>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brazylia 2016 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Santos - Internacional
Santos @1.74 Pinnacle 4/10


Inter skupia się na lidze, gdzie walczą o życie bo na ten moment są w strefie spadkowej. To oznacza, że Puchar Brazylii dla nich nie jest ważny a trener na ten mecz zapowiedział wystawić rezerwy. Santos traktuje poważniej te rozgrywki i awizowany skład jest oparty głównie o podstawowych zawodników. Lepsza forma, dobra gra u siebie Santosu - przy czym rywal słabo spisujący się w delegacji, no i co najważniejsze, skład zdecydowanie mocniejszy jest gospodarzy. To są argumenty za tym typem.
Wynik 2:1 Zysk +2.96j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Gremio +0,5 @1,961 pinnacle ✅ 1:1
Palmeiras wystąpi w mocno zmienionym składzie. Walcząc o mistrzostwo Puchar schodzi na dalszy plan. Pierwszy mecz 1:0 dla Gremio i sądzę, że mają spore szanse utrzymać ten korzystny rezultat i nie przegrać na tym trudnym terenie. Natomiast Gremio w meczu z Santosem dało odpocząć kilku podstawowym zawodnikom by zachować siły na właśnie ten mecz.
Warto się skusić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
S 245

sparks88

Użytkownik
Pierwszy mecz 1:0 dla Gremio
2:1

Sam typ bardzo dobry. Dla Gremio puchar jest priorytetem.
Osobiście poszedłem w:

Gremio 0.0 @ 2.750 - bet365 - ZWROT - 1:1


W przeszłości wiele takich sytuacji miało miejsce i zazwyczaj kończyły się ✅

z fartem! ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Fakt chwilę wcześniej jeszcze patrzyłem na mecz Santosu i stąd wzięło mi się to 1:0. Ale wiedziałem, że wygrali. Ja wolę jednak +0,5 bo tu śmierdzi trochę jakimś remisem bo też Gremio na pewno się cofnie i pytanie czy wpadnie im coś z kontry. Też mi się widzi jakiś under.No chyba, że coś wpadnie np dla Gremio szybko i mecz się będzie musiał otworzyć.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Rewanże w półfinałach.
International @ Atletico Mineiro
Atletico Mineiro -0,5 1,704 ⛔ 2:2
Dwa razy gonili. Trzeba było grać dokładny wynik 0:0 w drugim meczu ;)
Pytanie komu zależy. Na pewno nie International. Oni walczą o utrzymanie i to jest podstawa, bo co im po finale, kiedy spadek dla tego klubu do Serie B byłby katastrofą. W pierwszym meczu ulegli 1:2 na własnym terenie i na wyjeździe trener zapowiedział sporo zmian i roszad w składzie. Wystąpi kilku zawodników co mają bardzo mało występów w tym sezonie.
Dla Atletico to druga szansa na awans do Copa Libertadores. W finale spotkają się najprawdopodobniej z Gremio i ich szanse na pewno są całkiem spore. Uważam, że w tym spotkaniu zagrają mądrze i spokojnie wypunktują rywali. Nie wiadomo w jakim do końca składzie wyjdą gospodarze, ale póki co w prasie desygnowany jest praktycznie najmocniejszy skład z możliwych. Uważam, że ten kurs jest bardzo fajny, tym bardziej, że gospodarze podkreślają, że muszą wyjść skoncentrowani i przypieczętować awans.
W lidze na własnym terenie Atletico ma bilans 13-2-2 więc liczę, że spokojnie przypieczętują awans do finału. Kolejny mecz w niedzielę, więc będzie całkiem sporo czasu na odpoczynek. Poza tym jeżeli strzeliliby dosyć szybko to mecz pewnie siądzie i będzie więcej prowizorki niż prawdziwej gry.
W drugim meczu zdarzyć się może praktycznie wszystko. Niby gole, ale Gremio to mocno underowa ekipa i na pewno się cofnie więc równie dobrze może się skończyć 0:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom