>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BREXIT - referendum w sprawie opuszenia UE przez Wielką Brytanię

mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Już pokazuje że WIG20 zacznie gdzieś na poziomie 1500 pkt gdzie wczoraj na zamknięciu było 1854, wszystkie większe spółki -10%, nawet do -20%
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Z radością zacytuję to, co mówiłem, na początku roku. Ktoś kto liczył na opuszczenie UE przez Wielką Brytanię był idiotą. Przecież (cytując Swetru) &quot;Dejwid Kamerun&quot; tym referendum udobruchał swój elektorat, odstawił szopkę i teraz powie &quot;ale, czego chcecie, przecież zrobiłem referendum, muszę uszanować wolę większości&quot;. Mimo całej mojej niechęci do UE, pewnikiem było pozostanie UK w UE, gdyż wiązało by się to ze zbyt dużym bałaganem prawno - administracyjnym, który spadłby na głowę biednego &quot;Kameruna&quot;. Z radością dopiszę sobie ✅✅✅
To musisz zmienić na ⛔

:razz:
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Cóż, za wcześnie szampana otworzyłem. Co nie zmienia faktu, że UK pogrąży się w chaosie na chwile obecną i nie tylko Ona. Dzisiaj nie otworzono o 9.00 sesji na GPW, gdyż PKN ma na chwile obecna stratę w wysokości -30%, średnio WIG i WIG20 notują stratę na poziomie -15% do -20 %. Kamerun zrezygnował ze swojego stanowiska, Farage i UKIP zacierają ręce, ale przy obecnej ordynacji wyborczej i gerrymanderingu w UK i tak w przyspieszonych teraz wyborach do Izby Gmin osiągną *****wyniki...
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Cóż, za wcześnie szampana otworzyłem. Co nie zmienia faktu, że UK pogrąży się w chaosie
Nic się nie stanie , żadnego chaosu nie będzie , owszem na giełdach będzie się się dziać , ale tam też szybko się uspokoi i dojdzie do normy...
A nawet jak już UK formalnie wyjdzie z UE, to też praktycznie nic się zmieni pod względem finansowym i gospodarczym, bo wyjść z UE to tak naprawdę się nie da :grin:

Edit tak swoją drogą to nie rozumiałem tego powszechnego przeświadczenia przed północą że wynik referendum może być tylko dla &quot;Bremain&quot;. Nikt chyba nie wierzył sondażom , a tu masz sprawdziły się całkiem OK :grin:
 
damian713 5

damian713

Użytkownik
Tak patrzę, że warto stawiać na zdarzenia pozasportowe. Buki strasznie przeszacowały, chyba na polityce to się słabo znają
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Tak patrzę, że warto stawiać na zdarzenia pozasportowe. Buki strasznie przeszacowały, chyba na polityce to się słabo znają
Średnio się znają. Pamiętam ostatnie wybory prezydenckie w USA i faktycznie można było postawić na bet365 na zwycięstwo kandydata w danym stanie. W 2-3 stanach strasznie były przeszacowane kursy na danego kandydata pomimo, że w sondażach miał zdecydowaną przewagę 61%-39%. Kurs oscylował w granicach 2.1
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale jaja zobaczcie
bylo sobie dwoch aktywistow za wyjsciem : Gove i Johnson, najlepsi przyjaciele. Po wielkiej wygranej Gove zaatakowal Johnsona mowiac ze ten sie nie nadaje i sam wystartuje na premiera.
Co robi wyszczekany Johnson? Zamiast wziac go na klate i stanac w szranki jak mezczyzna ten....wyco#fuje sie z placzem mowiac ze przyjaciel go zaatakowal. A mialby cala sympatie &#39;publicity&#39; i wygralby w cuglach
Kolejny agent Nigel Farage kilka dni po odniesieniu zyciowego sukcesu...wycofuje sie z zycia politycznego i niewazne ze nic nie zostalo jeszcze zrealizowane i dopilnowane, moze sie okazac ze spoleczenstwo nie zostanie wysluchane, a ten sobie znika

Do wyborow o premiera staja osoba ktora...glosowala za pozostaniem i namawiala do pozostania i jakis wynalazek o ktorym przed referendum ja nie slyszalem a niby wielka aktywistka Brexitu.
Rynki padly to jastrzebie zostaly pozamiatane i podsuwano kobiety jako ze one niby mialy ocieplic scene polityczna i klimat
Przy czym co dzis sie dzieje? Po dwoch rundach prawyborow, dwie panie zostaly i kto zostanie premeirem mialo zdecydowac sto kilkadziesiat tysiecy czlonkow partii. Ale to za duze gremium. Jedna z pan zostala &#39;namowiona&#39; do rezygnacji wiudocznie to za powazna sprawa zeby ludzie decydowali.
A jesli przed wyborami ktos rezygnuje to powinien przechodzic trzeci kandydat i glosowanie powszechne powinno sie odbyc.
A tu widac aniol smierci dziala nakazuje brexitowcom odsuwac sie i widac ze nie ma z nim dyskusji, pewnie seryjnym samobojca grozi....
Zostaje &#39;Cameron 2&#39; kobieta bo niby ma ocieplac klimat, wszyscy brexitowcy zostali po cichu poodsuwani, jednak jak widac ktos nad tym panuje i steruje &#39;Demokracja demokracja ale ktos tym musi rzadzic
https://www.youtube.com/watch?v=vHZjoAW9B_c
https://www.youtube.com/watch?v=RRHMP_mRlac
 
Do góry Bottom