>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus dla starych graczy - pytanie

M 2

maszczu

Użytkownik
kilka dni temu dostałem na majla ofertę bonusa dla starych użytkowników - podwojenie wpłaty 100% do 55 , niestety się skusiłem - ostatnio grywam BTTS-y i postanowiłem pograć sobie duble itp.
miałem tam kilkadziesiąt złotych - jednak mniej niż 80 pln tj.minimalna kwota do wypłaty więc nie mogłem wypłacić tej kaski co była, a szkoda
a więc wpłaciłem 55 podwoili do 110 ja zacząłem grać
pograłem za około 80 pln - liczę tylko tą kwotę która spełnia warunki obrotu
te 80 dych to około 14 % obrotu nie może być inaczej a nawet gdyby wliczyć depozyt to i tak jest 7% - jednak u nich w zakładce twoje bonusy widnieje 3%
i tak stoi od dwóch dni mimo że cały czas coś gram
na mejle nie odpowiadają - jak włączyłem sie na czat- pani uciekła zaraz po moim pytaniu odnośnie bonusa
pieniądze które miałem tam wczesniej zdeponowane - trafiły w większości do środków zablokowanych - grałem kilka singli - WSZYSTKIE wygrane
biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności myslę że ten buk chyba po prostu liczy na łatwą kasę - TRAGEDIA tam grać, po co skoro środki zablokowane a i tak jak gram to się nieliczy :-(
a i jeszcze jedno obrót bonusem liczy się nie w momencie zawarcia zakładu jak to zazwyczaj jest ale dopiero w momencie rozliczenia
a co szkodzi więc rozliczyć jakis zakład kiedy wygasnie termin bonusa ?
Ma ktoś jakąś radę co z tym szitem zrobić
 
M 2

maszczu

Użytkownik
żeby było jasne - regulamin czytałem
pograłem za około 80 pln - liczę tylko tą kwotę która spełnia warunki obrotu
warunki obrotu - co najmniej duble minimalny kurs - 2,25
a więc za te 80 pln - o których piszę grałem duble, triple i zakłady systemowe 2z4 2z6 itp.
WSZYSTKIE SELEKCJE tych zakładów przekraczały kurs 2,25
dodam jeszcze że mam jedno konto nie gram arbsów itp.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Zakłady systemowe chyba się nie liczą do obrotu. Tutaj powinieneś szukać rozwiązania swojego problemu - przeczytać dokładnie warunki obrotu bonusa. Jak 2/3 twoich zakładów stanowił zakłady systemowe, to zamiast 14% zaliczyli ci tylko 3%
 
M 2

maszczu

Użytkownik
Liczą się - przynajmniej teoretycznie, pani z supportu jednoznacznie napisała
że wszystkie selekcje , także zakładów systemowych muszą mieć kurs pow. 2,25 żeby się liczyło do obrotu
ale się nie liczy - to albo błąd albo zła wola
po kilku mejlach odpoweidzieli że prześlą sprawę do działu technicznego
to było w poniedziałek dzisiaj jest piątek - cisza....
to najgorszy buk u jakiego grałem skończę ten bonus i adios
 
L 147

luminat

Użytkownik
&quot;wszystkie selekcje , także zakładów systemowych muszą mieć kurs pow. 2,25&quot;
Czyli jak jeden blok zakładu systemowego będzie miał kurs mniejszy niż 2,25, to nic nie zaliczy do obrotu z takiego zakładu ????
Czyli jak np postawisz zakład 2 z 3, to musisz mieć tak wysokie kursy na zdarzenie A,B,C, aby A*B&gt;2,25, A*C&gt;2.25, B*C&gt;2.25, jeśli któryś z warunków nie będzie się zgadzał to nie naliczy obrotu.
Osobiście betsson to dla mnie dobry buk, kursy jedne z większych (niska marża) i szybkie wypłaty na MB/Skrill, support też szybko odpowiada ;) Nie ma co się spinać jakimś bonusem ????
 
M 2

maszczu

Użytkownik
DNO KOMPLETNE NIE BUK - Zwykli oszuści
po moich welokrotnych reklamacjach stwierdzili że zakłady systemowe nie liczą się do obrotu
i poprawią to w regulaminie !!!!
w ramach rekompensaty dali mi bonus 15 pln warunki obrotu kurs 1,5 obrót 6 razy
po kilku dniach przestali naliczać ten i drugi bonus !!
WSZYSTKO STOI W MIEJSCU
PO PROSTU - SKOK NA KASĘ ZŁODZIEJE !!~!!!
Piszę na nich skargę do SRB
 
Do góry Bottom