>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus od wpłaty

U 21

unforgettable1

Użytkownik
Hej ! ????

Kilka miesięcy temu skorzystałem z oferty powitalnej podwajającej pierwszą wpłatę do 700 zł. Ze względu na nawał obowiązków nie byłem w stanie obracać bonusu. Obrotu dokonać należy w ciagu 180 dni i jego dokonanie teraz wymagało by grania byle czego za duże stawki. Pieniędzy z salda głównego nie mogę obecnie wypłacić. Czy po upływie 180 dni przepadną tylko środki z konta bonusowego czy również te z konta głównego ? Jeżeli nie, to czy pieniądze z konta głównego będą możliwe do wypłacenia ?

Regulamin jest niejasny.

&quot;Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)&quot;

&quot;3.19. Termin w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 180 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu.&quot;

Co więc dzieje się z środkami na koncie głównym ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Oj na twoim miejscu jak najszybciej skontaktował bym się z ich supportem. Osobiście był bym pesymistą, jeśli choć trochę zacząłeś już obrót. To być może całość środków jest już bonusem, aż do czasu zakończenia obrotu. Ile masz jeszcze czasu na obrót? Ja swego czasu kiedyś miałem jakieś 2400zł do obrotu w ciągu 14 dni w comeon. I dało radę. 180 dni na obrót to na prawdę cholernie dużo czasu..
 
Do góry Bottom