>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie 2016/2017 - Tour de Ski 31.12.2016 - 08.01.2017

Status
Zamknięty.
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Napisał kubaSOTON -&gt;
H2H z kim?
Ragnhild Haga vs Nathalie Von Siebenthal 1
chodzi o ten typ co Roger podawał
może sugerują się tym, że odpaliła u siebie w davos na 15km łyżwą zajmując 6 miejsce..haga 7 i 5sek straty do niej.ale tutaj nie wygra z nią
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dajcie spokój z tą Hagą. Dzisiaj pobiegła fatalnie. Nawet łyżwą nic nie odrobiła. Miejsce 22 na 51 zawodniczek to wstyd. Myślę, że ludzie odpowiedzialni za biegi powinni się zastanowić nad ilością tych startów. Te dystanse są coraz krótsze, na mecie różnice żadne i przypadkowości sporo.

U mężczyzn wygra Sudby i kurs w okolicy @ 2.00 można zaatakować.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dajcie spokój z tą Hagą. Dzisiaj pobiegła fatalnie. Nawet łyżwą nic nie odrobiła. Miejsce 22 na 51 zawodniczek to wstyd. Myślę, że ludzie odpowiedzialni za biegi powinni się zastanowić nad ilością tych startów. Te dystanse są coraz krótsze, na mecie różnice żadne i przypadkowości sporo.
U mężczyzn wygra Sudby i kurs w okolicy @ 2.00 można zaatakować.
od rana kurs na Sundbiego rośnie, juz 2,90 na pinn, w pojedynku z Ustiugowem płacą nawet 1,87. Nie ruszałbym tego, zapewne wszystko rozegra się na ostatnich metrach.
Mimo wszystko zagrałem Ustiugowa @2.90
bet sundby win 1.83
pin sundby win 3,04
spora rozbieżność
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ustiugov znowu na finiszu ogrywa Norwega. Sundby źle rozgrywa te biegi od strony taktycznej. Doskonale wie, że na prostej nie ma szans, a on zaczyna atakować na ostatnim podbiegu. Tutaj trzeba była wrzucić wyższy bieg na przedostatniej pętli i postarać się zgubić rywala. Być może taki był plan, ale też kłopoty na trasie sprawiły, że musiał nieco odrabiać. Atakując na 600m przed metą żadnej przewagi się nie dało zyskać.
Nie wiem czy przyjdzie tutaj jakiś słaby dzień Ustiugova przed Alpe Cermis (coraz bardziej zaczynam w to wątpić). Jutro pościg łyżwą. Wyruszy pierwszy i nawet jak Sundby go dogoni to znowu dostanie na mecie w plecy. W piątek 10km łyżwą, więc coś idealnego dla Niego, a w sobotę masówka klasykiem i tutaj może mieć jakiś problem.
Walka będzie trwała. Z grona faworytów wyleciał Krogh, który nie ukończył biegu.
Jak śledziłem na Live Taming na FIS był taki moment, że Sundby stracił na 600 metrach chyba z 12 sekund? Co tam się działo? Leżał czy akurat była zmiana?
Był taki moment, ale akurat odszedłem na moment od TV i sam do końca nie wiem. Z czoła stawki zjechał w okolicę 20 pozycji. Jakoś wiele sekund nie stracił, ale też na przodzie było przyspieszenie i na pewno trochę sił go kosztowało wrócić na przód grupy.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ustiugov znowu na finiszu ogrywa Norwega. Sundby źle rozgrywa te biegi od strony taktycznej. Doskonale wie, że na prostej nie ma szans, a on zaczyna atakować na ostatnim podbiegu. Tutaj trzeba była wrzucić wyższy bieg na przedostatniej pętli i postarać się zgubić rywala. Być może taki był plan, ale też kłopoty na trasie sprawiły, że musiał nieco odrabiać. Atakując na 600m przed metą żadnej przewagi się nie dało zyskać.
Nie wiem czy przyjdzie tutaj jakiś słaby dzień Ustiugova przed Alpe Cermis (coraz bardziej zaczynam w to wątpić). Jutro pościg łyżwą. Wyruszy pierwszy i nawet jak Sundby go dogoni to znowu dostanie na mecie w plecy. W piątek 10km łyżwą, więc coś idealnego dla Niego, a w sobotę masówka klasykiem i tutaj może mieć jakiś problem.
Walka będzie trwała. Z grona faworytów wyleciał Krogh, który człapał do mety.
Jak śledziłem na Live Taming na FIS był taki moment, że Sundby stracił na 600 metrach chyba z 12 sekund? Co tam się działo? Leżał czy akurat była zmiana?
 
K 691

kalsat

Użytkownik
rogerfede93 gdzie w tv był ten bieg , ja szukałem i tylko na NRK znalazłem ale stream nie było zadnego ,( Player dobrze ze jest ) a Sundby starcił bo wraz z Mattim pomylił trasę na początku okrążenia
 
T 0

tremorr

Użytkownik
Czy jest szansa że Weng nie wygra tego touru ??same płaskie etapy więc wszystko będzie bardzo blisko siebie . Bo mam 1500 zł na tzw gre bez uszczerbku jeśli stracę. I Jest koncepcja że gdybym postawił po 500 zł na Ostberg(kurs 8) Nilsson(kurs 15) Parmakowski (kurs 8) na Unibecie to w przypadku niewygranej heidi sporo zyskam bo jedynie te 3 panie mają jeszcze jakieś szanse ) Ten ostatni podbieg czy na nim Heidi Weng jest tak mocna że teraz na jej zwycięstwo buki płacą po kursie 1.15.-1.2 i moja koncepcja to jedynie pewna strata kasy i warto to władowac w zwycięstwo heidi po kursie 1.2 za 1500 i mieć pewne 300 zł ;p????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Czy jest szansa że Weng nie wygra tego touru ??same płaskie etapy więc wszystko będzie bardzo blisko siebie . Bo mam 1500 zł na tzw gre bez uszczerbku jeśli stracę. I Jest koncepcja że gdybym postawił po 500 zł na Ostberg(kurs 8) Nilsson(kurs 15) Parmakowski (kurs 8) na Unibecie to w przypadku niewygranej heidi sporo zyskam bo jedynie te 3 panie mają jeszcze jakieś szanse ) Ten ostatni podbieg czy na nim Heidi Weng jest tak mocna że teraz na jej zwycięstwo buki płacą po kursie 1.15.-1.2 i moja koncepcja to jedynie pewna strata kasy i warto to władowac w zwycięstwo heidi po kursie 1.2 za 1500 i mieć pewne 300 zł ;p????
Nie wygra tego touru jeżeli go nie ukończy. Nawet nie chodzi o to czy etapy płaskie czy nie, ale są po prostu dosyć krótkie i takie gdzie ciężko coś odrobić czy zbudować przewagę. Jutro pościg i tam Weng zyska nad Parmakoski. Nilsson też może cierpieć jak podczas 5km klasykiem w Val Mustair. W piątek 5km łyżwą czyli znowu walka na sekundy. W sobotę 10km klasykiem i tam pewnie Weng z Oestberg odjadą, może Krista powalczy. Oestberg musiałaby mieć z 2min przewagi przed Alpe Cermis, a jest to niemożliwe. Ona będzie tam strasznie cierpieć. Nie lepiej w przypadku Nilsson. Tam Weng może mieć nawet po minucie straty, a wszystko odrobi. Być może Parmakoski miałaby jakieś szanse, ale ona już obecnie ma ponad 30sek w plecy. Jutro dojdą kolejne sekundy, będą bonifikaty i przed niedzielną wspinaczką śmiało można zakładać stratę powyżej minuty. Według mnie Weng wygra ten TdS, bardzo jej na tym zależy. Dyspozycja równa, nie ma momentów jakiegoś większego kryzysu i jeżeli nie przydarzy się jakiś przypadek losowy typu choroba, upadek czy coś innego (oczywiście jej tego nie życzę) to ten tour wygra raczej z uśmiechem na ustach.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 10km stylem dowolnym w Oberstdorfie - Kobiety
Od 11:30



Heidi Weng vs Ingvild Flugstad Oestberg 1 @ 1.66 Bet365 ✅ 2-3




Ciekawy bieg i też fajna walka między Norweżkami i Nilsson. Pierwsza ruszy Szwedka, 4sek za nią Weng i za kolejne 8 sek Oestberg. Tak czy inaczej Ingvild pewnie mocniej zacznie i dociągnie do rywalek. Weng wygląda bardzo solidnie, cały czas startuje równo i tam większego kryzysu nie widać. Po dzisiejszym starcie nieco narzekała, że była usztywniona, nie mogła finiszować na 100% i zajęła 3 miejsce. Jednak podkreśla, że jest zadowolona ze swojej formy i osiąganych wyników. Ona kontroluje przebieg TdS, bo wie, że podbieg pod Alpe Cermis daje jej sporą przewagę. Jutro będzie faworytką tego etapu i tutaj kilka sekund nad Oestberg może zarobić. Dzisiaj Ingvild miała pech, złamała kijek na ostatnim podbiegu, ale też jej pozycja przed tą końcówką optymalna nie była. Ta trasa nie jest łatwa, mamy kilka górek i właśnie tam Weng może zaatakować. Oestberg zbyt często ma te gorsze momenty na ostatnich kilometrach. Kiedy inne są w stanie przyspieszyć to ona ma niekiedy problem, aby podążyć w ich ślady. Ona uwielbia te przedłużone sprinty. 5km to jej dystans, bo wtedy może przez cały dystans w swoim stylu narzucić mocne tempo i je wytrzymać. Na 10km taki scenariusz trudno zrealizować. Będzie jej ciężko ograć Weng na końcówce. Minęły już te czasy kiedy Oestberg w takiej sprinterskiej końcówce byłaby mocną faworytką. Heidi potrafi lepiej rozegrać ostatnie metry, na finiszu już wiele razy ogrywała koleżankę z kadry, a ponadto jestem zdania, że jutrzejsze tempo będzie nieco wyższe w wykonaniu liderki PŚ. Nie gram na jej zwycięstwo, bo jednak Nilsson może być w stanie się utrzymać. Tym bardziej, że to łyżwa i kto wie czy na finiszu znowu gdzieś nie przechytrzy swoich rywalek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 15km stylem dowolnym w Oberstdorfie - Mężczyźni
Od 12:45



Alex Harvey vs Dario Cologna 1 @ 1.90 Bet365 ✅ 3-4


Kuszący kurs i postanawiam atakować. Forma obu tych zawodników przez cały tour wysoka. Obaj dobrze są przygotowani i cały czas zajmują lokaty w czołówce. Może i bardziej aktywny jest Dario, ale w osiąganych wynikach nie ma większych różnic. Ciekawa sytuacja na starcie. Harvey ruszy jako 3 i będzie miał 16-17sek przewagi nad rywalem. Jest to sporo. Tym bardziej, że raczej obaj pobiegną sami. Kanadyjczyk nie będzie czekał, a sam Cologna tak szybko tej straty raczej nie zdoła zniwelować. Nikt mu w tym nie pomoże, bo kolejny zawodnik za Jego plecami czyli Hellner ma jednak kilka sekund straty. Czekał na pomoc na pewno nie będzie. Zatem można się spodziewać walki 1vs1 i każdy pobiegnie sam, bez żadnej pomocy czy zmiany. Wtedy Harvey może dowieź przewagę, a nawet jeżeli da się dogonić to jest w stanie wygrać walkę na finiszu. Alex ma lepszy finisz, potrafi ładnie się rozpędzić i tutaj przewaga po jego stronie. Tym bardziej, że ewentualnie odrobienie start przez Szwajcara będzie się wiązać z większą stratą sił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom