>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie 2018/2019 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
tak u ruskich powinni to rozliczyć - tam mozna ładować chatę - niestety ja w tym momencie tam limity
Belov został✅
Ma ktoś transmisje ?? Belova albo gps nie działa - albo został o 1 minutę ? pograne ?
Już rozliczone ufff , myslałem , że się gps popsuł - jak Belov nagle zostawał
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ta Stadlober widzę dalej wisi u ruskich po 1,16 teraz - w nocy ta para była po 1,49 bodaj - to jest darmowe siano jeśli się Teresa nie wycofa dzisiaj z biegu .
Swoją drogą gdybym nie miał tam limitów to sam bym zabił ten kurs do zera ładując tyle ile mi przyjma - nie wiem jakim cudem im się taki babol trafił - kopiowali to z &quot;czas dzisiejszego biegu netto&quot; bankowo i się pomylili
W UB macie już pewność co do tego , ze pisałem prawidłowo - dodali pary na
&quot;Najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej&quot;
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ta Stadlober widzę dalej wisi u ruskich po 1,16 teraz - w nocy ta para była po 1,49 bodaj - to jest darmowe siano jeśli się Teresa nie wycofa dzisiaj z biegu .
Swoją drogą gdybym nie miał tam limitów to sam bym zabił ten kurs do zera ładując tyle ile mi przyjma - nie wiem jakim cudem im się taki babol trafił - kopiowali to z &quot;czas dzisiejszego biegu netto&quot; bankowo i się pomylili
Nawet nie w nocy bo ja gralem ja 2h temu po kursie 1.49 kilka razy pod limit. I spadlo
Chyba oczywiste, że zwrot będzie. Nikt za darmo kasy nie da, a już na pewno nie 1xbet
Zadnych zwrotow nie bedzie. Juz mase. Takich promocji zlapalem i nigdy nie mialem zwrotów w biegach
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Chyba oczywiste, że zwrot będzie. Nikt za darmo kasy nie da, a już na pewno nie 1xbet
Z zuzla miałem 50/50 w sezonie - u nich warto grać - często wypłacali , jak w 14 biegu spadł deszcz i nie zakumali, ze utrzyma się wynik końcowy to zdążyłem pod korek zatankować i wszystko wypłacili - także na pewno próbować warto (inna sprawa , że potem na weryfikacji dodatkowej proszą o zdjęcie z mailem w tle na telewizorze i czytelną data i trzeba 10 zdjęć wysyłac zanim zatwierdzą - ale to tylko jeśli grasz mocno )
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Z zuzla miałem 50/50 w sezonie - u nich warto grać - często wypłacali , jak w 14 biegu spadł deszcz i nie zakumali, ze utrzyma się wynik końcowy to zdążyłem pod korek zatankować i wszystko wypłacili - także na pewno próbować warto (inna sprawa , że potem na weryfikacji dodatkowej proszą o zdjęcie z mailem w tle na telewizorze i czytelną data i trzeba 10 zdjęć wysyłac zanim zatwierdzą - ale to tylko jeśli grasz mocno )
Zawsze. Wyplacali. Ja na zawodniczkach w reczna na ms zarobiłem sporo. Gralem np under bramek holenderki groot ktora nie zagrala W kilku spotkaniach ani minuty i wszystko na plus rozliczone a Nawet na parkiet nie weszla
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Slind zaraz dojdzie do Bjornsen - macie u ruska 4,14 na Slind - warto , zaraz będą razem✅
Szkoda, że tak szybko UB to zawinęło - to był czarny koń i liczyłem , że do końca będzie wisieć
Prośba : czy ktoś kto grał w UB parę Stadlober-Von Siebienthal mógłby napisać jak to rozlicza ? moim zdaniem 2-ka czyli Natalie wygrała czasem netto - ale chciałbym się upewnic czy dobrze to zrozumiałem .
No i oczywiście jak 1Xrus rozliczy swój babol
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Slind zaraz dojdzie do Bjornsen - macie u ruska 4,14 na Slind - warto , zaraz będą razem
Szkoda, że tak szybko UB to zawinęło - to był czarny koń i liczyłem , że do końca będzie wisieć
Prośba : czy ktoś kto grał w UB parę Stadlober-Von Siebienthal mógłby napisać jak to rozlicza ? moim zdaniem 2-ka czyli Natalie wygrała czasem netto - ale chciałbym się upewnic czy dobrze to zrozumiałem .
No i oczywiście jak 1Xrus rozliczy swój babol
Ja gralem na stadlober 1xbet na h2h wiec wlazlo na luzie. Czasy netto tobie na unibet tez weszlk
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Ta Stadlober widzę dalej wisi u ruskich po 1,16 teraz - w nocy ta para była po 1,49 bodaj - to jest darmowe siano jeśli się Teresa nie wycofa dzisiaj z biegu .
Swoją drogą gdybym nie miał tam limitów to sam bym zabił ten kurs do zera ładując tyle ile mi przyjma - nie wiem jakim cudem im się taki babol trafił - kopiowali to z &quot;czas dzisiejszego biegu netto&quot; bankowo i się pomylili
W UB macie już pewność co do tego , ze pisałem prawidłowo - dodali pary na
&quot;Najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej&quot;
Mi się udało zagrać jeszcze po kursie 1,7 za wszystko co miałem na koncie.Potem spadło na 1.3 a po chwili całkiem zakład usuneli. Na fortunie to był ich błąd ja skorzystałem.Gdybym nie musiał iść do roboty to jeszcze zagrałbym grubiej
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NDAzMjg3OTIwMDogJGaPphqDKId23y4%3D&amp;amp;kind=MAIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom