenen 1 @ 1.50 ✅ 7-8

@ 2.04 Bet365 ✅✅✅



Przed nami ostatni akord tegorocznego sezonu. Na koniec rywalizacji kobiet proponuje taki dubel. Limit nie jest zbyt wysoki, ale za około 700zł można puścić.

Parmakoski dobrze wygląda w tegorocznym cyklu. Udane sprinty, 4 miejsce w łączonym i wczoraj fantastyczny występ na 10km łyżwą i 3 miejsce. Widać, że dziewczyna ma jeszcze zapas sił, a także biegi na sporej wysokości jej bardzo pasują. Dzisiaj wyruszy tylko 7sek za Diggins i można w ciemno zakładać, że szybko ją dogoni i raczej wyprzedzi. Amerykanka nie wygląda jakoś rewelacyjnie. Wczoraj w łyżwie jeszcze w miarę przyzwoity występ, ale klasyk w jej wykonaniu to zdecydowanie słabsza technika i wiele razy nam to pokazywała. W łączonym ogromne straty zaliczyła od razu na części klasycznej i w jej przypadku ta różnica w obu stylach jest mocno zauważalna. Finka wygląda na biegaczkę, która jeszcze jest w stanie coś wykrzesać z organizmu, dzisiaj technika ją faworyzuje i według mnie to ona zajmie 5 miejsce w całym cyklu.


Niskanen
z kolei ruszy 14 sek przed swoją rodaczką i mam wrażenie, że tą przewagę spokojnie dowiezie do mety. Od początku pewnie pobiegnie swoim rytmem, swoim tempem i nie powinna się dać dogonić. Gdyby to była łyżwa to jeszcze Kylloenen mogłaby próbować szybko się podczepić pod koleżankę, ale w klasyku Kerttu jest zawodniczką mocną, nieco silniejszą niż Anne i powinna spokojnie ruszyć raczej w pogoń za Fallą, powalczyć o 7 lokatę niż oglądać się za tym co dzieje się za jej plecami.

U mnie limit 684zł i za tyle też leci.




Ski tour Canada - klasyfikacja końcowa Mężczyzn - Bieg pościgowy na 15km techniką klasyczną
Od 22.00




Matti Heikkinen vs Hans Christer Holund 1 @ 2.00 Bet365 ✅ 6-8




Tutaj mamy typowe value i warto próbować. Heikkinen wygląda znakomicie od kiedy rywalizacja przeniosła się do Canmore. To bieganie na wysokości i w trudnych warunkach jemu po prostu idealnie pasuje. W łączonym wysokie 3 miejsce, wczoraj zwycięstwo odniesione w pięknym stylu na 15km łyżwą. Niewątpliwie Fin złapał formę tuż na finiszu sezonu i kiedy inni umierają na trasie on potrafi mocno przycisnąć. Na starcie ma tylko 10sek straty do Holunda i można przypuszczać i szybko dojdzie rywala. Wiadomo, że we dwóch lepiej się pobiegnie. Tym bardziej, że przed nimi i za nimi jest kilkanaście sekund przedziału. Wcale mnie nie zdziwi jeżeli większość dystansu pokonają wspólnie, chociaż nie wykluczam, że Matti będący w wybornej formie pokusi się o urwanie rywala. Warto jednak zaufać Finowi, gdyż nawet kiedy na finisz wpadną razem to on powinien być lepszy. Potrafi lepiej zafiniszować, ma lepsze przyspieszenie i w takiej końcówce będzie zapewne górą. Tak było w łączonym kiedy finiszował tuż za Ustiugovem, a taki Holund niemal zamykał tą grupę 4-5 biegaczy, bo on nie ma umiejętności sprinterskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
witam.Ode mnie taki typ na bieg pościgowy Pań klasykiem. Teresa Stadlober - S.Ringwald 1 1.77 Marathonbet ⛔ wtopa.nie odrobiła nic.wyjechała się wczoraj na łyżwie chyba
Tereska w gazie co udowodniła we wczorajszym biegu na 10 km łyżwą ( czyli slabszym swoim stylem ) gdzie skończyła na 7 miejscu i dołożyła Ringwald 8 sekund. widać, że złapała formę i pasują jej te trasy i wysokości.Tutaj startuje 15 sekund za Niemką i myślę, że spokojnie jest w stanie odrobić tą stratę.tym bardziej, że Ringwald preferuje styl łyżwowy a Stadlober klasyk
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Szybko typ z biegu mężczyzn- R.Duvillard- E.Belov 1 1.92 Marathonbet ✅✅ tak jak przypuszczałem, wystarczyły te 44 sekundy/
Belov ma stratę 44 sekund do Duvillarda.nie wierzę, zeby był w stanie odrobić taką stratę.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Krista Parmakoski vs Jessica Diggins 1 @ 1.36 4-5 Kerttu Nieiskanie vs Anne Kylloenen 1 @ 1.50 7-8 @ 2.04 Bet365
Nie wiem czy ja coś pokręciłem czy co ,ale mi bet365 zakład Niskanen v Kylloenen rozliczył jako przegrany
Miałem takie coś
Ski Tour Canada kobiety-klasyfikacja generalna-Niskanen v Kylloenen (H2H) 1.40 typ Niskanen
edit.
Błąd bet365, kasa już sie zgadza
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak tutaj napiszesz to nie poprawią Ci rozliczenia.
Pisz na czacie do bet365 to w ciągu kilku godzin zakład będzie poprawiony jako wygrany.
 
P 7

ponecior

Użytkownik
Pisałem 3 razy, dopiero wysłałem tego screena http://screenshot.sh/mGBPQXL3Ol5UB i poprawili mi jako wygrana, a tak to cały czas sztywne regułki, pisać męczyć ich i nie odpuszczać.
dawid.400// wystarczy że zaraz na wstępie napiszesz, że zgłaszasz sprawę do LGA i klękają na kolana ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom