>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boliwia (Liga de Fútbol Prof) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP

Spotkanie: Jorge Wilsterman - Universitario de Sucre
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie 21 kolejki Boliwijskiej Premiery Division w którym zmierzą się zajmujący aktualnie 11 pozycję w tabeli zespół Jorze Wilsterman z liderem Universitario de Sucre. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 10 spotkań przed własną publicznością z których 5x wygrali 2x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 23 bramki a tracąc 13. Goście natomiast rozegrali w aktualnym sezonie 10 spotkań wyjazdowych z których 5x wygrali 4x zremisowali a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 14 bramek a tracąc 6. Spotkanie to jest bardzo ważne dla gospodarzy którzy walczą przed uniknięciem degradacji a do zakończenia sezonu pozostało zaledwie 2 kolejki. Goście natomiast zapewnili już sobie udział w fazie play-off i tak naprawdę trener myślami jest już przy spotkaniach play-off a takie mecze jak ten są okazją do przetestowania zawodników którzy rzadziej dostawali szansę gry w pierwszym składzie. Reasumując myślę, że kurs 3.00 jaki oferuje nam Sportingbet na wygraną gospodarzy jest warty zaryzykowania.
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
02:00 Primera Division , Bolivia
Universitario Sucre
vs.
Nacional Potosí
1x2
1
2.10/Bet365
1:0✅


Mecz fazy zamknięcia boliwijskiej Primer Division grupy A pomiędzy U.Sucre a Nacional Potosi . U.Sucre w fazie otwarcia zajęło 5 miejsce dzięki fenomenalnej grze u siebie (10-1-0 Bilans 30-8!!!) a goście w fazie otwarcia na wyjazdach prezentują się jak 2/3 ligi (2-2-7 Bilans 16-25) . Natomiast po dwóch fazy zamknięcia Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w grupie A lecz zaznaczam że nie zagrali ani jednego spotkania u siebie ! . Natomiast goście zajmują 4 miejsce ( wygrali 1 meczu siebie i porażka na wyjeździe ) . Ta liga jest specyficzna w fazie otwarcia : 132 u siebie 78(59%) razy wygrali gospodarze 32(24%) razy był remis tyle 22(17%) razy wygrywali goście . Zespoły z pierwszej 6 na 66 u siebie 49(74%) razy wygrali gospodarze 12(18%) razy był remis 5(8%) razy wygrywali goście. Natomiast ostatnia 6 grała na wyjazdach następująca na 66 na wyjazdach 42(64%) razy przegrywali 16(24%) razy był remis 8(12%) razy wygrywali . Gospodarze będą chcieli się odbić się od ostatniego 6 miejsca i wg mnie wygrają mecz z Nacional Potosi .
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Universitario de Sucre – Bolivar niedziela , 13 września 21:30
Typ:Universitario de Sucre
Kurs:1.90 @ Sportingbet
Stawka:3/10
Ładny kurs jeszcze trzyma Sportingbet. Bolivar nie może skorzystać dziś z 7 zawodników: Leonel Reyes,Ariel Juárez,William Ferreira,Charles da Silva, Wálter Flores oraz Abdón Reyes.
 
T 0

tio

Użytkownik
15-05-2011 21:30
Mecz: Real Potosi - San Jose
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia - Liga de Futbol Prof
Rodzaj Zakładu: 1X2
Typ: Real Potosi
Kurs: 1.45
Bwin
Bardzo ważne spotkanie dla lidera tabeli w kontekście spotkań najgroźniejszych rywali w bezpośrednim pojedynku o mistrzostwo. Gracze Leon Imperial, bo taki też przydomek noszą miejscowi, na własnym terenie nie zwykli tracić punkty, co też pokazują statystyki: 6W-2D-1L 17:7. Do składu wraca Mario Ovando, który nie zagrał w zwycięskim meczu wyjazdowym z Blooming, zawieszony za kartki jest Sebastián Carrizo. Przyjezdni z miasta Oruro to przykład drużyny własnego obiektu, gdzie ich wyniki są porównywalne do występów Real Potosi. Biorąc pod uwagę, że to jednak wyjazd, a liczby nie kłamią: 1W-2D-6L 6:15, czeka ich niezwykle trudna przeprawa z najlepszym zespołem ligi. Co do zestawień, wracają po zawieszeniach Limbert Pizarro i Jorge Escalera, wypada ze składu z kolei dwójka Osvaldo Medina i Christian Vargas. Co tu dużo ukrywać, jeśli ostatnie dwa pojedynki San Jose kończyły się porażkami, z dwiema najgorszymi ekipami ligi ( 0:2 z Realem Mamoré i 0:1 z La Paz ) podczas gdy dla porównania gospodarze wygrali z tymi ekipami nie tak dawno, odpowiednio 4:0 i 2:0, można śmiało twierdzić, że w tym meczu goście nie mają czego szukać. Wygrana dwoma golami lub więcej po 2.30 w Bwin również skrzętnie do wykorzystania.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Bolivar - La Paz

Typ z Boliwii?... tego jeszcze nie było, ale kiedyś trzeba spróbować. Zacznijmy od początku i napiszmy dlaczego wybrałem ten mecz i typ na Bolivar. Ponieważ Bolivar to aktualnie wicelider po 21 kolejkach (ma tyle samo punktów co lider czyli Real Potosi). Goście czyli La Paz są na 12 miejscu (ostatnim) z 17 punktami na koncie i 3 meczami z rzędu przegranymi. Bolivar ostatni mecz (w 21 kolejce) wygrało 4-0 z Real Mamore (11 miejsce), La Paz przegrało 2-1 z Nacional Potosi (9 miejsce). La Paz na 10 meczów grany dotychczas na wyjeździe wygrało tylko 1 a przegrało 9. Bolivar natomiast na własnym stadionie ma bilans 7-3-0. Na koniec dodam że La Paz ma najgorszą obronę w lidze, po 21 kolejkach straciła 20 bramek więcej niż Bolivar.

Typ:1

Kurs:1.40

bwin
Więcej na http://pro-typ.blogspot.com/
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Oriente Petrolero vs. Real Mamoré
Liga boliwijska ma dziwny przebieg meczy jak ktoś obserwuje każdy z każdym wygrywa w najmniej spodziewanym momencie ,ale teraz ja nie o tym ,Oriente ma szanse na grę Copa Sudamericana ,goście o nic nie walczą a patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn nasuwa się myśl czy warto coś pakować w 1 X czy 2 moim zdaniem nie obie ekipy nie zachwycają w obronie i często w ich meczach padają overy i chyba jest to najlepsza opcja w tym meczu bo jeśli gospodarzom zależy na CS to muszą wygrać i czekać na inne wyniki szanse na gre w CS ma 3 drużyny ale grać będzie tylko jedna ,ja w tym meczu widzę minimum 3 bramki kurs nie jest najwyższych lotów ale warto spróbować bo Oriente strzelać potrafi i to sporo a Real swoje może dołożyć.
Typ:
Over 2.5 1.57 bet365✅
edit
lekko
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Boliwia 2011/12
04.03.2012, 20:30
Nacional Potosí - Bolivar
Typ: 1
Kurs: 1,7
Buk: Sportingbet.

Mecz w czołówce tabeli, drugi Nacional kontra czwarty Bolivar.
Goście bez Álvareza [obr. 13/0], Rodrígueza [obr. 16/0], Frontiniego [obr. 13/0],
Argüello [br. 17/0], Valverde [obr. 18/0], Lizio [pom.15/1] czy Ferreiry [nap. 17/17].
Kurs jeszcze do gry, niebawem Bolivar ma spotkanie z Junior w CL, więc warto zagrać na Nacional.

⛔ 1-1 mimo gry 11 na 10 przez 30min ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
La Paz - Bolívar
Mecz w niedziele ale podam dziś bo pewnie kurs spadnie.
W Boliwii już końcówka Clasuary ,2 kolejki zostały niektórym 3.Zacznę od gości ,którzy ostatnio grają bardzo dobrze fajną piłkę dla oka czego efektem jest 2 miejsce w grupie Copa Libertadores w lidze mają nawet szanse na 3 miejsce.Obie ekipy jak to w Boliwii głównie zwracają uwagę na ofensywę ,choć wyniki Bolivaru ostatnio na wyjazdach takie sobie na 7 meczy 6 remisów i 1 wygrana to i tak grają dobrze.La Paz ma szanse małe bo małe na 1 miejsce więc mecz na pewno będzie zacięty.Gospodarze u siebie sporo strzelają jak i tracą.Ja tutaj pokuszę się o over 3.0 azjan,widzę realne szanse a kurs fajny ,w przypadku 3 bramek zwrot.

Typ;
over 3.0 2.00 2.05 Bet365⛔
bardzo słaby weekend w moim wykonaniu
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
22.07.2012 godz 20:00
La Paz - Blooming
typ - 1

kurs - 2.15
buk - bet365
Witam przed nami poczatek rozgrywek w Boliwii . I mecz La Paz - Blooming H2H po stronie gospodarzy na domowym podworku 13 zwyciestw 1 remis i 1 porazka , bramki zdobyte 32 , bramki stracone 12 . Jak graja te zespoly miedzy soba najczesciej wygrywa gospodarz . Kurs zaproponowany przez bet365 wydaje sie byc prezentem do pomnozenia naszego kapitalu . Osobiscie biore to po takim kursie .
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Boliwia
Spotkanie: Petrolero de Yacuiba - Club Aurora
Typ: Petrolero
Kurs: 1,53
bwin
Dzisiaj zdecydowałem się zanalizować mecz ligi boliwijskiej konkretnie wybrałem pojedynek Petrolero z Club Aurora. Kurs na gospodarzy może niezbyt duży ale dla mnie to pewniak. Gracze z Yacuiby zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli po siedmiu spotkaniach i mają na koncie jedenaście punktów. Na swoim obiekcie grali jak dotąd trzy spotkania z San Jose dwa do zera, Wilstermann zremisowali bezbramkowo i wygrali z Nacional Potosi jeden do zera. Jak więc widać nie stracili oni nawet bramki. Ich rywal natomiast zajmuje ósme miejsce i na koncie ma dziewięć punktów. Jak dotąd grali bezkompromisowo zaś na wyjazdach przegrali ostatnie dwa spotkania i to do zere: San Jose zero do czterech i zero do dwóch z National Potosi. Zatem ich wyjazdowa gra jak dotąd jest katastrofalna. Dodatkowym atutem gospodarzy jest to że przyjezdni zagrają bez kilku czołowych graczy gdyż czeka ich ważne spotkanie w Copa Sudamericana i trener daje im odpocząć. Może wystąpić nawet kilku debiutantów dlatego ja stawiam na gospodarzy.
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Petrolero de Yacuiba - Blooming
Typ:2
Kurs: 2,1
Buk: pinnacle
Stawka: 10/10
Typ pewny jak śmierć ???? . Dostałem info, że gospodarze się podłożą, aby goście mieli szansę na awans na trzecie miejsce. Mają punkt straty do Bolivaru, które gra z mistrzem - The Strongest na wyjeździe i raczej ten mecz przegra. Petrolelo już o nic nie gra więc ten mecz mogą i odpuszczą. Osobiście gram za 900 zł więc jak kto woli ???? .
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Petrolero de Yacuiba - Blooming
Typ:2
Kurs: 2,1
Buk: pinnacle
Stawka: 10/10
Typ pewny jak śmierć ???? . Dostałem info, że gospodarze się podłożą, aby goście mieli szansę na awans na trzecie miejsce. Mają punkt straty do Bolivaru, które gra z mistrzem - The Strongest na wyjeździe i raczej ten mecz przegra. Petrolelo już o nic nie gra więc ten mecz mogą i odpuszczą. Osobiście gram za 900 zł więc jak kto woli ???? .
Ostatnia kolejka - roztrzygająca. Jedyną pewną sprawą jest to, że The Strongest mają mistrza i awans do Libertadores, więc ja zamiast wyniku postawiłem over 2,5 za marne @1,53 powinno być pokryte bez problemu. Co do domniemanej porażki Bolivaru nie byłbym taki pewien, równie dobrze Strongest mogą wystawić rezerwowy skład i dać szanse na wygraną Bolivarowi - i tak nic nie tracą. Jedyny atut, który wg mnie przemawia za gospodarzami to to, że właśnie są gospodarzami i mogą przypięczętować mistrza na własnym stadionie. Co do twojego typu to życzę powodzenia, ponieważ też myślę, że Blooming wygra dzisiejsze spotkanie, chociaż na wyjeździe radzą sobie, a raczej nie radzą kompletnie.
The Strongest - Bolivar [over2,5] @1,53 Bet365
Petrolero - Blooming [2] @2,00 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom