>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonus Etoto

Status
Zamknięty.
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Pierwszy raz zdarza mi się sytuacja, gdy bukmacher podważa zapisy własnego regulaminu, ewidentnie szukając luki, aby pozbawić mnie środków.

Sprawa wygląda następująco: W piątek zagrałem 3 kupony. 2 za środki gotówkowe i 1 za środki bonusowe. Kupon za środki bonusowe został przegrany. Kupony zagrane z salda gotówkowego nierozstrzygnięte (zwrot za PolskaDania). Część stawki została mi zwrócona na saldo gotówkowe, a część (do kwoty przyznanego mi wcześniej bonusu) na saldo bonusowe. Pomyślałem: ot zwykła pomyłka. Napisałem maila do działu obsługi klienta i w odpowiedzi otrzymałem suchy zapis z nowego regulaminu promocji, który dopuszcza takie praktyki:

14. Do czasu wykonania pełnego wymaganego obrotu wszelkie środki pochodzące z wygranych będą się pojawiać na saldzie bonusowym, aż do wysokości przyznanego bonusa, bez względu na to czy pochodzą one z zakładów postawionych ze środków gotówkowych czy bonusowych, następnie wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe zwracane będą na saldo gotówkowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki bonusowe zwracane będą na saldo bonusowe, a wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe i bonusowe zwracane będą na saldo gotówkowe i bonusowe proporcjonalnie do stawki.

Z tym, że bonus miałem przyznany 14.10.2018 r. gdy ten sam punkt regulaminu wyglądał następująco:

14. Wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe zwracane będą na saldo gotówkowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki bonusowe zwracane będą na saldo bonusowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe i bonusowe zwracane będą na saldo gotówkowe i bonusowe proporcjonalnie do stawki.

Czyli jasna i klarowna sytuacja, jakich wiele. Wysyłam odpowiedź wskazując na fakt, że powołują się na regulamin, który mnie nie dotyczy i przedstawiam powyższy zapis. Myślę sobie: sprawa zamknięta. Zapisy są ewidentne.

Jednak Etoto przysyła odpowiedź… Znów z suchym wycinkiem z regulaminu. Tym razem już prawidłowego (obowiązujący do 05.11.2018 r.). Powołują się na punkt 8. który brzmi:

&quot;8. W momencie przyznania bonusu, na koncie blokowana jest kwota równa kwocie bonusu. Aby ją uwolnić i móc wypłacić, należy obrócić nią zgodnie z regulaminem szczegółowym oferty.”

Tu już moje wkurzenie sięga zenitu. Punkt całkowicie niezwiązany z moją sytuacją. Saldo gotówkowe i saldo bonusowe są w punkcie 14. oddzielone od siebie na jasnych zasadach. Kwota bonusu została przegrana. Nie ma zatem żadnych podstaw, aby moje środki gotówkowe traktować jako bonusowe i wymagać ode mnie jakiegokolwiek obrotu.

Przyznam, że dawno nikt nie próbował mnie w sposób tak cyniczny oszukać. Pytanie do Was: czy mieliście podobną sytuację w etoto? Jak wyglądała u Was procedura rozliczenia bonusu? Czy w czasie obowiązywania starego regulaminu (do 05.11.2018) ktoś spotkał się z sytuacją, gdy jego środki były przerzucane do salda bonusowego?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Jak również za info odnośnie ścieżki administracyjnej umożliwiającej mi dochodzenie moich praw. Myślę o Rzeczniku Praw Konsumenta. Macie jeszcze jakieś pomysły na interwencje?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Przegrana środków bonusówch nie zwalnia z obrotu bonusem i depozytem. Myslales ze przegrasz bonus i reszte kasy bedzie mozna wyplacic?
Jesli przegrasz kwote bonusu przed obrotem to blokuja wysokosc bonusu z salda gotowkowego.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Nie spotkałem się z podobnymi praktykami u nikogo do tej pory. Jest dla mnie jasne, że zgodnie z punktem 8 kwota bonusu jest zablokowana do momentu obrotu, ale żaden punkt regulaminu nie wskazuje na możliwość przypisania środków gotówkowych do salda bonusowego. Co więcej: jest to ogólna praktyka wszystkich firm. Środki gotówkowe i bonusowe są tam jasno rozdzielone do chwili wykonania obrotu.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nie spotkałem się z podobnymi praktykami u nikogo do tej pory. Jest dla mnie jasne, że zgodnie z punktem 8 kwota bonusu jest zablokowana do momentu obrotu, ale żaden punkt regulaminu nie wskazuje na możliwość przypisania środków gotówkowych do salda bonusowego. Co więcej: jest to ogólna praktyka wszystkich firm. Środki gotówkowe i bonusowe są tam jasno rozdzielone do chwili wykonania obrotu.
Wytlumacz mi mi tylko jedno : co ci to da ze rozdziela ci te środki skoro i tak musisz obrocic depozytem i bonusem kilka razy. Wtedy dopiero bedziesz mogl wyplacic pieniadze.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Obrót dotyczy bonusu, a nie środków gotówkowych. Etoto zabrało moje środki gotówkowe i dodało je do bonusowych. To znaczy, że nie mogę nimi dysponować. To nie jest praktyka z którą można się godzić. Dlatego pytam czy ktoś z Was miał taką sytuację? Jestem już jakiś czas klientem etoto i NIGDY z taką praktyką się nie spotkałem. Nie jest ona także potwierdzona w regulaminie.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
A komuś się udało obrócić tym ich bonusem na start? Reklamują jako PROMO 1000, czyli 100% do 1 tys. zł. Ale wymogi niezłe: obrót 4x wpłata+depozyt, czyli 8 tys. zł pod warunkiem:
zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom