>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie

Status
Zamknięty.
P 0

papi

Użytkownik
dzis pewnie wygra kkowalczyk, ale reszta miejsc jest otwarta, i nie liczyl bym tu na kalle czy steire, juz predzej Shevchenko, Johaug, albo longa. zwlaszcza ta druga moze sporo namieszac ????
 
A 0

adasiek1906

Użytkownik
witam. wszystkich ???? wkoncu jestem tutaj z wami i bede sie dzielil z wami moimi typami i bral je od was mysle ze razem cos wkocnu wygramy! wracajac do biegu dzisisiejszego uważam ze kowalczyk wygra lub zajmie 2 miejsce. jest w wybornej formie a o zloto bedzie walczyc z bjergen. o 3 miejsce bedzie juz duza walka kalla a mysle tez ze ta estonka i wloszka longa sie wlaczy. przeanalizuje teraz pary i napisze jak to ja wyobrazam sobie ????
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Ja obstawiłem za 500 zł na Bjorgen-kalla 1 i Kowalczyk (1-3) miałem obstawic na Kowalczyk-Kalla ale kurs spadł do 1.45 wolałem dać na Bjoergen z kursem 1.7 i dołoży Justysie do 3 miejsca Co o tym sądzicie mam nadzieję że siądzie ???? ?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja jestem trochę rozczarowany, Bjoergen masakra, nie chce ją oskarżać o te leki itp. być może pomaga jej to, ale także możliwe jest to że odpoczynek przed IO bardziej się opłacał niż częste starty.
1) Justyna fatalnie zjeżdża, może jest to spowodowane że jest trochę wysoka ale na zjazdach dużo traci
2) Teraz już nawet nie ukrywam, 30km to złoto musi być na pewno, Justyna najlepsza zawodniczka na świecie, PŚ itp. musi wracać ze złotem z IO, jak tak nie będzie to ja osobiście będę bardzo rozczarowany, bądźmy szczerzy łączony i 30km to jej najlepsze konkurencje gdzie obecnie nie miała sobie równych, teraz zostaje 30km i liczę na jej wytrzymałość i złoty medal.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
I tu się właśnie mylisz, 30km w tym roku jest rozgrywane klasykiem, czyli dla Kowalczyk zdecydowanie lepiej, w tamtym roku podczas MŚ było dowolnym rozgrywane i potrafiła wygrać.
Klasykiem co dziś było widać Kowalczyk jest bardzo mocna, i pewnie najmocniejsza na świecie, z resztą klasykiem nie biega wiele zawodniczek bardzo dobrze a na pewno nie ma takiej wytrzymałości jak ona.
Pewnie znów Bjoergen będzie mocna, choć tym razem czuję że może nie wytrzymać bo chyba startuje w sprincie drużynowym i sztafecie bo ma tam szanse na medale.
Kowalczyk chyba startuje tylko w sztafecie więc trochę sił będzie miała więcej i na pewno dużo większą motywację. Myślę że wszystkie argumenty będą na 30km za Kowalczyk. Jak nie wygra dla mnie będzie wielkie rozczarowanie i niestety plan przygotowań był przeciętny, bo jej łzy i wypowiedzi itp. potwierdzają że ona przyjechała tu pokazać że jest najlepsza a póki co to Bjoergen to pokazuje.
KOWALCZYK WIN 30km. Ja jestem tego pewien na 99%. ( 1% to katastrofa )
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
To ja się włączę, doping czy nie... Justyna wyglądała na bardzo zmęczona co nie powinno się jej przytrafić. Boję się biegu na 30km. Jak dla mnie Bjoergen murowana faworytka do złota. Biega z ogromną lekkością, a i ostatni zjazd w razie &quot;W&quot; będzie należał do niej. Justyna na pewno będzie walczyć, ale żeby mierzyła zamiary na swoje siły, które nie chcę sądzić, przez częste starty straciła. Kalla na 30km raczej nie powalczy, dzisiaj traciła 30sekund po klasyku, a kolejną minutę straciła na łyżwie. Na 30km nie da rady. Na pewno Norweżki no i ta niesamowita Haag. Kowalczyk w strefie medalowej, ale złoto może nie być w jej zasięgu.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Trzeba sobie to powiedzieć to nie są trasy dla Justyny za mało podbiegów i za mało strome sa i za krótkie było dzisiaj widac że narty nie jechały jak trzeba jak podgoniła na podbiegu to Szwedka i Steira na zjeżdzie juz ja miały
Trzeba na 30km trafić ze smarami bo moze byc tak że jesli beda złe smary dobrane to Justynka nam może &quot;umrzeć&quot; w konćówce biegu.
Według mnie ta zabawa na 30km rozstrzygnie sie mieczy Bjoergen Kowalczyk Steira i ta młodą Szwedka Haag reszta nie ma co szukac

Jak Justynce narty pojada to bedzie walczyc o zwyciestwo tylko z Bjoergen(chyba że ja wykoncza sztafety), Steira i Haag moga nie wytrzymac presji sa jeszcze młode i ich czas na pewno nadejdzie
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Steira młoda, no chyba słabo się znasz 29 lat, Kowalczyk 26, hehe coś nie pykło
Nie bierzmy pod uwagę biegu łączonego do biegu na 30km, to jest inny dystans innym stylem, to że dziś Haag fajnie pobiegła to nie znaczy że tam będzie się o zwycięstwo biła bo nie będzie bo klasykiem biega średnio a już 30km to na pewno nie da rady stawić czoła Kowalczyk, Steira potrafi 30km biegać ale raczej nie klasykiem.
Prawda z tymi smarami, dziś ciężko szło.
&quot;Kowalczyk przyznała też, że trudno jej rywalizować z zawodniczkami, które chorują na astmę.
- Muszę poważnie porozmawiać z moim doktorem i powiedzieć mu, żebyśmy znaleźli u mnie jakąś chorobę - żartowała.
- W pierwszej trójce, a nawet szóstce tylko ja jestem zdrowa. Wszystkie pozostałe dziewczyny to astmatyczki. Im wolno przyjmować sterydy przed startem. One powodują, że rozszerzają się pęcherzyki płucne, a w naszej dyscyplinie więcej powietrza w płucach to wielki atut - dodała. &quot;
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No na pewno nie będzie łatwo, widać że bjergen ma dobre lekarstwa ???? i na 30 tez bedzie mocna. Co myślicie dziś o
cologna 1-3 2
Na 15 dowolnym zdeklasował reszte, niewiem jak u niego z klasykiem to wyglada.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Bjoergen elegancko szybko okazała się szybsza od Kalli szkoda oczywiście chciałbym złota Justyny Pięknie jakby było ale no cóż na 30 km już będzie ???? a szczerze już myślałem że nie siadnie mi kupon bo dałem Justynę do 3 miejsca sobie pomyślałem jak był photofinish miał wyłonić zwycięzce że w piątki z reguły nigdy mi nie siadają kupony i taka kasa mogła by iśc się j.... no ale na szczęście 5 cm i radość po mojej stronie i naszej bo mamy brąz ????
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Moim zdaniem niektórzy trochę za surowo podchodzą do wyników Justyny. W końcu jak do tej pory zdobyła 2 medale i raz była 5. Chyba nie można mówić że to fatalny wynik? Oczywiście, można pisać, że Polka jest liderką PŚ, że wygrała Tour de Ski, że nie zdobyła złota w biegu łączonym, mimo, że zdobyła w tej konkurencji mistrzostwo świata itp itd...
Jednak chyba niektórzy mieli po prostu zbyt duże oczekiwania. Sama Justyna mówiła, że będzie zadowolona nawet z 1 medalu. Moim zdaniem nie była to wcale kurtuazja. Nie da się utrzymywać wysokiej formy przez cały sezon. Pewnie, że ktoś może napisać, że Justyna nie trafiła z przygotowaniami na IO. Jednak mam do takiego człowieka podstawowe pytanie: czy jakby faktycznie była źle przygotowana na imprezę czterolecia to czy udałoby się jej zdobyć 2 medale? Zresztą nie zapominajmy, że jest jeszcze bieg na 30 km, w którym można się pokusić o medal. Podkreślam, o medal! Nie piszmy, że musi być złoty... Każdy krążek będzie sukcesem. Rywalki są bardzo mocne, o wszystko trzeba walczyć do końca, nie można nawet na chwilę odpuścić.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Dzis liczę że Dario Cologna top3,biega w zasadzie oba style ,a znakomity bieg na 15km pokazała wysmienitą forme.
Cologna top3 @ 1.85
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Jutro/Dzisiaj sprinty drużynowe, ale kursów niestety nie ma. Za to są na sztafety 4x5km i... kurs na Norweżki wynosi 2.70 ! Myślę, że warto zagrać taki typ. Dlaczego? Weźmy chociażby ostatni bieg łączony. 1 - Bjoergen, 4- Steira, 6-Johaug. Nie od dziś wiadomo, ze potencjał Norwegia ma ogromny. Nie wiadomo która wystąpi jako czwarta. Możliwe, że jakaś sprinterka. Na równi bukmacherzy stawiają Szwedki ! Oprócz Haag i Kalli moim zdaniem przepaść. Finki mają mocne nazwiska i tyle? Co o tym sądzicie?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Jest ktoś w temacie sprintów drużynowych ? Na zwycięstwo norweżek kurs 10.00 co chyba jest nieporozumieniem.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Jutro/Dzisiaj sprinty drużynowe, ale kursów niestety nie ma. Za to są na sztafety 4x5km i... kurs na Norweżki wynosi 2.70 ! Myślę, że warto zagrać taki typ. Dlaczego? Weźmy chociażby ostatni bieg łączony. 1 - Bjoergen, 4- Steira, 6-Johaug. Nie od dziś wiadomo, ze potencjał Norwegia ma ogromny. Nie wiadomo która wystąpi jako czwarta. Możliwe, że jakaś sprinterka. Na równi bukmacherzy stawiają Szwedki ! Oprócz Haag i Kalli moim zdaniem przepaść. Finki mają mocne nazwiska i tyle? Co o tym sądzicie?
Wczoraj w Sportowej Niedzieli, mówili, że Bjoergen wycofała się z biegów drużynowych, aby walczyć o złoty medal na 30 km indywidualnie. Ale czy na 100 % nie wystartuje to nie wiem. Może ktoś ma pewne informacje na ten temat???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom