>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BREXIT - referendum w sprawie opuszenia UE przez Wielką Brytanię

T 6

typer84

Użytkownik
No robi się coraz goręcej z każdym dniem. Do głosowania pozostało niespełna 10 dni a tu do głosu zaczynają dochodzić zwolennicy brexitu i to oni prowadzą w sondażach na ostatniej prostej. Również bukmacherzy zdaje się że się zreflektowali że ich wczesniejsze kursy na poziomie 1,16 na pozostanie w UE były żenujące. Obecnie rosną one z każdym dniem i dziś kształtują się na poziomie ok 1.70 http://www.bukmacherzy.co/wiadomosci-bukmacherskie/brexit_coraz_bardziej_prawdopodobny . Moim zdaniem za tydzień będą pół na pół i typ na wyjście Brytyjczyków z UE jest jak najbardziej value.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
patrząc na to jak kursy na wyjscie wzroslo, chyba mozemy byc pewni ze UK zostanie, chyba nie sadzicie ze b365 by az tak ryzykowal podbijajac kurs na 4.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Strasza ludzi ze jak wyjda to wszystko sie skonczy.
Tak jakby UK nie istnialo przed UE.
UE to syf i powinna sie rozpasc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
A 30,4K

atr

Użytkownik
I właśnie dlatego zostaną żeby się nie rozpadła... Co do morderstwa to mam duże wątpliwości czy zostało popełnione przez zwolennika wyjścia.... (szczególnie że mieli korzystną sytuację).
Nieważne kto głosuje ważne kto liczy...... (przykład Austria)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
S 51

szewapxa

Użytkownik
Witam, można gdzieś znależć sondaże na głosy samych Irlandczyków z Północy? czytałem, że są oni za pozostniem zdecydowanie ale nigdzie nie moge odszukać procentowego potwierdzenia.. kurs na bet 365 1.03, to aż taka peffka? limity bardzo wysokie, więc chyba można spróbować. Z doświadczenia wiem, że kursów w polityce 1.03 nie ma co porównywać z 1.03 w sporcie..
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Strasza ludzi ze jak wyjda to wszystko sie skonczy.
Tak jakby UK nie istnialo przed UE.
UE to syf i powinna sie rozpasc.
Tylko, że wcześniej UK to było imperium z którego niewiele pozostało.

Witam, można gdzieś znależć sondaże na głosy samych Irlandczyków z Północy? czytałem, że są oni za pozostniem zdecydowanie ale nigdzie nie moge odszukać procentowego potwierdzenia.. kurs na bet 365 1.03, to aż taka peffka? limity bardzo wysokie, więc chyba można spróbować. Z doświadczenia wiem, że kursów w polityce 1.03 nie ma co porównywać z 1.03 w sporcie..
http://www.irishnews.com/news/2016/06/18/news/poll-shows-increased-support-in-north-for-brexit-567859/
http://www.irishtimes.com/news/world/uk/brexit-ni-polls-show-preference-to-remain-in-eu-1.2592021
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
damian713 5

damian713

Użytkownik
Jak dla mnie warto zagrać na wyjście. Sondaże idą łep w łep, przez chwile nawet prowadzili zwolennicy wyjścia. Przypomnę tylko, że ostatnio w wyborach UK mocno nie doszacowano Konserwatystów, do końca sondaże pokazywały ze będzie koalicja, tymczasem zdecydowanie wygrali.
Po drugie czuć, że idzie wiatr zmian, na całym Zachodzie antyestablishmentowe ruchy, myślę też, że ludzie głosujący na &quot;out&quot; będą bardziej zdyscyplinowani by pokazać swoją złość i wkurzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
egreg 942

egreg

Użytkownik
Dzisiaj znowu kursy się dosyć mocno rozjechały i jest już kurs ponad 6 na Brexit , jekieś info było ? ktoś wie ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak było nie raz, podobnie w lutym ubiegłego roku na Komorowskiego było 1,01, oczywiście przegrał.
Czy to referendum jest wiążące ? W sensie, że gdy wynik będzie na NIE to UK wychodzi na 100 % ?
Zawsze mogą dosypać głosów jak w Austrii, ale moim zdaniem WB to trochę inna bajka. Co innego wybór prezydenta co innego wyjście z UE.
KIEDY POZNAMY WYNIKI? - LINK
 
R 167

realny

Użytkownik
Nawet jeśli opowiedzą się za wyjściem z UE to muszą przejść cały proces opuszczania członkostwa na co potrzebne są odpowiednie ustawy parlamentu, także różnie może to być.
A poza tym będzie jak z tym referendum w Szkocji ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Skad kursy 1,12 na pozostanie jak wszystkie sondaze ida leb w leb
Do tego kogo nie pytam to glosuje za wyjsciem....
Wynik referendum juz jest znany i coraz wiecej zaufaanych to gra a jak ludzie zaglosujsa nie ma widocznie zadnego znaczenia
Wynik bedzie tylko jeden GB pozostaje w UE
Co nie zmienia faktu ze ta cala unia pieprznie za kilka lat nie bedzie czego zbierac
Zapewne bedzie 50.9 % za pozostaniem i 49,1 za wyjsciem mysle ze taki wynik zostal zamowiony i zostanie opublikowany
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Zacytuję klasyka: &quot;Gdyby wybory mogły cokolwiek zmienić, to już dawno by je zlikwidowano.&quot; - S. Michalkiewicz
Będę bardzo zdziwiony jeśli zwolennicy Brexitu zwyciężą.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Inwestowanie pieniędzy w wyjście z UK z UE to tak naprawdę czyste oddawanie pieniędzy bukmacherowi, już lepiej mimo wszystko oddać to na przyjemności dla siebie ????
Przeciwko oczywiście będzie większościowy elektorat Partii Pracy, do tego część wyborców Konserwatystów również nie jest pozytywnie nastawiona do Brexitu. Tak jak wspomniałeś &quot;Rząd z Cameronem na czele będzie namawiał ludzi do głosowania za pozostaniem UK&quot;. To referendum to zwykła szopka i straszak, który stosuje UK do negocjacji z UE. Z punktu bukmacherskiego 1,41 to prawie 41% lokata. ????
Z radością zacytuję to, co mówiłem, na początku roku. Ktoś kto liczył na opuszczenie UE przez Wielką Brytanię był idiotą. Przecież (cytując Swetru) &quot;Dejwid Kamerun&quot; tym referendum udobruchał swój elektorat, odstawił szopkę i teraz powie &quot;ale, czego chcecie, przecież zrobiłem referendum, muszę uszanować wolę większości&quot;. Mimo całej mojej niechęci do UE, pewnikiem było pozostanie UK w UE, gdyż wiązało by się to ze zbyt dużym bałaganem prawno - administracyjnym, który spadłby na głowę biednego &quot;Kameruna&quot;. Z radością dopiszę sobie ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom