>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Botbeetle obsługa

S 0

sk8wojtek

Użytkownik
Witam, zainstalowałem darmowy program do tradingu Botbeetle. Chciałbym go ustawić tak, że gdy obstawiam LAY na faworyta program automatycznie by kontrował zakład po zmanie kursu o określoną ilość ticków. Natomiast gdyby trend poszedł w złą stronę o określoną ilość ticków program by sprzedawał zakład minimalizując stratę. Czy istnieje możliwość takiego ustawienia? Proszę o wytłumaczenie opcji oznaczonych na screenie numerkami
Pozdrawiam
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
To się nazywa stop loss ale też nie wiem jak to ustawić.
na razie działa mi w drugą stronę czyli stawiam LAY to mi się back ustawia ale 3 ticki wyżej ????
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Dołączę się z pytaniem podobnym lecz trochę innym. Wystawić zakład przeciwny umiem. Gram załóżmy w rynek u/o2.5 i ustawiam żeby program wypluł mi zakład przeciwny o 3 ticki niższy ale jak to ustawić z automatu żeby ewentualnego greena rozłożył na dwóch liniach tj. under oraz over, a nie tylko na under tam gdzie faktycznie stawiałem back i lay?
Kiedyś mi tak botbeetle ustawiał ale możliwe, że gdzieś coś przestawiłem ucząc się programu. ????
Z góry dzięki za odpowiedź.
e. wystarczyło zaznaczyć opcję ze strzałkami &gt;&lt; :p to co kolega vrc1983 potrzebował ????
 
O 7

oleks94

Użytkownik
Mógłby mi ktoś pokazać ( najlepiej screenem ekranu ) jak używając botbeetle ustawić żeby najpierw kupywało back a później lay gdy będzie różnica 5 ticków ?
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Musisz ustawić przed kupnem dokładnie to co napisał Dalik w poście #5 (zielone &quot;tarcze&quot; czy jak to tam można nazwać) i zamiast 1 wpisać 5 i BotBeetle kupi napierw np. back a potem lay przy różnicy 5 ticków. Inaczej na screenach nie da się tego ująć ;p
 
O 7

oleks94

Użytkownik
Mam pewien problem z BotBeetle wersja 4.9 Gdy wybieram jakiś rynek i chce podejrzeć kursy np. under 2,5 w wersji ladder ( czyli że tabelka ) to wyświetla się tylko pasek jakie drużyny grają a tabelka nie jest rozwinięta , tak jakby jakiś błąd. Przez jeden dzień wszystko było okej , a od wczoraj coś się zepsuło. Miał ktoś coś takiego ?
 
B 0

berst

Użytkownik
miałem podobny problem z 4.9, nie wszystko się otwierało, wywaliłem i wgrałem od nowa 4.8, wszystko chodzi i czekam na 5.0 ????
 
pseudotrader 13

pseudotrader

Użytkownik
Nie chcę tworzyć nowego wątku, więc zapytam tutaj:
Taka sytuacja.
Stawiam back 1.05 i od razu zaraz lay 1.01. Przykładowo na drabince jest przede mną 300e. Kurs spada do 1.01 i w kolejce jest 100e przede mną.
Jak wyłączę drabinkę i po chwili włączę ją ponownie to ląduję na końcu kolejki.
Czy to normalne? Mam po prostu nie wyłączać drabinki, gdy już się ustawię ?
 
S 29

slawww

Użytkownik
Również z pytaniem. Czy istnieje w botbeetle&#39;u opcja na ustawienie na kolejne wydarzenia stawki na stały zysk na layu z ewentualnym recovery stake&#39;iem po przegranym zakładzie?
 
M 239

mikki

Użytkownik
W żaden sposób nie mogę zalogować się przez botbeetle. Przy każdej próbie wyskakuje komunikat: &quot;INVALID_USERNAME_OR_PASSWORD&quot;, mimo że dane są prawidłowe. Do tej pory próbowałem logować się na dwóch komputerach używając różnych wersji programu. Pomimo tego kończyło się w tej sam sposób za każdym razem.
Nie mam pomysłu o co może chodzić. Miał ktoś podobny problem?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
1) na bank coś wpisujesz nie tak
2) masz jakiś zbajerowany login lub hasło i API nie może sobie poradzić z jakimś znakiem
3) spróbuj zmienić hasło i wtedy się zalogować.
 
Do góry Bottom