>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Harris(+6) - Hougaard 1 1,61 bet365 ⛔

Piękny kurs jak na takie handi! Ja rozumiem że Patrick jedzie z rezerwy i dostanie z 2 biegi więcej ale co z tego się pytam? Patrząc na biegi Bombera to On dzisiaj przy słabej dyspozycji wykręci z 5-6oczek co przy tym handi juz jest bardzo dużo! Patrick ostatnio po 7pkt w meczach więc przeciętnie a nie jest powiedziane że dzisiaj pojedzie jakoś super bo rywali ma mocnych.Ja gram i polecam!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jest i wreszcie oferta na dzisiejsze mecze...
W moim odczuciu gospodarze powinni swoje spotkania wygrać. Zacznijmy od Gwiazd, gdzie przyjedzie Coventry Bees - najgorsza obok Eastbourne i Belle Vue ekipa na wyjazdach. Miejscowi co prawda bez Iversena, ale i tak powinni spokojnie sobie poradzić z Pszczołami. Cieniuje Nicholls, słaby Szczepaniak, Summers i Robson bardzo przeciętni, a Zengota to żaden pewniak. Gospodarze mają mocnego u siebie Korna, Schleina (który spokojnie te 8 punktów zrobi) i Cama zastępującego Puka - Australijczyk w dobrej formie także też te 8-9 spokojnie do zrobienia. Różnicę będzie stanowić druga linia - Bjerre i Worrall nie powinni zera przywieźć, mocni u siebie, a przeciwnicy mocno przeciętni. Smith na rezerwie i Porsing z mega potencjałem i tylko czekać jak odpali.
Drugi mecz to raczej formalność, aczkolwiek Pantery w dobrej formie. Po nieudanych wyjazdach Niedźwiadki wracają na swoje śmieci, gdzie są diabelsko skuteczni. Niesamowicie równe pozycje 1-5 oraz Auty z rezerwy to już przepis na sukces. Bjerre nieobliczalny, wszystkiego raczej nie wygra, Joonas wyjazdy w Anglii słabe, North pojedzie słabo także zostaje tylko Hougaard do ratowania wyniku. Warto się przy nim zatrzymać, bo chłopak w ostatnim czasie notuje kapitalne występy, jednak dziś tak łatwo mu nie pójdzie mimo 7 startów. Birmingham walczy o zwycięstwo w tabeli, 3 punkty są dziś niezbędne, ale do dubla pobieram win po 1.36.
King&#39;s Lynn + Birmingham @ 2.27
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Cameron Woodward - Scott Nichols 1 @1.90 B365 ⛔
Cam drugą połowę sezonu ma zdecydowanie lepszą, jakby DPŚ tchnął w tego zawodnika jakąś dodatkową motywację o czym świadczą wyniki. Dziś w roli gościa w ekipie Kings Lynn pod 1, a więc spore nadzieje pokładane w występie tego zawodnika i będzie on wspólnie z Korneliusenem i Schleinem stanowił o sile gospodarzy. Scottie to w obecnym sezonie cień zawodnika sprzed lat, marne występy w lidze angielskiej, gdzie zawsze na rodzimej ziemi razem z Bomberem błyszczeli i gdy na międzynarodowej arenie notowali kiepskie występy to w lidze angielskiej byli nie do pokonania. Ten sezon w wykonaniu Nicholsa jest jednak bardzo słaby, może wpływ na to mają nowe tłumiki, może coś innego... tego nie wiem. Aczkolwiek kurs na to zdarzenie bardzo mi się podoba i chętnie zagram na Australijczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
warto spróbować jeszcze jeden typ przeciwko Nichollsowi.
Schlein - Nicholls @ 2.21
Betsson
kurs świetny, Scottie zawodzi, RooBoy u siebie stały poziom. Dziś przeciwników zbyt wielu nie ma. Jak dla mnie 65/35 na korzyść Schleina patrząc na obecną dyspozycję i fakt gdzie odbędzie się mecz, value jak się patrzy.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris-Patrick Hougaard(-6) 2 @ 2,75 Bet365✅6-13
A ja uważam, że po takim kursie warto pograć na Duńczyka. Dzisiaj u gości zz-etka za Kościucha czyli Patrick pojedzie zapewne nawet 7 razy, bo spokojnie kolegów też będzie zastępowal. Przy 7 startach, to ja tu widzę jakieś kilkanaście punktów. Bomber 3 razy z Doylem w parze więc tracić będzie na nim. Potem bieg 13, gdzie mega trudni rywale. Dzisiaj dwa razy przeciwko Bjerre, a to kolejne straty punktów. Bomber również w obecnej dyspozycji na Wyspach, to nie znajdzie się w biegu 15, bo tam faworytami są Doyle, King i Smola. 3 starty przewagi, latwiejsze biegi - to spory atut po stronie Hougaarda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Edward Kennett(-4)-Magnus Zettestroem 1 @ 2,30 Bet365✅7:0
Eddie 3x razy z Hansiem ale coś tam go może Duńczyk puści i jakieś 6pkt zrobi. Generalnie poza Zagarem wszyscy do objechania. Ma bieg 8, gdzie praktycznie pewna trójka, bo rywale naprawdę ciency. Zorro dzisiaj pod 5 numerem, a to oznacza trudny bieg 13 i tam pewnie 0. W biegu 15 widzę Cooka i Zagara więc startów powinni mieć tyle samo. Zorro raczej nie wygra z nikim ze Swindon z numerami 1-5. Zrobi na swoich, a i to nie zawsze. Jeśli Edek zrobi koło 8-10pkt, to powinno lekko wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 4

daro744

Użytkownik
Nick Moris -1 Craig Cook 1 @ 2,30 bet365✅ 9-6

Nick u siebie na torze punktuje bardzo dobrze , natomiast Craig na wyjazdach jest bez szalu myślę ze 1 pkt ujemny Nick możne nadrobić już w 3 gonitwie .
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Scott Nicholls over 8 1,95 bet365⛔


Dzisiaj Nicholls powinien tą linię spokojnie pokryć. Brak Bjerre to duże osłabienie w ekipie gospodarzy a Harris to tylu pkt nie przywiezie co za tym idzie w biegu 1 i 13 spokojnie jest w stanie zapunktowac na przyzwoitym poziomie.Ogólnie według mnie po 4 biegach już tą linie Scoti pokryje.

Bet365

Hougaard - Kasprzak(+6) 2 1,57 ⛔

Dzisiaj znowu przeciwko Patrickowi. Ostatnio grałem na Bombera dzisiaj na KK. Zdecydowanie Kej Kej jest w wyższej formie i punktuje na lepszym poziomie. Patrzac na dzisiejszych rywali to jeśli Krzysiu nie zrobi minimum 9-10 pkt bede bardzo zaskoczony. Hougaard 2 starty wiecej jednak nie sądzę aby pojechał na poziomie over16pkt.

mecz parodia!!!????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Watt - Hancock +1 @2.0 Bet365
Teoretycznie łatwiejsze biegi Herbiego +1 punkt handicapu więc dlaczego nie spróbować, wiadomo Davey na swoim torze radzi sobie dobrze, ale Greg to Greg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Davey Watt - Greg Hancock +1 2 @ 2,00 Bet365 ✅
Lakeside - Poole +8,5 2 @ 2,00 Unibet ✅
Lakeside - Poole 2 @ 5,50 Unibet
⛔
Mecz o awans do PO. Poole niestety bez Jonassona i Janowskiego ale nie bez szans na wygraną, bo Ward i Hancock swoje zrobią. Do tego Lahti i Skórnicki swoje zrobią. Rezerwa nie powinna dostawać od rezerw Lakeside. Widzę value zarówno w kursie na wygraną Poole jak i czystej wygranej. Lakeside bez Ułamka. Watt bez formy. Świder i Bridger rewelacji nie jeżdżą, rezerwa za sprawą Lawsona może wynik trzymać ale znowu bez przesady.
Typ na Hancocka bo on musi pojechać na 12-14 punktów inaczej Poole nie ma o czym myśleć, na razie w EL w tym roku jechał raz i przykołacił 10 oczek. Watt bez formy, cały park maszyn jak sam mówi ma do wymiany, nie ma na czym jeździć i do tego dzisiaj z trudną #5 jedzie, a Hancock z łatwą na Wsypach #3.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Piotr Świderski(-3)-Adam Skórnicki 1 @ 1,90 Bet365✅11-7
Świder dzisiaj pod numerem 4 czyli całkiem dobrze, bo 3x z Bridgerem, na którym punkty może zdobywać, a potem dość łatwy bieg 14. Do tego ma bieg jako zz-etka czyli generalnie, co najmniej 5 startów pewnych. Do tego fajnie sobie radzi na Thurrocku i myślę, że jest w stanie z Wattem i Bridgerem powalczyć o udział w biegu 15. Skóra jako gość ale będzie miał ciężko, bo jedzie pod 5. Mega trudny bieg 13, w którym zero możliwe. Do tego rywale w barwach Lakeside łatwi do objechania nie będą. Nie wiem do końca czy może jechać jako zz-etka ale mi wychodzi, że nie, bo patrząc na aktualne średnie, to ma dzisiaj średnią numer 3, za nim Lahti i dopiero Tungate, za którego będzie zz-etka. Tak więc jeśli pojedzie 4 razy, to bet praktycznie jest peffką, a jeśli nawet 5 razy, to i tak nie sądzę by zdobył jakąś dużą ilość oczek, bo jednak rywale trudni, a do tego numer nie łatwy. Szans na bieg 15 nie ma praktycznie, bo Ward i Hancock mają ten bieg zapisany praktycznie z urzędu.
Przy dobrej formie Świdera na Thurrocku, to moim zdaniem szansę tego zakładu są spore.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
hitowa konfrontacja na Wimborne Road o nietypowej godzinie 17.00. Oferty buków tragiczne jak to zwykle bywa przy porze innej niż 20.30.
Nieco wbrew rozumowaniu buków i licząc na spełnienie kilku warunków, ale próbuję...
Morris +2 - Janowski @ 2.3
Morris na WR zawsze solidne ogniwo, na zawodniku wskakującym na z/z wcale tracić nie musi. 5, a może i nawet 6 startów (co jest bardzo prawdopodobne) gdyż liderom Robins tor nieszczególnie leży. Magic słabo w GP Challenge na swoim owalu, mecz ligowy też położył - dobry Hancock może mu ukraść start w nominowanym wyścigu. Dodatkowo sympatyczny bieg 14ty, gdzie Morris ma Howartha, Grajczonka i Tungate - raczej trójeczka. Janowski wcale wygrywać nie musi, widać że na Wyspach coś się posypało i nie spodziewam się dziś pokazu siły z jego strony. Stawka niższa niż zwykle, ale spróbować nawet trzeba.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Adam Skórnicki-Craig Cook 1 @ 1,66 Betsafe⛔
Skóra ostatnio, naprawdę w fajnej formie i jest silnym punktem Wilków. U siebie na Monmore Green, to zawodnik, który jest w stanie wygrać niemal z każdym. Dzisiaj na dobrą sprawę, to chyba poza Zagarem, każdego może i nawet powinien pokonać, jeśli chodzi o gości. 3x jedzie z Wellsem, który ten sezon ma taki sobie, a potem dostaje mlodego Lindgrena do pary i tam trójka być powinna. Generalnie, to ja bym widzial jakieś 8-10pkt z jego strony ale na piąty wyścig raczej nie ma co liczyć, bo jednak Fred i Tajski, to pewniaki. Cook na wyjazdach, to z tego, co patrzylem, to różnie jeździ ale szalu nie ma. Niby numer 3 więc nie jest, to jakoś mega trudny numer ale dzisiaj ciężko o punkty mu będzie. Woffinden, F.Lindgren, Miśkowiak, Skórnicki to naprawdę mocna paczka i porażki, z każdym z nich nikogo nie zdziwią. Do tego w parze Woelbert, który ostatnio na wyjeździe pojechal ladnie i generalnie coś tam mu może zabierze. Jak dla mnie naprawdę świetny zaklad i powinno to bez większych problemów siąść.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lakeside +8 @ 1.72
bet365
Typ mocno intuicyjny, Lakeside nadal bez Ułamka ale i tak ma kto punktować. Dla mnie mecz na styku, powiedzmy 55/45. Lakeside na wyjeździe nie notowało jakichś kosmicznych wyników, ale Norfolk Arena jest jednym z bardziej uniwersalnych obiektów i nie sprawia on aż takich problemów w jeździe i dopasowaniu się sprzętowo. Doolan zanotował tutaj fajny wynik w barwach BV, Świderski na Wyspach radzi sobie bardzo przyzwoicie i takich typków jak Worrall czy Lasse może wozić. Porsing na rezerwie Gwiazd niestety dalej słabo, ale to może być klucz do walki o play-off dla Młotów. Osobiście handi wystawiłbym 2-3 punkty niżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jason Doyle(-2)-Scott Nicholls 1 @ 2,00 Bet365✅11:8
Od razu wpadł mi w oko ten zakład, bo zapowiada się naprawdę mocno. Doyle ten sezon ma zajebisty i lata w barwach Brummies aż miło. Po raz kolejny jedzie pod numerem 2, a to jak wiemy daje przewagę. Bieg numer 8, to naprawdę świetna okazja na łatwe 3pkt. Do tego 3x z Harrisem w parze, jak wiemy na Perry Bear, Bomber nie lata jakoś szczególnie mocno i spokojnie na nim Doyle może punkty robić. Po stronie rywali każdy do objechania na dobrą sprawę. Nicholls miał być liderem Pszczół razem z KK ale jeździ, co najwyżej średnio. Przeglądałem wyniki Coventry i już od dawna nie zdobył 10pkt albo więcej... Dzisiaj rywale mega trudni, bo każdy z gospodarzy z numerami 1-5, jest w stanie go objechać, a do tego czeka go trudny bieg 13 jak wiemy. Jedyna przewaga Hot Scotta, to fakt, że nie ma tylu konkurentów do jazdy w biegu 15, aczkolwiek wtedy liczę, że będzie już po jabłkach:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
decydujące rozstrzygnięcia mogą zapaść już dziś...
Jeden mocny typ jakim jest zwycięstwo Swindon nad Piratami - kurs 1.44 w bet365.
Swindon niejako już pogodzone, że nie wygrają rundy zasadniczej, ale paradoksalnie to oni rozdają karty w zestawieniu par półfinałowych. Z pewnością chcieliby uniknąć Piratów, z którymi dziś przyjdzie się im mierzyć. Birmingham wygra i z pewnością wybierze Wilki z Wolverhampton, które bardzo łatwo rozprawi w dwumeczu. Nie ma mowy u Rudzików o rozluźnieniu, wygrywając dziś będą bardzo blisko odprawienia z kwitkiem Poole. Jonasson według mnie dziś nie poszaleje, Magic w porywach 9 punktów, Ward znajdzie pogromcę a Greg wszystkiego nie wygra. Gospodarze bardzo równe zestawienie, rezerwy wreszcie pełne. Jeden zawodnik będzie decydował o losach batalii - Josh Grajczonek. 7 startów w jego wykonaniu niemal pewne i od tego ile on przywiezie będzie decydował finalny rezultat. Nie wierzę, że przekroczy barierę 8 punktów, co też będzie równoznaczne z przegraną Piratów, bo liderzy więcej jak 30 nie uciułają. Szkoda, że nie w TV, powtórka z zeszłorocznego finału i niestety Poole mimo nazwisk znanych w Polsce znacznie bardziej to nie powinno tutaj odnieść triumfu.
Swindon @ 1.44
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 8

adekwa5

Użytkownik
Greg -1 z Kildemandem powinno wejść, bo nie wiadomo jak tam Peter po ostatnim upadku się czuje. A Greg musi pokazać dziś, że jest prawdziwym liderem!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom