>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

blokada konta brak słów

szakal21 0

szakal21

Użytkownik
Zalozylem sobie u nich wczoraj konto... wplacilem kase.. wygralem 700zł i dzisiaj nie moge sie zalogowac, to pisze do nich o co chodzi.. to mi mowia, ze mam niby otwarte 3 konta, wedlug tego samego schematu na ta sama osobe... ;/ moze i mam rodzenstwo, moze ktos sobie robil wyglupy.. nie wiem, bo tearz mnie ma mnie w domu.. ale nawet nie dali mi tego wyjasnic.. nie polecam tego buka
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Stary, co panikujesz?
Jeżeli jesteś przekonany, że masz jedno konto i nigdy nie rejstrowałeś tam żadnych innych kont to wyjaśnij sprawę przez e-mail, napisz co i jak a na pewno wszysko się wyjaśni.
Zawsze możesz na live czat z kompetentnymi osobami porozmawiać.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
sprawa prosta tylko musisz z nimi twardo rozmawiac .

mianowicie mowisz czy z tych owych kont ( meil wplata wyplata) byl wysylany skan mojego dowodu osobistego potwierdzajacy dane personalne na koncie betsson z danymi w dowodzie. Jesli choc nawet otwierales kiedys konta a czegos takiego nie zrobiles to ci moga naklikac. Stwierdzasz ze ty kont tamtych nie zakladales, kumple ze szkoly moze na zlosc cos takiego zrobili i tralalal. dopoki dopoty nie weryfikowales takjakby tych kont nie maja prawa zablkowac ci glownego ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wyślij im scan dowodu przedstaw sprawę że to nie możliwe że ktoś się posłużył twoimi danymi. Po prostu.... a nie panikujesz i nic dobrego z tego niema.
 
V 256

vernix

Użytkownik
jak pisze do nich, to sie rozlaczaja... napisali, ze decyzja jest ostateczna....
Ciągle pisz, nawet gdybyś miał napisać i z 200 maili, to pisz. To, że wszystkie konta są na te same dane, to o niczym nie świadczy, gorzej jakby były założone z tego samego IP...
Dla nich sprawa nie jest zamknięta, piszą tak, aby zniechęcić Cię do odebrania tego co Ci się należy. Zawsze pozostają jeszcze sądy, Betsson jest firmą zarejestrowaną w UE (Malta), jednak to należy traktować jako ostateczność.
 
V 256

vernix

Użytkownik
tak sądy z bukmacherem na Malcie... kolego to inna zupełnie bajka.
najpierw pomyśl, potem pisz. Jak Ci pewnie wiadomo albo i nie, Malta jest członkiem UE, a więc nie musiałby składać pozwu w sądzie na Malcie, może to zrobić w Polsce. I to nie jest bajka, bo jak regulamin Betsson, choć w jednym słowie nie jest zgodny z unijnym prawem, to oznacza, że można się starać o zwrot kwoty (choćby wpłaconej).
Zapewne IP było takie samo...
 
fervent 2

fervent

Użytkownik
to ze konta zalozone to jeszcze nic, jesli jakies tranzakcje byly na nich przeprowadzane to gorzej. niech przedstawia ruch jaki sie odbywal na tych kontach. masz swoje zweryfikowane, wiec cisnij ich.
a jak nie, to kombinowac z rzecznikiem praw konsumenta albo cos w ten desen
 
Do góry Bottom