>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BOTY in Łódź

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
BATTLE OF THE YEAR in Łódź ???? Witam, chciałbym sie zapytać czy ktos z Łodzi i okolic (jeśli ktoś z poza okolic tez ma chęć to zapraszam ???? ) miął by ochote się spotkac na partyjke pokera przy piwku ???? ? termin i wpisowe jest do uzgodnienie. Puki co mamy jakies 5 osób więc jestem otwarty na propozycje ????
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Podaj tak orientacyjnie termin wpisowe i miejsce to moze zagram
Widze ze poker coraz bardziej popularny. Ostatnio jak bylem w silverze na piwie to jakas grupka sobie grala ????
pozdro
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
szczegóły są do ustalenia ???? prostu dzisiej ze znajomym wpadlismy na taki pomysł jak nam brakło ludzi do gry. ale jak by tak zorganizować taki większy turniej to moze i by 15-20 osób dało się uzbierać ????
 
D 0

dzc

Użytkownik
Ciekawe czy by sie zmieścili w jednej celi ???? To co chcesz zrobić to nielegalny hazard. A ja widziałem już jakiegoś pana na forum co straszył policją. I wymądrzał sie artykulami z kodeksu karnego ???? Świruje sobie ???? Bo to było na tego typka co wklejał zdjęcia swoich rodziców jak sie obnarzają.

A tak to długo bym jechał z Olsztyna do Łodzi ? ???? Jakby sie uzbierała jakaś konkretna liczba gracz i niezła sumka to bym chyba sie skusił ????
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Ciekawe czy by sie zmieścili w jednej celi ???? To co chcesz zrobić to nielegalny hazard. A ja widziałem już jakiegoś pana na forum co straszył policją. I wymądrzał sie artykulami z kodeksu karnego ???? Świruje sobie ???? Bo to było na tego typka co wklejał zdjęcia swoich rodziców jak sie obnarzają.

A tak to długo bym jechał z Olsztyna do Łodzi ? ???? Jakby sie uzbierała jakaś konkretna liczba gracz i niezła sumka to bym chyba sie skusił ????

z Olsztyna to pociągiem myśle że z 10h minimum ^^
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
rafalec aż tak długo to nie. Ale myślę, że ok. 6h. Mi tyle zajmuje przemierzenie 500km z Katowic do Białegostoku na przykład ;) pociągiem oczywiście :]
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
według rozkładu obojętnie jaki pośpieszny jedzie z Olsztyna Głównego do Warszawy ok 3 godzin 40 min. Z Warszawy do Łodzi tak jak mówisz 2 godziny 30 min. Czyli tak jak mówiłem podróż zajmuje ok. 6 godzin ;).
Dobra. Koniec OT ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom