>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
grunbach trzeba głosować przeciw PiS, a nie za kimś bo oni wprowadzają nam standardy białoruskie. Tu nie chodzi już o to czy to się nam podoba to czy tamto tylko trzeba ocalić demokrację. Zdajesz sobie sprawę co będzie za 8 lat jak wygrają 2 kadencję ? Ja nawet wierzę, że obecne kierownictwo PiS chce dobrze, ale wystarczy, że coś się stanie Kaczyńskiemu (czego mu nie życzę oczywiście) i stery obejmą ludzie o mentalności posłanki Pawłowicz. Wtedy mając utorowaną obecnie drogę prawną będą mogli zrobić absolutnie wszystko bo nie będzie już wolnych sądów, demokratycznej armii, wolnych mediów, nas w UE a może i nawet w NATO. Może też oczywiście objąć stery ktoś jak Gowin i Morawiecki i będzie ok, ale najważniejsza sprawa - narzędzia pozwalające wprowadzić dyktaturę są już właściwie gotowe do użycia...
Wczoraj bardzo mądrze wypowiadał się jeden prawnik, profesor prawa - w prostych słowach wyjaśnił o co chodzi z SN i KRS. Zresztą ja to też oczywiście wiedziałem, ale on użył pięknej metafory. Otóż Konstytucja to jest akt całościowy i ustawy powinny być zgodne ze wszystkimi jej postanowieniami, a nie tylko wycinkiem. Fakt, że nie jest napisane kto ma wybierać sędziów do SN, ale jest napisane o trójpodziale władz więc ustawa zgodna z 1 przepisem Konstytucji, a nie zgodna z innym jest po prostu niezgodna. Sami posłowie i senatorowie PiSu publicznie mówili o tej niezgodności. Uchwalają niezgodny z Konstytucją akt, a strażnik Konstytucji - Prezydent RP to podpisze. I to będzie początek rządów autorytarnych w Polsce - tak to oceni historia.
A w sondaże nie specjalnie wierzę. Jednak jak to by była prawda, że 50% chce na nich głosować - potwierdziła by się teza Korwina, że ludzie nie potrzebują demokracji bo są za głupi...
Z praktycznego punktu widzenia wystarczy w takim kraju jaki nam szykują:
1. Nie wchodzić w żadne zatargi prawne z osobami z PiS lub mających kolegów z PiS bo sędzia różnie może orzec jak będzie chodziło o wasze dzieci, ziemię albo karę w postępowaniu karnym, szczególnie w małych miasteczkach
2. Nie manifestować swoich poglądów politycznych specjalnie przeciw władzy
3. Być najlepiej pracownikiem najemnym z dużą rodziną, w ostateczności małym przedsiębiorcą
4. Kiedy wyrzucą nas z UE uciekać... bo to spowoduje gigantyczną zapaść gospodarczą - (pamiętam jak na tym forum większość się strasznie cieszyła z brexitu - niech teraz spojrzą co się dzieje z funtem i całą gospodarką, a nawet jeszcze nie wyszli - my nie jesteśmy tak silni jak UK więc u nas to by przebiegło znacznie, znacznie gorzej)
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
1-3 punkty obowiazywaly za po i za sld, a co do 4 to panikujesz inni maja wlasne problemy. Merkel nie moze nawiazac koalicjii, Macrona zaraz pogonia, Trump robi dym z uznaniem Jerozolimy a Putin z Ergodanem cos tam sobie robi, nie jestesmy pempkiem swiata zeby wszyscy siedzieli i mysleli jak nas wywalic z ue
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Adamo ja myślę, że nikt Polski nie wyrzci z UE patrząc na to co się dzieje w Europie to w następnych wyborach do parlamu europejskiego urosną w siłę ugrupowania prawicowe, a może nawet skrajnie prawicowe.
Niestety zwykli &quot;Kowalscy&quot; czy to w Polsce, w Anglii, w Niemczech itd.... żyją biedniej z roku na rok i tu jest problem szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak się dzieje teoretycznie powinno być na odwrót technologia w przeciągu ostatnich 20-30 lat niesamowicie się rozwinęła wszystko, można zrobić dużo szybciej i lepiej no i oczywiscie taniej. Moim zdaniem &quot;ktoś&quot; próbuje doprowadzić do 3 wojny światowej i nie jest to Putin.
Jakiś czas temu oglądałem film dokumentalny o sytuacji polityczno-społecznej w Niemczech w latach 1930-1939 i wyglądało to bardzo podobnie jak dzisiaj w większości krajów UE.
Na wp piszą, że w Austrii do władzy doszła skrajna prawica w Niemczech, Holandii i Francji prawica też umocniła swoja pozycje. Myślę, że pokolenie urodzone w latach 1980-1990 doczeka konfliktu zbrojnego podobnego do 2 wojny światowej martwię się tym co będzie jeśli w ruch pójdą bomby atomowe bo to będzie oznaczało koniec życia na Ziemi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo ja myślę, że nikt Polski nie wyrzci z UE patrząc na to co się dzieje w Europie to w następnych wyborach do parlamu europejskiego urosną w siłę ugrupowania prawicowe, a może nawet skrajnie prawicowe.
Jeśli teraz ani we Francji ani w Niemczech nie wygrali, a pamiętajmy jakie miał notowania Front Narodowy Le Pen; to i w przyszłości nie wygrają. Jak dla mnie to ludziom z tego dobrobytu się poprzewracało w d. ach, pokoleniu po 1989r. i oni nie mają pojęcia do czego nieodpowiedzialne rządy mogą doprowadzić. Niestety za dużo lat minęło od II wojny światowej
Niestety zwykli &quot;Kowalscy&quot; czy to w Polsce, w Anglii, w Niemczech itd.... żyją biedniej z roku na rok i tu jest problem szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak się dzieje teoretycznie powinno być na odwrót technologia w przeciągu ostatnich 20-30 lat niesamowicie się rozwinęła wszystko, można zrobić dużo szybciej i lepiej no i oczywiscie taniej. Moim zdaniem &quot;ktoś&quot; próbuje doprowadzić do 3 wojny światowej i nie jest to Putin.
Żyją biedniej ????? Dobrobyt wszędzie rośnie, wystarczy porównać statystyki gospodarcze z roku 1970 i 2017 w takich krajach jak Niemcy czy Francja. Nowe pokolenie ma postawę roszczeniową. Myślą sobie dlaczego ja nie zarabiam tyle co Sikorski albo Kulczyk, a zapominają, że ci ludzie do wszystkiego doszli sami. Po za tym każdy ma różne geny, różnie się przykładał do nauki itd itd. Oczywiście rodzina też jest ważna (za chwilę mi będziecie pisali o powiązaniach Kulczyka ze służbami PRL), ale... jak się nie ma głowy do nauki czy biznesu to i wszelkie powiązania i rodzina nie pomoże...
Jakiś czas temu oglądałem film dokumentalny o sytuacji polityczno-społecznej w Niemczech w latach 1930-1939 i wyglądało to bardzo podobnie jak dzisiaj w większości krajów UE.
Na wp piszą, że w Austrii do władzy doszła skrajna prawica w Niemczech, Holandii i Francji prawica też umocniła swoja pozycje. Myślę, że pokolenie urodzone w latach 1980-1990 doczeka konfliktu zbrojnego podobnego do 2 wojny światowej martwię się tym co będzie jeśli w ruch pójdą bomby atomowe bo to będzie oznaczało koniec życia na Ziemi.
Ale zanim doszło do 1930 r. Niemcy nie mieli co jeść, byli bardzo biedni... Wszelkie ruchy populistyczne wygrywają na biedzie... Na całe szczęście nam to nie grozi obecnie, ale wystarczy załamanie gospodarcze i rzeczywiście ludzie wskażą winnego... To co teraz jest w USA i Polsce to dla mnie tylko okresowy odchył od trendu.
Prawda jest też taka, że przez 25 lat zaciskaliśmy pasa żeby gonić zachód. PO czy N mówią, że nadal trzeba i odetchniemy jak dogonimy, a PiS powiedział dość i już teraz rozdaje zdobyte pieniądze. Nie wiem czy to nie za wcześnie. W razie czego będą się martwiły następne pokolenia dlatego mam taką bekę z tych 18 -25 latków głosujących na PiS bo to oni będą mieli problemy z długami, wcześniejszym wiekiem emerytalnym, służbą zdrowia. PiS mówi - dość czekania. Oczywiście przy okazji wzmocnili podatki, VAT i to było wielkie zaniedbanie PO, ale stosunek długu do PKB jest największy w historii. Jedziemy na pożyczkach...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
No i proszę kolejny przykład apolityczności sądów, które tu niektórzy próbują bronić. I całkiem przypadeczkiem kolejną polityczną sprawę prowadzi sędzia Tuleya. Tyle sędziów a sprawy polityczne ciągle prowadzi jak nie Tuleya to Łączewski. Polecam poczytać o rodzince tego Tuleyi. Kolejne pokolenie komuchów, polakożerców.
http://fakty.interia.pl/news-sad-uchylil-decyzje-o-umorzeniu-sledztwa-ws-obrad-sejmu-w-sa,nId,2479265
942757567666810881
Na szczęście wystarczy tylko jeden podpisik PADa i gonimy te k**** Tuleye, Łączewskie czy Małki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 19

roy-keane

Użytkownik
Jak zapewne wiecie, lekarze rezydenci wypowiadają klauzule opt-out, co może grozić brakiem właściwej opieki w szpitalach u przychodniach. Ale nie traćcie wiary - dojna zmiana nie zostawi was samym sobie. Albowiem:
&quot; Przedstawiciele Zarządu PSDU Antoni Przechrzta oraz Bogumiła Kubalańca spotkali się z v-ce Minister Zdrowia Panią Józefą Szczurek Żelazko. Celem spotkania było zapoznanie Pani Minister z metodą duchowego uzdrawiania oraz omówienie możliwości wprowadzenia tej metody do publicznej służby zdrowia. Pierwsze kroki już mamy za sobą, przełamujemy lody, okazuje się, że wiele osób w Ministerstwie i Rządzie nie wie na czym ta metoda polega i potrzeba więcej rozmów i prezentacji, aby oswoić Ministerstwo z dobrodziejstwami tej formy terapii. Mam nadzieję, ze będzie więcej spotkań i że w końcu pacjenci będą mogli skorzystać z uzdrowicieli w służbie zdrowia.&quot;
http://psdu.pl/spotkanie-z-pania-minister-zelazko-w-sprawie-wprowadzenia-duchowego-uzdrawiania-do-publicznej-sluzby-zdrowia/
Słuszną linię ma pisoska władza ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jak zapewne wiecie, lekarze rezydenci wypowiadają klauzule opt-out, co może grozić brakiem właściwej opieki w szpitalach u przychodniach. Ale nie traćcie wiary - dojna zmiana nie zostawi was samym sobie. Albowiem:
&quot; Przedstawiciele Zarządu PSDU Antoni Przechrzta oraz Bogumiła Kubalańca spotkali się z v-ce Minister Zdrowia Panią Józefą Szczurek Żelazko. Celem spotkania było zapoznanie Pani Minister z metodą duchowego uzdrawiania oraz omówienie możliwości wprowadzenia tej metody do publicznej służby zdrowia. Pierwsze kroki już mamy za sobą, przełamujemy lody, okazuje się, że wiele osób w Ministerstwie i Rządzie nie wie na czym ta metoda polega i potrzeba więcej rozmów i prezentacji, aby oswoić Ministerstwo z dobrodziejstwami tej formy terapii. Mam nadzieję, ze będzie więcej spotkań i że w końcu pacjenci będą mogli skorzystać z uzdrowicieli w służbie zdrowia.&quot;
http://psdu.pl/spotkanie-z-pania-minister-zelazko-w-sprawie-wprowadzenia-duchowego-uzdrawiania-do-publicznej-sluzby-zdrowia/
Słuszną linię ma pisoska władza ????
Niewiele potrzeba by w twym berecie wywołać gównoburzę. Masz tu ponizej komentarz odnośnie tego newsa z dupy którego rozpowszechniasz od człowieka z RMF. Pralnia mózgów jak widać po twoim przypadku działa.
946017711230017536
Musiałeś nie słyszeć w TV albo nie doczytać bo ciągle jeszcze tu piszesz. Otóż za samospalenie się przeciwko Kaczyzmowi można przejść do historii na równo choćby z Ryszardem Siwcem, a nawet otrzymać za to symboliczną tablicę upamiętniającą ten bohaterski czyn. A później nazwy ulic, może nawet pomnik. Poszukaj tych materialów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tu link do artykułu ile zawdzięczamy UE:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/srodki-unijne,227,0,2395107.html
Dla wszystkich ignorantów, którzy twierdzą, że UE nam nic nie daje. Zresztą jak chcecie zobaczyć jak by wyglądała Polska gdyby nie UE jedźcie na Ukrainę...
Gdyby to było za czasów PO i dotyczyło pisowców z miesięcznic to była by WIELKA AFERA, a teraz... już nawet nikt nie zwraca na to uwagi:
https://wiadomosci.wp.pl/policjanci-nie-chca-jezdzic-na-miesiecznice-trzeba-rotowac-oddzialami-6202842986038913a
https://wiadomosci.wp.pl/policjanci-nie-chca-jezdzic-na-miesiecznice-trzeba-rotowac-oddzialami-6202842986038913a
I zanim mi napiszesz pablo_89 o kibolach rzucających płytami chodnikowymi, którzy byli zatrzymywani za czasów PO spróbuj dostrzec różnicę...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Zobaczcie świąteczny spot PO. Intelektualne dno wyprodukowane przez największą partię opozycyjną. Jak znam PO to kosztowało ich to mnóstwo kasy, choć wydaje mi się że nie trafili z agencją która to stworzyła. Autor tego spotu był chyba jakimś kryptopisowcem, bo to ten spot nieźle strollował PO.


Aż dziw bierze że jest jeszcze jakieś 20% gotowych głosować na tą zorganizowaną grupę przestępczą. Od zawsze wiedziałem że PO to dno intelektualne. A że miała potężną osłonę medialną 99% wszystkich mediów to ciągle słyszeliśmy o &quot;fachowcach z PO&quot; czy o szerokiej ławce fachowców. Z tymi fachowcami to było i jest jak z Yeti. Wszyscy o nich słyszeli tylko nikt nie widział efektów pracy tych nieudaczników.
Tu link do artykułu ile zawdzięczamy UE:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/srodki-unijne,227,0,2395107.html
Dla wszystkich ignorantów, którzy twierdzą, że UE nam nic nie daje. Zresztą jak chcecie zobaczyć jak by wyglądała Polska gdyby nie UE jedźcie na Ukrainę...
Gdyby to było za czasów PO i dotyczyło pisowców z miesięcznic to była by WIELKA AFERA, a teraz... już nawet nikt nie zwraca na to uwagi:
https://wiadomosci.wp.pl/policjanci-nie-chca-jezdzic-na-miesiecznice-trzeba-rotowac-oddzialami-6202842986038913a
I zanim mi napiszesz pablo_89 o kibolach rzucających płytami chodnikowymi, którzy byli zatrzymywani za czasów PO spróbuj dostrzec różnicę...
Kolejny artykuł z dupy wzięty niczym od tej podróby irlandzkiego walczaka. Anonimowy świadek Wirtualnych Parówek którymi kieruje syn posłanki PO Machała oraz przydupas od Lisa niejaki Sikora. Odkąd ci dwaj i jeszcze kilka spadów z GW przejęli ten portal to jest dno i w ogóle tam nie wchodzę. Taki materiał z wykorzystaniem anonimowego świadka można napisać o każdym. Równie dobrze mogę napisać że anonimowy świadek doniósł mi że Adamoo biegał po ulicy nago i prawnie nie możesz mi nic zrobić nawet jeśli to nie jest prawdą.
Tak się robi newsy w &quot;wolnych mediach&quot;
https://www.google.pl/search?q=anonimowy+świadek+tvn&amp;amp;client=tablet-android-google&amp;amp;prmd=vni&amp;amp;source=lnms&amp;amp;tbm=isch&amp;amp;sa=X&amp;amp;ved=0ahUKEwihhOCh4bHYAhURblAKHRpPDfYQ_AUIEygD&amp;amp;biw=768&amp;amp;bih=1024#imgrc=LVwoJrvdkAYvoM:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolejny artykuł z dupy wzięty niczym od tej podróby irlandzkiego walczaka. Anonimowy świadek Wirtualnych Parówek którymi kieruje syn posłanki PO Machała oraz przydupas od Lisa niejaki Sikora.:
Coś ci powiem. Jak bym sam ci napisał, że pracuję w policji i że to prawda, nie uwierzyłbyś... Jak by ci 100 policjantów powiedziało napisałbyś, że opłaceni przez PO... Wiesz można zakwestionować wszystko... A dzisiaj w dobie fake news jest to niezwykle popularne. Twierdzisz, że jesteś facetem ? Ja to kwestionuję bo uważam, że zrobiłeś sobie operację zmiany płci, przed wszystkimi to ukryłeś i nic mnie nie przekona, że jest inaczej... A dowody - ? Po co dowody...
Tak się składa, że Frasyniuk sam o tym mówił, że policjant który go zatrzymał uczył się o nim na studiach i powiedział, że nigdy by nie zatrzymał takiego opozycjonisty tylko go nie rozpoznał. Oczywiście wg. ciebie Frasyniuk też sobie wszystko wymyślił...
Jesteś fanatykiem pisowskim i jak by kazali strzelać z ostrej amunicji do KODu, do mnie... to też byś to poparł i usprawiedliwił... Tak się właśnie rodził nazizm i faszyzm...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Coś ci powiem. Jak bym sam ci napisał, że pracuję w policji i że to prawda, nie uwierzyłbyś... Jak by ci 100 policjantów powiedziało napisałbyś, że opłaceni przez PO... Wiesz można zakwestionować wszystko... A dzisiaj w dobie fake news jest to niezwykle popularne. Twierdzisz, że jesteś facetem ? Ja to kwestionuję bo uważam, że zrobiłeś sobie operację zmiany płci, przed wszystkimi to ukryłeś i nic mnie nie przekona, że jest inaczej... A dowody - ? Po co dowody...
Tak się składa, że Frasyniuk sam o tym mówił, że policjant który go zatrzymał uczył się o nim na studiach i powiedział, że nigdy by nie zatrzymał takiego opozycjonisty tylko go nie rozpoznał. Oczywiście wg. ciebie Frasyniuk też sobie wszystko wymyślił...
Jesteś fanatykiem pisowskim i jak by kazali strzelać z ostrej amunicji do KODu, do mnie... to też byś to poparł i usprawiedliwił... Tak się właśnie rodził nazizm i faszyzm...
O właśnie że nie. Jestem za tym żeby każdy był równy wobec prawa bez względu na to czy nazywa się Frasyniuk czy Kowalski. I taki Frasyniuk za blokowanie legalnej manifestacji powinien dostać jeszcze parę razy pałą po głowie od policji. Wymagałbym od policji zachowań takich samych jak w okresie &quot;demokratycznych rządów PO&quot;. I żeby nie było to wymagałbym identycznych działań policji np gdyby to Marian Kowalski położył się na drodze przejścia parady równości, pedałów czy innych dziwnych stworów.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jesteś fanatykiem pisowskim i jak by kazali strzelać z ostrej amunicji do KODu, do mnie... to też byś to poparł i usprawiedliwił... Tak się właśnie rodził nazizm i faszyzm...
Ten sam tok myślenia jaki się leje z mediów pewnej opcji. Adamo, nie rozumiesz że różni ludzie mają różne poglądy na świat? Od razu jak gość myśli inaczej niż Ty, to jedziesz mu po faszystach i nazistach? Na ulicy zaczepiasz ludzi i wyzywasz ich od Goebelsów? A pablo biega codziennie z kałachem i ładuje do żydów? Zapewne nie, on po prostu inaczej myśli
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
A tymczasem Antoni postanowił strącić prezydencką ekipę, która miała przygotować wizytę Adriana w Kuwejcie, a co najmniej spowodować takie zagrożenie. Więcej w linku. Niczego się kretyni nie nauczyli po katastrofie smoleńskiej, za nic mają bezpieczeństwo osób sprawujących funkcje państwowe. Najpierw była opona w samochodzie prezydenckim, prawie 20 miesięcy śledztwa i ... prokuratura umarza śledztwo. Brak winnych! A przecież miałato być rzekomo wina PO?! Później próbowali do jednego samolotu zapakować pasażerów, którzy przylecieli wcześniej dwoma, aż kapitan zakomunikował że nie poleci, bo grozi to wypadkiem, potem wypadek Szydło, teraz to. Przecież te &quot;nieudoczniki&quot; sami się pozabijają. Szkoda tylko niewinnych ludzi, którzy zginą przez tych szaleńców. Pęknięta opona, teraz drzwi w samolocie zabezpieczone sznurkiem - oto symbole pisoskiej bylejakości.Tio już nie jest nawet państwo teoretyczne - to jest państwo wirtualne, im się wydaje, że można mieć kilka żyć, jak w kiepskiej grze komputerowej. A wszystkiemu przygląda się władca marionetek, na którego kukiełka macierewicz musi mieć jakieś grube haki. Czyżby pokłosie Akcji Hiacynt?
Więcej o ostatniej wojnie Adriana z Antonim:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szef-mon-antoni-macierewicz-blokowal-prezydenta-andrzeja-dude/l1eg3j2
I jeszcze jedno - zasada jest bardzo prosta - spotykasz lewaka, nazywasz go lewakiem, widzisz feministkę - mówisz, że to feministka. A jak już zdarzy Ci się spotkać faszystę - to też się nie p... tylko mówisz - faszysta. I tyle.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
O właśnie że nie. Jestem za tym żeby każdy był równy wobec prawa bez względu na to czy nazywa się Frasyniuk czy Kowalski. I taki Frasyniuk za blokowanie legalnej manifestacji powinien dostać jeszcze parę razy pałą po głowie od policji. Wymagałbym od policji zachowań takich samych jak w okresie &quot;demokratycznych rządów PO&quot;. I żeby nie było to wymagałbym identycznych działań policji np gdyby to Marian Kowalski położył się na drodze przejścia parady równości, pedałów czy innych dziwnych stworów.
Właśnie wczoraj czytałem pracę o Wojskowych Sądach działających w latach 1945 - 1954... Stworzono prawo pozwalające praktycznie każdemu posądzonemu o działalność kontrrewolucyjną wymierzyć karę śmierci... Formalnie oczywiście była mowa w przepisach o wolności słowa, demokracji itd itd. Też było wtedy prawo...
PiS:
1. Rozwalił TK obsadzając go całkowicie podległymi sobie sędziami, a do tego zrobił to z naruszeniem Konstytucji więc nikt już nie zakwestionuje żadnego przepisu
2. Uchwalił Ustawę, że zgłoszone demonstracje mają pierwszeństwo o czym ci co zgłaszali wiedzieli znacznie wcześniej i miesięcznice zgłoszono na 10 lat (prawdopodobnie ustawa niekonstytucyjna)
3. Obecnie tak egzekwuje to prawo, że zatrzymuje i spisuje ludzi
Oczywiście dzisiaj nic wielkiego się nie dzieje, ale jest mechanizm pozwalający na:
1. j.w
2. Uchwalenie ustawy, że w szczególnych okolicznościach można strzelać do demonstrantów z ostrej amunicji
3. Uchwalenie ustawy o powołaniu paramilitarnych bojówek PiSu
4. Zmianę składu SN w taki sposób aby uznał ważność wyborów tylko jeśli zwycięży PiS
5. Egzekwowanie pkt 2-3 siłą policji i wojska
i wtedy Pablo też WSZYSTKO BĘDZIE ZGODNIE Z PRAWEM !!! Więc ponawiam pytanie - czy jak zaczną strzelać do KODu, do mnie... też będziesz to usprawiedliwiał ???
Czy wy k. nie widzicie tego, że jeśli raz się wypracuje taki mechanizm to sam mechanizm powoduje, że nie mamy żadnej ochrony przed państwem, przed łamaniem demokracji ? Obecnie może to nawet w ich rozumieniu służyć do dobrych spraw, ale w każdej chwili mogą wpaść na bardziej radykalne pomysły i nic i nikt ich nie będzie w stanie zatrzymać oprócz &quot;ulicy i zagranicy&quot; bo... jeśli łamie się Konstytucję i zmienia ustrój państwa na autorytarny, w przyszłości potencjalnie na dyktaturę TYLKO OPÓR NARODU jak wtedy kiedy w 1980r walczyła Solidarność, może to zatrzymać.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Właśnie wczoraj czytałem pracę o Wojskowych Sądach działających w latach 1945 - 1954... Stworzono prawo pozwalające praktycznie każdemu posądzonemu o działalność kontrrewolucyjną wymierzyć karę śmierci... Formalnie oczywiście była mowa w przepisach o wolności słowa, demokracji itd itd. Też było wtedy prawo...
PiS:
1. Rozwalił TK obsadzając go całkowicie podległymi sobie sędziami, a do tego zrobił to z naruszeniem Konstytucji więc nikt już nie zakwestionuje żadnego przepisu
2. Uchwalił Ustawę, że zgłoszone demonstracje mają pierwszeństwo o czym ci co zgłaszali wiedzieli znacznie wcześniej i miesięcznice zgłoszono na 10 lat (prawdopodobnie ustawa niekonstytucyjna)
3. Obecnie tak egzekwuje to prawo, że zatrzymuje i spisuje ludzi
Oczywiście dzisiaj nic wielkiego się nie dzieje, ale jest mechanizm pozwalający na:
1. j.w
2. Uchwalenie ustawy, że w szczególnych okolicznościach można strzelać do demonstrantów z ostrej amunicji
3. Uchwalenie ustawy o powołaniu paramilitarnych bojówek PiSu
4. Zmianę składu SN w taki sposób aby uznał ważność wyborów tylko jeśli zwycięży PiS
5. Egzekwowanie pkt 2-3 siłą policji i wojska
i wtedy Pablo też WSZYSTKO BĘDZIE ZGODNIE Z PRAWEM !!! Więc ponawiam pytanie - czy jak zaczną strzelać do KODu, do mnie... też będziesz to usprawiedliwiał ???
Czy wy k. nie widzicie tego, że jeśli raz się wypracuje taki mechanizm to sam mechanizm powoduje, że nie mamy żadnej ochrony przed państwem, przed łamaniem demokracji ? Obecnie może to nawet w ich rozumieniu służyć do dobrych spraw, ale w każdej chwili mogą wpaść na bardziej radykalne pomysły i nic i nikt ich nie będzie w stanie zatrzymać oprócz &quot;ulicy i zagranicy&quot; bo... jeśli łamie się Konstytucję i zmienia ustrój państwa na autorytarny, w przyszłości potencjalnie na dyktaturę TYLKO OPÓR NARODU jak wtedy kiedy w 1980r walczyła Solidarność, może to zatrzymać.
Strzelać do KODu? Chyba żartujesz. Ich trzeba zachęcać żeby wychodzili na ulicę jak najczęściej. Dzięki Bogu że powstało coś takiego jak KOD czy UBywatele PRL. Nikt tak jak oni nie pracują na wysokie poparcie dla PiSu. Dzięki KODowi i UBywatelom ludzie widzą co za oszołomy reprezentują niby tą Polskę &quot;inteligencką i europejską&quot;. Kijowski, handlarz kobietami, Farmazon, Kasprzak - aż sam się nie zastanawiam czy to nie są jakieś pisowskie wtyki. Dziękuję wszystkim KODziarzom że udało im się zatrzymać w Polsce Mateusza Kijowskiego, &quot;stypendium wolności&quot; to wspaniała inicjatywa. Liczą się każde ręce na pokładzie w drodze po większość konstytucyjną dla PiSu. Kijowski jeszcze się w tej drodze bardzo przyda.
Mam nadzieję że polskie służby w tym głównie policja powróci do działań z lat 2007-2015 z czasów kiedy jeszcze w Polsce była demokracja. Jeśli wtedy tłukła ludzi pałami czy strzelała do nich z gumowych kul i używała armatek wodnych to wymagam od nich takich samych działań w stosunku do dziczy, która blokuje wyjazd z Sejmu najważniejszym ludziom w państwie czyli Premierowi oraz Marszałkowi Sejmu.
Wałęsa mówił że nakazałby pałować związkowców Solidarności, kiedy byli pod Sejmem w czasie gdy PO podnosila wiek emerytalny. Mówił że Premiera należy szanować. Nigdy nie słyszałem o tym w TVN czy innych &quot;wolnych mediach&quot; że pacyfikowanie górników pod JSW było działaniami antydemokratycznymi. Nikt wtedy nie porównywał policji do ZOMO. A teraz jak policja cacka się z Frasyniukiem to nagle ZOMO.
Bardzo ale to bardzo nie podoba się wam słowo SYMETRYZM.
A tymczasem Antoni postanowił strącić prezydencką ekipę, która miała przygotować wizytę Adriana w Kuwejcie, a co najmniej spowodować takie zagrożenie. Więcej w linku. Niczego się kretyni nie nauczyli po katastrofie smoleńskiej, za nic mają bezpieczeństwo osób sprawujących funkcje państwowe. Najpierw była opona w samochodzie prezydenckim, prawie 20 miesięcy śledztwa i ... prokuratura umarza śledztwo. Brak winnych! A przecież miałato być rzekomo wina PO?! Później próbowali do jednego samolotu zapakować pasażerów, którzy przylecieli wcześniej dwoma, aż kapitan zakomunikował że nie poleci, bo grozi to wypadkiem, potem wypadek Szydło, teraz to. Przecież te &quot;nieudoczniki&quot; sami się pozabijają. Szkoda tylko niewinnych ludzi, którzy zginą przez tych szaleńców. Pęknięta opona, teraz drzwi w samolocie zabezpieczone sznurkiem - oto symbole pisoskiej bylejakości.Tio już nie jest nawet państwo teoretyczne - to jest państwo wirtualne, im się wydaje, że można mieć kilka żyć, jak w kiepskiej grze komputerowej. A wszystkiemu przygląda się władca marionetek, na którego kukiełka macierewicz musi mieć jakieś grube haki. Czyżby pokłosie Akcji Hiacynt?
Więcej o ostatniej wojnie Adriana z Antonim:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szef-mon-antoni-macierewicz-blokowal-prezydenta-andrzeja-dude/l1eg3j2
I jeszcze jedno - zasada jest bardzo prosta - spotykasz lewaka, nazywasz go lewakiem, widzisz feministkę - mówisz, że to feministka. A jak już zdarzy Ci się spotkać faszystę - to też się nie p... tylko mówisz - faszysta. I tyle.
o a ten znowu fejki rozpowszechnia. Już nawet Tomek Lis pokasował swoje twitty na ten temat...
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Kłamali, kłamią i będą kłamać:

Jedyne co potrafią, to wywalić 450 tysi na gostka, przyjechał z daleka i zagrał na imprezie sylwestrowej z ... playbacku! Choć z drugiej strony pasuje to do wirtualnego państwa pisoskiego, w którym prezydent udaje, że jest prezydentem, premier że jest premierem, a wszystkim zarządza konus, który nie umie poprawnie zaśpiewać hymnu Rzeczypospolitej.
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
ROY-KOD-zie potrafię zrozumieć ze nie potraficie zebrać więcej &quot;obrońców demokracji&quot; pod sejmem niż imponująca liczba ok 30 sztuk wiec atakujecie gdzie tylko to jest możliwe- tak dla odświerzenia pamieci za babcie Madonne lekką reką dopłacono 5 mln- jakieś argumenty - czekam
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
R 19

roy-keane

Użytkownik
A co do kary na TVN - ktoś wyraźnie popuścił w KRRiT i migusiem kara zastanie cofnięta. Nie po to karakan przepchnął bankstera zamiast broszki, żeby mu teraz ktoś psuł zamierzony efekt, jaki ma to odnieść w Europie. Pomijając już to, że TVN to obecnie stacja amerykańska - jeden telefon od Trumpa i pisowcy zgięci w pół zrobią mu &quot;łaskę&quot;
Tak jak napisałem - pisowcy zgięci w pół zrobili łaskę Juesej z połykiem i karę wycofali:
http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/566390,kara-dla-tvn-uchylona.html
Jako że za karą stali ludzie biznesmena z Torunia, któremu wczoraj odwołano dwóch potężnych patronów z rządu, to jasnym się staje że Tadek zalicza plaskacza za plaskaczem. Pytanie tylko, ile kasy trzeba będzie mu za to zapłacić z kasy państwowej. Tak czy owak - za dużo!
 
Do góry Bottom