>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BNP Paribas Showdown - turniej pokazowy

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Co roku w nowojorskiej hali widowiskowo-sportowej Madison Square Garden rozgrywane są mecze pokazowe wybranych tenisistów z czołówki rankingów WTA i ATP. W tym sezonie do udziału w imprezie, sponsorowanej przez BNP Paribas, zostali zaproszeni: Maria Szarapowa, Caroline Wozniacki, Roger Federer i Andy Roddick. Wielkie widowisko ruszy we wtorek o pierwszej w nocy, czasu polskiego.
- Oczywiście uważam, że to ogromny zaszczyt zagrać w Madison Square Garden, nie tylko z uwagi na wspaniałą historię tego miejsca w dziedzinie tenisa, ale również z, może błahego, powodu, że to po prostu Nowy Jork – powiedziała pierwsza „rakieta” Rosji.
- Kiedy byłam jeszcze juniorką, nie rozumiałam tamtejszego szaleństwa, energii, którą to miasto emanowało. W końcu jednak to pokochałam i z wielką radością tam powracam – dodała.
Na pobliskim kompleksie sportowym Jean Billie King USTA National Tennis Center w okolicach września odbywa się zawsze wielkoszlemowy turniej US Open. Masza, która odniosła tam zwycięstwo tylko raz (w 2006 roku), przyznaje dziś, że to doświadczenie pozwoliło nabrać jej siły na nowe wyzwania.
Bilans dotychczasowych spotkań Wozniacki i Szarapowej wynosi 3-2, na niekorzyść Dunki.
- Jestem bardzo podekscytowana, że ponownie zagram z Marią. Zwłaszcza, że w tym wydarzeniu wezmą też udział takie legendy dyscypliny, jak Roger i Andy – wyznała 21-latka z Odense.
Wśród triumfatorek w Madison Square Garden znalazły się już między innymi: Steffi Graf, Martina Hingis, Gabriela Sabatini, Kim Clijsters, Serena i Venus Williams oraz Ana Ivanovic.

 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
Typ: 2
Kurs: 2
Mecze pokazowe to mecze pokazowe :)razz ???? , rządzą się swoimi prawami więc możliwe, że będą trzy sety i żadna nie będzie się specjalnie spinać. Ot trening. Z drugiej strony medalu, przed Indian Wells nie powinny się męczyć, ale i tak nieznacznie bardziej skłaniałbym się tu ku 3-setówce. Ostatecznie powinna wygrać obecnie lepsza czyli moim zdaniem jednak Wozniacki. Z tych dwóch tenisistek bardziej lubię Sharapovą i jej styl gry także mi bardziej odpowiada, ale tylko pod warunkiem, że jest w formie czyli nie robi błędów i siedzą jej winnersy, a tak nie ma w tej chwili. Do tego ma niepewny serwis. 2012 to już nie 2008. Nie grała też niemal miesiąc (ostatnie spotkanie to przegrana z Kerber 0-2), co na pewno się przełoży na grę. Karolina zawsze gra równo, poniżej pewnego poziomu nie schodzi, powinna wymęczyć Marię przebijaniem wszystkiego na drugą stronę siatki, a ta albo skończy efektownie piłką kończącą, albo zamknie aukcje popełniając unforced error. Teoretycznie loteria, praktycznie zobaczymy.
Wynik: ⛔
W meczu panów od strony czysto sportowej zdecydowanym faworytem jest Federer, ale mam przeczucie, że przynajmniej seta odda, jednak nigdzie nie mogę znaleźć zakładu typu Roddick +1,5 seta, dokładny wynik 2-1 etc., buki wystawiły tylko zwycięstwo. :;/:
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Tez skłaniam się ku Wozniackiej, jakoś bardziej wydaje mi się, że będzie grała &#39;na zacinie&#39;, ona raczej obok meczu nie przechodzi, zawsze ambitna, kurs @2 całkiem znośny. Wątpie żeby jakiś buk wystawił coś więcej niż win/lose. W pokazówkach często grają 3 sety, ogólnie spotkania na luzie. Fed normalnie by pyknął A-Roda 2-0 , ale właśnie że to pokazowy meczyk pewnie da mu coś pograć. Generalnie wiadomo, lekko można coś pograć, żeby lepiej się oglądało ale w sumie Karo nie wygląda głupio , value jest.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
A według mnie odbędzie się bez żadnych niespodzianek i spokojnie można zagrać Szarapowa &amp; Federer na takim kuponie za drobne. Co do panów, to wiadomo wynik jest tylko jeden możliwy, choć też się lubią pobawić, ale to zostawię. Co do meczu pań to sądzę, że Maria jest faworytką, ona jak gra to gra i nie sentymentów. nie wiadomo jak ze zdrowiem, ale jak będzie wszystko okej to na pewno nie odpuści ;)
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Zgadzam się, że jak szarapowa &quot;gra to gra&quot; ???? I zgadzam się z tym, że jak bedzie wszystko ok to nie odpuści. Ale, właśnie musi być wszystko ok.
Oglądam tenis kobiecy tyle co leci na eurosport 1 i dla mnie szarapowa zachowuje się jak księżniczka na korcie, jak jej wychodzi jest świetnie, natomiast jak przez dłuższy czas akcje jej nie wychodzą (oddaje pkt za darmo, jak przeciwniczka wygrywa je to nie ma tego efektu) potrafi walnąć focha nawet w poważnym turnieju i zacząć walić byle jak byle gdzie i 2 metrowe auty wówczas się pojawiają.
W tym meczu wszystko zależy od postawy Rosjanki, jak będzie jej szła gra to pokona dunke, ale jak zacznie oddawać za darmo punkty Karolinie &quot;game set Ziemniaki&quot; to uważam, że będzie się gotować i jak przez dłuższy czas nic się nie zmieni dalej za darmo będą leciały punkty to dojdzie do krytycznego momentu i pęknie. Wówczas foch i 2 metrowe auty ????
Chociaż w pokazówce być może nie będzie tak się spinała. Z drugiej strony jak potrafi tak grać w turniejach to co jej będzie zależeć zeby tak się ni zachowywać na jakiejś pokazówce, pewnie też odpali coś jej.
Ja bym tu skłaniał się ku Karolajn Woznaki lub poczekał na live i zobaczył jak wygląda gra rosjanki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom