>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Blokada konta

J 0

jacolk

Użytkownik
Otrzymałem od Tobet wiadomość o takiej treści

You can query the money transfer transactions happened in latest 12 months!

oraz zostało zablokowane moje konto.
Konto nie było zweryfikowane.
Problem jest w tym, że od tygodnia nie mogę się z nimi skontaktować. Pisałem na mail i na live chat cztery czy pięć razy, a z ich strony cały czas cisza.
Najśmieszniejsze jest to, że gram dla frajdy na minimalnych stawkach...
Jeżeli jest tu jakiś przedstawiciel Tobetu, to proszę o wyjaśnienie sprawy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brak pozwolenia - możesz piękne długie analizy popisać ???? . Napisałem mu Pw żeby zajrzał do tego tematu
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
To wyślij im dokumenty na [email protected] skoro nie masz konta zweryfikowanego i po problemie.Skan dowodu+
Weryfikacja adresu. Prosimy o przesłanie kopii jednego z poniższych dokumentów:

- rachunek (np. za gaz lub telefon), wystawiony w okresie trzech ostatnich miesięcy
(nie honorujemy rachunków za telefony komórkowe)
- wyciąg z rachunku bankowego lub konta karty kredytowej, nie starszy niż trzy miesiące
- dokument potwierdzający ubezpieczenie domu lub mieszkania
- zrzut ekranu ze strony profilowej konta bankowego, na którym widoczny będzie adres zameldowania wraz z danymi osobowymi.

Weryfikacja źródła płatności. W zależności od stosowanej metody płatności, prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów:

- skan awersu i rewersu karty kredytowej zarejestrowanej na Twoim koncie Tobet (dla własnego bezpieczeństwa należy zakryć trzycyfrowy kod CVC na odwrocie karty kredytowej)
- zrzut ekranu ze strony profilowej swojego konta Moneybookers/Skrill. Zrzut ten można wykonać przechodząc do zakładki My account (Moje konto) =&gt; Profile (Profil) na swoim koncie Moneybookers/Skrill
- w przypadku dokonania płatności Szybkim Przelewem Bankowym lub metodą Instant Bank Deposit, prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania ostatniej wpłaty
 
G 3

gixter

Użytkownik
Mam ten sam problem, wysłałem skany tych dokumentów i otrzymalem takiego maila:
Thank you for contacting Tobet Customer Service.
The reference number for your query is xxxxxx-xxxxxxx
Should you wish to update your query, we advise you to reply to this email so that you keep your position in queue.
We will get back to you as soon as possible.
Kind regards
Tobet Customer Service
Nie znam dobrze angielskiego, co powinienem teraz zrobić??
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Odpowiedz po prostu na e-mail (możesz załączyć jeszcze raz pliki) i tyle ;) Jesteś w kolejce jeśli dobrze rozumiem...
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Hehe chociaż dostaliście jakąś wiadomość od nich...ja w sobote wniosłem zakład za śmieszną stawkę i go wygrałem, w niedzielę chciałem się zalogować i coś pograć a tu wyskakuje komunikat, że moje konto zostało zablokowane i żebym skontaktował się z supportem. Wysłałem maila to odpisali mi, że przyjęli zgłoszenie do rozpatrzenia i kazali czekać tylko ile można czekać?! Jawne walenie w ch... odwalają to samo co Bwin...dodam jeszcze tylko, że konto miałem nie zweryfikowane...jakieś pomysły co zrobić???
 
G 3

gixter

Użytkownik
Odpisali mi tym razem w języku polskim, że mam dostarczyć wymagane dokumenty do weryfikacji ale nie mailowo tylko przez strone tobetu. Po zalogowaniu wchodzi sie w &quot;moje konto&quot; itd. Teraz czekam na weryfikacje
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
Odpisali mi tym razem w języku polskim, że mam dostarczyć wymagane dokumenty do weryfikacji ale nie mailowo tylko przez strone tobetu. Po zalogowaniu wchodzi sie w &quot;moje konto&quot; itd. Teraz czekam na weryfikacje
tylko że ja nawet nie mogę się zalogować na swoje konto...
 
G 3

gixter

Użytkownik
zaakceptowali moje dokumenty wysłane do weryfikacji, ale konto nadal było zablokowane, więc napisałem na pomoc#tobet.pl, przedstawilem problem i otrzymałem maila z informacją że przyjeli zgłoszenie, a po kilku godzinach w następnym mailu juz przyszła informacja, że konto odblokowano, więc polecam pisac do nich. powodzenia
 
Do góry Bottom