>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędnie rozliczony kupon

navent 83

navent

Użytkownik
Witam, Mam problem z wczorajszym zakładem rozliczonym przez to totolotka. Otóż zagrałem mecz Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok. Miałem zakład powyżej 4,5 celnych strzałów gospodarzy. W meczu było ich 5 co potwierdza oficjalna strona ekstraklasy: http://www.ekstraklasa.org/live1?id=11469 . Natomiast totolotek rozliczył mi zakład jako przygrany:



Argumentują to tym że jakaś tam strona, której są sponsorami podaje że celnych strzałów było 4: http://ekstrastats.pl/wp-content/uploads/2017/05/1617_34_lgdjag_ft-1.jpg . Co zrobić w tej sytuacji? Złożyłem już mailową reklamację, ale czy to wystarczy? Z góry dziękuję za pomoc
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Najlepiej przeczytać dokładnie ich regulamin i jeżeli podają tam, że rozliczają wszystkie zakłady według oficjalnych stron rozgrywek, bądź coś podobnego, to musisz się właśnie na to powołać.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Właśnie to nie jest do końca doprecyzowane, bo par 18 pkt 1 mówi &quot;Wynik zdarzenia objętego programem zakładów jest uznany przez Spółkę za oficjalny, gdy został uzyskany z wiarygodnych źródeł (np. oficjalne strony internetowych federacji sportowych lub oficjalna strony organizatora danego współzawodnictwa) i został ogłoszony na stronie internetowej Spółki.&quot; Niby jest o oficjalnych stronach, a jednak wynik ma być ogłoszony na ich stronie. Cóż we wszystkich firmach było tak, że wynik, który jest ogłoszony na oficjalnej stronie był uznawany za ostateczny, więc trochę się zdziwiłem z tego rozliczenia.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A to totolotek jest organizatorem Ekstraklasy? Żenada z ich strony. Na twoim miejscu to wziąłbym zadzwonił do totolotka i jakiegoś menadżera nastraszył że szumu im narobisz jak to traktują klienta; wg ich regulaminu ewidentnie wyniki powinny być rozliczone wg oficjalnej strony ekstraklasy a nie jakiegoś portalu ktorego sam bukmacher jesr sponsorem a który pisze o sobie że &quot;EkstraStats to projekt stworzony przez kibiców-pasjonatów&quot;:]
 
S 1K

shevc

Użytkownik
navent&gt;&gt;
zobacz: http://www.flashscore.pl/mecz/G6NrPBee/#statystyki-meczu;0
Poszukaj w necie full time zapis video z tego meczu i wraz z minutami i sekundami strzałów wyślij do Totolotka.
Powiem wiecej. Zgodnie z podanym linkiem mozna zobaczyc ze ilosc celnych strzalow gospodarzy wynosil odpowiednio 3 w pierwszej polowie oraz 2 w drugiej. W obydwu polowach wpadly po 2 bramki wiec ostatniego celnego strzalu wystarczy szukac w pierwszej polowie ;)
 
navent 83

navent

Użytkownik
W oficjalnej relacji jest w 15 minucie:
Strzał na bramkę
Rafał Wolski (Lechia Gdańsk)
Na interii w relacji też:
15. min Wolski strzelał, ale zbyt lekko, by pokonać Kelemena.
Na tej stronie też statystyki pokazują, że było 5 strzałów: http://www.meczyki.pl/wyniki-meczu-lechia-gdansk-jagiellonia-bialystok-2442782-events
Nie była to może zbyt wielka stawka, ale liczy się fakt co robią z rozliczaniem kuponów. Na pewno tak tego nie zostawię.
A może na forum jest jakiś przedstawiciel totolotka?
Śmieszne jest też trochę to: &quot;Spółka jest zobowiązana rozpatrzyć reklamację nie później niż w ciągu 21 dni od dnia wpływu reklamacji do Spółki oraz rozliczyć wygraną lub powiadomić o przyczynach nieuwzględnienia reklamacji. Decyzje Spółki w postępowaniu reklamacyjnym są ostateczne.&quot;
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W związku z tym, że 1. i 2. gol padły z rzutu karnego, to na wszelki wypadek sprawdziłem czy przypadkiem w regulaminie Totolotka nie ma wyłączenia dla takiej sytuacji dla bilansu celnych strzałów - ale nie ma tam żadnego ograniczenia:
Celne strzały druż.
Należy wytypować ile celnych strzałów na bramkę przeciwnika odda drużyna (łącznie z ewentualną dogrywką), gdzie:
1 - oznacza liczbę strzałów poniżej wyznaczonej
2 - oznacza liczbę strzałów powyżej wyznaczonej http://cw.totolotek.pl/totomix/oznaczenia/
....................
@navent&gt;&gt; teraz zauważyłem, że nie ma na tym Twoim kuponie informacji o grupie A, tak więc czy ten kupon przegrałeś przez to zdarzenie A, zaś odnośnie ilości celnych strzałów chcesz to wyjaśnić jedynie dla zasady, czy też chodzi tu cały czas o kasę gdy przyznają Ci rację z tą ilości over 4,5 celnych strzałów Lechii?
 
E 0

ekstrastats

Użytkownik
Czujemy się wywołani do tablicy, więc odpowiadamy: potrafimy liczyć do pięciu, a każdy strzał przechodzi pomeczową weryfikację, więc jesteśmy pewni swoich danych.
W 15. minucie Rafał Wolski wrzuca piłkę z rzutu wolnego, kilkanaście sekund później jest powtórka zza bramki, na której ewidentnie widać, że zagranie leci obok bramki. Abstrahując czy to było dośrodkowanie, czy to był strzał - ewidentnie widać, że nie ma mowy o celnym uderzeniu.
 
E 0

ekstrastats

Użytkownik
Czujemy się wywołani do tablicy, więc odpowiadamy: potrafimy liczyć do pięciu, a każdy strzał przechodzi pomeczową weryfikację, więc jesteśmy pewni swoich danych.

W 15. minucie Rafał Wolski wrzuca piłkę z rzutu wolnego, kilkanaście sekund później jest powtórka zza bramki, na której ewidentnie widać, że zagranie leci obok bramki. Abstrahując czy to było dośrodkowanie, czy to był strzał - ewidentnie widać, że nie ma mowy o celnym uderzeniu.
Jeśli nie wierzy ktoś nam - trudno, ale zapytaliśmy o wynik celnych strzałów Lechii w tym meczu ludzi z dostępem do statystyk firmy InStat (jeśli ktoś nie wie, to korzysta z usług tej firmy wiele najlepszych klubów świata), tam również Lechia ma 4.

Udało nam się zdobyć wideo z rzeczonej sytuacji: http
s://streamable.com/cbvxa
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
chylę czoła za profesjonalne podejście do sprawy, mimo wszystko jednak dopóki na oficjalnej stronie rozgrywek widnieje wersja z 5-cioma oddanymi strzałami, dopóty Twój kupon w świetle prawa jest wygrany
 
E 0

ekstrastats

Użytkownik
chylę czoła za profesjonalne podejście do sprawy, mimo wszystko jednak dopóki na oficjalnej stronie rozgrywek widnieje wersja z 5-cioma oddanymi strzałami, dopóty Twój kupon w świetle prawa jest wygrany
To nie nasza sprawa, ale widzimy ironiczne podejście do naszych danych, więc wyjaśniamy.

Abstrahując od konkretnej sytuacji, od początku pojawienia się oficjalnych statystyk Ekstraklasy w takim widoku jak jest obecnie, widzimy mnóstwo błędów i to bardzo oczywistych, trudno nam to zrozumieć. Co przekuwa się na to, że często gracze do nas piszą.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ale gracza na prawdę nie obchodzi czy Wy zaliczyliście czy nie zaliczyliście jakiegoś tam strzału jak celnego. Gracza powinno interesować co widnieje na oficjalnej stronie rozgrywek, bo wy jesteście grupą pasjonatów, liczących sobie statystyki i sponsorowanych przez bukamchera ;)
 
E 0

ekstrastats

Użytkownik
Ale gracza na prawdę nie obchodzi czy Wy zaliczyliście czy nie zaliczyliście jakiegoś tam strzału jak celnego. Gracza powinno interesować co widnieje na oficjalnej stronie rozgrywek, bo wy jesteście grupą pasjonatów, liczących sobie statystyki i sponsorowanych przez bukamchera ;)
My nie piszemy tutaj ws. kuponu i polityki Totolotka, bo nie mamy na nią wpływu (tak samo nikt nie ingeruje w nasze dane, co tutaj niektórzy chcą zasugerować), ale tłumaczymy, bo pojawiły tutaj się słowa, że &quot;jakaś tam strona pasjonatów&quot;. Jak widać ci pasjonaci robią bardziej profesjonalnie statystyki niż poważna (podobno) firma. Ot, informujemy, że to nie po naszej stronie widnieje błąd i potrafimy liczyć do pięciu.
 
navent 83

navent

Użytkownik
W związku z tym, że 1. i 2. gol padły z rzutu karnego, to na wszelki wypadek sprawdziłem czy przypadkiem w regulaminie Totolotka nie ma wyłączenia dla takiej sytuacji dla bilansu celnych strzałów - ale nie ma tam żadnego ograniczenia:

Celne strzały druż.
Należy wytypować ile celnych strzałów na bramkę przeciwnika odda drużyna (łącznie z ewentualną dogrywką), gdzie:

1 - oznacza liczbę strzałów poniżej wyznaczonej

2 - oznacza liczbę strzałów powyżej wyznaczonej http://cw.totolotek.pl/totomix/oznaczenia/
....................

@navent&gt;&gt; teraz zauważyłem, że nie ma na tym Twoim kuponie informacji o grupie A, tak więc czy ten kupon przegrałeś przez to zdarzenie A, zaś odnośnie ilości celnych strzałów chcesz to wyjaśnić jedynie dla zasady, czy też chodzi tu cały czas o kasę gdy przyznają Ci rację z tą ilości over 4,5 celnych strzałów Lechii?
Nie wiem dlaczego​ jest tam rozgraniczenie na grupy B, C i D, ale to są wszystkie zdarzenia z tego kuponu. Po lewej zresztą są numerki 1, 2 i 3.

Jeśli zaś chodzi o Państwa z EkstraStats, to że piłka nie leciała w światło bramki a bramkarz interweniował sprawia że strzał uznaje się za celny. Robi tak UEFA w swoich statystykach. A co w sytuacji gdy strzał leci w światło bramki a obrońca go zablokuje? Bo w oficjalnych statystykach nie widnieje wtedy jako celny.
Abstrahując od tego, możecie Państwo prowadzić sobie statystyki, nie będę oceniał ich jakości. Nadrzędną zasadą u każdego bukmachera było zawsze, że gdy oficjalna strona danych rozgrywek opublikuje statystyki, są one uznawane za ostateczne i według nich rozlicza się zakłady. W przypadku meczów ligowych jest to strona danej ligi, Ligi Mistrzów UEFA itd. Nie zaś inne strony jak Państwa czy flashscore lub inne.
 
E 0

ekstrastats

Użytkownik
Nie wiem dlaczego​ jest tam rozgraniczenie na grupy B, C i D, ale to są wszystkie zdarzenia z tego kuponu. Po lewej zresztą są numerki 1, 2 i 3.

Jeśli zaś chodzi o Państwa z EkstraStats, to że piłka nie leciała w światło bramki a bramkarz interweniował sprawia że strzał uznaje się za celny. Robi tak UEFA w swoich statystykach. A co w sytuacji gdy strzał leci w światło bramki a obrońca go zablokuje? Bo w oficjalnych statystykach nie widnieje wtedy jako celny.
Na stronie UEFA jest słowniczek, cytat z niego:

on-target shot
Shot that will enter the goal if it is not stopped by the goalkeeper.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Na stronie UEFA jest słowniczek, cytat z niego:

on-target shot
Shot that will enter the goal if it is not stopped by the goalkeeper.
Rozumiem to tłumaczenie i przyjmuje je do wiadomości, ale często zdarzało się tak, że były mecze Ligi Mistrzów i było widać, że piłka nie zmierzała w stronę bramki, a bramkarz zbijał ją na rzut rożny i było to zaliczone jako strzał na bramkę. Pozostawmy to bo to donikąd nie prowadzi. Państwo oceniliście to jako dośrodkowanie, oficjalna strona ekstraklasy jako strzał celny, tyle.

Nieważne jak Państwo oceniacie tę sytuacje, powtórzę tu liczą się tylko i wyłącznie oficjalne statystyki i tego wymagam po bukmacherze. Chcę by rozliczył zawarty przeze mnie kupon zgodnie z przyjętymi zasadami, bo niestety Państwa strona nie jest oficjalną. Do Państwa zaś nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń czy pretensji.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
navent napisz reklamację, kopię (do wiadomości) wyślij do organu nadzorującego i będziesz miał rozliczone jeszcze tego samego dnia, racja jest tu w 200% po Twojej stronie...
 
Do góry Bottom