>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

błąd STS-u i zastanawiające rozliczenie kuponów

D 95

davidienko

Użytkownik
siemka... wczoraj grubiej zagralem kupon, zamykał mi Gary Anderson w dartsa... i przegrał... trudno,bywa - lecz teraz zaczęła się interesująca historia. otóż na kuponie jak wół mam napisane - ćwierćfinał, do 11 wygranych rozgrywek. I tu był ich błąd, mecz zakończył się 8-10. Sledzilem go na live, chcialem kontrowac i nagle zaskoczenie bo mecz sie skonczyl. Malo tego, sts nawet nie ukrywa i dalej w to brnie - oto skan dzisiejszych wynikow gdzie napisali ze mecz byl do 11-stu ???? co myslicie o takiej sytuacji?
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
To nie był błąd STS-a tylko, ja oglądałem spotkanie na Unibecie i po zakończeniu 18-tego lega był dostępny zakład na 19 lega. A na streamie zawodnicy sobie podziękowali i koniec meczu. Na flashscore też początkowo wyświetlała się informacja przy spotkaniu 21 legów, dopiero później została zmieniona na 19.
Ale błąd to zawsze błąd, jeżeli gra warta świeczki to tylko pisemna reklamacja.
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Myślę, że nie będę zakladal nowego tematu, a moje pytanie pasuje tutaj. Postawiłem dziś w sts w Internecie kupon za 1000 zł. Do wygrania po odjęciu podatku 5000 zl, kupon wygrany a na koncie pojawiło się 4500 zl. Zdarzyła wam się taka sytuacja? Czym to może być spowodowane? Jutro będę do nich pisał.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Myślę, że nie będę zakladal nowego tematu, a moje pytanie pasuje tutaj. Postawiłem dziś w sts w Internecie kupon za 1000 zł. Do wygrania po odjęciu podatku 5000 zl, kupon wygrany a na koncie pojawiło się 4500 zl. Zdarzyła wam się taka sytuacja? Czym to może być spowodowane? Jutro będę do nich pisał.
Nie musisz pisać do nich, bo to po prostu odjęli Ci dodatkowy podatek, który jest pobierany w wysokości 10% dla wygranych powyżej 2280zł. Jedyne rozwiązanie, żeby go uniknąć w przyszłości to dzielenie kuponów na tyle, żeby ewentualna wygrana nie przekraczała progu 2280zł ;)
 
Do góry Bottom