>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

bonus bingo unibet

Status
Zamknięty.
H 0

hardsignal

Użytkownik
witam przed chwila grając w bingo za te bonusowe 3euro udało mi sie trafić jakims cudem jackpota i wygrac 169euro, i mam pytanie wie ktos jak to mozna wypłacić?
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Sprobuj na glownej stronie przelac na konto zakladow sportowych te 170 euro, kiedys bylo tak ze niektorzy mogli przelac inni nie, wiec albo bedziesz mial szczescie albo nie - a w ostatecznosci kontaktuj sie z supportem, na 100% ci pomoga.
 
H 0

hardsignal

Użytkownik
jak chce przelac kase: Prześlij z Bingo (EUR Suma, którą można wypłacić: 0,00 €) wyskakuje mi okienko &quot;Uwaga jesli przeslesz pieniądze do portfela utracisz cały bingo bonus&quot;
najwyzej poczekam do rana i napisze do supportu
znalazłem jeszcze takie coś:
&quot;Bonusy pieniężne w Bingo można wykorzystać tylko w grze w Bingo. Nie można ich wypłacać. Można jednak swobodnie przelewać lub wypłacać wygrane uzyskane dzięki tym premiom. Premie Bingo mogą być przyznawane przez naszych czatmasterów za wygrane na czacie. Mogą także być przyznawane w ramach specjalnych promocji od depozytu.&quot;
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Tak bedzie najlepiej, support pomoze ????


No to w takim razie zapewne odejmie ci 3 euro bonusa a wygrana powinna powedrowac na konto - ale nie jestem pewny, bo ja kiedys wygralem troche i nie bylo mozliwosci przelania ani centa. (bo bonus byl dla zabawy - fun money)
 
H 0

hardsignal

Użytkownik
nigdzie nie pisze jakie warunki obrotu/wypłaty ;/
wstrzymam sie z bólami do jutra, teraz przeleje ten bonus coś nie pyknie i zostanie mi to 1.81 a to by była ch**owizna
 
pieter89 0

pieter89

Użytkownik
panowie nie mialem meila od nich... ale 3 e mam ciesze sie z tego ???? tylko co mnie dziwi... kazali wpisac kod ale kliknolem 2 razy w pole gdzie sie wpisuje i jakis kod byl ???? i 3 e dodano ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
po co zakładacie te tematy, przecież wystarczy poszukać, że nie wspomnę już o temacie wczoraj zamkniętym, te 3e było już bardzo dawno temu, i jest to PLAY a nie REAL MONEY i tych pieniędzy nie da się wypłacić, a przynajmniej tak było kiedyś, i ciągle będzie pisało wam że jest 0 do wypłaty, pytajcie supportu, jeśli coś się zmieniło temat otworzę, na razie jest on traktowany jaki promo bez powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom