>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bookmacher 3.0 - zaawansowane statystyki i wykresy

M 13

maxikq

Użytkownik
Dołączył
08/2011
Posty
3
Witam!
Jestem autorem być może niektórym znanego Bookmachera 2.8.
Dzisiaj wydałem nową wersję 3.0.
Opis programu:
Bookmacher - program służący do archiwizacji i prowadzenia zaawansowanych statystyk kuponów bukmacherskich.
Aplikacja umożliwia podgląd dokładnych kosztów, wykresów oraz statystyk postawionych zakładów.
Bookmacher 3.0:
Możliwość utworzenia wielu profili graczy.
Nowoczesny interfejs.
Przenośność - możliwość uruchamiania z pendrivea.
Kupony:
-Archiwizacja kuponów wraz z wygodnym kolorowaniem stanu kuponu oraz meczu (zielony - trafiony, czerwony -
nietrafiony, niebieski - nierozstrzygnięty).
-Konfiguracja opodatkowania wygranej.
-Szybki podgląd kursu akumulacyjnego, możliwej wygranej i zysku.
Statystyki:
-Koszta ogólne i miesięczne (wygrana, zysk, straty, bilans, yield, wydane pieniądze).
-Rekordy ogólne i miesięczne (najdroższy kupon, najtańszy kupon, najwyższy zysk, najwyższa wygrana, najwyższa
przegrana).
-Statystyki ogólne i miesięczne kuponów oraz meczy (postawione, trafione, nietrafione, nierozstrzygnięte,trafność).
-Możliwość wyboru roku, z którego mają być wygenerowane wykresy.
Wykresy miesięczne:
-Postawionych kuponów.
-Postawionych meczy.
-Zysków i strat.
-Trafności.
Bukmacherzy - lista najpopularniejszych bukmacherów internetowych wraz ze streszczonymi informacjami.
Ustawienia:
-Automatyczna kopia bazy danych co ustaloną liczbę dni.
-Domyślny podatek.
-Restart rekordów ze statystyk.
-Kopia i przywracanie bazy danych.
-Konfiguracja listy bukmacherów z formularza dodawania kuponu.
-Import kuponów z wersji 2.8

Skąd pobrać? (Nazywam się Wojciech Kulik).
Sklejcie moje imię i nazwisko i dopiszcie pl (ograniczenie - nie mogę podawać linków na tym forum).
Czekam na komentarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cashis 10

cashis

Użytkownik
Dołączył
08/2010
Posty
105
Miasto
Strzelin
Świetny program! Tylko powiedz mi czy nie daloby rady wcisnąć do niego opcji &quot;wpłata&quot; to by znacznie ułatwiło kontrolowanie bankrollu powiedzmy grając wirtualnie tzn gdy sprawdza się jakiś system ????
 
M 13

maxikq

Użytkownik
Dołączył
08/2011
Posty
3
Dzięki za pozytywne opinie ???? .
@cashis - chodzi o limit obstawiania? Żeby podać ile ma się do dyspozycji gotówki i żeby program z tego &quot;pobierał&quot;?
Tak czy siak niestety w najbliższym czasie tego nie zrobię, bo mam dużo na głowie, a niedługo wyjeżdżam na wakacje.
Pozdrawiam.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Dołączył
08/2010
Posty
105
Miasto
Strzelin
@cashis - chodzi o limit obstawiania? Żeby podać ile ma się do dyspozycji gotówki i żeby program z tego &quot;pobierał&quot;?
Dokładnie! Chodzi o wirtualną wpłatę i granie za wirtualną kasę tylko z tego budżetu który wpisaliśmy na początku. Jeszcze raz podkreślam, że program jest super!
 
M 55

mana456

Użytkownik
Dołączył
11/2010
Posty
2477
Miasto
Krk
Program świetny tylko np. Fortuna pobiera podatek 12% od stawki a nie od wygranej i tu się zaczynają schody w programie, bo albo trzeba wpisać stawkę z odliczonymi 12% albo mieć w statach wygrane zawyżone. To tylko jedno co mi nie pasuje, a tak to program idealny
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Dołączył
08/2011
Posty
247
Powie mi ktoś jak wstawić kropkę wpisując kurs ? Działa mi tylko przecinek i program wywala, że niewłaściwie wpisany kurs ..
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Dołączył
04/2007
Posty
320
Miasto
Nowogard / Warszawa
Program świetny i na pewno się przyda ???? . Wielkie dzięki!

Mam jednak taki sam problem jak damnie88. Niepoprawnie działa mi pole &quot;kurs&quot; przy dodawaniu spotkań. Prócz cyfr można tam wpisać jedynie przecinek, który powoduje, że program wywala &quot;błędnie wpisany kurs&quot;. Jedyną radą jest dodanie meczu i edytowanie go (przykładowo: mając mecz po kursie 2.10, muszę go dodać po kursie 2, w kuponie wtedy wywala 2.00, a ja mogę edytować wtedy na 2.10)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dołączył
11/2011
Posty
5051
Miasto
Wielkie
Powie mi ktoś jak wstawić kropkę wpisując kurs ? Działa mi tylko przecinek i program wywala, że niewłaściwie wpisany kurs ..
Nie wiem jak to wszystko &quot;wygląda&quot; ale może zapisz sobie gdzieś kropkę w pliku np. tekstowym (txt) i ją później kopiuj do programu (albo wpisuj wpierw cały kurs do pliku tekstowego)?
Jeśli w tym przypadku kopiowanie jest możliwe ...
 
ace 3

ace

Użytkownik
Dołączył
10/2009
Posty
154
dzięki, bardzo fajne narzędzie
co do braków ... (bys może niedopatrzyłem) to brakuje mi możliwości wprowadzania kuponów systemowych (trixie, 2z3 itd)
 
G 0

grosicky

Użytkownik
Dołączył
03/2012
Posty
1
Program ma jedną duża wadę, która go eliminuje - już trzy razy mi się sam zresetował + nie chce zczytywać zrobionych kopii baz danych.
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dołączył
02/2012
Posty
507
Miasto
Szczecin
Ogolnie program posiada wade przliczenia wygrany po nie ktorych kursach. W bet365 mialem do wygrania za 64 zl 128zl a program mi wyliczyl jakies 3 zl mniej, dziekuje!
 
N 0

nunek3

Użytkownik
Dołączył
01/2007
Posty
5
Witam
Mam podobny problem jak koledzy wyzej ze nie czyta kursow z przecinkami kropki nie mozna wstawic a zabawa typu wklej bo sie innaczej nie da jest moim zdaniem bez sensu ????

Pozdrawiam
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Dołączył
06/2011
Posty
683
Dołączam się do kolegi nunek3, już kilka osób miało z ty problem. Miło by było jakby autor to poprawił i podrzucił linka ???? Mam jeszcze jedno pytanie.. na pewnej stronie, z której można pobrać program znalazłem opis:
Bookmacher w wersji 3 oferuje między innymi takie funkcje jak obsługa dwóch trybów wykresów (2D/3D) statystyk, liczenie stosunku poniesionych start do zysków oraz celność typowań, dodawanie kuponów wraz z datą i wybranym bookmacherem oraz usuwanie ich, automatyczne sprawdzanie czy mecz jest zaliczony. Umożliwia również użycie metody Ciągu Fibonacciego w kuponach i przemieszczanie się pomiędzy kuponami za pomocą strzałek na klawiaturze.
Czy to prawda? Coś mi się nie chce wierzyć, sam nie mogę tego znaleźć.

e/ i sprawa z przecinkiem rozwiązana po napisaniu maila do autora:
Proszę sprobować tak:
Panel sterowania-&gt;zmień język wyświetlania-&gt;formaty-&gt;ustawienia dodatkowe i ustawić symbol dziesiętny na ,