>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
adamo to wiem, ze sie duzo udziela - ale kolega o ktorym pisalem wczesniej to raczej wrzuca linki do artykulow nieprzychylnych wladzy badz tez ja krytykuje, a juz sie doczekal latki &#39;czerwonego&#39;.
poza tym, segregowanie kto gorszy a kto lepszy, kto bardziej polski a kto mniej na podstawie pogladow jest dosyc dziecinne.
czesc tych mieniacych sie &#39;patriotami&#39; regularnie niszczy mienie panstwowe wyrywajac plytki, rozbijajac wiaty przystankowe czy zwyczajnie zostawiajac chlew po sobie w miejscach publicznych - i to wg nich nie jest nic zlego, postawa patriotyczna to pewnie tylko wykrzykiwanie hasel anty, ewentualnie zbluzganie/pobicie kogos &#39;innego&#39;.
No właśnie &quot;mieniący się patriotami&quot;, tych, których opisałeś to chuligani. Byłeś kiedyś na Woodstoku? Po koncertach zostaje taki syf, że arabska dzielnica to Wersal, ale to nie znaczy, że tam nie byli patrioci. Poza tym ewidentnie nie rozróżniasz pojęć, którymi operujesz. Kolejny argument za reformą szkolnictwa.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 uprawia bardzo prostacką w gruncie rzeczy manipulację - &quot;argumentum Ad komuchum&quot; - czyli zmodyfikowaną na polskie potrzeby zasadę opisaną jaki prawo Gdwina - &quot;reductio ad Hitlerum, argumentum ad Hitlerum&quot;

Wraz z trwaniem dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo użycia porównania, w którym występuje nazizm bądź Hitler, dąży do 1.

W Polsce z oczywistych względów &quot;adolfa&quot; zastąpili czerwoni.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
Zaznajom się próbując ze mną &quot;dyskutować&quot; z terminem &quot;pożyteczny idiota&quot;, którym niewątpliwie jesteś. Jeśli nie wiesz o co chodzi przeczytaj sobie książkę Suworowa (może być &quot;Specnaz&quot;).
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ciekawe gdzie jest jakiś moderator ja jakiś czas temu za nazwanie jednego z polityków PiS głupim dostałem od Smuty90 ostrzezenie. Teraz Qowalsky6 zachowuje się identycznie jak posłanka Krystyna Pawłowicz i nikt na to nie raguje.
Widać wyznawcą PiS, można wiecej.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Ciekawe gdzie jest jakiś moderator ja jakiś czas temu za nazwanie jednego z polityków PiS głupim dostałem od Smuty90 ostrzezenie. Teraz Qowalsky6 zachowuje się identycznie jak posłanka Krystyna Pawłowicz i nikt na to nie raguje.
Widać wyznawcą PiS, można wiecej.
Qowalsky6 trenuje pokojowe i pełne miłości do innych &quot;braci Polaków&quot; przemówienia na osiemdziesiątą ósma miesięcznice , także nie czepiajcie sie go za bardzo...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale tu się lewactwa nazbierało (i do tego same płaczki), no cóż chłopcy, darmowe korepetycje były wczoraj, wasz czas na świecie i w Polsce się skończył i to jest dobra nowina. A teraz złapcie się za rączki i pomaszerujcie razem ku lgbt - owo/genderowej/eurokołchozowej (i ch... wie co jeszcze wymyślicie ???? ) tęczy. Żegnam ozięble ????
PS Niedługo nawet nie będziecie mieli gdzie się podziać, biedactwa, bo w Kalifatach Europejskich takie czerwone ciamajdy pierwsze będą wylatywać przez okna, ku uciesze pokojowo sprowadzonych (dzięki wam i to jest najśmieszniejsze) muzułmańskich lekarzy, inżynierów i naukowców krzyczących wesoło: &quot;allah akbar&quot;. Sprawiedliwości dziejowej stanie się zadość. Koniec ????
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
widac wlasnie jak to gardzi politykami od lewa do prawa, ale jezyk to wypisz wymaluj &#39;prawo i sprawiedliwosc&#39; ; lewactwo/gender/eurokolchoz/komuchy - cale szczescie ze sa tacy oswieceni patrioci jak ty.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Masz rację. Całe szczęście. Całe szczęście, że prawda zawsze zwycięży, niezależnie od ilości kłamstw na dany temat i propagandy wtłaczanej Polakom przez dziesięciolecia - patrz Katyń, Powstanie Warszawskie, ludobójstwo na Wołyniu, czy Żołnierze Wyklęci.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to czekam z niecierpliwością na wyniki śledztwa, bo jakoś ruscy i ich agentura kopaczowo - tuskowa do tej pory tylko potrafili odpowiednio sprofanowac zwłoki i kłamać w tym temacie.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ale Ty jesteś chłopie ograniczony, według Ciebie jak ktoś się nie zgadza z polityką PiS to od razu jest czerwonym lewakiem, komuchem i w ogóle całym złem tego świata.
Chyba wszyscy wypowiadający się w tym temacie (nawet Adamo80 z tego co zauważyłem najbardziej przeciwny &quot;dobrej zmianie&quot;) mówią, że nie wszystko co robi PiS jest niedobre.
Nie wiem jak można nie widzieć tego, że poseł Kaczyński totalnie odjechał, a jego jedynym doradcą jest &quot;chęć zemsty&quot; jeśli uważasz, że to jest odpowiedni człowiek do rządzenia Polską bo tak naprawdę reszta nie ma nic do gadania to gratuluję.
Dla mnie jesteś typowym zawistnym Polakiem, który uważa, że jeśli sąsiadowi wiedzie się lepiej to na pewno kradnie i dorabia się na krzywdzie innych .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja próbuję dyskutować o faktach, głównie historycznych i o postawie wobec pewnych wydarzeń. Zaczęło się od tematu oprawy kibiców Legii Warszawa (częściowo usuniętej z działu o meczu w LM) i próby polemiki z Adamo80. Jednak widzę, że jest ona bezcelowa. Kiedy poruszam ważny temat (opisany i przebadany od lat 50 - ciu) związany z patriotyzmem i prawdą (patrz Katyń, PW44 etc.) dostaję wstawki o Smoleńsku itd. o którym (mimo upływu czasu) rzucane są w tłum takie, czy inne HIPOTEZY. W nosie mam Kaczora, tak samo jak Tuska, ale o czym chcecie podyskutować? Żeby operować faktami trzeba mieć WIEDZĘ, a nie tylko poglądy. Te ma każdy, mało tego, często są zmienne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja próbuję dyskutować o faktach, głównie historycznych i o postawie wobec pewnych wydarzeń. Zaczęło się od tematu oprawy kibiców Legii Warszawa (częściowo usuniętej z działu o meczu w LM) i próby polemiki z Adamo80. Jednak widzę, że jest ona bezcelowa. Kiedy poruszam ważny temat (opisany i przebadany od lat 50 - ciu) związany z patriotyzmem i prawdą (patrz Katyń, PW44 etc.) dostaję wstawki o Smoleńsku itd. o którym (mimo upływu czasu) rzucane są w tłum takie, czy inne HIPOTEZY. W nosie mam Kaczora, tak samo jak Tuska, ale o czym chcecie podyskutować? Żeby operować faktami trzeba mieć WIEDZĘ, a nie tylko poglądy. Te ma każdy, mało tego, często są zmienne.
qowalsky6 ty nie masz wiedzy tylko fanatyzm !!! Każdy kto nie uważa jak ty wg ciebie musi być ruskim trollem, komuchem, lewakiem itd.
Ja pisałem maturę o powstaniu warszawskim z oceną 5. Mam wyższe wykształcenie prawnicze, mój ojciec był historykiem (w stanie wojennym internowany, ja sam za dzieciaka oberwałem od ZOMO) i stoczyłem z nim niezliczoną ilość dyskusji na tematy historyczne i polityczne. Do tego był zwolennikiem Marka Jurka i Prawicy RP, a więc bardzo prawicowej partii, a mimo to zgadzał się z moją oceną powstania ! Nie lubił jak to piszesz wszelkiego &quot;lewactwa&quot;, ale w tej sprawie się zgadzał. Dlaczego ? Bo był jednocześnie inteligentny, oczytany a historia to nie był tylko jego zawód (doktorat), ale i pasja. Przede wszystkim był jednak pragmatykiem. Powstańcy przelali krew na darmo. No może jedynym &quot;sukcesem&quot; było to, że ZSRR wiedział, że z Polakami nie będzie łatwo, ale właśnie dlatego wprowadzili taki reżim w latach 50-tych, że ani Węgry ani Czechy tak nie oberwały jak my. Ci młodzi zabici powstańcy lepiej by się przysłużyli Polsce żyjąc - po prostu żyjąc w PRL lub na emigracji. Może by wtedy już w 1980 r skończył się komunizm w Europie, a nie 9 lat później. Szkoda też po prostu tak po ludzku tych dziewczyn, dziewczynek, chłopczyków i chłopców.
Teraz to fajnie na przegranym meczu Legii wywiesić wielki transparent promujący raczej nienawiść do Niemiec niż upamiętniając powstańców (ale to moja opinia), ale to nie kosztuje nic - tragedii w wielu warszawskich domach, śmierci 13-18 latek i latków. Masz siostrę/dziewczynę/córkę/koleżankę/znajomą w wieku 15 lat i teraz pomyśl, że ONA, nie bezimienna osoba - bohater, zginie na darmo i zastanów się czy jak byś był dowódcą powstania - to wysłał byś ją na pewną śmierć ? To fajnie zakładać szaliki, wywieszać wielkie transparenty i czuć się częścią wielkiej wspólnoty, ale trzeba pomyśleć, czy jakieś działanie miało sens.
Jak by Amerykanie stali na jednym brzegu Wisły, a bolszewicy na drugim i kwestia powstania to było by taka, aby Amerykanie weszli jako pierwsi to wtedy - tak powstanie by miało sens i nie szkoda by było żadnej przelanej kropli krwi. Jednak tylko wtedy. Ja tu się jednak rozwodzę, a może rozmawiałeś choć z jednym powstańcem ? Porozmawiaj - i powie ci dokładnie to samo co ja. To przez źle pojęty patriotyzm, który dominował w Polsce przedwojennej zginęli ci młodzi ludzie, a obecnie znów się próbuje taki forsować !
Dla Polski jedyną opcją ZAWSZE było dogadanie się z ruskimi i Niemcami. Najlepiej jak by można było z jednymi i drugimi. Jednak jak się nie da to trzeba wybrać jedną stronę. Wybranie NATO i UE to strzał w dziesiątkę. Niemcy jako nasz sojusznik, a nawet jak byśmy byli wasalami co nie jest prawdą, ale nawet wtedy to pokój i dostanie życie wielu pokoleń Polaków. Polska tak ludnościowo jak i geograficznie nigdy nie będzie w stanie sobie poradzić ani z jednym, ani z 2 sąsiadem, a jak się skończyło jak nasze bezmózgie &quot;patrioty&quot; próbowały machać szabelką podczas II wojny światowej i walczyć z 2 naraz - wiemy doskonale !
Piszesz o jakiś kalifatach ? Terroryzm arabski przeminie tak jak IRA, BASKOWIE i wszystkie inne terroryzmy, a USA i Europa przetrwają jak zawsze, od nas jednak zależy czy z nami czy bez nas... A bez UE i USA będziemy znowu kolejną rosyjską republiką. I to jest właśnie współczesny patriotyzm, a nie dążenie do opuszczenia UE. To właśnie jest targowica i dążenie do zniszczenia Polski !
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Do Adamo, 3 pierwsze akapity to twoje przeżycia, twoja sprawa, twoje poglądy w końcu to Hyde Park, z ostatnimi 2 się nie zgadzam, bo jest to wypadkowa zjawiska nazywanego przez Ziemkiewicza polactwem, Radzio Sikorski mówił o murzyńskości i robieniu laski ???? , ja to nazywam myśleniem niewolnika. Tyle ode mnie.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Qowalsky6 jeśli chcesz dyskutować o historii, powstaniu warszawskim itd... to wybrałeś nie ten temat co trzeba na forum jest temat &quot;Ciekawostki historyczne na temat Polski&quot; i to o czym chcesz dyskutować bardziej pasuje tam.
Ja tez mogę zacząć tutaj dyskusje na temat wspinaczki, która jest moją pasją uprawiam ją od 17 lat znam większość faktów na temat polskich himalaistow, a po chwili stwierdzić, że nie macie wiedzy na ten temat, ale czy to jest odpowiednie miejsce?
Co do patriotyzmu w ostatnich czasach stał się on &quot;bardzo modny&quot; wiele firm znalazło w tym świetny biznes szyjac ubrania ze znakiem Polski walczącej itd... najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, że w większości te ubrania noszą troglodyci, których charakteryzuje ogolona na łyso głowa i co drugie słowo to k...a. Ciekaw jestem ilu z tych pseudo patriotów zna datę wybuchu drugiej wojny światowej.
Co do powstania warszawskiego uważam, że było ono niepotrzebne bo Warszawa została praktycznie w całości zniszczona, zginęło zbyt wiele ludzi, wojna trwała by krócej gdyby wojska rosyjskie nie zatrzymały się u bram Warszawy. Jednak ja nikogo nie winnie i staram się nie oceniać podejmowanych w tamtych czasach decyzji bo łatwo nam na to patrzeć z boku w czasie pokoju i cieszmy się z tego, że nie musimy żyć w czasach takiego konfliktu jak druga wojna światowa.
Podsumowując to wszystko Polacy to dziwny naród potrafimy się zjednoczyć gdy mamy wspólnego wroga, ale gdy się tylko go pozbędziemy to zaczynamy walczyć między sobą gdybyśmy umieli tak funkcjonować na codzień, może nigdy nie doszło by do rozbiorów Polski, a dzisiaj byli byśmy potęgą jak np. U.S.A
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Do xxxxx
Zaczęło się od oprawy kibiców Legii w dziale LM, posty usunięto, no to została mi &quot;dyskusja&quot; z Adamo tutaj.
Zgadzam się z drugim i ostatnim akapitem ( ktoś Cię podsiadł przy kompie? ???? ), co do trzeciego to zgadzam się z ostatnim zdaniem, a to faktycznie może nie to miejsce na historyczne pogawędki.
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
qowalsky6- powinieneś wiedzieć że przez osiem lat patriotyzm to był obciach!!!wychodowali nowe pokolenie lemingów które ma wyprane mózgi przez głupawe programy TVN i tp. i taka ciekawostka - nazisci to nie niemcy, patrioci tonacjonalisci! litości!!
 
Do góry Bottom