>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędnie rozliczony zakład

L 39

luquu

Użytkownik
Witam, kilka dni temu zawarłem zakład live na efortuna. Postawiłem na zwycięstwo zespołu w cs go z hendi -2,5 rundy. Mecz zakończył się wynikiem 19:16. Doliczając hendi wychodzi 19:18,5. Niby zakład wygrany, ale został rozliczony na minus. Napisałem w tej sprawie emaila i dostałem wiadomość zwrotną o następującej treści:
Witam,
Druga mapa zakończyła się wynikiem 15:15. Po dodaniu handycapu daje wynik 17,5-15 a zagrał Pan typ 2.
Kupon rozliczony prawidłowo. Dogrywka nie jest brana pod uwagę.
Pozdrawiamy
Agata dział call center
Teoretycznie ma to ręce i nogi chociaż na każdej innej stronie dogrywka jest brana pod uwagę. Piszę więc do pani na chacie online aby wysłała mi regulamin w którym jest to jasno napisane. Zostałem odesłany do ABC gracza w którym pod zakładką e-sport jasno jest napisane :
handicap rundy
zakład, w którym przed rozpoczęciem spotkania dopisujemy dodatkowo określoną ilość wygranych lub przegranych rund do podanej drużyny.
1 oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap -4,5 16:5, 16:9
2 oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap -4,5 - 16:12, 7:16
- w zakładzie tym bierze się pod uwagę wynik osiągnięty razem z ewentualną dogrywką

Nie wiem już co mam robić, normalnie błędy w wyniku były, na innych bukach, rozwiązywane z automatu, tu musze czekać na email tydzień, który informuje mnie tylko o tym jak wielki brak kompetencji reprezentują osoby tam pracujące. W ogóle to że nie ma jasnego regulaminu tylko jakieś śmieszne ABC gracza jest żartem.
 
Do góry Bottom