>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Blokada Konta

maik844 24

maik844

Użytkownik
Witam zablokowali mi konto na bet365 dzownie to mi mowia ze urzywam kilku meili na skrill czy ktos mial tak sytuacje i czy wogole odblokuja mi to??
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
UŻYWAM - skoro mowia, ze uzywasz kilku maili to tak musi byc - wplacales i wyplacales uzywajac tylko jedno konta ? Cos mi sie zdaje, ze nie, dlatego maja prawo zablokowac Ci takie konto.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Na skrillu można mieć podpiętych kilka maili, więc jeśli tak robiłeś to wyjaśnij wszystko. Jak wpłacałeś z innych danych to nic już nie zrobisz.
 
S 0

skrapi

Użytkownik
Możesz spróbować założyć jeszcze jedno, np na kolegę, mój znajomy tak zrobił, że miał konto na inne dane i wpłacał ze skrilla i nie było żadnych problemów. Chyba dane muszą się zgadzać tylko wpłacając poprzez przelew, ale jak wpłacasz to tylko z jednego konta Skrilla a nie z 10 czy tam 5 .
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Ja też wczoraj wpłacam (konto mam 5lat) chce zagrać - nie da się. Piszę do nich ,no to zadzwoniła do mnie kobieta i co? mówi mi,że wpłacałem z innego skrilla na moje konto w bet365! JA od ZAWSZE wpłacam tylko z jednego maila i wypłacam i tylko na moneybookers!
Dane wczoraj potwierdziłem i czekam ,bo rzekomo sprawdzają konto.
Jest możliwość,że kiedyś na początku miałem innego maila w skrillu,ale na moje dane (jakieś 4lata temu,ale CHYBA) więc nawet jesli to o to sie nie powinni doczepic jesli cos odkopali..bo konto było na moje dane,ale szczerze to wątpie bym kiedykolwiek miał innego maila..
 
K 0

krawcutm

Użytkownik
Też zablokowali mi konto, najpierw pisałem maile, ze 4, pózniej chat okazało się że kontakt musi być telefoniczny. Pani zadzwoniła, wypytała o dane itp i mam czekać na decyzje. Ogólnie konto zablokowane po próbie wpłaty, nie chciało się otworzyć okienko do logowania do banku, wyszedłem i już zalogować się nie mogłem ;/
 
maik844 24

maik844

Użytkownik
Panowie dzwonilem pisalem to samo co wy i oni maja taki regulamin i jest po koncie jest wam zablokuja ja juz zalozylem nowe na WH i tam sobie gram i tyle szkoda troche bet365 no ale to jest zycie pozdro
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Panowie dzwonilem pisalem to samo co wy i oni maja taki regulamin i jest po koncie jest wam zablokuja ja juz zalozylem nowe na WH i tam sobie gram i tyle szkoda troche bet365 no ale to jest zycie pozdro
gów**prawda. Dzwonili dziś do mnie (po interwencji na czacie) podałem jeszcze raz swoje dane, i aktywowali mi konto. Loguję się i gram już normalnie. Widocznie miałeś coś na sumieniu, pozdro
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
truj im na live czacie, dzien w dzień w końcu się tym zajmą.
Ja jeden raz dziennie,aż w końcu sie wkurzyłem i napisałem,żeby jakąś notatke im zostawiła,i napisała ze w trybie przyspieszonym będzie to rozpatrzone.
Jak sprawa się wyjaśni to napisz tutaj.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Witam,
Zamkneli mi konto bez mozliwosci ponownego otwarcia.
Kolega moze na siebie otworzyc konto. I teraz mam pytanie.
Jezeli bede sie logowal u siebie na kompie to tez zablokuja nowe konto ?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Myslę jak nie będziesz korzystał z bonusów to nie mają podstawy do zablokowania,natomiast do tego ,że koledzy wyżej opisali,to przecież każde konto na skrill na swój numer i email nie ma tu nic do rzeczy bo to akurat można zmienić i u buka i w skrill
Najwyżej szybko ci je zlimitują
 
Do góry Bottom