>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Brak wiadomości prywatnych.

C 31

cashbysport

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się na forum nie dawno i niestety nie widzę totalnie możliwości wysyłania wiadomości prywatnych. Albo jestem ślepy (co bardzo możliwe) albo takiej opcji nie posiadam. Ktoś pomoże?
Miłego dnia ????
//test edycji
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zobacz, czy w panelu użytkownika w zaawansowanych ustawieniach masz ustawioną taką opcję.
Jeśli nie, to kliknij na pole &quot;Przesyłanie prywatnych wiadomości&quot; i następnie zatwierdź poprzez &quot;Zapisz zmiany&quot;.
Mogłeś też z czymś nieregulaminowym podpaść i masz wyłączone pm przez administrację forum.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A mogę wiedzieć dlaczego ? Biorąc pod uwagę moją aktywność na forum nie za bardzo rozumiem dlaczego.

Pozdrawiam.
Nie bez przyczyny Twoja sygnatura została wyczyszczona, jak i Twój awatar. Były to dla nas na tyle wyraźne oznaki, że została podjęta decyzja o blokadzie prywatnych wiadomości na twoim koncie.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Nie bez przyczyny Twoja sygnatura została wyczyszczona, jak i Twój awatar. Były to dla nas na tyle wyraźne oznaki, że została podjęta decyzja o blokadzie prywatnych wiadomości na twoim koncie.
Zrozumiałbym Państwa decyzje gdybym :
-wysyłał PW do użytkowników forum.
-tworzył reklamowe tematy.
-namawiał w postach na korzystanie z moich usług.
Ale tak nie było i nie będzie.
Fakt, faktem nie doczytałem regulaminu więc miałem w stopce info o mojej działalności. To jest faktem i za to przepraszam. Mój błąd.
Ale wydaje mi się, że to co tu nastąpiło (zablokowanie PW z góry) to tak jakby każdego łysego człowieka nie wpuszczać do supermarketu ???? Bo jest łysy i pewnie coś ukradnie. Ok 9 na 10 coś ukradnie, ale ten jeden uczciwy to właśnie ja ! Nie mam nic do łysych.
Dlatego proszę o dwie rzeczy :
- Aktywowanie mi możliwości pisania PW .
- Możliwość zatrzymania mojego avatara.
Avatar o niczym nie świadczy - to tylko piłka i napis ????
Jednocześnie przyrzekam tu publicznie, że jeśli kiedykolwiek wspomnę w poście, w PW czy gdziekolwiek indziej o tym czym się zajmuje to proszę mnie od razu zbanować.
Możemy się tak dogadać? Myślę, że to rozsądna propozycja patrząc na to, że tak naprawdę nie miałem złych zamiarów. Stopka była błędem i za to jeszcze raz przepraszam, po prostu nie doczytałem regulaminu.
Pozdrawiam
PS. Korzystając z tz. &quot;dobrej woli&quot; kasuje również mój odnośnik do fanpage, który jest na moim profilu forum. Równocześnie chciałbym prosić o skasowanie tego wątku gdy tylko się jakoś dogadamy - tak by nie kusić tych którzy przeczytają owy wątek do kontaktu ze mną ???? Ale tak jak wspomniałem proszę tylko o PW i stary avatar. To wszystko.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na ten moment decyzja nie zostanie zmieniona. Możesz pokazać swoje szczerze chęci i potwierdzić swoje słowa udzielając się aktywnie na Forum, a wtedy wrócimy do tego tematu. Pod pojęciem aktywnego udzielania się na Forum mamy głównie na myśli uczestniczenie w dyskusjach oraz dodawanie własnych propozycji w działach tematycznych.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy istnieje możliwość odblokowania mi w końcu PW ? ;)
Na ten moment decyzja nie zostanie zmieniona. Możesz pokazać swoje szczerze chęci i potwierdzić swoje słowa udzielając się aktywnie na Forum, a wtedy wrócimy do tego tematu. Pod pojęciem aktywnego udzielania się na Forum mamy głównie na myśli uczestniczenie w dyskusjach oraz dodawanie własnych propozycji w działach tematycznych.
Faktycznie udzielałeś się w działach bukmacherskich, ale dalej nic nie napisałeś w działach tematycznych, a to jest serce Forum. Weź to pod uwagę.
 
Do góry Bottom