>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bingogala10$ (nie galabingo)

dudagracz 25

dudagracz

Użytkownik
Witam, chciałbym wypłacić 60$ z tego bingo, gdy wchodzę w Cashout wyskakuje mi informacja: &quot;Please activate your account before cashout! &quot;
nie robiłem depozytu.
Czy ktoś się spotkał z takim czymś.??
 
G 0

greatt

Użytkownik
Dziwnaq sprawa zalozylem konto trafilem odrazu cos ze mam 72 doalry i zlecilem wyplate ... wszsytko podczas obiadu ???? . Dam potwierdzenie jak dojdzie
 
G 0

greatt

Użytkownik
Dear Mariusz

I refer to your cashout request copied below.

Under the terms and conditions of our site only winnings won by funded accounts can be cashed out.

Only accounts funded with real cash can make a withdrawal request

Accounts that have not been funded cannot request a withdrawal on any winnings won prior to the account being funded

Although you may continue to play your winnings unfortunately we will not be able to process your cashout request.

Sorry for any disappointment.

Wpłacał ktos coś zeby wypłacic.... ???? a propo kogoś kto wypłacił na neteller.
 
dudagracz 25

dudagracz

Użytkownik
Wpłacał ktos coś zeby wypłacic.... ???? a propo kogoś kto wypłacił na neteller.
Jeżeli chcesz wypłacić na netellera to musisz zrobic depozyt za pomocą własnie netellera (min. 15$), dodatkowo bedziesz mogl wyplacic tylko to co ugrasz juz po depozycie. Czyli tak jakby startujesz od zera. ???? przynajmniej w moim wypadku tak było. ze 170 moglem wyplacic jedynie 90$ ktore ugrałem już po depozycie.
pozdrawiam.

PS. polecam Blackjacka, mi ładnie dawał
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
u mnie w ginabingo też działał ten kod GBV04 i trafiłem bingo 14.20gbp które poszło do wypłaty i oprócz tego została jakaś część bonusu którą chyba mi odbiorą w momencie zatwierdzenia tych 14.20gb bo tak było napisane, napisane było również w momencie zlecania że mam czekać do 48h, wypłata zlecona na mb, nie mam pojęcia czy to bingo w ogóle dla nas ale co tam ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
po pierwsze minimum to nie 30gbp lecz &quot;sugerowane&quot; 30gbp a to różnica ???? a po drugie to macie rację, ja wpisywałem kod w polu bonus code nad wszystkimi innymi metodami depozytu a teraz tego pola po prostu nie ma, bardzo dziwne !
 
Do góry Bottom