>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boylesports

jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Czy ktoś orientuje się jak w Boylesports uruchomić jako metodę depozytu MB (podczas rejestracji nie zaznaczyłem takowej)?
Szukałem, sprawdzałem w różnych miejscach i nic. Po wejściu w: moje konto &gt; deposit &gt; add new payment method, pojawia się jedynie opcja credit / debit card... Moneybookers ani śladu.

*Już znalazłem - należy przejść do klasycznego widoku strony i wejść w opcję moje konto &gt; deposit funds
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
[*]

Dear ******
Due to a recent change in international gaming legislation, Boylesports can no longer accept transactions from customers residing in Poland. This update in policy is effective immediately.
As a result of these changes, your account with Boylesports is now closed.
We would like to thank you for your custom to date.
Should you have any queries in this regard please contact our customer services team.
Best regards,
The Boylesports Team
___
hehe a z tydzień temu od nich wypłacałem jeszcze :p
 
I 0

interia

Użytkownik
Witam, mam pewien problem z tą oto firmą, może ktoś wie o co im chodzi, ewentualnie jak mogę odzyskać kasę bo powoli zaczynam się martwić.
22 października odbył się mecz Cucuta-Santa Fe, zagrałem na Sata Fe po kursie 3.40, zakład okazał się trafiony. Przez 24 godziny mi nie rozliczyli tego zakładu więc napisałem na ich czat. Pani mi powiedziała że ich traderzy prowadzą śledztwo w sprawie tego meczu(cokolwiek to znaczy) i zaniedługo zakład zostanie mi rozliczony.
Czekałem cierpliwie aż 26 października zablokowali mi konto, jako że nie przyjmują już zakładów od Polaków. Co 2-3 dni wysyłam do nich e-maile z zapytaniem i oto co mi odpisują :/
Dear Mrs. XYZ,

Many thanks for contacting Boylesports Customer Services.

Further to your email, please be advised that the match between Cucuta Deportivo v Santa Fe match is still under investigation and no funds have been credited to your account at present. In addition, please note that your account will remain closed due to legislative restrictions.

Once a decision has been made on the above mentioned match, we will be in touch and any monies returned will be paid to your Moneybookers account.

Dear Mrs XYZ

Many thanks for contacting Boylesports Customer Services.

Once a decision has been made on the above mentioned match, we will be in touch and any monies returned will be paid to your Moneybookers account.
If you require any further assistance, please do not hesitate to contact us.
I e-mail z dzisiaj

Further to your query, settlement of this match is still under investigation. I can assure you that we will contact you as soon as we have an update.
Kind regards,

Ktoś może miał z nimi już problem albo gral nawet ten sam mecz w Boylesports ? Proszę o radę, co robić w tej sytuacji ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Piszą że sprawdzają ciągle tą sprawę z tym meczem, cokolwiek to mogłoby znaczyć i jak zakład zostanie rozliczony to pieniądze wypłacą Ci na konto MB. Jako że zamknęli konta Polakom to Tobie też, ale będą z Tobą ciągle w kontakcie. Także jak podejmą decyzję co z tym meczem to dadzą Ci znać i jeśli wygrasz to dostaniesz kasę. Chociaż coś bardzo długo to trwa. Daj im może jeszcze trochę czasu, a jak nie będą odpowiadać to napisz do IBAS ????
 
I 0

interia

Użytkownik
Mniej więcej wiem co mi napisali tylko to są jakieś kpiny żeby mi 2 tygodnie zakład rozliczali. Tym bardziej że wszystkie inne buki normalnie dały kase i nie było w tym meczu nic podejrzanego, może chcą żebym sobie zapomniał o koncie, chociaż dla nich to niewielka suma bo 490zł, natomiast dla mnie trochę grosza...
Mógłbyś mi dać link do IBAS? Coś znalazłem ale nie jestem pewny czy o to chodzi a że nie mam 10 postów to nie moge tutaj wkleić linka:?
Co im mam napisać w e-mailu? Podać swoje dane, naswietlić w skrócie całą sprawę i zrobić screeny z tego co mi odpisali?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
http://www.ibas-uk.com/adjudicationForm.php
Tutaj chyba zgłasza się skargę, osobiście tam nie pisałem, jak na razie pisałem do eCorgi i LGA ale tutaj jest podobnie ????
Przedstaw się, napisz nick do konta z Boylesports , opisz całą sytuację ale oczywiście po angielsku i jeśli masz screeny z tego co Ci odpisali to załącz ???? i czekaj na odpowiedź nie wiem jak długo to u Nich trwa ale jak pisałem z eCorgą to odpisali po tygodniu z LGA dostałem odpowiedź także po kilku dniach tu pewnie będzie podobnie ????
 
I 0

interia

Użytkownik
Ok, to jeszcze poczekam z tydzień, popisze do nich e-maile a jak nic z tego nie wyjdzie to trzeba będzie pisać skargę. Jakby miał ktoś podobny problem z tą pseudo firmą to proszę o kontakt.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Od 11 września Boylesports wprowadza promocję - free bet powitalny dla nowych użytkowników. Ale promocja dotyczy tylko rezydentów UK i Irlandii .
Our universal Sign Up Free Bet offer is now Bet £/€20 get £/€20.
The minimum qualifying first bet for activation of a free bet is £/€5.
The sign up free bet is only available to UK &amp; Irish based customers.
To qualify for the free bet, your initial bet must be placed on a selection with odds of even money or greater.
Once awarded, the free bet must be used within 30 days.
Accounts funded via Neteller or Moneybookers will not qualify for the free bet.
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.Boylesports.com
Przypominam, że Polacy już w Boylesports nie mogą grać ( link =&gt; #24) a szkoda bo był to bardzo fajny bukmacher. Jednakże rodacy spoza Polski nadal mogą grać jako rezydenci innych krajów.
Temat o promocji =&gt; Boylesports - Free bet 20 Euro/Funtów &lt;=
 
Do góry Bottom