>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonus 500+

franz100 495

franz100

Użytkownik
BONUS 500 +

Zasady


  1. Wpłać depozyty wartości min. 500 zł na swoje konto w miesiącu kalendarzowym,
  2. Dokonaj jednokrotnego obrotu równowartości wpłaconych środków po kursie min. 1,70,
  3. Wyślij e-mail na [email protected] z informacją o spełnieniu wymogów promocji w określonych poniżej dniach,
  4. Otrzymasz „Bonus 500+” o wartości 10% swoich wpłat do maks. 700 zł. Wartość bonusu będzie zaokrąglona w dół do wartości: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 550, 600, 650 lub 700 złotych.
  5. Aby bonus mógł zostać wypłacony należy obrócić nim 4-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00
  6. Zgłoszenia po odbiór promocji należy wysłać od 1 do 10 dnia miesiąca za poprzedni miesiąc rozliczeniowy,
  7. Promocja nie łączy się z innymi. Aby skorzystać z bonusu z danego miesiąca należy zakończyć bonus z miesiąca poprzedniego.

Promocja obowiązuje od kilkunastu dni, nie wiadomo do kiedy potrwa. Jeśli ktoś gra u nich regularnie, to jest to dobra opcja. Jak dowiedziałem się od supportu, nie będzie problemu jeśli ktoś wypłaci daną sumę na swoje konto, a za chwilę z powrotem dokona jej wpłaty żeby spełnić warunek depozytu.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no tak, ale masz punkt drugi regulaminu, mówi on że wtedy musisz zagrać tym depozytem po @1,70 żeby go wliczyło do promocji
ps. ale fakt, promocja fajna
 
S 2

slawomir-151775

Użytkownik
nie będzie problemu jeśli ktoś wypłaci daną sumę na swoje konto, a za chwilę z powrotem dokona jej wpłaty żeby spełnić warunek depozytu.
witam,
czyli wychodzi na to ze moge codziennie wpłacać i wypłacać te same pieniądze i grac nimi po kursie 1,70, tak? tak moge nabic obrót &quot;nowymi środkami&quot;?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zwróćcie uwagę, że zmieniły się warunki gry teraz w ramach promocji 500+. Rękę bym sobie dał uciąć, że jeszcze koło 20:00 wczoraj (31.05) patrzyłem na te warunki i były po staremu, jak tu w pierwszym poście, bo chciałem się upewnić i obliczyć sobie kwotę bonusu (pierwszy raz spełniam jego warunki od jej wprowadzenia). Teraz wchodzę, żeby skopiować maila, na którego mam wysłać informacje o spełnieniu wymagań, a tu widzę coś takiego:
Wpłać depozyty wartości min. 500 zł na swoje konto w miesiącu kalendarzowym.
Dokonaj dwukrotnego obrotu równowartości wpłaconych środków po kursie min. 2.00.
Wyślij e-mail na [email protected] z informacją o spełnieniu wymogów promocji w określonych poniżej dniach.
Otrzymasz „Bonus 500+” o wartości 10% swoich wpłat do maks. 700 zł.
Bonus zostanie dopisany w ciągu 48 godzin roboczych.
Aby bonus mógł zostać wypłacony należy obrócić nim 4-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00
Zgłoszenia po odbiór promocji należy wysłać od 1 do 10 dnia miesiąca za poprzedni miesiąc rozliczeniowy.
Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
Promocja nie łączy się z innymi. Aby skorzystać z bonusu z danego miesiąca należy zakończyć bonus z miesiąca poprzedniego.
Otrzymanie bonusu „500+” wyklucza możliwość korzystania z innych promocji* w miesiącu jego przyznania.* nie dotyczy promocji „Gramy razem”
Ciekaw jestem, wg którego regulaminu policzą mi bonus za maj...
 
slawkoo 0

slawkoo

Użytkownik
ja tak samo... sprawdzałem około 22 i szok... wątpie ze nam policzą po starych zasadach. troche nie fer, ale pewnie mają w regulaminach że w każdej chwili mogą sobie zmieniać warunki promocji.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
W promocji 500+ maj jest rozliczany według starych zasad. Nowe reguły obowiązują dopiero od 1 czerwca.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wie ktoś w jakim czasie przyznają ten bonus 500+? wystarczy tylko napisać maila?
Tak, miesiąc temu i w tym pisałem kilka minut po północy od razu. Wtedy dostałem bonus 1.06 o 11:15, liczyłem więc, że w tym miesiącu będzie podobnie, ale w pierwszy dzień roboczy miesiąca, czyli dziś. Jednak jak narazie cisza w temacie, a parę ciekawych typów z Wimbledonu przepadło ;)
 
savi 52

savi

Użytkownik
Tak, miesiąc temu i w tym pisałem kilka minut po północy od razu. Wtedy dostałem bonus 1.06 o 11:15, liczyłem więc, że w tym miesiącu będzie podobnie, ale w pierwszy dzień roboczy miesiąca, czyli dziś. Jednak jak narazie cisza w temacie, a parę ciekawych typów z Wimbledonu przepadło ;)
Otóż to, Wimbledon ;)
Ja pierwszy raz korzystam z bonusu (wcześniej o nim nie wiedziałem) i też chciałem pograć tenis, ale jak na razie u mnie też cisza ???? Ja wysłałem swojego maila w sobotę o 8 rano.
 
K 0

kurczaczos

Użytkownik
Ma ktoś już ?? Ja nadal nic
Nie mamy...
Godziny pracy Działu Promocji: od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
pytanie co oni przez tyle godzin robią? Dział Nicnierobienia?
niestety polski buk - to i muszą być &quot;polskie standardy&quot; ????
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Bonus jest przyznawany ale tylko w ciągu 48 godzin pracujących. Pracują tylko od od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Tak więc może się okazać, że trzeba czekać 6 dni, a jak do tego złapią się weekendy (jak w tym miesiącu) to może dojść do 10 dni. Porażka....
A wystarczyło by wprowadzić możliwość rozpoczęcia obrotu nowym miesiącem, a obrót bonusem robić jak pojawi się na koncie bonusowym. Zresztą po zmianie zasad w czerwcu ten bonus przestał być atrakcyjny.
 
K 0

kurczaczos

Użytkownik
Bonus jest przyznawany ale tylko w ciągu 48 godzin pracujących. Pracują tylko od od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Tak więc może się okazać, że trzeba czekać 6 dni, a jak do tego złapią się weekendy (jak w tym miesiącu) to może dojść do 10 dni. Porażka....
A wystarczyło by wprowadzić możliwość rozpoczęcia obrotu nowym miesiącem, a obrót bonusem robić jak pojawi się na koncie bonusowym. Zresztą po zmianie zasad w czerwcu ten bonus przestał być atrakcyjny.
Pytanie tylko, po co im na to tyle czasu i czym się zajmuje ten cały Dział Promocji. Poprzednie miesiące świadczą o tym, że nie jest to czasochłonna robota. Zastanawia mnie, co tam robią przez te 8h pracy :grin:
Myślę, że zwlekanie z tym może tylko zniechęcić do bukmachera tych mniej cierpliwych klientów, podobnie jak np. długie rozliczanie zakładów.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Pytanie tylko, po co im na to tyle czasu i czym się zajmuje ten cały Dział Promocji. Poprzednie miesiące świadczą o tym, że nie jest to czasochłonna robota. Zastanawia mnie, co tam robią przez te 8h pracy :grin:

Myślę, że zwlekanie z tym może tylko zniechęcić do bukmachera tych mniej cierpliwych klientów, podobnie jak np. długie rozliczanie zakładów.
Prawdopodobnie po to żeby szczegółowo zweryfikować spełnienie wszystkich warunków po zmianie zasad. Na pewno dużo osób nie jest świadoma tych zmian i na to firemka liczy...
 
P 0

pdk1910

Użytkownik
Nie polecam grania u tego bukmachera, gdyż ja wpłaciłem 600zł obróciłem 8x po kursie 3zł i po wysłaniu do nich maila dostałem odpowiedz ze bonus mi się nie należy mają prawo wykluczyć mnie z promocji i to czynią... dlatego bonus 600 zł to jedna wielka sciema ktoś komu uda sie to obrócić i wygra to nigdy nie dostanie od nich bonusu. Polecam LV i TOTO-MIX u nich bonus jest przyznany bez znaczenia czy się wygra czy też nie... a oto treść maila... ehh kolejni oszuści
Dzień dobry,
Zgodnie z regulaminem:
4.1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Nie polecam grania u tego bukmachera, gdyż ja wpłaciłem 600zł obróciłem 8x po kursie 3zł i po wysłaniu do nich maila dostałem odpowiedz ze bonus mi się nie należy mają prawo wykluczyć mnie z promocji i to czynią... dlatego bonus 600 zł to jedna wielka sciema ktoś komu uda sie to obrócić i wygra to nigdy nie dostanie od nich bonusu. Polecam LV i TOTO-MIX u nich bonus jest przyznany bez znaczenia czy się wygra czy też nie... a oto treść maila... ehh kolejni oszuści
Dzień dobry,
Zgodnie z regulaminem:
4.1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
To co napisałeś to tyczy się obrotu przyznanym już bonusem powitalnym.
Z tego co wiem, to żeby dostać bonus należy obrócić raz depozyt minimum dwoma kuponami z kursami 1.7 na kupon, a stawka maksymalna to połowa tego należnego bonusu. Więc może coś pomieszałeś z zasadami ;)
Warunki o 500+ są zupełnie inne.
 
Do góry Bottom