>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Brazylia 2017 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
I znowu wracamy do ligi stanowej Gaucho:
i na dzień dobry pierwszy z dzisiejszych klasyków:
Gremio - Internacional (2:2 (1:0))
un2,5 - @1,65 ⛔
1 - @2 ⛔
x HT - @2,05 ⛔
Sytuacja w lidze obu klubów jest stabilna. Po 5 kolejkach Gremio zajmuje 3 pozycje 3-1-1, 7:3. Internacional jest 5 - 1-3-1, 6:6. Ale to jeden z klasyków i powinniśmy zobaczyć &#39;poważny&#39;, zacięty mecz. Zwłaszcza, że dla Gremio to próba generalna przed CL. Z kolei Inter po dosyć nieregularnym początku ostatnio złapał wiatr w żagle i pokonał w ostatnich 3 meczach 3 zespoły z Serie B. O powadze meczu świadczą składy obu ekip - praktycznie najmocniejsze:
gospodarze:
Grohe; Léo Moura, Geromel, Kannemann e Marcelo Oliveira; Maicon, Jailson, Ramiro, BolaĂąos e Luan; Lucas Barrios (Pedro Rocha).
nie zagrają: Douglas, Edílson, Beto da Silva, Jael e Maxi Rodríguez.
goście:
Danilo Fernandes; William, PaulĂŁo, Léo Ortiz e Carlinhos; Rodrigo Dourado, Charles, Uendel e D&#39;Alessandro (Roberson); Carlos e Brenner.
zabraknie: Gustavo Ferrareis, Klaus, Eduardo Sasha
ja tutaj celuje w minimalną wygraną Gremio. Ich skład jest wydaje się bardziej doświadczony i wygląda lepiej jak się patrzy na indywidualnych piłkarzy.
drugi dzisiejszy klasyk - Paulista:

Corinthians - Santos (1:0)

ov2,5+bts - @2,5 ⛔
1 - @2,1 ✅
składy na dziś:
Corinthians: Cássio; Fagner, Balbuena, Pablo e Guilherme Arana; Gabriel; Jadson, Rodriguinho, Maycon (Camacho) e Romero (Marlone ou Giovanni Augusto); Kazim (Jô).
Zabraknie: Walter, Carlinhos e Danilo
Santos: Vladimir; Victor Ferraz, Lucas Veríssimo (Cleber), Yuri e Zeca; Thiago Maia, Renato e Lucas Lima (Bruno Henrique); Vitor Bueno, Copete e Ricardo Oliveira (Kayke)
nie zobaczymy: Vanderlei, Gustavo Henrique e Luiz Felipe, Caju e Léo Cittadini
Tutaj symbolicznie skłaniam się ku gospodarzą. Corinthians od 5 spotkań nie przegrał meczu. Potrafił ograć między innymi u siebie Palmeiras oraz na wyjeździe Audax. Widać zespół jest na fali. Dodatkowy plus to powrót do gry Jadsona, którego wejście w poprzednim meczu pucharowym wniosło sporo dobrego do gry gospodarzy. Z drugiej strony do zespołu Santosu wraca Renato... mecz do typowania ciężki, ale za to do oglądania - powinna to być prawdziwa uczta dla oka.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Przyszła pora na pierwszy finał w ligach stanowych - Carioca:

Fluminense - Flamengo (3:3)
bts - @1,95 ✅
ov2,5+bts - @2,62 ✅
za drobne - 2 - @2,15 ⛔

Ciężko wytypować zwycięzcę... moim zdaniem znacznie łatwiej wytypować ov i fakt, że obie ekipy strzelą gola... zwłaszcza, że ostatnie mecze obu drużyn świadczą o ich mocy - ostatnie 5 meczy to 4 wygrane i 1 remis. Bilans bramkowy gospodarzy: 15:3. Bilans gości: 8:2. Składy obu drużyn:
Fluminense: Julio César; Lucas, Renato Chaves, Henrique e Léo; Pierre; Orejuela, Richarlison (Gustavo Scarpa), Sornoza e Wellington; Henrique Dourado.
zabraknie: Douglas - kartki, Diego Cavalieri - kontuzja
Flamengo: Alex Muralha, Pará, Réver, Rafael Vaz e Trauco; Willian ArĂŁo, Márcio Araújo e Diego; Everton, Mancuello e Guerrero.
nie zobaczymy: Ederson - nie w pełni sił, Conca - braki kondycyjne, Leandro DamiĂŁo - kontuzja
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
na dzis proponuje liga stanowa Gaucho
godziny 20:30 i 21:00
1.EC Cruzeiro : Novo Hamburgo 2 kurs 2,2 1:0 ⛔
2.SER Caxias : Veranopolis 1 kurs 1.8 0:1 ⛔
TOTO-MIX za 200 zl
1. Novo z 6 zwyciestwami zajmuje pozycje lidera bramki 15:4 nie przegral meczu .
Cruzeiro zajmuje 8 pozycje ( 1-4-1 ) bramki 6:7 ostatnie ich spotkanie to 3:3 na wyjezdzie z SER Caxias.Chyba nie ma co sie zastanawiac nad wytypowaniem zwyciezcy choc kurs jest dosc wysoki.
2. Caxias zajmuje 2 pozycje z 11 punktami bramki ( 12-7 ) i jest gospodarzem spotkania.Caxias ostatnie spotkanie to remis 3:3 u siebie z Cruzeiro.
Veranopolis miejsce 4 z 9 punktami ( 2-3-1 ) bramki 6:5 ostatnie ich spotkanie z Juventude zakonczylo sie ich wygrana u siebie 2:1
Moim zdanie gospodarze powinni wygrac ten mecz.
powodzenia i podr.:grin:
no i znowu skucha :;/:
mimo porazki Novo utrzymalo pozycje lidera z 18 punktami dorobku
ich nastepne spotkanie to wyjazd i mecz z Ypiranga przedostatnia druzyna w tabeli mecz odbedzie sie 19.03
pozdr ????
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Powodzenia Crabo. Ja na dziś zerkam na Cariocę:

Flamengo - Portuguesa (5:1)

AH 2+1,5 - @1,975 ⛔
x2 - @3,75 ⛔
Niby faworyt jest jeden - są nim gospodarze.. ale wg mnie bukmacherzy trochę przeszacowali kursy. Owszem Flamengo ostatnio w CL rozgromiło Argentyński San Lorenzo 4:0, ale teraz wyjdzie zupełnie inna jedenastka:
Flamengo: Thiago, Rodinei, Donatti, Juan e RenĂŞ; Márcio Araújo, Cuéllar e Matheus Sávio; Gabriel, Leandro DamiĂŁo (Berrío) e Felipe Vizeu.
czyli to skład rezerwowy z kilkoma graczami nie mieszczącymi się normalnie na ławce rezerwowych. Dlatego gram w drugą stronę i liczę tutaj na niespodziankę.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Paranaense:

Atletico PR - Londrina (0:0)
ov2,5 - @2,2 ⛔
1 - @2,3 ⛔
Składy:
Atlético-PR: Weverton; Léo, Wanderson, Zé Ivaldo e Nicolas; Matheus Rossetto e Renan Paulino; JoĂŁo Pedro, Douglas Coutinho, Crysan e Luis Henrique.
Londrina: Alan; Telo, Matheus, Marcondes e Ayrton; França, Bidía, Robinho e Fabinho; Safira e Paulo Rangel.
Drugi skład Atletico kontra przedstawiciel Serie B. Oba zespoły muszą walczyć pkty. I mimo iż to Atletico ma napięty kalendarz - liga stanowa jest przeplatana z rozgrywkami w Copa Libertadores. I dziś liczę, że zmiennicy wspierani przez własną publiczność będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Typy ryzykowne, ale ja sobie je pogram, stawka niska i 1 do tasiemki za symbolicznego dublona.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Carioca:
Resende - Flamengo (0:1)
1x - @2,62 ⛔

\\edit - było blisko - gol po 90&#39;.. no szkoda

Myślę warto zaryzykować. Flamengo po porażce w CL w Chile 2 dni temu dziś gra drugim zespołem:
Flamengo: Thiago, Rodinei, Donatti, Juan e RenĂŞ; Cuéllar, Romulo e Matheus Sávio (Paquetá); Mancuello, Vizeu (Berrío) e Leandro DamiĂŁo
Pewnie zmiennicy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.. Ale Resende postawiło się postawić na wyjazdach i Vasco i Fluminense, więc dlaczego dziś.. za 3 razem i u siebie nie mieli by sprawić niespodzianki.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Gaucho:

Gremio - Varanopolis (1:1)
1 - @1,61 ⛔
jeżeli ktoś gdzieś znajdzie bts ✅ - myślę warto za połowę stawki spróbować. Ja w b365 nie mam.
Składy na dziś:
Gremio: Léo; Léo Moura, Thyere, Kannemann e Marcelo Oliveira; Jailson, Michel, Ramiro, Luan e Pedro Rocha; Barrios.
braki w Gremio: Geromel, Maicon, Marcelo Grohe, Douglas, Beto da Silva e Maxi Rodríguez
VEC: Reynaldo; Vinícius Bovi, Zé Roberto, Léo D&#39;Agostini e Jadson; Jonatan, Eduardinho, Mateus Santana, Athos e Keké; Kayron.
brak VEC: Douglas
Czyli po meczu w CL mamy rezerwowego bramkarza, zmienników w obronie i pomocy, oraz podstawowy atak. Myślę, że Luan lub Barrios strzelą bramkę.. ale i widzę tutaj dużą szansę na stratę gola. Jednak sytuacja w lidze zmusza Gremio to ataków - a, że to mecz przed własną publicznością - dziś stawiam na nich.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Paulista 20:00 i 22:30
na dzis proponuje taki kuponik za mala sumke 100 zl
1. Forroviaria : Corinthians 2 kurs 1,85 1:0 ⛔:;/:
Santos : Palmerias X2 kurs 1,52 1:2 ✅
Forroviaria ostatnie miejsce w grupie B ich dorobek (1-2-5 ) bramki 6:14
Corinthians lider grupy A dorobek ( 6-1-1 ) bramki 9-5
mimo ze Corinthians gra to spotkanie na wyjezdzie to moim zdaniem jest faworytem tego meczu.
Santos 3 pozycja w grupie D dorobek (4-1-3 ) bramki 16:10 u siebie ostatni mecz wygrany 17.03 w Copa Libertadores 2:0 z The Strongest.
Palmeiras lider grupy C (6-0-2 ) bramki 17:4
ostatni mecz to remis na wyjezdzie 1:1 z Atl.Tucuman w Copa Libertadores.
W sumie ciezki mecz do typowania ja jednak licze na wygrana lub remis Palmeiras.
pozd. i powodzenia
hmmmm nie spodziewalem sie porazki faworyzowanego Corintians :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Santos - Palmeiras
Typ: Santos @ 2,270 Pinnacle
⛔1:2​

Santos nieco słabiej wystartował w tym sezonie &quot;stanówek&quot;. A przecież co roku są w finale tych rozgrywek. Tym razem też wciąż taki scenariusz jest możliwy. Trzeba po prostu wygrać kolejnych kilka meczów. A okazja ku temu jest jak najbardziej. Teoretycznie mecz z Palmeiras nie będzie łatwy i takiego też się nie spodziewam, ale znam możliwości Santosu, widziałem ich mecze w tym sezonie. Wiem na co ich stać na własnym obiekcie Villa Belmiro, gdzei wiele razy w tym dziale już było z mojej strony pisane jaka to twierdza. Owszem Sao Paulo wygrało tutaj w Paulista już w tym roku 3:1, ale jak wspominałem Santos jeszcze nie wszedł wtedy na obroty. Poza tym w tym roku trzeba do tego zespołu inaczej podejść bo startują w Copa Libertadores. A to rozgrywki jednak priorytetowe.
Dwa mecze za Santosem w Libertadores, remis 1:1 z Sporting Cristal na wyjeździe i 2:0 u siebie pokonali The Strongest. Także dwa mecze ma za sobą Palmeiras w Libertadores. Remis z Atletico Tucuman z Argentyny 1:1 i wyszarpane zwyciestwo 1:0 z Jorge Wilstermann u siebie.

Palmeiras dzisiaj bez Vitora Hugo, środkowego obrońcy. Stara spora, bo razem z Yery Mina tworzyli zgrany duet środkowych obrońców.Ponadto Moises i Thiago Martins poza składem, ale to absencje znacznie mniejsze.
Palmeiras ogólnie rozczarowuje swoją grą. Wiadomo odszedł Gabriel Jesus, który robił robotę. Nie ma już trenera Cuci na ławce po mistrzowskim sezonie. Więc układanie kart jest od nowa. Póki co nie jest źle choć jak oglądałem kilka gier Palmeiras to gra pozostawia wiele do zyczenia.
Niby wygrali 3:0 z Sao Paulo derby, ale mieli tam tez sporo szczęscia. Bramkarz SPFC Denis popełnił dwa grube błędy i podarował po prostu gole Palmeiras.
Wreszcie ostatni mecz w czwartek w nocy kiedy podejmowali rywala z Boliwii, wspomniany zespół Jorge Wilstermann. Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, a było dramatycznie. Mogli nawet przegrywać 0-1, ale Fernando Prass zrobił taką paradę przy jednej z sytuacji, że WOW! Uratował zespół. Z przodu Palmeiras starało się, ale gra się nie kleiła, niby Dudu ma potencjał, jest też grupa doświadczonych jak Michel Bastos czy Felipe Melo. A także odkrycia Tche Tche i Borja. ALe brakowało jakości i tak. Udało się strzelić gola rzutem na taśmę w 96 minucie! A to już pokazuję skalę dramaturgii.

Palmeiras naprawdę gra kiepsko pod względem samej gry.

Teraz słów kilka o Santosie. Własny stadion to wspomniana twierdza. Santos też grał w Copa Libertadoers z rywalem z Boliwii w środku tygodnia, ale wygrał spokojnie 2:0. Efektowne trafienie zaliczył Ricardo Oliveira z rzutu wolnego i Renato główką. Dwa weterani także jak w obozie Palmeiras. Ale to prym w grze Santosu wiedzie środek pola, który wg mnie przewyższa znacznie ten jakim dsponuje Palmeiras na dziś. Lucas Lima i Thiago Maia to dwaj reprzentanci Brazylii. Jeden z IO złoty medalista, drugi powołania od Tite i Dungi otrzymywał.
W meczu z The Strongest sporo okazji miał Bruno Henrique. Ogólnie to jest to świetny piłkarz. Nie poradził sobie w Wolfsburgu,ale dla Santosu może być wielkim wzmocnieniem. Przebojowy piłkarz, zmarnował jednak z 4-5 sytyacji w tym meczu. Ale dochodzi do nich, widac ,że ma błysk i lekkość bieganai i mijania rywali. Coś czego nie ma Kayke, którego jak widziałem to się za głowę łapałem, że Santos kogoś takiego kupił...
No,ale jest R.Oliveira, Lucas Lima i Vitor Bueno, czyli cała siła Santosu sprzed roku.
Santos potrzeuje dziś wygranej by dać sobie szansę na awans do 1/4 finału Paulisty. System ten jest dziwny, a Santos w swojej grupie jest na 3 miejscu póki co. Wygrana dziś pozwoli wskoczyc na pozycję lidera.
Z racji, że są to derby to ambicji i motywacji nie zabraknie. Grają lepiej niż PAlmeiras, więc czas udowodnić rywalowi zza miedzy kto jest lepszy!

Rok temu oba zespoły grały w półfinale Paulista. Santos u siebie prowadził już 2-0, ale w 87 i 88 minucie stracił dwa gole i doszło do rzutów karnych. Ogólnie to Santos u siebie z Palmeiras wygrał 10 kolejnych meczów! Licze też dwa mecze w Pauliscie, które zakończył wygraną w rzutach karnych. Zatem seria znakomita.

Santos: Vladimir; Victor Ferraz, David Braz, Lucas Veríssimo e Zeca; Renato, Thiago Maia e Lucas Lima; Vitor Bueno, Bruno Henrique e Ricardo Oliveira
Palmeiras: Fernando Prass; Jean, Mina, Edu Dracena e Zé Roberto; Felipe Melo; Michel Bastos, Guerra, Tchê Tchê e Dudu; Borja


Santos - Palmeiras o 22:30 i transmisja w Eleven Extra, polecam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:30
Spotkanie Palmeiras-Mirassol
Typ: 1/1
Kurs 2.20
Buk

Analiza: Palmeiras w tej kolejce na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Mirassol, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie w tych rozgrywkach grali do tej pory r razy wygrywali za każdym razem , stracili zaledwie 1 bramkę zdobyli ich natomiast aż 10, ogólnie sa liderem grupy i już zapewnioną mają kwalifikację do Campeonato Paulista, rywal jednak nie jest wymagający a spokojnie mogą poprawić swoją statystykę więc myślę że nie odpuszczą tego spotkania i postarają się dopisać kolejny komplet punktów. Goście natomiast na wyjazdach grywali do tej pory w kratkę , tutaj według mnie bramke powinni być w stanie strzelić,ale nie liczę iż zdobęda jakieś punkty, bowiem jak pisałem wcześniej Palmeiras na swoim stadionie jest zespołem , który w poprzednich 10 kolejkach wygrał 9 krotnie i zanotował zaledwie 1 podział punktów, więc moim zdaniem przyjezdni nie będa utaj mieli łatwego spotkania. Stawiam na dokładny wynik 1:0 do przerwy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż spotkanie będzie ciekawe a gospodarze wyjdą z niego zwycięsko.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Co do typu powyżej... typ ryzykowny ze względu na 3 fakty:
1. Palmeiras ma zapewniony awans do następnej rundy Paulisty
2. Mirassol rywalizuje z Santosem o awans do następnej rundy - myślę Palmeiras chciał by mieć za przeciwnika Mirrasol niż Santos
3. Braki kadrowe ze względu na kontuzje, zawieszenia i powołania do reprezentacji:
Ja dziś liczę na niespodziankę:
Paulista:
Palmeiras - Mirrasol (2:0)

x2 - @2,75 ⛔
przewidywany skład: Fernando Prass; Fabiano, Antônio Carlos, Edu Dracena e Egídio; Felipe Melo, Róger Guedes, TchĂŞ TchĂŞ, Raphael Veiga e Michel Bastos; Willian.
zabraknie: Alejandro Guerra, Dudu, Miguel Borja, Yerry Mina, Vitor Hugo, Jean e Moisés.
występ pod znakiem zapytanie: Jean, Keno, TchĂŞ TchĂŞ e Vitor Hugo.

Paulista:

Sao Bento - Santos (0:2)
un2,5 - @1,72 ✅
Typ głównie ze względu na atmosferę w zespole. Wszyscy w składzie Santosu wiedzą, że otwarty football nie sprawdził się w ostatnich meczach. Teraz ma być zmiana sposobu gry, ponieważ zaczyna się robić małe ciśnienie na zdobywanie punktów. A te są potrzebne, żeby awansować dalej w Pauliście. Z zespołu coraz więcej jest sygnałów, że gra może być brzydka, ważne, żeby była skuteczna. Skład Santosu na mecz:
Przewidywany skład: Vladimir, Victor Ferraz, Lucas Veríssimo, David Braz e Zeca; Renato, Thiago Maia e Lucas Lima; Vitor Bueno, Bruno Henrique e RodrigĂŁo (Kayke)
Braki:
Ricardo Oliveira, Copete, Cleber, Léo Cittadini, Gustavo Henrique, Luiz Felipe

Inne typy na dziś:
Catarinense:
Inter de Lages - Figueirense (1:0)
1x - @1,44 ✅
Paranaense:
Malucelli - Atletico PR (1:1)
2 - @1,9 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sao Bento - Santos

un2,5 - @1,72

Typ głównie ze względu na atmosferę w zespole. Wszyscy w składzie Santosu wiedzą, że otwarty football nie sprawdził się w ostatnich meczach. Teraz ma być zmiana sposobu gry, ponieważ zaczyna się robić małe ciśnienie na zdobywanie punktów. A te są potrzebne, żeby awansować dalej w Pauliście. Z zespołu coraz więcej jest sygnałów, że gra może być brzydka, ważne, żeby była skuteczna. Skład Santosu na mecz:

Przewidywany skład: Vladimir, Victor Ferraz, Lucas Veríssimo, David Braz e Zeca; Renato, Thiago Maia e Lucas Lima; Vitor Bueno, Bruno Henrique e Rodrigao (Kayke)
Braki: Ricardo Oliveira, Copete, Cleber, Léo Cittadini, Gustavo Henrique, Luiz Felipe
Nie wiem czy wszyscy oglądali mecz Santos - Palmeiras w niedziele, ale ja do tej pory nie potrafię wytłumaczyć jakim cudem Santos to przegrał... W pierwszej połowie zmarnowali takie sytuacje, że masakra. Vitor Bueno powinien był otworzyć wynik, ale z metra do pustej bramki nie trafił!! No wyczyn niesamowity to był! Bruno Henrique z niewiele większej odległości, ale w trudniejszej sytuacji i po strzale głową trafił w słupek. Ricardo Oliveira pietką uderzył i trafił w poprzeczkę, ale tam Fernando Prass też sprawował lekko piłkę. Ogólnie to bramkarz Palmeiras bronił rewelacyjnie tego wieczoru! Dał się pokonać dopiero na kwadrans przed końcem. Palmeiras po przerwie nie istniało do czasu zdobycia gola przez Santos. O ile przed przerwą jeszcze coś szarpali i próbował głównie Borja to po przerwie do tej 75 min nie było nic... Ale Santos popełnił kardynalny bład, że po golu się cofnęli i oddali zupełnie plac rywalowi. Deszcz padał ciągle, mokra piłka i dobrze broniący przed przerwą Vladimir popełnił błąd, bo powinien był obronić strzał Jeana. Po minucie William dobił na 2-1 i Palmeiras wygrało. Ale niedosyt, brak sprawiedliwości bije aż po oczach! Santos miał wszystkie atuty by wygrać, mecz przebiegał pod ich kontrolę.


Dziś Sao Bento - Santos

Po pierwsze to skład jaki podał wyżej @majekx to w zasadzie najlepsze co może być. Wypadł jedynie Ricardo Oliveira w porównaniu z tym kto grał przeciw Palmieiras. Rodrigao udowodnił jednak w kilku meczach poprzedniego sezonu, szczególnie jak R.Oliveira przebywał na Copa America, a raczej jak miał tam się udac bo leczył uraz, że jest napastnikiem potrafiącym strzelać. Do tego cała reszta składu z linią pomocy na czele z Lucasem Limą i Thiago Maią jest gotowa na ten mecz.

A mecz jest ważny, dla Santosu to 10 kolejka, czyli przedostatnia w fazie grupowej Campeonato Paulista. Porażka oznaczać może kłopoty i brak awansu do ćwierćfinału, co może wywołać w klubie zbędny chaos i niepotrzebne decyzje, a włodarze w Brazylii potrafią pod wpływem zwalniać trenerów, a co jak co, ale Dorival Junior robi świetną robotę w klubie.
Więc porażka oznacza komplikacje i w ostatniej kolejce już nic nie będzie zależeć od Santosu, tylko od .... Palmeiras. Tak, od Palmeiras, które w ostatniej serii zagra z Mirassol. Jeżeli Mirassol by wygrało to niezależnie od tego jaki wynik osiągnie Santos to nie awansuje. Palmeiras chyba głupie nie jest i takim obrotem sprawy by wyeliminować najgroźniejszego rywala na tym etapie by nie odpuścili.

Santos ma dwa wyjazdy, dziś z Sao Bento i w sobotę do Santo Andre. Wypadałoby dziś wygrać. Terminem FIFA nie ucierpieli bo Tite nie powołał Lucasa Limy.

Ja gram na Santos @1,75 Bwin✅ i nie kombinuję z żadnym underem. Choć akurat postawa Sao Bento nakazuje taki krok bo 6:8 w bramkach po 9 meczach to marny bilans.
Ale ja wierzę w moc Santosu. Vamoss Peixe!
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Gaucho:

Gremio - Juventude (4:0(3:0))
1 - @1,5 ✅
1/1 - @2,3 ✅
Dziś tutaj typuję wygraną Gremio, a za drobniejszą stawkę wygraną Gremio w obu połowach. Piłkarze gospodarzy na pewno czują niedosyt po ostatnich meczach - 3 remisy po 1:1. A żeby zdobyć dobrą pozycję przed playoffami potrzebują pkt. Dziś nadarza się do tego okazja. Zespół Juventude ostatnie 10 meczy wyjazdowych nie może zaliczyć do udanych - 1-2-8. A gdy patrzę na skład Gremio - to liczę tutaj na szybkie gole:
Marcelo Grohe; Léo Moura, Thyere, Kannemann e Marcelo Oliveira; Jailson (Edílson), Michel, Ramiro, BolaĂąos e Pedro Rocha; Luan
Dodatkowo - dzisiaj zdobyte 3 pkty dają Gremio możliwość rotacji w składzie i odpuszczenie kolejnego meczu (30.03) w lidze stanowej i tym samym oszczędzenie zawodników na Primera Ligę (06.04)... i co ważniejsze na mecz Copa Libertadores (12.04). No i oczywiście na fazę playoff w lidze stanowej.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia-Carioca
Godz: 00:00
Spotkanie Fluminense-Macae
Typ: over 3.5 gola
Kurs 2.80
Buk

Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Fluminense na swoim terenie podejmowała będzie drużynę Macae, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, są wiceliderem w swojej grupie i w poprzedniej kolejce na swoim stadionie ponieśli porażkę, więc kolejna porażka ze znacznie niżej notowanym rywalem na pewno nie poprawiłabym morale w zespole z Fluminense. Patrzyłem na ostatnie spotkania tych ekip i zazwyczaj było one overove, poza tym zawsze jak te ekipy się spotykały ze sobą wpadało w nich mnóstwo bramek od 2008 roku w 7 rozegranych meczach na terenie Fluminense wpadło łącznie aż 27 bramek co daje średnią 3,85 bramki na spotkanie. Myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie bowiem obie ekipy lubią sobie postrzelać ,goście pomimo słabych wyników na wyjazdach potrafili strzelać bramki, gospodarze na swoim stadionie również rzadko kończą z wynikiem zerowym, myślę że jutro gospodarze wygrają i obie ekipy bramki będą w stanie strzelić , mój typ to 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Fluminense - Macae
skład Flu na ten mecz:
Cavalieri; Renato Renato Henrique Chaves i Leo; Luiz Fernando (Wendel), Douglas i Sornoza; Wellington Silva Richarlison i Henry Dourado
brak: Gustavo Scarpa
i jeszcze jedno pewnie &#39;czeski błąd&#39; - poprzednia kolejka Flu grało na wyjeździe... wygrana. U siebie przegrali dwie kolejki temu ???? .. wiem czepiam się... ale nie po złośliwości ????
pzdr
czyli mamy praktycznie pierwszą 11 gospodarzy.. będzie pogrom
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Paranaese:
Coritiba - Rio Branco (2:1)
x2 - @3,4 ⛔
Typ szalony, ale w szaleństwie widzę metodę. Po pierwsze Coritiba gra niepewnie. W tym sezonie już łapała wpadki - np 0:2 z ASA w pucharze czy 0:0 z Malucelli. Po drugie gospodarze mają wysoką, pewną lokatę i raczej pewny awans do następnej rundy. Po trzecie skład - a raczej braki kadrowe. Przypuszczalny skład Coritiby:
Wilson; Rodrigo Ramos, Geovane (Márcio), Walisson Maia e William Matheus; Edinho, Alan Santos e Anderson; Iago, Neto Berola e Kleber.
ale wrażenie robią braki:
John Paul, Matheus Galdezani; Juninho, Werley; Rildo oraz Henrique Almeida; Jonas (wbić kolano); Ruy
Czyli Coritiba osłabiona brakiem najlepszego napastnika, dwóch stoperów i defensywnego pomocnika. A to przeciwko może i słabemu zespołowi - ale zespołowi, który walczy o miejsce dające prawo gry w następnej rundzie i mającemu ledwie 3 pkt przewagi nad strefą spadkową. Dlatego uważam, że dziś to goście powinni być bardziej zdeterminowani i wywalczenie choćby jednego pkt jest w ich zasięgu. A kurs temu jak najbardziej sprzyja.
drugi typ - to będę mało oryginalny - Carioca:
Fluminense - Macae (3:0)
1 AH-1 - @1,9 ✅
Z tym składem Fluminense stać na pogrom.. ale to liga stanowa i nie wiadomo jak będzie z motywacją. Dlatego mam nadzieję tutaj na pewne zwycięstwo - minimum 2 bramkami - tak, żeby nie było nerwówki w końcówce spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Na dziś wybieram ostatni mecz w lidze Gaucho:
SC Sao Paulo - Gremio (1:0)
1x - @2 ✅
za końcówkę - 1 - @4 ✅
Widzę tutaj szansę powodzenia. Głównie dlatego że skład Gremio jest mocno rezerwowy:
GrĂŞmio: Léo; Leonardo, Thyere, Bruno Rodrigo e Cortez; Jailson, Michel, Lincoln, Gastón e Fernandinho; Everton.
Czyli z tych piłkarzy, których nie zobaczymy dziś można by złożyć całkiem konkretną jedenastkę:
Grohme; Oliveira, Geromel, Kannemann, Oliveira; Maicon, Maxi, Bolanos; Luan, Barrios, Ramiro.
I do tego dochodzi jeszcze motywacja. Gremio ma już zapewniony awans do następnej rundy. Sao Paulo nie dość, że gra u siebie to walczy o 3 pkty, żeby powalczyć o utrzymanie. Ma tylko 1 pkt przewagi nad strefą spadkową. Widzę na to spotkanie mocne rezerwy Gremio kontra zespół, który gra u siebie i o coś walczy. Mam nadzieje dziś na niespodziankę.
Paulista:
Ponte Preta - Palmeiras (1:0)
ov2,5 - @1,85 ⛔
2 - @2,35 ⛔
Mecz zespołów, które mają już awans zapewniony. Dlatego liczę tutaj na popuszczenie wodzów fantazji i otwarty mecz pod publiczność. Jak do tej pory w Pauliście gospodarze w 11 spotkaniach strzeli li 17 goli tracąc 16. Goście strzelili 23 gole tracąc 7 - jak dla mnie dobrze to wygląda. Ponte gra u siebie a a własnym stadionie bilans bramek ma następujący 5:4 (5 spotkań). Palmeiras na wyjeździe ma bilans bramkowy 9:4 (także 5 spotkań).
Skład Palmeiras:
Fernando Prass; Fabiano, Edu Dracena, Vitor Hugo e Zé Roberto (Egídio); Felipe Melo, Róger Guedes, Raphael Veiga, Michel Bastos e Dudu (Keno); Willian
czyli po za Jeanem, Tche Tche i Borją mamy optymalny skład. To pokazuje, że gospodarze poważnie podchodzą do spotkania i chcą podtrzymać dobą passę 8 meczy bez porażki. Zwłaszcza, że w tym czasie ograli Santos (wyjazd) czy Sao Paulo (dom).
a co Wy uważacie?.. może inne pomysły, w końcu gra dziś i Paulista i Gaucho i Paranaense - także jest w czym wybierać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a co Wy uważacie?.. może inne pomysły, w końcu gra dziś i Paulista i Gaucho i Paranaense - także jest w czym wybierać.
W teorii tak, ale ja tam jedynie śledze Paulistę.
Miałem dziś grać dubla Santos + Sao Paulo, ale odpuszczam. Ostatnia kolejka, najlepsze zespoły już zakwalifikowane. Na weekend juz odbędą się mecze 1/4 finału, a dziś trenerzy po prostu Santosu i Sao Paulo dają odpocząć najlepszym graczom.
Santos kompletnie daje pograć rezerwom. Wraca do bramki Vanderlei, ale reszta składu to zmiennicy.
Vanderlei, Matheus Ribeiro, Cleber, Yuri e Jean Mota (Zeca); Leandro Donizete, Rafael Longuine (Thiago Maia) e Léo Cittadini; Vladimir Hernández (Vitor Bueno), Copete e Kayke.
Rywalem Santosu będzei Ponte Preta, kwestią do rozstrzygniecia jedynie to kto zagra w roli gospodarza. Wiadomo 1 msc w grupie daje mecz u siebie w kolejnej fazie.
Sao Paulo jak wspomniałem także zmiany dziś. Rogerio Ceni ponadto musi ubolewać bo Cueva na noszach zniesiony w meczu Peru - Urugwaj, kontuzja uda. A to spore osłabienie, bo jak pokazał mecz SPFC - Corinthians to brakowało lidera temu zespołowi, a Welington Nem i Gilberto to po prostu dramat! Jedynie Luiz Araujo tam starał się odpowiadać za szyki ofensywne i dwoił się i troił.
Myślę, że dziś nie ma sensu szukać na siłę, ja czekam na ćwierćfinały Paulisty i next mecze w Argentynie, ale powodzenia @majekx ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Pora na kolejne spotkania:
Carioca:
Fluminense - Flamengo (1:1)
bts - @1,85 - forbet ✅
Zapraszam na jeden z klasyków w Brazylii. Mecz w ramach rozgrywek stanowych Carioca. Na początek składy:
Fluminense: Diego Cavalieri (Julio César); Renato, Nogueira, Reginaldo e Calazans; Luiz Fernando, Wendel e Marquinho; Marcos Junior, Pedro e Richarlison.
braki:
Gum, Scarpa, Douglas, Pierre
Flamengo: Alex Muralha; Pará, Donatti, Rafael Vaz e Trauco; Márcio Araújo, William Arao, Diego; Berrío, Gabriel (Vizeu) e Leandro Damiao.
braki:
Conca, Ederson, Réver, Mancuello, Romulo
Oba zespoły przewodzą w swoich grupach z niesamowitym bilansem bramkowym - po 5 spotkaniach Flamengo - 12:4, Fluminense - 11:7. Bilans ostatnich 10 meczy gospodarzy na własnym stadionie to 6-3-1, gdzie bramki strzelali w 9 spotkaniach. Bilans spotkań wyjazdowych goście prezentuje się następująco: 4-4-2, gdzie bramki strzelali w 7 spotkaniach.
Co ciekawe - oba zespoły spotkały się ze sobą niespełna miesiąc temu - w finale pierwszej fazy rozgrywek Carioca - wtedy po karnych wygrało Fluminense (po 90 min było 3:3) Czyli mamy tutaj spotkanie dwóch, mocnych zespołów, grających otwarty football. Liczę tutaj na sporo bramek z obu stron.

Gaucho - ćwierćfinał - pierwsze spotkanie:
Veranopolis - Gremio (0:2)
un2,5 - @1,7 - forbet ✅
2 - @2 - forbet ✅
Pierwsze spotkanie fazy pucharowej w lidze Gaucho. Oba zespołu grają ostrożnie i większy nacisk stawiają na obronę niż na atak. Myślę obu zespołom remis 0:0 w pełni pasuje. 10 meczy Veranopolis na własnym stadionie to 8 underów. W przypadku Gremio - 10 wyjazdów i 7 underów.
Skład Gremio:
Marcelo Grohe; Edilson, Geromel, Kannemann i Marcelo Oliveira; Maicon, Ramiro, Léo Moura, BolaĂąos i Pedro Rocha; Luan.
braki: Douglas, Jael i Beto da Silva
Czyli zobaczymy dziś praktycznie pierwszą jedenastkę Gremio. Ten fakt sprawia, że goście są dziś murowanymi faworytami i zapewne już dziś będą chcieli zapewnić sobie awans. Kalendarz spotkań Gremio temu sprzyja:
02.04 - wyjazd Veranopolis - ćwierćfinał Carioca 1 mecz
06.04 - dom - America - Primera Liga
08.04 - rewanż Veranopolis
12.04 - dom - Copa Libertadores - Deportes Iquiqie
Zatem dzisiejsza wygrana mocno uprości sprawę rewanżu w dość napiętym kalendarzu. Ale czy Gremio strzeli więcej niż 2 gole?.. ja na to nie liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Paulista:

Corinthians - Botafogo SP (2:0)
1+un2,5 - @1,85 ✅
Mecz rewanżowy 1/4 PO rozgrywek Paulisty. Sao Paulo i Palmeiras już są w półfinale. Santos walczy z Ponte Preta... Corinthians powinien także dziś dołączyć do pierwszej dwójki, bo nie powinien trzecioligowiec sprawić jakichś problemów zespołowi z Serie A. Pierwszy mecz co prawda zakończył się remisem 0:0.. ale Corinthians było wtedy myślami przy meczu w CL. Dziś może już spokojnie, na własnym stadionie powalczyć o zwycięstwo. A patrząc na wcześniejsze spotkania obu zespołów, liczę, że to będzie raczej mecz do jednej bramki. W ostatnich 10 meczach Corinthians nie straciło gola w 5 spotkaniach... w tym w CL z Universidad de Chile i Santosem - czyli w meczach gdzie zagrali na 100%. Natomiast Botafogo w ostatnich 10 meczach nie strzeliło gola w 5 meczach. Skład gospodarzy na dziś:
Cássio, Fagner, Balbuena, Pablo e Guilherme Arana; Gabriel e Maycon; Jadson, Rodriguinho e Romero; Jô
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom