>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bonus powitalny

everto 19,8K

everto

Użytkownik
witam

3.4. Aby wziąć udział w promocji &quot;Bonus na start 200 zł&quot; należy zawrzeć zakład korzystając ze środków z salda bonusowego.

czy to jest bonus na 1 zakład do max kwoty 200zl?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
witam
3.4. Aby wziąć udział w promocji &quot;Bonus na start 200 zł&quot; należy zawrzeć zakład korzystając ze środków z salda bonusowego.
czy to jest bonus na 1 zakład do max kwoty 200zl?
http://forum.bukmacherskie.com/f191/totolotek-bonus-100-do-200pln-116233.html
Nie wiem czego tutaj nie rozumiesz ? Masz wyraźnie napisane że jest to bonus 100% od depozytu do max 200zł.
Przykład wpłacasz 50zł dostajesz 50zł
3.5. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.
3.6. Minimalny kurs łączny kuponu dla zakładów zawartych z salda bonusowego wynosi 2.00.
 
W 2K

wanted

Użytkownik
Te 200zł mozesz rozlozyc na kilka kuponow. Nie musisz grac za calosc. Wygrana z bonusowego konta jest w calosci dopisywana do konta. To nie jest typowy freebet
 
M 0

menox

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnośnie tego bonusu. Wpłacam 200 zł. Muszę zagrać bonusem za 200 zł po kursie 2.00 albo kilka kuponów za mniejszą stawkę - żeby wyszło razem 200 zł ale kursie 2.0. Potem mogę zagrać już z głównego konta - stawka 200 i kurs np. 1,20 i drugi kupon - stawka 200 zł kurs- 1,16. Już mam obrót ? Czy inaczej mam ten obrót wyglądać ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnośnie tego bonusu. Wpłacam 200 zł. Muszę zagrać bonusem za 200 zł po kursie 2.00 albo kilka kuponów za mniejszą stawkę - żeby wyszło razem 200 zł ale kursie 2.0. Potem mogę zagrać już z głównego konta - stawka 200 i kurs np. 1,20 i drugi kupon - stawka 200 zł kurs- 1,16. Już mam obrót ? Czy inaczej mam ten obrót wyglądać ?
200+200X3 łącznie musisz za 1200 obstawić i kurs na pojedynczym kuponie nie moze być mniejszy niż 2zł. Możesz zrobic ako z kursem + 2zł
 
M 0

menox

Użytkownik
200+200X3 łącznie musisz za 1200 obstawić i kurs na pojedynczym kuponie nie moze być mniejszy niż 2zł. Możesz zrobic ako z kursem + 2zł
Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię Totolotka i kobieta mi powiedziała że mam obrócić za kwotę 600 zł - trzykrotność otrzymanego bonusu po kursie 2.0. Powiedziała mi też że mogę grać tylko bonusem i obrócić na kwotę 600 zł, źle mi powiedziała, bo też musi być chyba też z salda głównego obrócone tak ? To jakaś młoda dziewczyna odebrała i prawdopodobnie sama nie wie jak jest z tym bonusem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeżeli się nie mylę, to te 200 zł nigdy nie jest do wypłacenia. Jest to swego rodzaju freebet. Ale nie jednorazowy, tylko możesz sobie nim obracać do woli, ale wypłacasz tylko to co z tego wygrałeś. Na pewno tak było jak jakiś dłuższy czas temu zakładałem konto.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię Totolotka i kobieta mi powiedziała że mam obrócić za kwotę 600 zł - trzykrotność otrzymanego bonusu po kursie 2.0. Powiedziała mi też że mogę grać tylko bonusem i obrócić na kwotę 600 zł, źle mi powiedziała, bo też musi być chyba też z salda głównego obrócone tak ? To jakaś młoda dziewczyna odebrała i prawdopodobnie sama nie wie jak jest z tym bonusem.
No raczej,
3.5. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.
3.6. Minimalny kurs łączny kuponu dla zakładów zawartych z salda bonusowego wynosi 2.00.
Nie mam pojęcia jak to można prościej opisać. Przecież to jest tak dosłownie wytłumaczone że prosciej się już nie da.
Jeżeli się nie mylę, to te 200 zł nigdy nie jest do wypłacenia. Jest to swego rodzaju freebet. Ale nie jednorazowy, tylko możesz sobie nim obracać do woli, ale wypłacasz tylko to co z tego wygrałeś. Na pewno tak było jak jakiś dłuższy czas temu zakładałem konto.
Jak nie jest ? Jeszcze raz tłumacze depozyt + bonus X 3 po minimalnym kursie 2.0 po obrocie calosc do wyplaty moze isc
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
trzykrotność bonusu, wpłacasz 200zł to bonus=200zł.
3x200zł = 600zł które musisz w sumie postawić wg mnie ;)
i teraz jeśli grasz z bonusu to kurs min. 2.0 a z głównego dowolny(wg ich regulaminu), choć wydaje się to dziwne bo można by grać kursy po 1.01 z głównego i zrobić obrót 3 zakładami? dziwne...
co do wypłaty to nie wiem,najlepiej chyba do nich napisać albo jeszcze raz zadzwonić
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Wplata:200
Bonus:200
Obrot:847
Wyplata:400

Takze bonus jest do wyplaty, a wymagana kwota obrotu tyczy sie tylko bonusu, tj 3x200 po kursie min 2
Pozdrawiam
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Jeśli bonus jest do wypłaty to jak to się ma z punktem
3.9. Kwota przyznanego bonusu może być wykorzystana wyłącznie do zawarcia zakładów na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Kwota przyznanego bonusu nie podlega wypłacie oraz dodaniu, przypisaniu w całości lub części do głównego salda Konta.
potem mamy jeszcze lepszy kwiatek

3.11.
Promocja kończy się z momentem osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu i gdy cała kwota salda bonusowego zostanie przeznaczona na zawarcie zakładów.
kolejny punkt
3.4. Aby wziąć udział w promocji &quot;Bonus na start 200 zł&quot; należy zawrzeć zakład korzystając ze środków z salda bonusowego.
rozumiem że zakład mogę zawrzeć nawet za kurs 1.1?
te punkty też dla mnie są nie do końca zrozumiałe
3.5. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.
3.6. Minimalny kurs łączny kuponu dla zakładów zawartych z salda bonusowego wynosi 2.00.

3.7.
Zakłady zawarte z głównego salda Konta są zaliczane do wymaganego obrotu bez względu na wysokość łącznego kursu kuponu.
Czyli co? 3x200 z głównego z jakim chce kursem i 3 x 200 z bonusowego po min 2.00?

i jak się ma punkt 3.9. który jasno mówi że bonus nie podlega wypłacie oraz dodaniu, przypisaniu w całości lub części do głównego salda Konta, do punktu 3.11. Promocja kończy się z momentem osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu i gdy cała kwota salda bonusowego zostanie przeznaczona na zawarcie zakładów.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Napisalem jak to wyglada w praktyce, po co przytaczasz regulamin.
Musisz zagrac 3xbonus po kursie min 2, nie wazne czy single czy ako. Potem wyplata, bezproblemowo po 2 dniach kasa na koncie
 
Do góry Bottom