>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bielizna termoaktywna

R 0

rebe94

Użytkownik
Witam,

rozglądam sie za bielizna termoaktywną tyle że nie bardzo wiem czym sie kierować przy wyborze. Chcę kupić podkoszulke z długim rękawem oraz kalesony, termoaktywne oczywiście. do 100 zł chciałbym na te rzeczy wydać, dodam że chodzi mi głównie o to żebym mógł grać w piłkę nożną na orlikach podczas zimnych miesięcy, czyli tak od października do lutego/marca. Ktoś z Was mógłby mi doradzić co nie co?
 
V 0

voitaz

Użytkownik
Przede wszystkim nie kupuj z dyskontów (reklamują się tym ostatnio), mówię z doświadczenia, wytrzymuje 2-3 prania max. Z alledrogo czy innych aukcji też może być różnie, bo sporo jest podróbek, mających z prawdziwą termoaktywną odzieżą wspólnego tyle co ja z baletem mongolskim. Ja akurat dołożyłem i kupiłem z nike&#39;a z forpro i właśnie bym Ci radził brać coś z tych normalnych marek, nawet ciut większym kosztem. Żeby zaraz nie kupować znowu.
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Nie zgadzam się z kolegą wyżej. Kopiłem ostatnio w Lidlu (komplet za 100zł) i jak dla mnie za tą cenę świetne, podobnie uważają moi znajomi ???? .
 
T 13

truedreamzzz

Użytkownik
Przede wszystkim nie kupuj z dyskontów (reklamują się tym ostatnio), mówię z doświadczenia, wytrzymuje 2-3 prania max. Z alledrogo czy innych aukcji też może być różnie, bo sporo jest podróbek, mających z prawdziwą termoaktywną odzieżą wspólnego tyle co ja z baletem mongolskim. Ja akurat dołożyłem i kupiłem z nike&#39;a z forpro i właśnie bym Ci radził brać coś z tych normalnych marek, nawet ciut większym kosztem. Żeby zaraz nie kupować znowu.
Popieram. Bielizna termoaktywna z nike pro bardzo fajna - gram sporo w &quot;krótkiej&quot; wersji i spisuje się znakomicie ????
 
Do góry Bottom