>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak możliwości wypłaty przez Skrill

B 0

bogostr

Użytkownik
Witam. Poczytałem parę tematów związanych z wypłatami i zawsze proponowany jest Skrill jako najlepsza metoda wypłaty środków od bukmachera. Mam konto na Expekt, a na nim 1800zł (pierwotnie 2300, ale dzisiaj przyszedł mi pierwszy przelew - 500zł). Według regulaminu wpłata przez skrill na cashback 222zł się nie załapuje więc wpłaciłem za pomocą karty płatniczej/kredytowej Visa. Muszę teraz wypłacić całość na kartę. Jakimi sumami i co jaki czas robić przelewy? Bank to ING jeśli ma to jakieś znaczenie. Jeśli będzie trzeba mogę robić nawet co miesiąc wypłaty.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Myślę, że nie ma większej różnicy, czy wypłaty rozbijesz na setki, czy wypłacisz w całości to około 2k. Zawsze możesz też próbować z wpłatą przez Skrilla, obrotem depozytu i wypłatą na Skrilla, ale to już kwestia indywidualna każdego bukmachera jakie ma wymagania co do metod wypłacania.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Coś w ten deseń, jednak jak mówię, niektórzy bukmacherzy w takim przypadku rozdzielają całą sumę znajdującą się na koncie proporcjonalnie do wielkości wpłat wszystkimi metodami.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nie wiem, zawsze możesz spróbować się dopytać na czacie, bądź mailowo. Możesz też ewentualnie zaryzykować te kilkadziesiąt złotych że Skrill.
 
Do góry Bottom