>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BossMedia limit 3 kont-Zmiana ID dysku twardego

rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Jest to mój autorski pomysł na to jak bez wychodzenia z domu ominąć limit 3 kont w sieci bossmedia
1) ściągamy ten programik KLIK
2) rozpakowujemy i sprawdzamy ścieżkę do folredu w jakim jest ten program
3) otwieramy wiersz poleceń: start-&gt;uruchom-&gt;cmd ENTER
4) domyslna ściezka na jaką jesteście ustawieni powinna być w różnych przypadkach c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera&gt;
przechodzimy teraz do folderu w którym jest ściągnięty program.
Jeśli zapiszemy go na pulpicie to powinien mieć taką ścieżkę c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit\volid (lub volumeid) aby tam przejsc należy uzywać komend cd. To znaczy: jesli chcemy przejść z c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera do c:\documents and settings\nazwa_twojego_komputera\pulpit to wpisujemy cd pulpit.
Jeśli chcecie przejść do katalogu wyżej to wpisujecie cd.. no ale nie bedę was uczył obsługi wiersza poleceń.
5) jak już jesteśmy w odpowiednim katalogu to wpisujemy następującą rzecz: volumeid c: xxxx-xxxx gdzie zamiast &quot;iksów&quot; wpisujemy nowy numer ID dysku twardego. jest to zapis heksadecymalny tzn kazdy iks jest z zakresu od 0-F tj. 0,1,2....8,9,A,B,C,D,E,F. przykładowy numer dysku 1453-43A6, więc w tym przypadku polecenie będzie wygladało następująco volumeid c: 1453-43A6.
6) restartujemy komputer i już mamy inny numer ID dysku co pozwala nam na założenie 3 kolejnych kont w sieci BOSS
KILKA WAŻNYCH UWAG
1) jest to mój własny pomysł i nie życzę sobie aby kto kolwiek kopiował ten tekst gdziekolwiek na jakiekolwiek inne forum!
2) nalzey dokładnie zastosować się do instrukcji
3) nie odpowiedam za możliwe komplikacje wynikające ze zmiany numeru id dysku. U mnie nie było żadnych kłopotów ani niespójności ale nikt więcej tego nie testował. Dodam tylko że numer ID dysku nie jest to na stałe wryty numer przez producenta, za kazdym razem gdy formatujecie komputer numer ID dysków jest zmieniany.
4) prosze nie wpisywać numeru dysku podanego jako przykład!!!! z prostej przyczyny, jeśli ten sam numer użyje kilka osób to jaka kożyść z tego ???? ? 1 numer id dysku=3 konta wymyślcie sobie sami nowy numer bądź zmodyfikujcie w pewien sposób ten numer
http://s3.zapodaj.net/images/46902723.jpg
..........
http://s3.zapodaj.net/images/46902723.jpg
 
L 12

lw1916-70235

Użytkownik
Prostszy sposób od wyżej opisanego.
1) http://www.przeklej.pl/plik/program-do-zmieniania-id-dysku-rar-0029ih6b1bq4
Ściągamy program z ww linku.
2) Otwieramy archiwum rarem, bierzemy rozpakuj.
3) Wchodzimy do x:\Program do zmieniania id dysku\Binaries i tam w katalogu mamy tylko 1 plik.
4) Odpalamy program, wybieramy partycje wpisujemy 8 znaków. Potwierdzamy.
5) Resetujemy komputer i możemy się cieszyć nowym ID dysku.

Nie dam sobie ręki uciąć, że każdemu to zadziała.
U mnie na windowsie XP działa bez problemu.
 
Do góry Bottom