>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ale Adam, z bydłem się nie polemizuje, bydło powinno być prowadzone w łańcuchach... A co do wypowiedzi na temat złodziejstwa, etc., to większego złodziejstwa nie ma dla mnie jak w ciemnogrodzie. Wiesz, jak Czesi mówią o Polakach? że &quot;Polacy to ruskie, tylko myślą, że są Francuzami&quot; - w wielu przypadkach z pewnością to się potwierdza. Wielu tępym łbom tęskno jest do okupanta rosyjskiego, który nie ma nic wspólnego ze Słowianami, jak pląsający po wyżynach debilizmu pseudopatrioci twierdzą. Genetyka jest taka, że grubo ponad 80% mieszkańców Rosji, to potomkowie Mongołów i Tatarów. Samych potomków Czyngis-Chana w prostej linii jest ponad 20 mln. Wiesz, to tak jak powiedzmy, że jestem przeciwnikiem beżowych imigrantów. Porównaj poziom IQ w Europie i Afryce i nie jest to rasizm. Mało tego na IQ mają wpływ pasożyty, a tam ludzie są zarażeni pasożytami, tak zawsze było. Ty możesz sobie pisać górnolotne frazy w stylu &quot;NO TO RACISM&quot;, etc. Jakkolwiek dla mnie ważniejszy jest koszt jaki ponosi Europa w związku z imigrantami w postaci zamachów, socjalu, etc. Dzisiaj Europę traktuje się jak chłopca do bicia, za biedę w Afryce. A chowanie głowy w piasek i udawanie, że problemów z muzułmanami czy murzynami nie ma, to nic jak tylko najgorsza forma tchórzostwa. Bo spycha się w ten sposób odpowiedzialność na nasze dzieci, to tak jak z ochroną środowiska, jak zniszczysz swoje środowisko, wytniesz puszcze rzekomo ją chroniąc przed kornikiem, to konsekwencje poniosą tak naprawdę kolejne pokolenia. W starożytności zostałoby to uznane za inwazję i nikt by nie patrzyłby na miłość chrześcijańską, co jest moim zdaniem obcą wartością dla Europy, o ile to można nazwać wartością. Jeżeli o mnie chodzi, to mam Prawdziwych Bogów Europy, a nie jakieś wymyślone pseudoidee, które zniewalają nas od 2 tysięcy lat i powodują, że Słowianie z Germanami mordują się. Nie jest też tak, że wszystko wiem i wszystkie rozumy pozjadałem i nie mam nic przeciw komuś, kto nie jest wykształcony, kto czegoś nie wie. Ale najbardziej nienawidzę ludzi, którzy nie chcą się uczyć, którzy chcą zdechnąć głupi. i basta
też się zgadzam że bydło powinno być prowadzone na łańcuchach. Dlatego wciąż się dziwię że tzw. Obywatele RP czy KODziarze chodzą bez łańcuchów. Takiego syfu i dziadostwa jak oni to nikt wcześniej nie robił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Potwierdzam, od czasu odsunięcia czerwonych i różowych ( i licho wie jeszcze jakich ) świń od koryta, kwik ich zwolenników stał się już legendarny. I mam nadzieję, że takiego syfu jaki zaprezentowały &quot;elity&quot; III RP już nigdy nie będę musiał oglądać. A tym, którzy teraz dzierżą władzę niech to będzie ku przestrodze. Amen!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale Adam, z bydłem się nie polemizuje, bydło powinno być prowadzone w łańcuchach... A co do wypowiedzi na temat złodziejstwa, etc., to większego złodziejstwa nie ma dla mnie jak w ciemnogrodzie. Wiesz, jak Czesi mówią o Polakach? że &quot;Polacy to ruskie, tylko myślą, że są Francuzami&quot; - w wielu przypadkach z pewnością to się potwierdza. Wielu tępym łbom tęskno jest do okupanta rosyjskiego, który nie ma nic wspólnego ze Słowianami, jak pląsający po wyżynach debilizmu pseudopatrioci twierdzą. Genetyka jest taka, że grubo ponad 80% mieszkańców Rosji, to potomkowie Mongołów i Tatarów. Samych potomków Czyngis-Chana w prostej linii jest ponad 20 mln. Wiesz, to tak jak powiedzmy, że jestem przeciwnikiem beżowych imigrantów. Porównaj poziom IQ w Europie i Afryce i nie jest to rasizm. Mało tego na IQ mają wpływ pasożyty, a tam ludzie są zarażeni pasożytami, tak zawsze było. Ty możesz sobie pisać górnolotne frazy w stylu &quot;NO TO RACISM&quot;, etc. Jakkolwiek dla mnie ważniejszy jest koszt jaki ponosi Europa w związku z imigrantami w postaci zamachów, socjalu, etc. Dzisiaj Europę traktuje się jak chłopca do bicia, za biedę w Afryce. A chowanie głowy w piasek i udawanie, że problemów z muzułmanami czy murzynami nie ma, to nic jak tylko najgorsza forma tchórzostwa. Bo spycha się w ten sposób odpowiedzialność na nasze dzieci, to tak jak z ochroną środowiska, jak zniszczysz swoje środowisko, wytniesz puszcze rzekomo ją chroniąc przed kornikiem, to konsekwencje poniosą tak naprawdę kolejne pokolenia. W starożytności zostałoby to uznane za inwazję i nikt by nie patrzyłby na miłość chrześcijańską, co jest moim zdaniem obcą wartością dla Europy, o ile to można nazwać wartością. Jeżeli o mnie chodzi, to mam Prawdziwych Bogów Europy, a nie jakieś wymyślone pseudoidee, które zniewalają nas od 2 tysięcy lat i powodują, że Słowianie z Germanami mordują się. Nie jest też tak, że wszystko wiem i wszystkie rozumy pozjadałem i nie mam nic przeciw komuś, kto nie jest wykształcony, kto czegoś nie wie. Ale najbardziej nienawidzę ludzi, którzy nie chcą się uczyć, którzy chcą zdechnąć głupi. i basta
Co do ludów Afryki też kiedyś się nad tym zastanawiałem, że mogli przecież zbudować dokładnie taką samą cywilizację jak biali czy nawet Azjaci. Też myślałem, że to może być kwestia genetyki, ale poczytałem trochę i antropolodzy mówią, że czarni po prostu mieli nie fart bo urodzili się w krajach z ciepłym klimatem gdzie trudniej zbudować cywilizację... Z 2 strony starożytny Egipt - i też było ciepło... Więc co do tego aspektu sam do końca nie wiem. To oczywiście nie jest żaden rasizm tylko raczej szukanie przyczyn rozwoju cywilizacyjnego poszczególnych ras.
Co do obecności dzisiaj emigrantów w Europie - Europejczycy płacą w ten sposób za kolonializm. Takie kraje jak: Wielka Brytania, Francja, Holandia, Hiszpania miały wielkie kolonie. Eksploatowali te kraje i ich ludność więc czuli się zobowiązani do ich przyjmowania. Szczególnie Francja, która w latach 60tych i 70tych przyjmowała mnóstwo emigrantów. I w tym sensie PiS ma rację mówiąc, że dlaczego my mamy płacić za ten kolonializm, ale i UE ma rację mówiąc - skoro dostaliście tyle od nas kasy, macie umorzone długi gierkowskie to pomóżcie nam...
Jednak z punktu widzenia Polski to temat całkowicie abstrakcyjny bo ani nie graniczymy z Afryką, ani sami emigranci nie chcą do nas przyjeżdżać więc tego tematu nie ma. Wierz mi, że jak by chcieli do nas przyjeżdżać to by i tak to robili bez względu na rząd. Np teraz w Hiszpanii afera z podrobionymi paszportami i tysiącami nielegalnych emigrantów... U nas to niestety ma taki wymiar, że pijani debile napadają na czarnych studentów albo właścicieli kebabów...
też się zgadzam że bydło powinno być prowadzone na łańcuchach. Dlatego wciąż się dziwię że tzw. Obywatele RP czy KODziarze chodzą bez łańcuchów. Takiego syfu i dziadostwa jak oni to nikt wcześniej nie robił.
A ja się dziwę, że kibole nie są prowadzeni na mecze w łańcuchach - byłby fajny widok... Koledze raczej nie chodziło o tych o których piszesz. A syf i dziadostwo i to na cały świat robią ludzie z marszów niepodległości z flagami faszystowskimi i rasistowskimi, a nie obrońcy demokracji i praworządności...
Up
Potwierdzam, od czasu odsunięcia czerwonych i różowych ( i licho wie jeszcze jakich ) świń od koryta, kwik ich zwolenników stał się już legendarny. I mam nadzieję, że takiego syfu jaki zaprezentowały &quot;elity&quot; III RP już nigdy nie będę musiał oglądać. A tym, którzy teraz dzierżą władzę niech to będzie ku przestrodze. Amen!
Przecież właśnie oglądasz... Takiego nepotyzmu, przyznawania sobie samemu nagród, obsadzania spółek skarbu państwa aż do poziomu sprzątaczek to nie było nawet za czasów tych co wspominałeś. Niczym się obecni nie różnią... No chyba, że jak to są twoi to mogą...
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Dziwie się jak można dyskutować o &quot;polityce&quot; polskiej czy światowej. Nic takiego jak &quot;polityka&quot; nie istnieje dziś i nie wiem kiedy ostatnio byla prawdziwa.
To co sie dzieje w Polsce aktualnie (ślepy to nawet zauważy) a zaczęło sie już na dobre od 1989 przy okrągłym stole (uklad magdalenkowy, który dogadał Jaruzelski w USA z Rotschildem w 1985 na myśl o upadku komunizmu) to tkzw. Nowy Porządek Świata (z ang. New World Order). Ładnie brzmi, ale to jest tylko podporządkowanie się zlym ludziom, którzy wielbią szatana. To oni odpowiadają za konflikty, zamachy terrorystyczne, czy wojny, a nie realny przeciwnik. Robią to, aby maksymalnie ograniczyć ludzkość, zlikwidować całkowicie swobody obywatelskie i w pełni nami kontrolować. Ponadto chcą wprowadzić jedną religie, jeden naród wmawiając ludziom, że to dla ich bezpieczeństwa, czyli te ustawy antyterrorystyczne, inwiligacja zwykłych obywateli (juz jest super komputer, ktory będzie nas pilnował 24h na dobę) i nie dlugo wprowadzą mikro czipy pod skórę. Dlatego do Europy sprowadzono uchodźców z Afryki, aby wymieszać ludzi i zrobić to co po wyżej. Stwarza się problem, a później się ogranicza ludzi niby dla ich dobra. Biblia jasno mówi, iz człowiek który świadomie bądź nie, traci możliwość wyboru, niezależną podświadomość, a służy tylko szatanowi, to nie zazna zbawienia. Po to są pieniądze, a dzis robi się sztuczną, zmodyfikowaną żywność, aby można ją tylko kupic, a nie wyprodukować na własna rękę. Miało byc tanio, a jest bardzo drogo! Człowiek ma na to pracować tylko i wyłącznie, z tąd ingerencja w środowisko (geoinzyneria, modyfikowanie nasion, kodu DNA zwierząt). O tym się nie mówi, a propagandowe stacje TV, Internet z calego świata w mawia ludziom, że zmiany klimatyczne to wina tylko i wyłącznie szarego człowieka. To ma sie tak z prawdą, jak ustawy dla dobra i bezpieczeństwa ludzkości. To wszystko dzieje sie w jednym celu, dla wprowadzenia New World Order.
Jak można nie dostrzegać tego że rządy, politycy to tylko marionetki, ktore realizują plan złych ludzi. My mieszkamy w Polsce i tutaj jest to widoczne jak na dłoni, zamiast pomagać to wprowadzają plan zagłady i żaden z pozoru decyzyjny polityk nie jest żadnym niezależnym politykiem, ktoś tego jeszcze nie dostrzega ?! To trzeba być naprawdę intelektualnym ślepcem!
Czy wy nie dostrzegacie co sie dzieje na Polskim Niebie ? Od ponad 10 lat jesteśmy opryskiwani smugami chemicznymi (chemitrails). Dzieje się to we wszystkich krajach NATO, informacje są dostepne w sieci, a świadomych jest może 1-2% społeczeństwa. To nie jest tajemnicą, nikt temu nie przeczy, a ministrowie potwierdzają, tylko nie komentują składu oprysku, a jest to sama trucizna niszcząca biologię na ziemi i rozwijająca komórki rakowe u ludzi (mają zarabiać firmy farmaceutyczne i producenci sztucznej żywności). Nikt nie ma prawa o tym mówić, a tylko propaganda w TV o jakiś zanieczyszczeniach zwykłych ludzi. Przed śmiercią mówił o tym publicznnie Michael Jackson i Prince, a niby zgineli jako &quot;narkomani&quot;. Nikt sławny w Hollywood nie odważyl się juz po tych &quot;wypadkach&quot; ostrzegać ludzi. Czy propagandowa TV mówiła przed czym oni ostrzegali, co mówili przed śmiercią ? NIE !
Warto zapoznać się z twórczością najwybitniejszego serbskiego naukowca Tesli, ktorego technologie przejęła &quot;cudowna i zbawienna&quot; Ameryka. Wyciszyli temat i stworzyli diabelską technologie H.A.A.R.P, przy tym bomby nuklearne to jak zabawa w piaskownicy. Służą temu także opryski nieba i zawarte w nich nano cząsteczki metali ciężkich. Dzieki temu mogą zrobić dosłownie dziurę w niebie, wywołać, bądź zatrzymać kataklizm, czy przeciąć w pół ziemię, a nawet oddziaływać na mózg, układ nerwowy człowieka. W radiu o tym nie powiedzą ... W ten sposób kontrolują pogodę i mogą wywołać susze, powodzie, czy totalną zagłade niszcząc gospodarki krajów i uzależniając zniszczone państwo od siebie. Dawno już niezależni naukowcy twierdzą, iz to jest przyczyną zmiany klimatu (zauważalne w Polsce) i na ziemi caly czas powstają nienaturalne ruchy mas powietrza, a telewizja ciągle milczy...
Tesla twierdził, iż jego odkrycie zmieni świat na dobre, bądź zniszczy ludzkość będąc w złych rekach. Niestety wszystko źle się potoczyło i zamiast darmowej energii na całym świecie i braku biedy, technologie przejął &quot;Rząd USA&quot; i mamy amerykańską zagłade, zamiast energetycznego zbawienia. Dlatego w szkołach, w tv na calym świecie jest tylko propaganda na temat beztalencia jakim był Albert Einstein, a temat najwybitniejszego naukowca Nikoli Tesli jest całkowicie pomijany jakby nie istniał. Tak działa &quot;USA&quot;.
Ponadto Watykan bierze w tym udzial i jest fałszywy jak szatan (slowo &quot;jak&quot; zbędne). Każdy z nas zapewne zauważył iz Kościół służy dla pieniedzy, zysków , a nie ludziom i został juz dawno kupiony. To Watykan także nawołuje do stworzenia jednej światowej religii (co jest zaprzeczeniem Biblii).
Kiedyś wątpiłam w istnienie Boga, jednak gdy ujrzałam Szatana, wiem że Bóg istnieje! Najważniejsze nie są pieniądze, bo one zaślepiają i pozwalają kontrolować nas, a ludzie gonią pieniądz całe życie. Facebook, inne używki dnia codziennego to szatański twór aby nas zająć, zniewolić, oglupic i nie pozwolić logicznie myśleć. Pamiętajcie, aby zostać zbawionym trzeba zachować swobode podejmowania decyzji, nasza niezależna podświadomość to największa wartość. Jeżeli ograniczą nasze swobody i wlasny wybór w imię sztucznych zagrożeń i wykreowanego światowego terroryzmu, to my i kolejne pokolenia będą służyć Szatanowi po wieki, a do tego tylko dążą po przez polityczne marionetki z drugiego rzędu, oficjalnie nie ponosząc żadnej odpowiedzialności. Aktualnie technologia jest tworzona tylko po to, aby szkodzić, a nie pomagać ludzkości.
Z Bogiem Rodacy !
 
D 4

donnavekic

Użytkownik


A wiecie czemu jest kreowany konflikt w Syrii, że coś niby Izrael, Turcja, Rosja...
Bo Syria jest jednym z trzech krajów na świecie, który gospodarczo jest niezależny. Nie daje sobie wciskać lichwiarskich, niepotrzebnych pożyczek, aby zostać później dymanym na wieki... Dlatego tworzą tam sztucznie konflikt, prowokują ludzi, przeprowadzają zamachy (ten chemiczny gaz to robota &quot;USA&quot; i to nie pierwszy raz na tym świecie), aby calkowicie zniszczyć kraj i odbudować go gospodarczo na swoich lichwiarskich warunkach, przejmą każdą gałąź gospodarki, a ludzie będą mogli pracować tylko w ich korporacjach. Tak zwalczano terroryzm w Iraku, Afganistanie po zamachu na wlasny kraj WTC z 11 września 2001 roku (zwykła sfingowana prowokacja gdzie zycie ludzkie nie ma zadnej wartości). Ponadto zamach WTC pomógł uchwalić ustawy ograniczające swobody obywatelskie. Zrobili to juz wczesniej w Oklahoma City, bo poprzednia bomba w WTC nie wybuchla - lata 90te. Ci ludzie mają prawie cały świat i jego pieniądze, ale ich celem jest pełna kontrola i zrobienie z ludzi 100% niewolników. Jesteśmy na ostatniej prostej tego szatańskiego przedsięwzięcia i jak nic nie zrobimy, to założą nam dożywotnio kaganiec w imię sztucznej równosci i bezpieczeństwa. Jak widać w krajach takich jak Polska z pozoru cywilizowanych nikt nie jest w stanie się im postawić, a Syria walczy o wolność, zginęlo już wiele milionów ludzi, tak walczy &quot;USA&quot; z terroryzmem....
Pamiętacie zaginiony samolot Malezji, ktory przepadl a szczątki odnaleziono po wielu miesiącach. Czy w TV, Internecie pisano kto tam byl na pokładzie ? Nie ! A byli to twórcy technologi, której nie miał Rotschild, ale po ich śmierci przejął ten patent. Tak samo w Syrii uczeni tworzą, pracują nad lekami i są niewygodni dla światowych korporacji, za którymi stoją zawsze te same klany rodzin, Rockefeller &amp; Rotschild.
Konflikt Rosja vs USA i Europa to zwykle urojenia i filmy z Hollywood pod ciemną masę .. Zwykla gra, jak polski parlament! USA ma być dobre, a Rosja to ten zły (ile jeszcze będziecie sie na to nabierać).



Pytanie niespodzianka.
Co chciał zrobić Kennedy, komu sie przeciwstawial zanim zorganizowano na niego zamach ? Jak wiecie, to zrozumiecie czemu ta oczywista zagadka nie jest rozwiązana, bo sami siebie nie będą łapać ...
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Te przetwarzania danych mogą tylko służyc do tego (film z 2012 roku). W 2018 roku &quot;USA&quot; stosuje to realnie, tyle ze na biednych ludziach, gdzieś na uboczu, a nie na tych miliarderach będących ponad prawem, co okradają spoleczesntwa dzien w dzień (Polska dobry przykład). To oni tworzą tą diabelską technologie wmawiając ciemnej masie, ze to dla bezpieczeństwa i lepszego zycia... tylko tu chodzi o ich bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad zwyklymi ludźmi w imie walki ze sztucznie wykreowanym zagrożeniem, terroryzmem. Oni sami sobie krzywdy nie zrobią, a jedyne czego się obawiają to zwyklych obywateli, czyli Nas Wszystkich !

 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Latają coraz niżej, a smuga chemiczna na BEZCHMURNYM z pozoru niebie wydaje sie być tuż nad naszą główą. Czy wy ciągle jestescie ślepi, nie widzicie jak sztucznie zasłaniają niebo i nas duszą. Starty zaczynają juz od 04:00 rano i kilkakrotnie w ciągu dnia to powtarzają w celu samego oprysku (samoloty z Niemiec/NATO).

 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Fajne dyskusje prowadzicie. wiecie dlaczego religie pojawily sie akurat na Bliskim Wschodze czyli ogolnie w strefie cieplej a nie zimnej i stamtad poszly na polnoc? No ruszcie glowka.
Slyszeliscie o takim gosciu Krzysztof Karon?
Adam kraje Afryki sie nie rozwinely bo nie bylo tam demokracji parlamentarnej, parlamentaryzmu, Cromwella ogolnie, protestantyzmu tylko zamordyzm, eksploatacja, absolutyzm, wojny plemienne, faraoni, kolonializm, krasci ile wlezie itp, wszystko na rympal
Cos jak w Rosji, tyle ze tam maja bardzo madrych lud, poetow, strategow, ale to tylko dekoracja i przxykrywka
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Donna Vekic co bierzesz?
Tzn oczywiscie masz sporo racji ale troche z tymi smugami zaslaniajacymi niebo, bogami, szatanami to juz mocno odlecialas
 
D 0

dogo

Użytkownik
Donna Vekic co bierzesz?
Tzn oczywiscie masz sporo racji ale troche z tymi smugami zaslaniajacymi niebo, bogami, szatanami to juz mocno odlecialas
Pytanie co bierzesz raczej trzeba skierować tylko i wyłącznie do Ciebie !
Dlaczego wypowiadasz się na temat czegos, co jest Ci obce (zakladasz ze to nie istnieje). Co masz do powiedzenia na ten temat ? Zapewne nic, a wyjście po Chipsy do Zabki to Twój max intelektualny.
Chodzi tu o tkzw Smugi Chemiczne, które są opryskiwane juz praktycznie na całym świecie od 10-15 lat. Ja to znam od kilku miesięcy i jest to temat najbardziej wyciszany, wrecz niezauważalny przez wszystkie media całego świata (te głównego nurtu) ludzi rządu, tych lekarzy, profesorów na usługach rządu (tj korporacji). Niezależni i mówiący prawde są niezauważalni, niszczeni po czym &quot;giną&quot;. Ostatnio spotkalo to niezależnego dziennikarza z Niemiec. W sieci jest pelno takich jak Ty, co odrazu zakładają czyjeś szaleństwo ze względu na własną glupote, strach (niedowierzanie, ze ktos może robić w ten sposób krzywdę ludzkości), bądź są na uslugach rządu (wynajęte agencje itp).
Odkąd tak wierzycie &quot;marionetkowym rządom&#39;&#39; i &quot;środkom masowego przekazu&quot;. Od kiedy propaganda jest taka dobra i wiarygodna ... (wręcz na topie).
Wymsknelo się o tym doradcy prezydenta USA, mówiono o tym w Parlamencie Kanady, Szwecji, Francji i jakis polski polityk coś się jąkal na ten temat, ale nikt tego nie rozglasnia z większą siłą, bo &quot;ludzie decyzyjni&quot; jacyś bierni... (oficjalny temat tabu, Ci co mają rozglos i niby możliwości - stolek, biorą $$$, albo mają &quot;wypadek&quot;). Z tym sie nie da wygrać, a były protesty na ulicach USA, Australii, Polski i zapewne całego świata. Mimo tego, nawet nie wiecie o co chodzi!
Organizatorzy juz się nie bronią tym, ze to smuga kondesacyjna po samolocie (naturalna), bądź walka z ociepleniem, bo to były totalne głupoty, wymysły na zawołanie. Dziś kazdy zainteresowany wie, że to jest naturalna, ale smuga chemiczna i jedynie niszczy Nas i Nasze środowisko (już się nie bronią walką z ociepleniem, promieniami słonecznymi). Jest to oficjalna trucizna, której skład i konsekwencje są znane wszem i wobec, jak i zasada, że Ci z góry (&quot;politycy&quot;, &quot;sławy&quot;) nie mają tu nic do gadania, a są jedynie zasłoną dymną.
Nie będę nic opisywać, tłumaczyc. Póki jest jeszcze wolny internet, to warto sprawdzić w wyszukiwarkach i YT zagadnienia: Chemtrails , opryski chemiczne polskiego nieba itd. Bez własnego zaangażowania ciężko innym w to uwierzyć. Propaganda i wiara w dobre zamiary &quot;przywódców&quot; widać ciągle ma sie dobrze.
Dziś o 9:00 bylo tego pełno nad Polskim Niebem. Jest tak od wielu lat, jednak ja głowę podniosłem do góry dość niedawno ????
bykuwodzu a odnośnie podkreślania istnienia Bóg/Szatan, to Ci ludzie co są świadomi zjawiska &quot;Chemtrails&quot; mówią bez wyjątku, że Ci co to organizują i realizują to szatańskie istoty w pełni świadome swoich czynów, az do pilota wciskającego przycisk &quot;spray&quot;.
Poczatek tego procederu miał miejsce w 1992 w Brazylii, gdzie podpisano dokument &quot;Agenda 21&quot; za zgodą oficjalnych &quot;przywódców&quot; tego świata (poniekąd sprytnie ich zmanipulowano), a &quot;lobbowal&quot; za tym z drugiego rzędu, jak zawsze ten sam człowiek, a raczej najbogatszy ród (oficjalni wyznawcy SZ). Ten co realizuje założenia &quot;Agenda 21&quot; moze robić z ludzkością co mu sie sie dosłownie podoba w imię obrony planety, klimatu etc.
 
D 0

dogo

Użytkownik
Tak wygląda niebo u każdego z Nas, przez to nie ma pszczół itp, a nie przez zmiany klimatyczne. Po cichu próbowali oglupic zainteresowanych ze robią to (opryski) dla ochrony nas, klimatu, a realnie go niszczą. Pszczół już nie wiele, a reszta żywych istot w kolejce. Zapomnialem, podpisanie i realizowanie założeń &quot;Agenda 21&quot; z 92 roku, to wprowadzanie współczesnego nazizmu. Tak wygląda współczesna globalizacja, kapitalizm, za którą stoją Ci sami ludzie, co za dawnym nazizmem. To tak jak w Polsce się niby władza &quot;zmieniła&quot; po 89, a układ ciągle ten sam ... fotka pochodzi ze Szwajcarii (to samo mamy w Polsce, Europie, USA, Rosji, Kanadzie, Chinach itd)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Yyy no to co sami siebie tez wykanczaja? Planeta samobojow? A moze ci co za tym opylaniem stoja to maja antidotum?
Internet i youtube jest wolne? Dobry joke
Apropo pisoiory gdzie sa cele pelne tych z PO potem powiecie ze czasu nie bylo? Tym razem nie ma wymowki bo niestety wypadla wiekszosc samodzielna wyborcy juz sie nie nabiora ze &#39;chcielismy ale nam nie pozwolono&#39;
tu troche o waszym wodzu
https://gloria.tv/video/1eJ6ZiUsG7wB2XketxN6KDUWq
 
D 0

dogo

Użytkownik
Yyy no to co sami siebie tez wykanczaja? Planeta samobojow? A moze ci co za tym opylaniem stoja to maja antidotum?
Internet i youtube jest wolne? Dobry joke
Apropo pisoiory gdzie sa cele pelne tych z PO potem powiecie ze czasu nie bylo? Tym razem nie ma wymowki bo niestety wypadla wiekszosc samodzielna wyborcy juz sie nie nabiora ze &#39;chcielismy ale nam nie pozwolono&#39;
tu troche o waszym wodzu
https://gloria.tv/video/1eJ6ZiUsG7wB2XketxN6KDUWq
To czy mają antidotum, inną planete, kontynent to ja nie wiem, ale wiem jaki jest sklad &quot;Chemtrails&quot; i że to jest temat Tabu z rozkazu z samej góry (ta góra nie powstała wczoraj). Opryski są potwierdzone i ich zabojczy sklad także. Jakie tego są konsekwencje także widać i to nie jest tajemnica. Obrali oni jeden wariant, nie tlumaczyc się i nie reagować. Jeszcze nie było żadnego buntu na świecie, a lekkie protesty, ktore zostaly wyciszone i nie zainteresowały rządów, ekologow itp (Swiatowy temat Tabu). Marionetki polityczne nie mają nic do gadania i to realizują jak widac bez oporu (nie po to zostali tam obsadzeni). Wiemy jak się kończy sprzeciw, jak potraktowano tych prezydentów reżimowych, z których zrobiono przed światem tyranami (a kto jest realnym tyranem dziś widać bardzo dobrze).
Dlaczego piszesz PO, PIS itp. Przecież po 1989 roku wladze w Polsce dalej prowadzi komuna z żydami (USA) z tąd się wzięła nazwa zydo-komuna, a reszta to zwykly teatrzyk. Jaruzelski dogadał układ z Rotschildem w USA a pozniej to klepneli w Magdalence w 1989. To zadna tajemnica, tj komuny nikt nie rozliczy i zostają przy stołkach, korycie, a Żydzi (USA) przejmują realną władzę w kraju (powstanie banku centralnego - Narodowy Bank Polski około 1991 roku). W tym momencie Polska zaporzycza sie zawsze i tylko w NBP (u Rotschildow) będąc zawsze na minusie od samego początku (wystartowali od pozyczki dla Polski, która nie byla potrzebna), tworząc budżet, deficyt, dlug publiczny, a NBP rok w rok zbiera odsetki itp, a dług nigdy nie będzie spłacony. Zrobili takze FOZZ i za to stoi &quot;kilka&quot; drapaczy chmur w New York. Tak działają wladcy tego swiata w kazdym kraju (tam gdzie jest ropa trochę inaczej, bardziej bezwzględnie) i to oni stoją za &quot;Agenda 21&quot; i &quot;Chemtrails&quot; CIA, USA, FED Wojnami itp, itd. Dług nigdy ma nie byc spłacony, a mają byc odsetki, obsluga i kontrola Polski, waluty PLN (do druk). Ten klan ma świat u swych nóg i 80% zasobów (oficjalne dane), a nieoficjalnie co oni mogą i robią to aż strach pomyśleć, a co nieco widac na niebie. Prezydent USA, JFF Kennedy się im postawił publicznie (chcial ograniczyc ich działania w USA po przez zakaz do druku pieniadza, tj celowe oslabianie waluty), a skończył tragicznie i juz nikt nigdy w USA im się nie postawil, a zaczęła się era marionetkowych prezydentów USA.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Zydzi tak naprawde sa bardzo slabi, nie jedza wieprzowiny co jak wiesz oslabia ich orrganizm, do tego mizgola sie na ogol tylko miedzy soba no i maja mnostwo popieporzonych zakazow.
Na wszystko maja pracowac goje
Nie wiem czy wiesz ale ich religia jest zamknieta, nie moze ktos z zewnatrz sie przechrzcic i wejsc w srodowisko, tylko po matce mozna zostac paparuchem
Jak tak od srodka sie temu przyjrzec to jest to nasienie wymierajace, takie sztuczne twory jak Izrael bez kroplowki rozpedzilyby sie kilka lat w piz...
Mafie Netaniahu i spolki jada tylko na kroplowce z USA, u siebie to moga sobie co najwyzej hodowac cytyryny i przyjmowac turystow, cos jak Liban ale maja gorzej z woda
Co ciekawe mnostwo zydow uwaza Izrael za wrogi twor i sztuczne panstwo a nie reprezentanta narodu zydowskiego
To taka sama mafia panstwo Izrael jak rosja tylko roznia sie terytorium i strefami wplywow. No Rosja ma bogatsza kulture i wiecej bogactw mineralnych
Dziwie sie ze tak im wszyscy usluguja, generalnie od tego zamkniecia narod zydowski lezy i kwiczy. Jada na poddanczej mentalnosci kacykow ze wschoidniej Europy i na lobbingu w USA - no i jako ze mieli mocno pod gorke zostali na ogol poteznie przetrzepani i czesto zostaly jednostki najbardziej odporne i utalentowane.
Poobstawiane sa osrodki wladzy i opozycja bardzo dobrze, plus media i tak jada ze skolowanymi ludkami, ale wszystkie te Rotszildy itp to tak jakbys byl w zamku tej starej prukwy angielskiej - opisywal to chlopak jednej z ksiezniczek wczoraj
http://niezwykle.pl/niezwykle/7,144981,23339969,byly-chlopak-ksiezniczki-ujawnia-co-sie-dzieje-na-dworze-krolewskim.html
Co takie stare cpuny i tepaki moga no powiedz sam. Musza miec na kims jechac
 
D 0

dogo

Użytkownik
Ci co rządzą światem nie są prawdziwymi Żydami, a sie za nich podają i nie wchodząc w temat, są to zwykli oszuści od setek lat, którzy się tak tylko legitymują, gdy zostali rozsiani po Europie (Chazarzy) i tylko o nich zawsze chodzi, a nie o innych prawdziwych z wyznania i pochodzenia.
Jak nie o PO, PIS, to teraz piszesz dalsze tematy zastepcze. Śmieszny to jesteś teraz Ty, a nie Twój post. Juz wiesz skąd sie wzięło &quot;powiedzenie&quot; w Polsce, ze o polityce nie gadamy ... ? Bo ona nie istnieje !
Nie zaglebiaj sie w konretne kraje, bo to wszedzie dzis są rządy marionetkowe. USA to główna marionetka, a wręcz główny słup &quot;bankierów&quot;, oni przejęli ten kraj na dobre za Prezydenta Eisenhower&#39;a i zrobili z USA potęge militarną do spełniania własnych celow. To że Ty masz wrażenie ze ktoś jest na czyjejś kroplówce, ma taką samą wartość, jak Twoja wiara w to, ze Talibowie z jaskini zorganizowali zamach WTC z 11/09/01

 
D 0

dogo

Użytkownik
Edytowalem post powyżej
PS
&quot;Masoni&quot; to był dobry &quot;ruch&quot; ktory dawal więcej dobrego ludzkości jak Kościół. Jednak obydwie te &quot;organizacje&quot; zostały wchłonięte przez ... a raczej do (innym razem Ci powiem) i po prostu sprzedaly dusze samemu SZ za $$$ i udział we wladzy.
 
D 0

dogo

Użytkownik
bykuwodzu tu masz wyjasnione (wystąpienie Louis&#39;a Farrakhan&#39;a) jak jest kupywana suwerenność krajów i dziś świat należy do jednego rodu, który jest twórcą całego zla na ziemi i to z pełną świadomością. To są właśnie Ci bankierzy, którzy urojili sobie sami kiedyś, że są Żydami, a opinia publiczna do dziś powtarza że &quot;Żydzi z USA rządzą światem&quot;, a są to zwykli, bezwzględni oszuści, światowi lichwiarze, dla których życie ludzkie nie ma żadnej wartości, a jest czymś naturalnym, na czym się zarabia i zdobywa władze. To oni realnie stworzyli Nazizm, a później z nim realnie walczyli dla wpływów i $$$. Ci bezwzględni bankierzy, twórcy Banku Światowego (w USA jest to FED) mają czelność nazywać się Żydami. Robią to celowo, wiedzą jak działa propaganda. To oni stoją za światowym terroryzmem, a przede wszystkim za walką z nim, bo po to go organizowali.
Wielu cywilów w USA wychodzi na ulice protestować, iż zostali zmanipulowani, oszukani. Żołnierze USA mordowali i dalej mordują miliony osób w Afganistanie, Iraku itp nie dla obrony interesów, konstytucji USA, a dla interesów obłąkanych, wręcz chorych psychicznie, wyznawców samego zła, tj. Amerykańskich Bankierów, którzy stworzyli potęgę USA dla sterowania i spełnienia prywatnych celów. Wielu US Marines jest tego świadoma, szkoda że Ci ktorzy stacjonują w Polsce są zwykłymi marionetkami czekającymi na rozkaz, a Blaszczykowski prosi o więcej ...
A na sam koniec dodam, iz Ci co zarzucają antysemityzm, sami są 100% antysemitami, a wręcz oszustami i zabójcami. Tak walczyli z przeciwnikami i dalej walczą Ci bankierzy z FED itp (robiono antysemite z Louis&#39;a Farrakhan&#39;a). To samo dzieje sie dziś na świecie i w Polsce. Jeżeli jest się przeciwko interesom tych światowych oszustów podających sie za Żydów, to jest się oskarżanym o antysemityzm i oczernianym, niszczonym na maksa... Ci mordercy szczekają jak psy na zawołanie, no i czują sie bardzo komfortowo, prasa i TV to ich wpływy, a wręcz własność, którą rozkradli, bo oni nic uczciwie nie kupią. Ponadto ich ludzie tworzą rządy, sejm (tak jest w marionetkowej Polsce i w świecie). Dlatego tak wyglądają roszczenia, które są już dzis realizowane bezprawnie w Polskich Gminach (o czym nie wiecie), a ta komisja śledcza na temat odszykania kamienic w Warszawie to tylko temat zastępczy i zasłona dymna pod publiczkę, aby oszukać, zająć Polaków (a to co odzyskali w Warszawie teraz, to i tak oddadzą później 5x wiecej w formie urojonych i oszukanczych odszkodowań). Oni to robią z pełną premedytacją !

 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
No bardzo ciekawie
Wyjasnij mi prosze dlaczego ci w cieniu biora sie teraz za Trumpa skoro on w podskokach realizuje ich polecenia i wszystko jest dokladnie tak samo jak za Obamy?
To juz chocby w Polsce jest to 500 plus a tam nic a nic sie nie zmienilo realizowana jest ta sama polityka
Trump poleci za kilka miesiecy juz sie zaczelo kopanie. Chodzi o ta afere z wygadana dziwka, do tego pokazywanie tej dziwki slowenskiej co teraz ja zabiera na wycieczki samolotem do kolonii?
O co tu chodzi bo jeszcze nie zalapalem chca przejsc na lepszych funkcjonariuszy?
 
D 0

dogo

Użytkownik
No bardzo ciekawie
Wyjasnij mi prosze dlaczego ci w cieniu biora sie teraz za Trumpa skoro on w podskokach realizuje ich polecenia i wszystko jest dokladnie tak samo jak za Obamy?
To juz chocby w Polsce jest to 500 plus a tam nic a nic sie nie zmienilo realizowana jest ta sama polityka
Trump poleci za kilka miesiecy juz sie zaczelo kopanie. Chodzi o ta afere z wygadana dziwka, do tego pokazywanie tej dziwki slowenskiej co teraz ja zabiera na wycieczki samolotem do kolonii?
O co tu chodzi bo jeszcze nie zalapalem chca przejsc na lepszych funkcjonariuszy?
Gadki z takimi jak Ty nie mają najmniejszego sensu i Ty lepiej skup sie na samodzielnym myśleniu, logice. Ale skoro pytasz, to pomogę zakończyć wątek.
Ale pierw zadam pytanie, chyba bardziej retoryczne.
Jeżeli Trump, polski rząd to zwykle marionetki (tylko ślepiec tego nie dostrzega), to po co są &quot;problemy Trumpa&quot; i programy typu &quot;500 plus&quot; ?
Niezależni ekonomiści (i nie tylko) wyjasnili po co są takie programy jak &quot;500 plus&quot;, a posel ktory to mówil publicznie zginął na autostradzie w &quot;nielogicznych okolicznościach&quot;. On szerzej krytykował &quot;panujący układ&quot; aktualnie i nie zamierzal przestać.
Problemy Trumpa nic nie zmieniają, a tylko jego urealniają, bo skupiają Twoją uwage na tym jaki on jest REAL. Proste zagrywki, a Ty to lykasz jak młody pelikan, mimo tego co juz napisałem.
Bez wzgledu na kraj, partie, prezydenta, jeżeli dana osoba, opcja nie bedzie dążyć do niezależności własnego kraju, narodu (ograniczyć wpływ Banku Centralnego na gospodarkę, wartość waluty, stosunki międzynarodowe itp) to jest słupem, zwykłą marionetką, którą Bank Centralny tam postawil, bądź ubezwłasnowolnil.
Widzisz gdzies takie zachowania, bo ja je widzę aktualnie tylko w Syrii, a wcześniej widziałem w Afganistanie, Iraku itp (Oni walczyli z &quot;inwazją USA&quot;, a USA podobno &quot;walczyła z terroryzmem&quot;).
Wiesz jak w tych krajach zwalczono terroryzm po ataku WTC z 11/09/01 ? Zdobyli je (mordując miliony cywilów i rujnujac kraj, gospodarke, przejmując rope, inne złoża) po czym wstawiono Oficjalne Banki Centralne (własność Rotschild), a brakuje jeszcze Syrii, Korei ... do pełnej hegemonii.
Trump w swojej &quot;pierwszej mowie do narodu&quot; mowil to samo co chcial zrobic JFF Kennedy (mówiac o tych zaklamanych lichwiarzach). Tyle ze jedyne co zrobil, to zaatakowal Syrię. Nazwisko Ttump&#39;a się nie liczy, 60% Amerykanów jest swiadomych, ze to zaslona dymna FED&#39;u i co najwyżej rzecznik prasowy $$$. Mają taką władzę, ze tak będzie juz caly czas (Trump i Hillary Clinton) to ich ludzie, oni wygrali wybory przed startem (jak w Polsce, Europie itp).
A Ty łapiesz sie na 500 plus (nawet prostej ekonomi nie trawisz) i żyjesz problemami Trump&#39;a (zatrzymujesz sie na nich), a ten człowiek, nazwisko ma taką wartość, jak napis na dropsie (jak bedzie taka potrzeba, to poświęcą go medialnie byle aferką, aby zaszokować, zająć ludzi i on to zaakceptuje, jak i zaakceptował juz dawno, bo to zwykly ... co sprzedal duszę ...)
To jest tak banalne, przedstawilem Ci tą prostą historię ktora sie tylko powtarza, a Ty cały czas masz jakiś problem ze sobą...
Po to są te &quot;Chemitrials&quot;, jak ludzie przestaną &quot;reagować&quot; na te proste zagrywki, bo trzeba byc ludzką ameba aby łapać sie ciągle na tą samą historię. 50-60% Amerykanow to &quot;rozgryzla&quot;, jak narazie są tylko świadomi ...
Ile lat można przyjmować do świadomości, że 2+2 = 3, a nie 4 ... 100-200 lat ?! To sie musi kiedys skonczyc, a oni (Rotschild) mają swój &quot;patent&quot; na światowe oburzenie ...&quot;Chemtrails&quot; jest tego częścią. Nie chciałem sam tego pisac, ale musialem, bo jak Ci się przedstawia stan faktyczny, a Ty tylko dalej sie cofasz do tyłu, bo 500 plus, bo aferka Trumpa itp. Oni chcą totalnej globalizacji (tak to ładnie nazywają, a wprowadzają współczesny nazizm), a Ty zamiast w ten sam sposób to postrzegać, to zatrzymujesz się na poziomie osiedlowej lawki i programu &quot;500+&quot;, który cos daje na już do reki, a realnie wiecej nam zabiera, a daje im, patrząc na to globalnie (zajebista obłuda pod ciemną mase).
 
Do góry Bottom