• Witamy na bukmacherskie.com
  1. Betrally

  błąd w rozliczeniu zakładu

  Temat na forum 'Bukmacherzy Stacjonarni' rozpoczęty przez Marcin95, Październik 2, 2017.

  Więcej tematów od Marcin95
  1. Marcin95 Nowy użytkownik

   Marcin95
   Dołączył:
   Paź 2017
   Posty:
   1
   Polubienia:
   0
   Reputacje:
   0
   Witam, polski bukmacher lvbet źle rozliczył zakład na moją korzyść, dokonałem wypłaty, która jest już na moim koncie bankowym.
   Jednak znalazłem w regulaminie o to taki zapis:

   W przypadku, gdy na LVkoncie nieprawidłowo zostanie przypisana kwota pieniężna, (np. omyłka banku, pracownika organizatora zakładów wzajemnych, wprowadzenie nieprawidłowego wyniku, zmianę wyniku, nieprawidłowy przelew bankowy itp.) organizator zakładów wzajemnych ma prawo tak nieprawidłowo przypisaną kwotę odliczyć z LVkonta Klienta bez uzyskania jego zgody. Jeżeli Klient przed dokonaniem odliczenia przez organizatora zakładów wzajemnych nieprawidłowo przypisanej kwoty, dokona jej wypłaty lub zawrze za nią przegrane zakłady, Klient jest zobowiązany do uiszczenia na rachunek bankowy organizatora zakładów wzajemnych brakującą kwotę w terminie dziesięciu dni kalendarzowych licząc od dnia wezwania. Organizator zakładów wzajemnych ma prawo zawiesić LVkonto Klienta do czasu uregulowania zadłużenia oraz wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym, zgodnie z zasadami Kodeksu cywilnego.

   Przelanej kwoty już nie posiadam, część przegrałem a inna poszła na bieżące wydatki. Czy faktycznie bukmacher może skierować sprawę na drogę sądową?
    

  Poleć forum