>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bonus Etoto

Status
Zamknięty.
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
A komuś się udało obrócić tym ich bonusem na start? Reklamują jako PROMO 1000, czyli 100% do 1 tys. zł. Ale wymogi niezłe: obrót 4x wpłata+depozyt, czyli 8 tys. zł pod warunkiem:
zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
Ta, jakieś pół roku temu wszedłem z 400. 11 tysięcy wypłaty, bezproblemowo i po 5 minutach na koncie ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Wychodzi więc na to że po nowym roku dokręcili śrubę z bonusami. Wskazują na to sygnały które otrzymuje od innych graczy. Tutaj ostatni przykład z piątku:
https://prnt.sc/ma3ehi
W skrócie gracz wpłaca 1000zł. Otrzymuje bonus. Trafia 2 pierwsze zakłady grając m.in. topowe spotkanie z 1 Bundensligi. Po czym bukmacher limituje go do tego stopnia, że nawet grając topowe zdarzenia z najlepszych lig świata obrót bonusu graniczy z cudem.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Kilka dni temu obróciłem i wszystko elegancko, grałem kupony po 50, 100 i 200pln nigdy nic nie blokowało. Tylko ja grałem bardzo mało piłki nożnej. Większość sporty amerykańskie. Wypłata tez elegancko 5 minut i jest na koncie. Wielki minus strasznie zacinająca się stronka. Ogólnie jak ktoś granie traktuje hobbystycznie spokojnie polecam, bonus do ugrania. Mi to zajęło na spokojnie 2 tygodnie
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Wychodzi więc na to że po nowym roku dokręcili śrubę z bonusami. Wskazują na to sygnały które otrzymuje od innych graczy. Tutaj ostatni przykład z piątku:
https://prnt.sc/ma3ehi
W skrócie gracz wpłaca 1000zł. Otrzymuje bonus. Trafia 2 pierwsze zakłady grając m.in. topowe spotkanie z 1 Bundensligi. Po czym bukmacher limituje go do tego stopnia, że nawet grając topowe zdarzenia z najlepszych lig świata obrót bonusu graniczy z cudem.
Takie nieuczciwe i chamskie praktyki firmy powinny być z miejsca zgłaszane do UOKiK, ale także do MF. Być może groźba odebrania koncesji byłaby działającym an wyobraźnię straszakiem.
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
W skrócie gracz wpłaca 1000zł. Otrzymuje bonus. Trafia 2 pierwsze zakłady grając m.in. topowe spotkanie z 1 Bundensligi. Po czym bukmacher limituje go do tego stopnia, że nawet grając topowe zdarzenia z najlepszych lig świata obrót bonusu graniczy z cudem.
Rozumie Cię jak najbardziej i również podzielam tę opinię. Sam jak tam grałem, również dostawałem limity, ale nie aż tak straszne, rozbijałem kupony na 4-5. Długo tam nie pograłem, bo ofertę mieli jeszcze dość ubogą, ale co do samego bonusu to po obróceniu bezproblemowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom