>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bloki

I 0

infantasy

Użytkownik
Jestem początkujący i za dzika nie kumam o co chodzi z tymi blokami. Mam takie mecze:
-----------------Blok1 Blok2 Blok3
Legia - Lech 1 1 x
Korona - Wisła 1 x 1
Piast - Pogon 2 x x
----------------- Blok4 Blok5 Blok6
BVB - Bayern x 2 2
HSV - Lipsk 2 2 x
MU - TTham 1 1 x

-----------------Blok7 Blok8 Blok9
FCB - Real x 2 2
Eibar - Girona 2 2 x
PSG - Nice 1 1 x
Normalnie to jest 27 zakładów prostych. Ale żeby tyle nie kreślić chciałbym skorzystać z rozwiązania zwanego blokami (o ile się nie mylę). Gdzie każdy blok z pierwszej grupy (1,2,3) powinien zostać sparowany z blokami z drugiej grupy (4,5,6). a następnie z trzecią grupą (7,8,9) .
Próbowałem w STS ale ten ich maxikombi jakiś dziwny jest. Nie widzę tam (e-kupon) takiej technicznej możliwości. To samo jest w Totomixie. Z łatwością można sobie kreować 2z3, 3z4 itp. ale nie da się wklepać takich bloków jakie podałem wyżej. Tzn. da się, ale to dłubanina, że chyba szybciej rozpisać 27 prostych ołówkiem w punkcie. Nie chce grać kombinacji typu 2z3. Chcę tylko zapisać 27 zakładów prostych za pomocą bloków, w jakiś.... prosty sposób. Czy to wogóle możliwe przez e-kupony?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W Totolotku/Totomixie są zakłady wielosystemowe, w których można łączyć zdarzenia z góra 3 grup wg własnych kryteriów i tak w tym przypadku (jeśli dobrze odczytałem iż chcesz grać na 3 zdarzenia w zakładzie z wyborem po 1 z każdej grupy) należy zastosować wielosystem A(1z3)xB(1z3)xC(1z3)=27 co pozwoli Ci w ramach takiego tylko 1 zakładu wielosystemowego, zawrzeć automatycznie równoważnik mozolnego rozpisywania tych 27 zakładów po 3 zdarzenia w każdym.
http://cw.totolotek.pl/totomix/jakgracsys/
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom