>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Błędnie rozliczony kupon

artekk19 133

artekk19

Użytkownik
I ja wtrącę swoje 3 grosze; z wideo dołączonego przez EkstraStats dla mnie wynika tylko, że piłka po strzale mocno zakręca oraz opada i gdyby nie interwencja bramkarza, to po odbiciu od boiska najprawdopodobniej wpadłaby do bramki. Ujęcie z kamery na wideo mocno zniekształca perspektywę.
Ale to jest tylko moja subiektywna ocena, EkstraStats &quot;zastosował&quot; swoją subiektywną ocenę, inną niż moja.
A też jestem za tym, żeby informację czerpać z OFICJALNYCH statystyk potwierdzonych jeśli jest taka potrzeba i możliwość protokołem pomeczowym.
 
navent 83

navent

Użytkownik
navent napisz reklamację, kopię (do wiadomości) wyślij do organu nadzorującego i będziesz miał rozliczone jeszcze tego samego dnia, racja jest tu w 200% po Twojej stronie...
Właśnie wysłałem reklamację już 18 maja, czyli 5 dni temu. Wypisałem w mailu linki do oficjalnych statystyk i od tego czasu cisza. Napisałem też o numer do kierownika do spraw reklamacji, ale w odpowiedzi dostałem lakoniczne: &quot;Osoba zajmująca się reklamacji nie jest dziś dostępna, ale może Pan zadzwonić w poniedziałek od godz 9 na numer 22 321-03-00 do sekretariatu i poprosić o połączenie z działem reklamacji.&quot; Jutro tam zadzwonię i wypytam co tam się dzieje. Nie wiem kto ich nadzoruje i do kogo uderzać w tej sprawie.
 
navent 83

navent

Użytkownik
&quot;Witam,
W odpowiedzi na Pańską reklamację informujemy, że nie została uznana. Zgodnie z informacją zawartą w zakładce Oznaczenia w której dostępne są zasady gry wszystkich zakładów, podstawą do rozstrzygnięcia są statystyki zawarte w serwisie Ekstrastats.pl
http://help.totolotek.pl/pomoc/?Oznaczenia/pika-nona.html
Zgodnie z oznaczeniami tego serwisu drużyna gospodarzy zanotowała w całym meczu 4 celne strzały
http://ekstrastats.pl/wp-content/uploads/2017/05/1617_34_lgdjag_ft-1.jpg
Pozdrawiamy&quot;
Odpowiedź od totolotka. Trochę chore z ich strony rozliczanie kuponów w oparciu i inną stronę niż oficjalna. Czy coś w tym wypadku mogę jeszcze zrobić?
Ostrzegam przed graniem zakładów dotyczących statystyk z ekstraklasy u tego bukmachera!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wszystkie dotyczące zakładów na Ekstraklasę, więc jeśli grałeś co innego to opisz dokładnie co zagrałeś a jak zostało to rozliczone.
Zapewne dostaniesz kilka linków z tym, jak ten zakład jest przedstawiany w statystykach pomeczowych w necie.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Mam problem z zakładem w totolotku zakład pokryty w 100% chodzi o żużel Jarosław Hampel powyzej 8,5 punktu miał 9 po 3 startach czyli zakład wygrany a tu mi rozliczyli że przegrany :eek:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Napisz do nich o podanie źródła na podstawie którego rozliczają żużel ( bo ligową polską piłkę to już wiadomo...) i sam sprawdź jak tam jest podane - a wtedy reklamuj.
 
Do góry Bottom