• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Boks: Los Angeles 1 grudnia (Wilder vs Fury)

Temat na forum 'Sporty Walki' rozpoczęty przez Xavi90, Listopad 19, 2018.

Status Tematu:
    Zamknięty.
    Więcej tematów od Xavi90
    1. fazi2007 Użytkownik

fazi2007
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      65
      niesamowite ze gosc po 2 liczeniach jest punktowany 114-110... skad ten sedzia sie urwal

WSC lubi to.
    2. diegoforlan1 Dobrze znany użytkownik

diegoforlan1
      Polubienia:
      173
      Reputacje:
      749
      No i pyk. Przedstawienie się udało. W ostatnich dniach kurs skoczył nawet do 29-ciu złociszy, ale nie grałem tego ponownie. Brawo Tyson, Twoje zdrowie.

premo23 i psotnick lubią to.
    3. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      622
      Reputacje:
      3756
      Walki nie oglądałem, ale z tego co czytam na różnych forach, to Wilder za dużo nie pokazał. Wygrał dwie rundy, a sędziowie dają remis? Czy oby na pewno taka decyzja jest słuszna? Z opinii wynika, że Fury został skrzywdzony... Myślę, że Tyson zaskoczył wiele osób. Każdy uważał, że nie jest w rytmie, że chlał browary i walił koks, że to będzie łatwa przeprawa dla Wildera.
      Cieszę się bardzo, że Fury ośmieszył Wildera, że diabeł nie jest taki straszny, jak go malują. Liczę, że e rewanżu Tyson postawi przysłowiową kropkę nad "i".
      Tylko walcząc w USA można liczyć na wszystko.

diegoforlan1 lubi to.
    4. Sobolekk Dobrze znany użytkownik

Sobolekk
      Polubienia:
      62
      Reputacje:
      494
      mimo ze Fury lezal 2x to on byl w tej walce lepszy i mimo to powinien wygrac

5. Ariakis Dobrze znany użytkownik

Ariakis
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      315
      Fury na pkt, Ci którzy uważaja ze to nie Fury a Wilder został ograbiony z wygranej powinni jeszcze raz przemyslec interesowanie sie boksem, bo kompletnie sie na tym nie znają.

Karmos111 lubi to.
    6. calaquendi Użytkownik

calaquendi
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      24
      Na 12 rund wygrał 2 wilder ( to te z liczeniem) więc ma 4 pkt przewagi. Z pozostałych może ze 2 były, które dało się podciągnąć pod remis ewnetualnie wygraną wildera.

Ostatnia edycja: Grudzień 2, 2018
    7. ShakeYoBody Forum VIP

ShakeYoBody
      Polubienia:
      21
      Reputacje:
      1391
      Ma ktoś może link do powtórki?

8. premo23 Użytkownik

premo23
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      7
      jebaniutki... Gratuluję!!

9. ShakeYoBody Forum VIP

ShakeYoBody
      Polubienia:
      21
      Reputacje:
      1391
      ok, obejrzałem walkę i serio... nie wyobrażam sobie jak można uważać, że Wilder został ograbiony ze zwycięstwa :D

Ariakis i Karmos111 lubią to.
    10. 5xharoldx5 Dobrze znany użytkownik

5xharoldx5
      Polubienia:
      194
      Reputacje:
      2459
      Brawo dla kolegi diegoforlana! Pochwalisz się za ile to zagrałeś? Ja sam też miałem jeden z typów remis, ale tylko za pare złotych tak na wszelki wypadek:]

11. Kriksus Aktywny użytkownik

Kriksus
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      5
      A mam takie pytanie. Jeśli betsson nie wystawił oferty na remis to mam prawo domagać się zwrotu ? Kupon rozliczony jako przegrany

12. evnt Aktywny użytkownik

evnt
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      9
      Oczywiscie , jesli nie bylo na remis to tak

Kriksus lubi to.
    13. majster93 Znawca - Boks

majster93
      Polubienia:
      58
      Reputacje:
      335
      Od dawna jestem fanem Tysona Furego, ale uważam, że tej walki nie wygrał.
      Walkę oglądałem na żywo oraz drugi raz na spokojnie. Wyszło mi 113-113, z tym że rundy 4, 5 i 7 były bardzo wyrównane i mogły iść w obie strony. Ogólnie walka poza rundami z liczeniem Furego nie porywała. Pozostałe rundy były nudne, mało ciosów a jak już były to na gardę lub niecelne. Jeśli chodzi o punktowanie u sędziów to dużo pewnie zrobiły zagrywki psychologiczne Furego (uśmiechy po ciosach, machanie rękoma czy chowanie ich za siebie). Co do liczenia w 9. rundzie, to moim zdaniem był tam cios w tył głowy i nie powinno być liczenia. Wilder moim zdaniem przesadził z zrzucaniem wagi i był za bardzo odwodniony, szybko kończyły mu się siły po ponawianiu akcji, a na dużą ilość wiatraków również nie miał energii, do tego strasznie dziurawa garda, a ciosy proste Furego hulały po twarzy Wildera. Również trzeba docenić zachowanie sędziego w ostatniej rundzie, gdyż inny arbiter mógłby bezpośrednio po ciosie zakończyć ten pojedynek (sam myślałem że Fury już nie wstanie). Tak jak zauważyliśmy we wcześniejszych analizach, walka zakończyła się remisem i teraz sprawa jest otwarta. Olewają AJ oraz Hearna i pewnie zrobią rewanż, a kasa się będzie zgadzać. Jeśli chodzi o rewanż, to Fury z pewnością będzie w jeszcze lepszej formie i powinien to wygrać, jednak Wildera, a w zasadzie jego ciosu nie można lekceważyć, także uważam że szanse będą wyrównane.

ANZELMO i diegoforlan1 lubią to.
    14. Eryk93 Dobrze znany użytkownik

Eryk93
      Polubienia:
      183
      Reputacje:
      270

Przepraszam jeśli ktoś wtopił przeze mnie grubsze siano, mam nadzieje, że jak ktoś grał wildera to w opcji
      1 lub 2 czyli dwudrogowej i wyszedł na zero albo ewentualnie skontrował na remis. Ja ze swoim kuponem tak zrobiłem, bo zakład miałem w bah (tylko 1x2 mają) , remis dałem 1xbet, bo najwyższy kurs.

Jeśli chodzi o walkę:

1. Moim zdaniem 114:112 Fury, ale 113-113 to nie kradzież, wystarczy spojrzeć na statystyki ciosów.
      2. Fury był lepszy niż myślałem, ale mimo wszystko dalej go nie kupuję, leżał dwa razy i moim zdaniem z Antony Joshuą przegra. Ponieważ AJ jest dużo lepszy boksersko niż Wilder, a uderzyć też ma czym.
      3. Mówiłem, że Boks to biznes, było to widać przy werdykcie sędziego z Meksyku.
      4. Nie chcę rewanżu, chcę AJ - Fury lub AJ - Wilder

Pozdrawiam i do usłyszenia

Załączniki:

• asd.png
        asd.png
        Wielkość pliku:
        220,3 KB
        Wyświetleń:
        21
    15. TommyTSW Forum VIP

TommyTSW
      Polubienia:
      47
      Reputacje:
      1984
      AJ ładniej boksuje ale w czym on jest lepszy?Pierwsze rundy gdzieś tam przesypia daje się trafiać i to jest na korzyść Wildera.
      Z Furym można powiedzieć jest bezpieczniejszy, ale te rundy będzie przegrywał, Anglik też będzie miał tutaj lepszy zasięg (lepszy chyba nawet niż z Wilderem) większe pole do popisu w gierkach psychicznych przed walką i w trakcie.Wilder miał spoko podejście do tego co robił Fury, naturalnie wszystko traktował z dystansem i to sprawiło że nie dał się wciągnąć.Joshua moim zdaniem taki nie jest i Fury się dobrze postara by AJ się spalił, coś w deseń jak zrobił to z Kliczko.

Karmos111 lubi to.
    Status Tematu:
    Zamknięty.

Poleć forum