>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

A 531

albuquerque

Użytkownik
Tutaj nie ma co analizować, bo to jest zrobione dla show, a wynik walki, bądź jej przebieg oni ustalą sobie przed jej rozpoczęciem. Za duże pieniądze będą w tym pojedynku, żeby to była &quot;walka&quot; z cyklu idźcie na żywioł.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Tutaj nie ma co analizować, bo to jest zrobione dla show, a wynik walki, bądź jej przebieg oni ustalą sobie przed jej rozpoczęciem. Za duże pieniądze będą w tym pojedynku, żeby to była &quot;walka&quot; z cyklu idźcie na żywioł.
Wynik już jest ustalony. Floyd na punkty.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Już dzisiaj w nocy walka Ward - Kowaliow a większość piszę o tej karykaturze walki bokserskie czyli Mcgregor vs Mayweather. Obejrzałem sobie dzisiaj na spokojnie 1 walkę Warda i Kowaliowa i muszę powiedzieć, że dla mnie to było 114-113 dla Rosjanina z tym, że napisałem sobie również, że dwie rundy w których dałem zwycięstwo Ward&#39;a równie dobrze sędziowie mogli dać Kowaliowowi a jedną rundę którą wytypowałem, że wygrał Rosjanin mogli dać Amerykaninowi. Kursy wyglądają tak, że 1,75 jest na Ward a 2,25 na Kowaliowa więc jak dla mnie żal jest nie zagrać na zwycięstwo Rosjanina.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Sergey Kovalev by K.O , TKO or DQ 4.50 Unibet
Rzeczywiscie bardzo dobra walka zapowiada nam sie dzis w nocy , ja rowniez po obejrzeniu pierwszej walki mysle ze wygral Rosjanin , nawet sam Ward byl zaskoczony decyzja w jego strone , mysle ze w rewanzu Kovalev nie bedzie mogl liczyc na sedziow gdyz walka toczy sie w Stanach I sedziowie beda napewno tu przychylni Wardowi , jak powiedzial sam Kovalev ze paliwa mu starczylo do 5 rundy w miedzy czasie zdolal usadzic Warda , mysle ze wyciagnal wnioski z ostatniej walki , widac ze jest napompowany maksymalnie i tu wie ze sedzia decyzji zostawic nie moze , odpowiada mi kurs na Rosjanina ale zaryzykuje ze wygra przed czasem bo po ostatniej walce wie ze na decyzje raczej nie ma co liczyc dlatego pewnie ruszy is poczatku.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Sergey Kovalev by K.O , TKO or DQ 4.50 Unibet
Rzeczywiscie bardzo dobra walka zapowiada nam sie dzis w nocy , ja rowniez po obejrzeniu pierwszej walki mysle ze wygral Rosjanin , nawet sam Ward byl zaskoczony decyzja w jego strone , mysle ze w rewanzu Kovalev nie bedzie mogl liczyc na sedziow gdyz walka toczy sie w Stanach I sedziowie beda napewno tu przychylni Wardowi , jak powiedzial sam Kovalev ze paliwa mu starczylo do 5 rundy w miedzy czasie zdolal usadzic Warda , mysle ze wyciagnal wnioski z ostatniej walki , widac ze jest napompowany maksymalnie i tu wie ze sedzia decyzji zostawic nie moze , odpowiada mi kurs na Rosjanina ale zaryzykuje ze wygra przed czasem bo po ostatniej walce wie ze na decyzje raczej nie ma co liczyc dlatego pewnie ruszy is poczatku.
A pierwsza walka to niby gdzie się toczyła? Lubię Kovaleva, bo to bardzo pozytywna mordeczka, ale nie ma co się oszukiwać, bo jest zawodnikiem bardzo surowym. Wali swoje akcje, ale z czasem brakuje sił przez co cały pomysł na walkę się sypie. Ward wnioski z pierwszych rund wyciągnął w drugiej części pierwszego pojedynku, więc jeśli Sergey potrzebował jakiegoś czasu po walce na analizę to nie świadczy najlepiej o jego trenerach i o nim samym. Chciałbym się mylić, ale jak dla mnie to przyjechał tam drugi raz po hajs. Nie ważne jak boksujesz, a gdzie odbywa się gala. Wszystko można wydrukować, a potem ludziom wmówić, że to błąd sędziów punktowych. Idąc tym tropem nie wyobrażam sobie, że ktoś wykłada spory hajs na całą galę i wynik głównej walki oddaje przypadkowi. Z marketingowego punktu widzenia to najlepiej sprzedałby się remis, bo można, by było zorganizować kolejny rewanż. Chciałbym żeby Sergey odzyskał pasy, ale średnio to widzę. Obejrzę walkę, ale nic nie gram, bo dla mnie za dużo niewiadomych. Jakby gala była w Rosji to co innego ????
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Wynik już jest ustalony. Floyd na punkty.
wszystko wskazuje na to że masz racje bo kursy są wręcz nieprawdopodobne. Dla przykładu poniżej 6,5 rund - 2,75 czego absolutnie nie rozumiem. JEŚLI walka nie jest ustawiona to McGregor będzie próbował max 3 rundy i sie wystrzela a potem siły i chęci mu sie skończą.. boks to nie MMA.
Jeśli miałbym coś obstawiać to Mayweather KO 5-6 runda a kurs ponad 10.
Pomijając fakt że 1,15 to zdecydowana lokata... wątpie żeby Mayweather ryzykował taką kariere jeśli nie byłby pewien że tu wygra.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ward wygral w 8 rundzie przed czasem. Jestem swiezo po walce. Niestety...pomimo, ze typowalem Warda, to musze napisać, iż wygrał on dzieki ciosom nielegalnym (poniżej pasa), tak tez określił to Kovalev w wywiadzie na ringu. Wszystko bylo widac w powtórkach. Sędzia oczywiście w trakcie walki ignorowal protesty Rosjanina. Tak to jest jak sie walczy u siebie. Smutne, ale prawdziwe.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Ward wali poniżej pasa i wygrywa walkę przed czasem dzięki pomocy sędziego ringowego. Rigondeaux w sposób niedozwolony posyła rywala na deski i wygrywa pojedynek. Przecież to jawna kpina, ale w końcu to biznes, a nie sport.

 
K 0

kondziorre

Użytkownik
Nasza ostatnia polska gala byla az nadto przewidywalna. Zaluje, ze nie gralem po maksie a jedynie na KO Balskiego I Glowki oraz na przegrana naszej celebrytki,.co prawie sie udalo ????
Na przyszly tydzien proponuje KO Povietkina oraz Okolie. Niestety gram na unibecie I jeszcze nie wystawili ofert na te walki. Podejrzewam, ze AKO zamknie sie w granicach 1,8.
 
F 0

fenix54

Użytkownik
Szpilka - Kownacki, wasze typy?

Ja uważam że szybszy, dużo lepszy na nogach i bardziej sprawdzony w ringowych bojach Szpilka wygra przez KO/TKO w drugiej fazie pojedynku.
Kurs na to zdarzenie 1.75 na STS
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Szpilka - Kownacki, wasze typy?
Ja uważam że szybszy, dużo lepszy na nogach i bardziej sprawdzony w ringowych bojach Szpilka wygra przez KO/TKO w drugiej fazie pojedynku.
Kurs na to zdarzenie 1.75 na STS
Uważam,że to dobry typ i sam go zagram w jakimś dublu.Szpilke może zgubić jedynie zbytnia pewność siebie i podpalenie ????
 
F 0

fenix54

Użytkownik
Szpila przez KO/TKO bardzo możliwe, myślę o zagraniu wysoko. Może ktoś posiada jakąś większą wiedzę odnośnie ostatnich rywali Kownackiego (nie interesują mnie statystyki z boxrec) chodzi o subiektywne opinie ludzi interesujących się boksem.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nie lubię Szpilki, ale w tym pojedynku wszystko przemawia za nim. Ma doświadczenie i mimo, że przed walką z Wilderem walczył z trzema kelnerami, to nie boi się zwarcia, konfrontował się z rywalami dużo lepszymi niż Kownacki, ale co najistotniejsze jest to jego pierwsza walka po porażce i kontuzji, więc wątpię, by jego promotor posyłał go w ten bój bez pewności zwycięstwa. Za dużo mają do stracenia, by ryzykować. Adam nie ma żadnych atutów. Rusza się jak wóz z węglem i jest strasznie powolny. Obejrzałem jego ostatnie 4 walki na yt no i w sumie nie ma o czym mówić. Jego rywale byli jeszcze wolniejsi od niego, więc ich obijał. Typowa potyczka między dwoma Polakami, aby bilety lepiej się sprzedały wśród Polonii. Szpilka wie, że musi wygrać, a Kownacki nawet przegrywając zyska troszkę większy rozgłos, co może spowodować jego występ na PBN lub kolejnych galach w USA, bo stanie się bardziej medialny. Nawet jeśli Adam przez ostatnie miesiące poczynił postępy, to wątpię, że będzie w stanie wygrać. Jest zawodnikiem zbyt surowym. Jeśli Artur wygra szybko przed czasem to z całą pewnością będzie to rozpowszechniane przez media i będzie dużo łatwiej kolejny pojedynek zrobić z kimś poważnym. To tylko mój punkt widzenia, ale przekonamy się za kilka dni jak potoczy się walka. Andrzej Wasilewski zainwestował zbyt dużo pieniędzy w Artura, by ten przegrał z nołnejmem.
Ostatni pojedynek Adama trwał niecałe dwie rundy. Poniżej fragment.
https://www.youtube.com/watch?v=SItZTjNQYy0
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Niby Szpilka był w ciągłym treningu, ale nie wiadomo czy nie będzie nieco zardzewiały. Kownacki ma czym uderzyć, a nie wiadomo też w jakim stanie jest głowa Szpilki po ostatnim nokaucie. Sądzę, że będzie skakał wokół Adama i wygra na punkty. Moim zdaniem stawianie na nokauty w tym pojedynku jest ryzykowne.
Co myślicie o walce Joe Smith Jr-Sullivan Barrera? Warto zagrać na wygraną Joe, na którego kurs wynosi ok. 2.5?
 
B 41

bajt3r

Użytkownik
ja osobiście zagrałbym mniej niż 9.5 rundy (1.60) albo mniej niż 8.5 (1.80)

Szpilka na pewno jest szybszy od Adama i ma dużo lepszą prace nóg, ma też walki z bardziej doświadczonymi zawodnikami co na pewno może zaowocować, Adaś ma za to siłę ciosu i ogromne serducho, Szpila niby słaba szczęka ale po nokdaunach wstawał i walczył dalej, wydaje mi się że Adam nie ma nic do stracenia i może próbować ubić Szpilke przy linach, przecież to walka 10cio? czy 12to rundowa więc nie ma szans żeby przez tyle rund był całkowicie mobilny i uciekał Kownackiemu przed każdym atakiem.
Dla mnie malo prawdopodobne że walka dojdzie do werdyktu
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
W sumie można postawić, że Szpilka będzie liczony. Kurs dosyć wysoki (sts 4.00), a gdy Szpilka walczył z przyzwoitymi zawodnikami, to zwykle leżał. Uważam że słabej szczęki nie ma, bo zwykle wstaje, ale często boksuje dosyć nonszalancko i opuszcza ręce, więc myślę że i dziś przyjmie jakiegoś czyściocha po którym będzie wyliczony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
eco 388

eco

Użytkownik
Kiepski ze mnie specjalista bosku. Oglądam tę czy inną galę, śledzę tego i innego na facebooku i jedno jest dla mnie jasne. Jeśli spotyka się sportowiec pełną gębą, od lat przygotowywany przez profesjonalny sztab, od lat prowadzący profesjonalny tryb życia, jedzenia, treningu, mieszkający w apartamentowcu i w każda minuta dnia i nocy jest podporządkowana boksowi, wszystko co na talerzu wyliczone co do grama a po drugiej stronie jest gość który mówi, że ma słabość do niezdrowego jedzenia, ale gdy je odpowiednio to czuje się lepiej, to śmiać mi się chcę i każdy kurs powyżej 1,05 na Szpilkę jest dla mnie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom