>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

K 84

kpk25

Użytkownik
satelita coinflip? ???? GL
Tak to był coinflip ????
A teraz wynik: i bardzo proszę niech mnie ktoś uszczypnie bo chyba wciąż śnię ???? ???? ????



Mój wcześniejszy rekord wygranej w turku to było lekko ponad 500$ ???? Rekord pobity o ponad 10 000$... ✅✅✅
To był mój pierwszy dzień na tym sofcie pokerowym i na tym pokerroomie ???? Wygralem 20zeta z promocji 50 free spinow od depo w poniedziałek (po obrocie miałem 120zl). Postanowiłem iść na pokera bo stwierdziłem że w kasynie szybko to przegram. ???? Zainwestowałem w coinflipy do tego highrollera jakieś 20$ (60zł) z tych 120... Wygrałem coinflipa z wpisowym 10$ (byłem 1 z 61 osób). A na końcu ta wygrana w turnieju głównym... Nie mam słów żeby to opisać jaki wczoraj miałem dzień... Taki dzień zdarza się baaaardzo rzadko.... ;);););)
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Gratulacje kpk25 ???? wygrana robi wrażenie... i to jakie ???? tylko teraz nie roztrwoń za łatwo pieniędzy
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Dzieki wszystkim :razz: 33 tysiaki już na netellerze także z wypłata luz. ???? Teraz tylko trzeba tą kase dobrze spożytkować ;)
Swoją drogą nie ma to jak zamienić kilkadziesiąt złotych na kilkadziesiąt tysiecy w 7 godzin gry... Miłe uczucie ????
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Gratulacje jeszcze ode mnie, naprawdę wynik robi wrażenie. Kolejny przykład na to że Polacy potrafią grać w pokera tylko przez reżim nie mogą tego robić legalnie ???? ! Good Job Man
edit: swoją drogą nie wiedziałem że paradise poker teraz w sieci ongame funkcjonuje ????
 
Do góry Bottom