>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biegi narciarskie

Status
Zamknięty.
blancos 56

blancos

Użytkownik
o ile dobrze patrze to na toto-mix jest 4.0 na norwezki;) wiec chcialbym sie dowiedziec w jakim buku jest taki kurs. Co do typu to rowniez obstawiam na norwezki ktore w Vancouver naprawde dobrze sobie radza.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Bez Bjoergen też są mocne: w Sprincie Brun-Lie oraz Jacobsen, które pewnie też wystartują w sztafecie 4x5km. Top3 Norwegia w sprincie druz @ 1.8 wydaje sie bardzo dobrym typem. W sprincie Brun-Lie była 6., Jacobsen 7. Szwedki i Włoszki pewnie podzielą się 1 i 2 miejscem, ale rywalizacji dalej nie widzę. Finki bez Kuitunen i Saarinen.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
To sprint dowolnym więc nie ma co porównywać za bardzo do ostatniego sprintu. U szwedek mocna kalla, u włoszek follis powinna być mocna. Warto zagrać grubiej?
Szwedki i włoszki 1-2 i norwegia 1-3.
W ogóle są już podane pewne składy na te sprinty? Prosze o opinie
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Składy są na stronie fisu.
Włoszki z Rosjankami 1 @ 1.55
Norwegia (Jacobsen, Brun-Lie) - Finlandia (Sarasoja, Roponen) 1 @ 1.7
AKO = 2,64
Włoszki jedne z faworytek, a Rosjanki nic nie pokazują. Norweżki w dobrym składzie, natomiast u Finek rezerwy.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Northug był niesamowity, myślałem że może zapłaci na finiszu za ten pościg. A ten jakby co dopiero wystartował ???? .
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Polska 1-7 2,5 fortuna
Jak uważacie? Moim zdaniem jak najbardziej 7miejsce do zdobycia. Łatwo nie będzie ale kurs fajny. Kluczowa będzie trzecia zmiana u naszych pań. A wygrają pewnie astmatyczki ????
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Dzis wydaje się, Norwegia nie do pokonania (Norge win @1.90);
dalsze dwie lokaty na podium ,powinne miedzy sobą podzielić Niemki i Finki,
Rosjanki , Włoszki ,Szwedki tu miejsca 4-6,dalej Kazachstan,Canada
Polska Japonia Czechy.Francja
Polki miejsce 8-10. Tak ja to widzę.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
jedrula zupełnie się z tobą zgadzam ! Ja biorę Win Norwegi w Sts-ie po kursie 1.80 , myślę że całkiem nieźle. Co do reszty do ciekawie wygląda kurs na Finki na podium po 1.38 i ten kurs biorę również. Co do naszych Rodaczek to mogą walczyc o pierwsza siódemkę i raczej nic więcej. Justyna raczej nie pojedzie na 100 % możliwości jak zapowiada w wywiadach gdyż w sobotę jej ostatnia szansa na olimpijskie złoto w Kanadzie ! Także czekamy na sobotę :cool:
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Pozwolisz ,że się z Tobą nie zgodzę,Dlaczego nie pobiegnie na 100%?,ja mysle ,że własnie tak pobiegnie,zresztą Ona nie potrafi biegać inaczej niz na full.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jutro królewski bieg. Zanosi się na pojedynek kowalczyk-bjergen. Ale jak to kiedyś bohdan tomaszewski odpowiedział na pytanie dziennikarza- Kto wygra, małysz czy hanawald? - &quot;A może ten trzeci!?&quot;. I wygrał amman
Sarinen, kuitunen, smigun też nie odpuszczą i będą mieszać. Macie jakieś przemyślenia na jutro?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom