>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

mradam 388

mradam

Użytkownik
Robił tyle samo ile Ortiz, obaj przez cała walkę się czaili i czuć było ze coś wisi w powietrzu, więcej ciosów wyprowadził i trafił Wilder, do tego miał liczonego Ortiza w 5. rundzie.
Akurat nie więcej, dopiero w 10 rundzie nabił sobie statystyki ciosów. W 5 rundzie zgoda 10:8, równie dobrze jak Wilder pływał można było punktować rundę dla Ortiza 10:8 mimo braku nokdaunu. W poszczególnych rundach Ortiz trafiał częściej.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Akurat nie więcej, dopiero w 10 rundzie nabił sobie statystyki ciosów. W 5 rundzie zgoda 10:8, równie dobrze jak Wilder pływał można było punktować rundę dla Ortiza 10:8 mimo braku nokdaunu. W poszczególnych rundach Ortiz trafiał częściej.
Każdy ma prawo do własnego zdania. Szanuję Twoją opinię. Uważam jednak, że gdyby walka toczyła się w podobnym tempie i potrwała do końca, wygrana Wildera nie byłaby dla mnie żadnym zaskoczeniem. Punktacja była bliska, toteż jeden zryw Ortiza mógłby sprawić, iż byłby remis lub Kubańczyk by ją wygrał.
Wilderowi jednak należy się szacunek za to, że przetrzymał 7. rundę oraz że z taką masą trzy razy posłał na deski takiego tura jakim jest Ortiz - pięściarza o mocnym ciosie i jednego z najlepszych o ile nie najlepszego pod względem technicznym w tej kategorii wagowej. Tak jak pisałem w swojej analizie, uważam że Ortiz jest już nieco wyboksowany, a lata czekania na swoją mistrzowską szansę zrobiły swoje. Gdyby walka odbyła się 2-3 lata wcześniej, to myślę że Kubańczyk byłby górą.
Tak na marginesie, zachęcam użytkowników tego forum do większej aktywności, podawania swoich typów, analiz czy przemyśleń. Ten weekend był wyjątkowy pod względem ilości i poziomu walk, a typów było jak na lekarstwo. Pozdrawiam!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W ten weekend sporo jest walk z dużymi kursami na obu, oczywiście sts.pl. Ktoś wyhaczył coś wartego uwagi?
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Jutro rano naszego czasu rękawice skrzyżują Regis Prograis (20-0, 17 KO) i Julius Indongo (22-1, 11 KO). Stawką pojedynku będzie tymczasowy mistrzowski pas federacji WBC.
Osobiście nie mogę nic za bardzo napisać o rywalu Indongo, ponieważ niewiele nie o nim słyszałem, ani nie widziałem żadnej walki w jego wykonaniu. Natomiast Namibijczyk jest zdecydowanie wyższy i ma większy zasię ramion. Do tego stoczył już kilka walk o poważne tytuły i w tej kwestii doświadczenie też jest po jego stronie. Dlatego nie rozumiem dlaczego kursy na Indongo są tak wysokie, bo kursy rządu 4.00 trzeba uznać właśnie za wysokie.
Jeżeli się mylę, to proszę o poprawienie mnie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To samo Baranchyk z Petrovem.. baloniki bez porazki na kelnerach kontra solidni bokserzy. Gdzies w nocy moze wejsc wyzszy kurs ;)
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Prograis jest wielkim talentem, spodziewam się, że przez 3 rundy może mieć problem z Indongo, ale jak już go rozpracuje to wykończy. Kursy są mocno przesadzone, można za drobne spróbować Juliusa, niespodzianki się zdarzają.
Egzekucja w 2 rundzie.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Panowie jakieś przemyślenia co walki White vs Browne ? Kurs na Australijczyka wysoki i według mnie wart ryzyka. Ostatnio rzadko walczył Lucas ale wygrywał dość pewnie, natomiast White dał dobrą walkę z Joshuą, remis (według mnie przegrana) z Chisorą, a później z walki na walkę gorzej. Big Daddy ma czym przyłożyć, a White nie jest wirtuozem obrony. Generalnie dla mnie są na podobnym poziomie, a 3.25 na Lucasa wygląda zachęcająco. Chyba się skuszę, o ile ktoś nie przedstawi argumentów za Whitem.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Panowie jakieś przemyślenia co walki White vs Browne ? Kurs na Australijczyka wysoki i według mnie wart ryzyka. Ostatnio rzadko walczył Lucas ale wygrywał dość pewnie, natomiast White dał dobrą walkę z Joshuą, remis (według mnie przegrana) z Chisorą, a później z walki na walkę gorzej. Big Daddy ma czym przyłożyć, a White nie jest wirtuozem obrony. Generalnie dla mnie są na podobnym poziomie, a 3.25 na Lucasa wygląda zachęcająco. Chyba się skuszę, o ile ktoś nie przedstawi argumentów za Whitem.
Sądzę, że za drobne, można postawić na wygraną Browna, więcej - można nawet postawić na jego wygraną przez nokaut (kurs. 5.50), gdyż zawodnik ten ma mocny cios, a Whyte jest zawodnikiem raczej surowym technicznie i lubi coś przyjąć. Jednak jak napisałem, jak stawiać na Browna to jakieś drobniaki, korzystając z tego że kursy są zachęcające. Mimo wszystko, moim faworytem w tej walce jest Whyte i uważam, że wygra tę walkę na punkty. Whyte idzie ciągle do przodu zadając ciosy, jest aktywny. Nie ma może mocnego ciosu, co było widać w walce z Chisorą, ale jest nieustępliwy i wyprowadza dużą ilość uderzeń. Browne jest zawodnikiem sporo starszym (38 lat), ładnie zawalczył z Czagajewem, ale od tego czasu długo nie walczył (nie uwzględniam walki, którą stoczył w czerwcu z jakimś ogórkiem, którego znokautował), toteż może być nieco zardzewiały. Dużo zależy od tego ile wniesie dzisiaj na wagę.
Whyte jest zawodnikiem Hearna, który już zapowiedział, że zwycięzca tej walki prawdopodobnie zawalczy o pas, dlatego uważam, że jeżeli walka potrwa do końca, to sędziowie nie dadzą zwycięstwa Australijczykowi, ale może się powtórzyć sytuacja z walki z Chisorą, gdzie zwycięstwo dano zawodnikowi młodszemu, na którym można jeszcze zarobić.
Mój typ:
Whyte na punkty, kurs: 2.05
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Browne z Czagajewem (który swój najlepszy czas miał pare lat wcześniej) leżał na deskach a po walce oczywiście wyszlo że był na dopingu i pauzował pół roku a potem w 2016 to samo i znowu pół roku- stąd tez jego pauza. Do tego to gość który zaczynal profesjonalną kariere dopiero w wieku 30 lat.
Whyte pokazał w walkach z Chisorą czy w paru innych że dla niego walka na pełnym dystansie nie stanowi problemu a na własnej ziemi bez wątpienia weźmie to na punkty. Popieram zakład Whyte na punkty, kurs: 2.05
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Jednak zagrałem Kangura. Whyte jest dziurawy, nie wierzę, że nie wyłapie jakiejś bomby. Whyte nie jest ani wystarczająco szybko, ani nie ma super kondycji i mocnego ciosu.
Ciężkie KO na Brownie, kompletnie nieprzygotowany.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Tak jak pisałem, przebieg walki zależeć będzie od tego ile Browne będzie ważył, a ważył zdecydowanie za dużo. Sygnalizowane ciosy i człapanie po ringu niczym wóz z węglem. Szkoda że tak to się skończyło. Liczyłem na jakieś przyzwoite mordobicie.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Joshua zastopuje Parkera. Tak naprawdę Parker wybitny nie jest, walka z Takamem czy Ruizem na obcym terenie mogła iść w drugą stronę. Męczył się z jakimś dużym Rumunem ( Cojanu?)... po prostu nie ma aspektu bokserskiego, w którym byłby lepszy od AJ’a. Antek mówi, że do 8 rundy będzie koniec i ja mu wierzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Również i dla mnie Joshua jest dużym faworytem tej walki. Nie widzę nic szczególnego u Parkera, w czym byłby lepszy od Joshuy. Może pod względem szybkości, ale sądzę że i AJ będzie odpowiednio przygotowany pod tym względem i będzie nieco lżejszy niż w poprzednich walkach. Co do tej walki, to nie ma nawet na co stawiać - nokaut Joshuy 1.25, można się pobawić w nokaut w poszczególnych rundach, no chyba że Parker ma rzeczywiście mocną szczękę i wytrzyma pełen dystans, wtedy kurs na zwycięstwo punktowe Joshuy wynosi 5.00.
Już za kilka dni odbędzie się walka Joshua vs Parker, chyba nikt nie spodziewa się innego rezultatu niż wygrana brytyjczyka. Pozostaje fanom boksu poczekać na któryś z tych 3 arcyciekawych pojedynków po których dowiemy się kto zostanie niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej. Moim zdaniem w każdych dwóch poniższych pojedynkach Joshua jest faworytem.
WILDER- JOSHUA
JOSHUA- FURY
FURY- WILDER
Zdaje się, że na te walki przyjdzie nam jeszcze poczekać, nie wiadomo czy, a jeśli tak to kiedy Fury zdecyduje się wrócić i w jakiej formie, natomiast w ewentualnej walce Wildera z Joshuą, nie stawiałbym Amerykanina na straconej pozycji. Z takim ciosem jest w stanie zagrozić każdemu w tej kategorii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pamietam ze ktorys mistrz zapowiadal ze wygra w 10 rundzie i tak zrobil tylko tera nie woem czy to floyd z conorem czy joshua z takamem.. przypomni ktos ??
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


Video z dzisiejszej konferencji przed walką. Widać że Parker mocno odchudzony, z twarzy zupełnie inny człowiek. W piątek ważenie i zobaczymy ile na wagę wniesie Joshua. Jeśli waga będzie podobna do tej z Takamem, to może Parkerowi uda się przetrzymać 12 rund.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
W najbliższą sobotę w Cardiff dojdzie do ciekawego pojedynku, w którym zmierzą się Carlos Molina z Joshem Kelly. O ile Moliny za bardzo przedstawiać nie trzeba, to Kelly jest utalentowanym 24-latkiem, dla którego będzie to dopiero 6 zawodowy pojedynek. Bukmacherzy widzą w nim wielkiego faworyta, ale nie wydaje mi się, żeby taki rutyniarz jak Carlos Molina dał łatwo się obić Brytyjczykowi.
Jak dla mnie kurs 10.00 w fortunie wygląda bardzo ciekawie i chyba spróbuję zagrać coś w stronę doświadczonego Meksykanina.
 
Do góry Bottom