>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks - typy z analizami

kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
ta firma co wyszła nigdy nie miała najlepszych kursów na boks
Nigdzie nie napisałem że Unibet jest lepszy od całorocznego, jednakże z całą pewnością dałbym mu 2. miejsce w kategorii boksu - szczególny plus za to, że zdarzały się walki nie wystawione w Bet365 które można było grać swego czasu w Unibeie a także wiele różnych linii na overy rundowe.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
To może zamiast pisać nic nie wnoszący, niemerytoryczny post zdradzisz nam, który to bukmacher ma lepsze kursy, a przy tym bogatą ofertę i jest w 100% wypłacalny.
wysokość kursów na pewno wyższa w maratonku
co do bogatej oferty to tu faktycznie szkoda całoroczniaka
wypłacalny 100% - takiego chyba nie ma:grin:
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Najbliższej nocy dojdzie do ciekawego pojedynku w kategorii lekkiej. Doświadczony Edner Cherry (35-7-2, 19 KO) zmierzy się z nieźle zapowiadającym się Omarem Douglasem (17-1, 12 KO).
34-letni Cherry dwukrotnie już walczył o tytuł mistrzowski. W październiku 2015 roku przegrał niejednogłośnie na punkty walkę o pas IBF z Jose Pedraza. Natomiast wcześniej, bo w 2008 roku, gdzie stawką walki był wówczas pas WBC wagi super lekkiej, Cherry został wypunktowany przez Tima Bradleya.
Omar Douglas z kolei wraca do ringu po zeszłorocznej porażce na pkt z Javierem Fortuną.
Osobiście skłaniałbym się ku bardziej doświadczonemu Cherry&#39;emu, ale może ktoś z Was ma jakieś ciekawe spostrzeżenia, którymi zechce się podzielić.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jutro gala w zakopanem. Fajna rozbudowana oferta w lvbet legalnym buku.

Suleckiego przeciwnik na podbicie rekordu teraz pytanie czy w 5 rund czy mniej go ubije.
Dziwne ze az tak wyraznymk faworytami sa zysk i kopytek
 
K 0

kondziorre

Użytkownik
Panie i Panowie, Parker zaraz wchodzi na ring. Co powiecie na wygrywającą grupę rund 1-3?
kurs Unibet 1,73
Względem umiejętności jest to oczywiste, ale względem fiasku walki z Furym być może będzie chciał kibicom dać w ramach rekompensaty troszkę dłuższe widowisko? Udowadniać nikomu niczego już nie musi jako mistrz federacji. Swoją drogą na takim przeciwniku nie sposób cokolwiek uwiarygodnić. Jednak runda 3 w mojej ocenie wydaje się być prawdopodobna. Oczywiście to zwykłe spekulacje miedialno/społeczne ????
 
K 0

kondziorre

Użytkownik
Niestety na punkty po 12 rundach. Jak dla mnie spore zaskoczenie. Bardzo słaby występ Parkera, w takiej formie nie wiem jak chciałby sobie poradzić z młodym Furym. Warunki fizyczne oraz klinczowanie przeciwnika okazały ścianą dla Józefa.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Z ciekawości sprawdziłem jak bukmacherzy widzą tą walkę i zauważyłem, że Unibet też ma to w ofercie. Musisz kliknąć na niepotwierdzone walki i tam jest. Tak się zastanawiam co by się musiało stać, że Floyd tej walki nie wygrał. Na zasadach bokserskich przecież to musi być przepaść w umiejętnościach. Floyd go bezlitośnie wypunktuje. Jedyną szansą McGregora jest chyba tylko bijatyka i to w pierwszych rundach, bo jak Floyd wejdzie na właściwe obroty, to będzie masakra. Tylko skoro nawet Saul Alvarez i Pacquiao nie mogli nic zrobić, to co może taki Connor?
Jak już coś grać to typ na to, że Donald Trump będzie oglądać walkę na żywo po kursie 9,00 ;). Tylko czy ten zakład oznacza, że on musi być obecny w hali czy może sobie w domu na TV patrzeć?
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Z ciekawości sprawdziłem jak bukmacherzy widzą tą walkę i zauważyłem, że Unibet też ma to w ofercie. Musisz kliknąć na niepotwierdzone walki i tam jest. Tak się zastanawiam co by się musiało stać, że Floyd tej walki nie wygrał. Na zasadach bokserskich przecież to musi być przepaść w umiejętnościach. Floyd go bezlitośnie wypunktuje. Jedyną szansą McGregora jest chyba tylko bijatyka i to w pierwszych rundach, bo jak Floyd wejdzie na właściwe obroty, to będzie masakra. Tylko skoro nawet Saul Alvarez i Pacquiao nie mogli nic zrobić, to co może taki Connor?
Jak już coś grać to typ na to, że Donald Trump będzie oglądać walkę na żywo po kursie 9,00 ;). Tylko czy ten zakład oznacza, że on musi być obecny w hali czy może sobie w domu na TV patrzeć?
Watpie zeby chodzilo o TV ????
Ktos chetny zeby napisac do polskich bukow zeby wystawili kursy?
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Watpie zeby chodzilo o TV ????
Ktos chetny zeby napisac do polskich bukow zeby wystawili kursy?
Były kursy w zeszłym roku gdy temat po raz pierwszy wypłynął ;) 1.01 dla Floyda.. serio chcecie się w to bawić? Nie lepiej poszukać czegoś z normalnego boksu? Oferta jest ogromna..
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Ward - Kovalev
Ma ktoś jakieś opinie? Bo kurs na Kovalev 2.02 a chciałem go połączyć z finałem LM i KSW. Wydaję mi się, że po wałku w pierwszej walce Rosjanin będzie chciał roznieść w ringu Warda ... może ktoś powiedzieć coś więcej ?
 
K 0

kecik

Użytkownik
Podobnie jak w przypadku 1. walki idę w stronę Kovala. Betsson oferuje kurs 2,28. Kursy podobne do 1. walki pomiędzy nimi. 1. walka była bardzo wyrównana i nie brakowało kontrowersji, także teraz Koval będzie chciał pokazać się z lepszej strony, gdyż w pierwszej walce nie dał z siebie 100% - jak sam powiedział, za ostro trenował do tego pojedynku i w drugiej połowie walki zaczęło brakować mu paliwa. Poza tym Koval już nie raz pokazał, że w przypadku rewanżu wychodzi do ringu dużo lepszy;
-Darnell Boone - 1. walka wygrana po 8 rundach niejednogłośną decyzją, rewanż TKO 2 runda
-Jean Pascal - 1. walka wygrana przez TKO w 8 rundzie, a rewanż również wygrany, tylko że jeszcze szybciej bo w 7 rundzie i w jeszcze lepszym stylu.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Jakieś typy na walkę Brook vs Spence Jr? Arcyciekawy pojedynek, kurs na Brooka 2,54 ale:
- po operacji oczodołu - niby wszystko w porządku, ale kto wie czy w trakcie walki coś się nie stanie
- problemy z wagą, ludzie z bliższego otoczenia mówią, że Kell zrzucił 30lbs w 5 tyg! i brakuje mu 6 lbs do limitu, a wygląda jak szkielet
- Spence super talent, kozak z ciosem z obu rąk
Na treningu medialnym Brook wygląda wyśmienicie, ale to tylko trening. Jakieś przemyślenia?
 
Do góry Bottom