>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pamiętam na tym forum jakie tu było wielkie oburzenie jak ABW wkroczyło do gościa, który w necie zamieścił grę w &quot;strzelanie do Prezydenta Komorowskiego&quot;. I to był JEDYNY mi znany przypadek za rządów PO/PSL takiego działania służb. Teraz już nikt na nic nie zwraca uwagi, ale ten fakt o którym tutaj:
https://wiadomosci.wp.pl/zalozyl-na-pomnik-kaczynskiego-baner-przesluchanie-o-6-rano-placz-dziecka-brudzinski-komentuje-6280816200296577a
...wzbudził moją szczególną złość. Wpadają o 6 rano do 67latka, który pewno był z 6 letnim wnukiem za powieszenie koszulki z którą pewno ś.p. Prezydent Lech Kaczyński by się w pełni zgodził... Przecież jeżeli już to jest jakieś wykroczenie na które wzywa straż miejska i daje mandat ! To się w głowie nie mieści co się zaczyna dziać... A taki bmoran pisze, że go nie obchodzi sprawa SN. Kiedy PiS przejmie SN i sądy to takiego dziadka już nikt nie obroni i zaczniemy żyć w czymś o czym Ty bmoran i 99% osób w wieku 18-29 lat nie ma pojęcia do czego to wszystko prowadzi, nie umiecie przewidywać... I jak się okaże, że za 5 lat nie będziecie już mogli wyjeżdżać bo Polski nie będzie w UE lub/i będą zamknięte granice, a jedyną partią &quot;wygrywającą&quot; kolejne wybory będzie partia władzy to wtedy możecie mieć tylko do siebie pretensję bo to grupa 18-29 przeważyła szalę na korzyść PiS w ostatnich wyborach...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Pamiętam na tym forum jakie tu było wielkie oburzenie jak ABW wkroczyło do gościa, który w necie zamieścił grę w &quot;strzelanie do Prezydenta Komorowskiego&quot;. I to był JEDYNY mi znany przypadek za rządów PO/PSL takiego działania służb. Teraz już nikt na nic nie zwraca uwagi, ale ten fakt o którym tutaj:
No tak, kto by tam pamiętał o jakimś wtargnięciu ABW do redakcji Wprost... Ciekawe co by było jakby tak teraz ABW wpadło do redakcji na Czerskiej.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Kto do *&amp;$#( nędzy non stop usuwa moje posty???????????!!!!!!!!!!!!!!!!! - były z pewnością związane z Wyborami Samorządowymi - choćby planowane podwyżki, kto tak naprawdę sprowadza imigrantów i w jakich ilościach i na dole linki kto tak naprawdę wygrywa wybory w niektórych miastach!!!!!!!!!!!!!
W przypadku usunięcia i tego posta to będzie mój ostatni post na tym forum!!!!!!!!
-----------------------------------------------------
Fakt faktem, że po 500+ trzeba było latać dziurę w budżecie i podrożały najzwyklejsze artykuły spożywcze ale tego tak nie odczujemy... Gdyby nie PIS to mielibyśmy teraz fale uchodźców, terrorystów z których mały odlam chciałby podjąć jakąkolwiek prace. PO chciało ich nam tutaj wszystkich wcisnąć, nie będę wspominał tutaj wszystkich ich krzywych akcji ale nawet samo sprzedanie kolejki na Kasprowy było po prostu pomysłem nie z tej ziemi..
Ale ty zdajesz sobie sprawę że to dopiero początek podwyżek?? Np. https://pikio.pl/ceny-pradu-2019-wielkie-podwyzki/
Co do imigrantów przecież PIS wpuszcza dużo więcej niż ktokolwiek inny!!!! I to nie chodzi tylko o Ukrainę bo to powszechnie wiadomo ale i o Azjatów,Afrykanów(w tysiącach rocznie!!!) w tym z krajów muzułmańskich
migracje.gov.pl - to tylko oficjalne statystyki i jak słychać w wywiadzie z byłym pracownikiem urzędu ds. cudzoziemców ci którzy dostają odmowę czekają na to nawet do 2 lat i w tym czasie mogą przebywać w Polsce, dodatkowo lepiej nie myśleć jakie są nieoficjalne statystyki

m.in. 80% listów gończych jest za Ukraińcami, 70% z nich nie podejmuje deklarowanej pracy....


Bukovina bzdury gadasz że PO chciało nam niewiadomo ilu imigrantów &quot;wcisnąć&quot;. Zgodzili się tylko na niewielką ilość tych imigrantów. W ramach solidarności z krajami najwięcej przyjmującymi tych imigrantów.
Ta niewielka ilość byłaby tylko na rozgrzewkę... Zresztą pewnie po cichu i tak przyjmują tam gdzie rządzą. Do tego trzaskowski i schetyna jasno powiedzieli że będą przyjmować...
Tylko umysłowi impotenci mogą popierać beton z POPiSU czy inny PSL. Jedni rozkradali nasz kraj przez lata i to są oczywiste fakty, bo ilość afer za rządów PO była ogromna, a nie zapominajmy też o wyprzedaży majątku narodowego. A kolejny jest PiS ze swoją socjalistyczną polityką, ciemiężący naród podatkami i daninami nawet w większym stopniu niż poprzednicy. I ta proizraelska polityka, ten przezkaz w TVP, który jest tak zakłamany, że się rzygać chce (a to publiczna TV). Te wybory przegrali przede wszystkim Polacy.. na swoje własne życzenie.
:highhive:problem w tym że mający kontakt z rzeczywistością są w zdecydowanej mniejszości.
Patrząc choćby na ustawę hazardową. Ta ustawa to jest bubel wyjątkowo czy może dobre ustawy są tu wyjątkiem???:worry: Pytanie retoryczne
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44557858_1202415579896590_4071368743064698880_n.jpg?_nc_cat=1&amp;amp;_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&amp;amp;oh=fa9d05cd35a5e2c4376a046cd5a2a2c8&amp;amp;oe=5C82FD22
https://dzienniklodzki.pl/wybory-samorzadowe-2018-wojt-daszyny-z-zarzutami-bedzie-walczyl-w-ii-turze-wyborow-kandyduje-z-aresztu-ale-konkurentow-zostawil/ar/13606672?fbclid=IwAR2b6GGm1gz0hSt7w4pdkzbLjt-sec7SRwiXdvJjVucNUakvNEHLzEGZCPM
Titanic zaczyna tonąć ale orkiestra jeszcze gra!!!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Teraz już chyba nie ma żadnych wątpliwości, że Polska się podzieliła... Polska A z wykształconymi, zamożnymi ludźmi z dużych miast vs Polska B - prowincjonalna, uboga, zaściankowa... Niestety nie jest to tylko linia podziału politycznego, ale także światopoglądowego, ideowego... Miejmy nadzieję, że zawsze ten kto będzie rządził będą rozstrzygały pokojowe wybory, ale jeszcze lepiej jak by ten podział był wyłącznie polityczny ponieważ po obu stronach są racje i wartościowi ludzie... Granicą jednak nieprzekraczalną, którą niestety podważa ta Polska B jest praworządność i demokracja... To są takie fundamenty których trzymać musimy się wszyscy. Nawet nie kwestia UE bo jeśli większość by tak wybrała jak w UK można by ubolewać, ale to nie jest fundament niepodważalny...
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Warto obejrzeć - szczególnie ci co popierają ten kołchoz...


Wyspa4445 months ago
Nie rozumiem jaki jest sens, aby były głosowania z podnoszeniem ręki... skoro mamy całą tą elektronikę? Pan Dzikus5 months ago
Prawdopodobnie chodzi o to, by nie było twardych dowodów na to, kogo należy powiesić
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Adamo80 tak z ciekawości na kogo byś zagłosował w następnych wyborach parlamentarnych tylko nie pisz wszyscy tylko nie pis bo to nie ma sensu.
Ja też nie jestem za pisem ale tak naprawdę w tej chwili nie widzę w Polsce partii politycznej godnej zaufania, kiedyś byłem za Kukizem ale w tej chwili wydaje mi się osobą o zbyt mocnych poglądach prawicowych.
 
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Czy wiadomo już, kiedy wchodzi ACTA 2?
Google grozi, na narazie palcem, że zamknie &#39;niezależne/autorskie kanały YouTube&#39; na terenie UE, bo nie jest w stanie &#39;przefiltrować&#39; wszystkich danych (łącznie z komentarzami) - co trochę mnie niepoki. Zawsze myślałem, że są na topie, jeśli o &quot;sztuczną iteligencję&quot;, roboty, etc...
Znowu będzie akcja z &#39;nową tożsamością z USA&#39; (vpn-y znowu zarobią; )...
e: inteligencję... chyba keyboard mi siada :punch:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 tak z ciekawości na kogo byś zagłosował w następnych wyborach parlamentarnych tylko nie pisz wszyscy tylko nie pis bo to nie ma sensu.
Pytanie zawarte od razu z tezą ? Kim Ty jesteś żeby pisać co ma, a co nie ma sensu ?
Odpowiadam: Wszędzie mówię tak znajomym i też tak tu napiszę, że zagłosuję na misia uszatka i królewnę śnieżkę jeśli będą przeciwnikiem PiS z największym sondażowym poparciem. Kompletnie mi wszystko jedno kogo wystawi KO ponieważ nie zgadzam się na to co się dzieje w dziedzinie praworządności, demokracji i UE. To są fundamenty...
Jeśli by PiS zmniejszył mi o połowę ZUS to miałbym dylemat moralny czy się sprzedać czy nie. Na szczęście go nie mam. Reforma PiSu uzależniająca ZUS od przychodów jest śmieszna bo dotyczy jakiś groszy więc obejmuje ewentualnie wyłącznie usługi, które i tak są w szarej strefie, a to ma chyba tylko na celu ich spisanie. Tak więc dla mnie osobiście nic się nie zmienia. Jak bym pobierał 500+ też bym głosował na misia uszatka bo KO utrzyma ten program więc kasa i tak zostanie...
Dodam, że w ostatnich wyborach parlamentarnych nie głosowałem na PO... żeby nie było, że jestem żelaznym elektoratem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Napisałem żebyś nie pisał &quot;wszyscy tylko nie pis&quot; bo już tak kiedyś napisałeś w tym temacie.
Jeśli uważasz, że takie wypowiedzi mają sens to dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu. W ostatnich wyborach parlamentarnych wiele osób zaglosowalo na pis bo mieli dość po i jak wszyscy wiemy Polska wpadła z deszczu pod rynnę i z podejściem zaglosuje na przeciwników pis z największym sondazowym poparciem może być podobnie.
Sugerowowanie się sondazami moim zdaniem nie ma sensu ponieważ obserwując jak te wszystkie sadaze w ostatnich latach są daleko od prawdy po ogłoszeniu wyników wyborczych.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Adamo80 a skąd masz tę pewność, że KO utrzyma 500+? Bo obiecali? Z tego co pamiętam, to chyba wszyscy byli mocno przeciwni wprowadzeniu 500+, a najbardziej PO i Nowoczesna. Wiadomo, że nie mogą powiedzieć, że jak dojdziemy do władzy, to od razu likwidujemy ten program, bo by nie mieli żadnych szans na zwycięstwo...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 a skąd masz tę pewność, że KO utrzyma 500+? Bo obiecali? Z tego co pamiętam, to chyba wszyscy byli mocno przeciwni wprowadzeniu 500+, a najbardziej PO i Nowoczesna. Wiadomo, że nie mogą powiedzieć, że jak dojdziemy do władzy, to od razu likwidujemy ten program, bo by nie mieli żadnych szans na zwycięstwo...
Nie zlikwidują bo jak by zlikwidowali to owszem by porządzili te 5 lat, ale to było by ich ostatnie 5 lat w historii kiedy by rządzili. To było polityczne samobójstwo... Wierz &quot;staremu lemingowi&quot; i wielbicielowi TVN - tam każdy zaproszony gość, każdy dziennikarz, każdy ekspert to mówi, żeby nawet nie pomyśleli o likwidacji 500+
Ja myślę, że tak zrobią i to bym sam doradzał żeby tak zmienić program, że każdy z dzieckiem kto zarabia poniżej średniej krajowej czyli ok 4500zł brutto dostawał na każde dziecko, powyżej średniej do 2xśrednia, na drugie i kolejne, a program by nie objął wcale osób zarabiających powyżej 2 średnich czyli ok 9000zł brutto.
Ja to sobie tak rzuciłem te progi, ale można o nich dyskutować czy np ma być 4000zł czy 3000zł itd żeby dostawać na każde. Zdecydowanie system w którym matka samotnie wychowująca dziecko i zarabiająca 1600zł na rękę z czego musi za wszystko opłacać sama nie dostaje nic; a bogacz zarabiający 50000zł mający 3 dzieci dostaje z naszych podatków 1000zł extra; jest systemem chorym i niesprawiedliwym społecznie...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Fajne te nowe taśmy Grasia i kumpli z PO. Przy restauracyjnym stole opisali mechanizm działania mafii VAT-owskich z zabójczą precyzją. Teraz cała linia obrony, że rząd Tuska i Kopacz nie orientował się jak to działa, poszła się j...ć. Onety i TVN-y międlą nadal o domniemanej propozycji łapówki w wys. 40 mln zł dla szefa KNF (krzyżyk mu na drogę, nawet jeśli to nieprawda, to nie powinien w taki sposób rozmawiać z biznesmenem o znanej ciemnej przeszłości), a tutaj przestępcom przelano 250 nie milionów, a miliardów zł. Mam nadzieję, że tym razem skończy się zarzutami.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Fajne te nowe taśmy Grasia i kumpli z PO. Przy restauracyjnym stole opisali mechanizm działania mafii VAT-owskich z zabójczą precyzją. Teraz cała linia obrony, że rząd Tuska i Kopacz nie orientował się jak to działa, poszła się j...ć. Onety i TVN-y międlą nadal o domniemanej propozycji łapówki w wys. 40 mln zł dla szefa KNF (krzyżyk mu na drogę, nawet jeśli to nieprawda, to nie powinien w taki sposób rozmawiać z biznesmenem o znanej ciemnej przeszłości), a tutaj przestępcom przelano 250 nie milionów, a miliardów zł. Mam nadzieję, że tym razem skończy się zarzutami.
Mechanizm działania mafii vatowskich był powszechnie znany... To żadna nowość... JPK i uszczelnienie VATu było przygotowane przez PO, a PiS to po prostu wdrożył więc jak to nazwała Twoja idolka z PiSu - Pani Mazurek nie serwuj nam na forum &quot;odgrzewanych kotletów&quot;... Przecież z tych taśm nie wynika, że Graś i &quot;kumple z PO&quot; przelali komukolwiek te miliony... Ja na Twoim miejscu już bym się nie kompromitował bo te niby taśmy kelnerów, a tak naprawdę, operacja ruskich służb to jak znowu zacytuję Twoją idolkę - Panią Mazurek miały sens 3 lata temu, a nie dzisiaj...
Natomiast dzisiaj jest konkretna propozycja 40 mln za przejęcie banku i to nie jakieś rozważania o mechanizmach, tylko konkretny człowiek nominowany z PiS.
Ja natomiast wszedłem tu żeby napisać coś innego, ale nie mogłem nie zareagować na ten post... Za rządów PiS nie ma dnia żeby nie było afer, począwszy od stadniny koni, a skończywszy na spółkach SP, sądach i prawie wszystkim, a teraz jeszcze to... Nie ucichła sprawa premiera i jego taśma, a mamy znowu skandal, a ty wyjeżdżasz z Grasiem..... ? WTF.... Naprawdę..... ? ????
Ale wracam po co tu wszedłem. Najbardziej mnie zabolało w tej aferze KNF to stwierdzenie, że przyszedł człowieczek, jakiś znajomy i powiedział, że &quot;nie ma za co żyć&quot;, a koledzy mu załatwiają pracę za kilkanaście lub kilkadziesiąt tyś miesięcznie... Nie jestem wbrew pozorom tak naiwny i tak głupim lemingiem, żeby nie podejrzewać, że i za PO i wcześniej i zawsze tak się to załatwia..., ale to jest jak dla mnie na maxa wkur....jące bo 38 mln Polaków jak nie ma za co żyć to ląduje w schronisku, a matkom zabiera się dzieci I NIE MA DO KOGO PÓJŚĆ I POWIEDZIEĆ, ŻE NIE MA SIĘ ZA CO ŻYĆ, a ci na górze, często za nasze podatki sobie urządzają raj na ziemi !!!!! I najbardziej boli fakt, że PiS przedstawiał się co najmniej jak Maryja Dziewica i rycerz na białym koniu jeśli chodzi o kolesiostwo, kumoterstwo i drenowanie państwa; czyli, że oni oczywiście nigdy tego nie zrobią w przeciwieństwie do &quot;złodziei z PO&quot; - A CO SIĘ DZIEJE ??????????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Mechanizm działania mafii vatowskich był powszechnie znany... To żadna nowość... JPK i uszczelnienie VATu było przygotowane przez PO, a PiS to po prostu wdrożył więc jak to nazwała Twoja idolka z PiSu - Pani Mazurek nie serwuj nam na forum &quot;odgrzewanych kotletów&quot;... Przecież z tych taśm nie wynika, że Graś i &quot;kumple z PO&quot; przelali komukolwiek te miliony... Ja na Twoim miejscu już bym się nie kompromitował bo te niby taśmy kelnerów, a tak naprawdę, operacja ruskich służb to jak znowu zacytuję Twoją idolkę - Panią Mazurek miały sens 3 lata temu, a nie dzisiaj...
Słuchaj, synku, pisać o tym, kto jest moim &quot;idolem&quot; czy &quot;idolką z PiS-u&quot; to sobie możesz w toalecie. Własnej. A potem przeprowadź &quot;operację ruskich służb&quot; i spuść za sobą wodę.
A ta próba &quot;ukradzenia&quot; banku biednego TW &quot;Ernesta&quot; to jest taki wymysł PiS-u jak z Lisa obiektywny dziennikarz. Przejmowanie bankrutujących banków i ich aktywów to dyrektywa twojej kochanej Unii Europejskiej. Wszystkie duże kraje UE mają takie regulacje. I od dawna Polska jest o to ciśnięta i straszona karami, że jeszcze to nie weszło. Tutaj tekst z jesieni 2015 roku: https://pomorska.pl/nowe-dyrektywy-unijne-banki-w-polsce-beda-mogly-przejmowac-oszczednosci-zgromadzone-na-kontach/ar/10194592
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Słuchaj, synku, pisać o tym, kto jest moim &quot;idolem&quot; czy &quot;idolką z PiS-u&quot; to sobie możesz w toalecie. Własnej. A potem przeprowadź &quot;operację ruskich służb&quot; i spuść za sobą wodę.
Ok jasne, zapomniałem, pisiaki mogą mieć tylko JEDNEGO idola a na imię mu JAROSŁAW.... ????
A ta próba &quot;ukradzenia&quot; banku biednego TW &quot;Ernesta&quot; to jest taki wymysł PiS-u jak z Lisa obiektywny dziennikarz. Przejmowanie bankrutujących banków i ich aktywów to dyrektywa twojej kochanej Unii Europejskiej. Wszystkie duże kraje UE mają takie regulacje. I od dawna Polska jest o to ciśnięta i straszona karami, że jeszcze to nie weszło. Tutaj tekst z jesieni 2015 roku: https://pomorska.pl/nowe-dyrektywy-unijne-banki-w-polsce-beda-mogly-przejmowac-oszczednosci-zgromadzone-na-kontach/ar/10194592
Wiesz, ale tu nie chodzi o przejmowanie tylko o przejmowanie za 40mln... ???? Po za tym wczoraj wypowiadali się eksperci gospodarczy i mówili, że to nie prawda co do tej dyrektywy...
Mnie kiedyś posądzano na tym forum, w 2015r, jak broniłem PO, że jestem jakoś z nimi powiązany lub czerpię korzyści, bo niektórym nie mieściło się w głowie jak ostrzegałem przez PiS choć nawet 10% nie przewidziałem tego co robi obecnie PiS; ale ja mam pytanie - czy aby Ty nie jesteś jakoś powiązany z PiS lub nie czerpiesz z tego jakiś korzyści lub np. Twoja rodzina np. wujek w spółce skarbu państwa; bo w sytuacji TAKIEJ afery pisać o jakiś odgrzewanych kotletach kelnerów to.......................................................... :cwl::cwl::cwl:
edit// sprawdziłem wątki z 2015 r i kolega iczasopisma nic takiego nie pisał. W związku z powyższym takie pytanie, jakie zadałem, można odebrać jako sugestię i kolega mógł się poczuć urażony więc jeśli tak to PRZEPRASZAM.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ok jasne, zapomniałem, pisiaki mogą mieć tylko JEDNEGO idola a na imię mu JAROSŁAW.... ????

Wiesz, ale tu nie chodzi o przejmowanie tylko o przejmowanie za 40mln... ???? Po za tym wczoraj wypowiadali się eksperci gospodarczy i mówili, że to nie prawda co do tej dyrektywy...
Mnie kiedyś posądzano na tym forum, w 2015r, jak broniłem PO, że jestem jakoś z nimi powiązany lub czerpię korzyści, bo niektórym nie mieściło się w głowie jak ostrzegałem przez PiS choć nawet 10% nie przewidziałem tego co robi obecnie PiS; ale ja mam pytanie - czy aby Ty nie jesteś jakoś powiązany z PiS lub nie czerpiesz z tego jakiś korzyści lub np. Twoja rodzina np. wujek w spółce skarbu państwa; bo w sytuacji TAKIEJ afery pisać o jakiś odgrzewanych kotletach kelnerów to.......................................................... :cwl::cwl::cwl:
Aha, to podaj nazwiska tych &quot;ekspertów gospodarczych&quot;, którzy zaprzeczają tej dyrektywie UE - będziemy mieli kupę śmiechu. Choć z pewnością trwają teraz gorączkowe i karkołomne wygibasy, żeby jej istnienie pominąć. To takie akcje godne TVN-owych &quot;wafelkowych faszystów&quot; z lasu.
Tutaj masz Tajnego Współpracownikowi &quot;Ernest&quot; w pełnej krasie - gościa, który już w wieku 17 lat kapował SB-ecji na kolegów z liceum, kiedy wszyscy normalni rzucali kamieniami w ZOMO.
1064893573001302016
Może odpowiedz na pytanie, dlaczego nagrania z marca trzymał do listopada? Niczym TVN słynny filmik o wafelkowych faszystach. W jaki sposób przez te pół roku fakt istnienia tych nagrań był wykorzystywany? I wreszcie kim jest typ, który w maju (dwa m-ce po nagraniach) bezczelnie kłamie, zaprzeczając że do czegoś doszło. Jak te jego słowa na powyższym filmie mają się do jego własnych klientów, inwestorów, ludzi którzy powierzyli mu kasę? O elementarnym łamaniu prawa nie mówiąc (bo o tym, że nie ujawniając takiego faktu popełnia przestępstwo, mówi na tym filmiku sam). Jedyne chyba słowa prawdy w tych dobrze wyszkolonych esbeckich ustach.
A jeśli już koniecznie musisz się przypie*dalać do moich poglądów i &quot;idoli&quot;, a moderatorzy to tolerują, to nie jestem elektoratem PiS z tej prostej przyczyny, że na nich nie głosowałem (ani na narodowców vel &quot;faszystów&quot; też nie - tak dla Twej wiadomości), za to wolno mi obserwować krajową rzeczywistość, mieć własne zdanie i dyskutować o czym tylko mam ochotę. Za teksty o &quot;wujku w spółce skarbu państwa&quot;, &quot;czerpaniu korzyści osobistych z promowania PiS&quot; i kolejne utrzymane w tym stylu, po prostu dałbym Ci w ryj [jeśli administracja to skasuje, to niech sama sobie odpowie, kto tu prowokuje] - to na żywo, a tutaj takim sposobem dyskusji spowodowałeś, że traktować Cię będę tak jak na to zasługujesz - jako emoikonkowego niedojrzałego psychicznie człowieka.
Kretyńskie, haniebne zachowanie tego szczyla Chrzanowskiego potępiłem, potępiam i będę potępiał (zakładając, że całe to nagranie zostanie potwierdzone przez biegłych - nagrany zaprzeczył, niech się broni jeśli ma jakieś argumenty), typ największą szkodę wyrządził nie tylko sobie, ale całej rządzącej koalicji, a dalekosiężnie - Polsce. Trochę już żyję i wiem, że dziś rządzi ta partia, kiedyś będzie inna, a w świadomości ludzi, inwestorów i zagranicy takie zachowania, zamiast cichnąć po chlewie po Platformie, pozostaną. Ale tak samo jak potępiam patologię Chrzanowskiego, daleki jestem od tego, by wierzyć bezkrytycznie w czyste intencje Czarneckiego - bankrutującego biznesmena, który jak każdy tonący chwyta się brzytwy. A wokół niego podskakuje śmiechu warty mecenasik Giertych o dobrze znanej motywacji. Jeden wiedząc, że idzie na dno, chce pociągnąć za sobą kogo się da z władzy, drugi gra od dawna na siebie i swój powrót do koryta. I to nie zły PiS wpędził LC na krawędź przepaści, a jego własna chciwość i toksyczne polisolokaty, getbacki itp. patologie, które przez 8 lat poprzedniej władzy kwitły, a jak z nimi walczono - widać na przykładzie Amber Gold czy taśm Grasia o VAT.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bardzo się cieszę, że UE przycisnęła PiS ???? Musiało dojść do tego, że Polska by płaciła kary po 100000 euro dziennie żeby władza przywróciła stan prawny zgodny z Konstytucją, ale dobrze, że się cofnęli.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ok jasne, zapomniałem, pisiaki mogą mieć tylko JEDNEGO idola a na imię mu JAROSŁAW.... ????
Mnie kiedyś posądzano na tym forum, w 2015r, jak broniłem PO, że jestem jakoś z nimi powiązany lub czerpię korzyści, bo niektórym nie mieściło się w głowie jak ostrzegałem przez PiS choć nawet 10% nie przewidziałem tego co robi obecnie PiS; ale ja mam pytanie - czy aby Ty nie jesteś jakoś powiązany z PiS lub nie czerpiesz z tego jakiś korzyści lub np. Twoja rodzina np. wujek w spółce skarbu państwa; bo w sytuacji TAKIEJ afery pisać o jakiś odgrzewanych kotletach kelnerów to.......................................................... :cwl::cwl::cwl:
Powiedziałem sobie, że nie będę się zbytnio włączał w rozmowy polityczne z Tobą ale takie wypowiedzi jak ta powyżej to są chamskie i cyniczne tym bardziej w Twoim przypadku, osoby która robi z siebie męczennika gdy zostanie zaatakowany na forum. Każdy post skierowany w Twoją stronę raportujesz i oczekujesz reakcji, a sam głaskasz pod włos. Jeśli ktoś o Tobie pisał, że możesz czerpać korzyści bulwersowałeś się, oczekujesz dziś sprawiedliwości. Sam robisz to samo i nie widzisz w tym nic złego. Ja Ci tą sprawiedliwość zagwarantuje. Typowe dla ludzi którzy siebie uznają ponad innymi. Tłumaczenia w tym przypadku zachowaj dla siebie. Niech forum oceni, kto tu ma rację.
Wiesz, ale tu nie chodzi o przejmowanie tylko o przejmowanie za 40mln... ???? Po za tym wczoraj wypowiadali się eksperci gospodarczy i mówili, że to nie prawda co do tej dyrektywy...
Adamo 40 mln już dawno zostało obalone.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/jak-czarnecki-wyliczyl-ze-szef-knf-chce-od,45,0,2421037.html
Matematyka w tym przypadku zależy od wypadku. Jedni liczą optymistycznie inni realnie.
W jaki sposób przez te pół roku fakt istnienia tych nagrań był wykorzystywany?
To jest bardzo dobre pytanie, a odpowiedź wydaje się prosta. Człowiek nie mający powodów na pozostawienie takich nagrań zaniósł by je od razu do prokuratury aby wszystko wyszło na światło dzienne. Tym razem tak nie było, a powodów mogło być wiele, a najpoważniejsza to ta ratująca swój biznes w przeddzień decyzji KNF. Z resztą bardzo dobrze to opisałeś w kolejnych akapitach i nie ma nic do dodania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak pisałem w wiadomości do admina przepraszam za tamten post. Był chyba kilka min i sam go usunąłem uznając za niewłaściwy... Nie pamiętam czy literalnie użytkownik iczaspisma tak pisał więc post usunąłem... Pamiętam, że były takie wypowiedzi....
Żeby była z mojej strony jasna postawa - sprawdziłem wątki z 2015 r. i użytkownik iczasopisma nie sugerował żadnych moich powiązań, że czerpię jakieś korzyści z władzy. W związku z powyższym jeśli ktoś odebrał to jako moją sugestię w stosunku do niego to serdecznie PRZEPRASZAM. To miały być pytania, ale być może rzeczywiście zabrzmiało jako sugestia więc jeśli poczułeś się iczasopisma urażony to przepraszam...
Za teksty o &quot;wujku w spółce skarbu państwa&quot;, &quot;czerpaniu korzyści osobistych z promowania PiS&quot; i kolejne utrzymane w tym stylu, po prostu dałbym Ci w ryj [jeśli administracja to skasuje, to niech sama sobie odpowie, kto tu prowokuje] - to na żywo, a tutaj takim sposobem dyskusji spowodowałeś, że traktować Cię będę tak jak na to zasługujesz - jako emoikonkowego niedojrzałego psychicznie człowieka.
Naprawdę nie chciałem Cię urazić tym pytaniem... Jeśli tak było to przepraszam... Nic takiego nie pisałeś w stosunku do mnie w 2015 r. Dla mnie osobiście to nie jest jakaś obraza i nawet logiczne, że ktoś kto czerpie jakieś profity może bronić tej lub innej partii. Ja jednak nie broniłem wtedy PO z takich powodów, ale też się nie czułem jakoś przez to obrażony. Ale oczywiście rozumiem, że każdy ma prawo do swoich odczuć więc przepraszam...
 
Do góry Bottom