>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

black jack bet-at-home

ramoke 0

ramoke

Użytkownik
To grajcie na live BJ i po problemie albo grajcie w kasyna naziemnych,
ludzie po co kasyna mają mieć podkręcać softy i ryzykować licencją dla marnych 1000pln jak i tak są na plus.
Teraz taka natura ludzka, jeśli podwoisz te 1000pln to przeważnie nie piszesz o tym na forum a jak przegrasz to - podkręcony soft, dlatego głownie jest dużo złych opinii
Uwaga: ja kiedyś zrobiłem z 200 euro 1000 euro i też miałem podkręconego softa ??
Często gram w BJ i jestem na lekkim plusie więc to coś świadczy.
 
P 0

pawels246

Użytkownik
Chciałem się z wami podzielić moją przygodą z Black Jack w bah.
Grałem od kwietnia do 30 czerwca w BJ ale nie w kasynie tylko w grach na bet at home. Owszem w tym czasie udało mi się wygrać ok 7000zł. Przyszedł 1 lipiec i tak jak zawsze wpłata 500zł i gramy. Niestety za chwile 0 Następna wpłata i tak dalej aż zrobiło się 8000 w plecy. Trudno przegrałem głowa do góry. Chce tylko przestrzec Najpierw stawki 10 zł , 2x10zł, 3x10zł. Ok karta idzie wszystko super, więc zachęcony wynikami gram za 50, 100, 2x100, 3x50. I co się dzieje Nagle 90% kart krupiera to BJ, 20 z 2 kart, 21 z 3, 4 ,6, 7, a nawet 8 kart. I co i w plecy 8000. Dobrze, że wcześniej się wygrało to nie ma takiego bólu. Dopóki grasz za małą stawkę to karta idzie, jak zwiększasz to nagle bank ma serie nieraz po 10 wygranych.
 
A 205

amindada

Użytkownik
te gry to jawne oszustwo, ci co je organizują powinni stanąć przed plutonem egzekucyjnym. Jakby kolo mnie stał informatyk netentu i bym przegrał przy nim na podkreconym sofcie kase to bym mu chyba gardło poderżnął jak świni.
 
Do góry Bottom