>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon - Poole +4,5 2 @ 2,00 Unibet
Swindon - Poole 2 @ 3,15 Unibet

Ostatnia szansa dla Poole na awans do półfinałów. Mają wszystko w swoich rękach, bo muszą wygrać dzisiaj w Swindon i później będą mieli Lakeside u siebie i ten mecz będzie o awans do PO. Poole dzisiaj w najmocniejszym zestawieniu, chyba pierwszy raz w tym sezonie. Janowski, Ward, Hancock i Jonason to czwórka która powinna zdobyć 40 punktów. Resztę musi dołożyć rezerwa a tam też są zawodnicy którzy potrafią jechać czyli Grajczonek i Dyer. Poole z R/R za Tungada i dodatkowy start dla Jonasona i dla rezerwowych co jest wzmocnieniem. Swindon w pełnym zestawieniu ale ostatnio obniżyli loty i przegrali dwa razy u siebie z Panthers i z Belle Vue co nie daje im powodu do dumy. Słabiej jeździ Andersen. Kennett to też żaden pewniak. Rezerwa jak nie zrobi czegoś w stylu 20-5 z rezerwą Poole to Piraci to wygrają.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Poole Pirates(-11)-Lakeside Hammers 1 @ 1,80 Bet365✅62:28
Dla Piratów to kluczowe spotkanie i muszą je wygrać za 3pkt czyli, co najmniej różnicą 7pkt. Ward, THJ, Hancock i Janowski dzisiaj muszą zrobić jakieś 40pkt i z pewnością stać ich na to. Tungate może jakieś oczka dowiezie ale rezerwowi tez powinni trochę dowieźć, bo Dyer i Grajczonek nieźle jeżdżą, a do tego na rezerwie gości nie ma jakichś mega kozaków. Młoty po mimo tego, że mają 4pkt przewagi nad Piratami, to ciężko im będzie awansować do PO. Młoty bez Pikeja, którego zabraknie do końca sezonu, a dzisiaj jako gość zastąpi go Harris ale ciężko przypuszczać, by miał się zabijać za los tego zespołu. Ułamka nie ma i znowu za niego zz-etka ale skoro jedzie Harris, to Watt traci możliwość jazdy jako zastępstwo, bo będzie miał najwyższą średnią w zespole. Bridger i Świderski będą mieli ciężko by wygrywać z kimkolwiek poza rezerwą i Tungatem. Generalnie, to poza Wattem, który trochę czasu na Wimborne spędził, to nie ma żadnych pewniaków u gości. Piraci z pewnością ogromnie zmotywowani na sukces więc od początku będą chcieli zbudować jak największą przewagę i liczę na pewne i wysokie zwycięstwo z ich strony.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Generalnie, to poza Wattem, który trochę czasu na Wimborne spędził, to nie ma żadnych pewniaków u gości.
też tak myślałem, ale widząc wpis na Twitterze Australijczyka zastanawiam się jak pojedzie... ;)
David Watt ‏@DavidWatt24 7 h
Need a mechanic for tonight. Can anyone help ?
szukanie mechanika na twitterze 8 godzin przed konfrontacją nie jest poważnym zachowaniem... ;)
typ w pełni popieram, sam pograłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
też tak myślałem, ale widząc wpis na Twitterze Australijczyka zastanawiam się jak pojedzie... ;)



szukanie mechanika na twitterze 8 godzin przed konfrontacją nie jest poważnym zachowaniem... ;)

typ w pełni popieram, sam pograłem.
Niech mu żona Chrzanowskiego pomoże, w końcu wiele razy z jej pomocy skorzystał:razz:
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Też skłaniałbym się za handicapem na Poole ale do końca czekałem na ofertę unibet i się nie zawiodłem bo wystawili handi mniejsze -9,5pkt po kursie 1,80 ✅ Biorąc pod uwagę że na Betsafe jest handi -13,5pkt to myśle że warto zaryzykować na Piratów. Według mojej oceny tylko joker może spowodować że handi nie zostanie pokryte przez gospodarzy. Stawka meczu wysoka więc o odpuszczaniu nie może być mowy. Ward, Hancock, Janowski i do tego Jonasson myślę że są w stanie 40pkt spokojnie ujechać. Do tego rezerwy też powinny coś dorzucić. Każdy wynik jak wygrana Poole minimum 10pkt będzie dla mnie sporą niespodzianką
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mads Korneliussen over 9 @ 2,25 Bet365✅18(15)
Bet chyba przekonany, że jest R/R za Bjerre, co by nic nie dało Madsowi. Jednak oficjalne strony Coventry, a także KL pokazują, że jest R/R w miejsce Worralla, a to oznacza jeden dodatkowy bieg dla Korneliussena. Jak wiemy w barwach KL zabraknie Puka, a to oznacza, że Mads zapewne z Bomberem stoczy walkę o bieg 15. Nawet jak tam nie pojedzie, to i tak będzie miał 5 biegów, w których wystarczą same &quot;dwójki&quot;. Rywale z drugiej strony, tacy sobie, bo każdy do objechania więc przy takiej linii i kursie, warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
funias 691

funias

Użytkownik
Informacyjnie dla kolegów.
Zagar nie jedzie, za niego Iversen to może być duży plus dla Asów. Ja niestety zagrałem handi w Typach Dnia nie wiedząc, że w miejsce Zagara wskoczy Puk.
Brakuje również Cooka.
Mecz w Swindon odwołany.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Czy jest mozliwosc aby iversen jechał 6 razy?Na bet365 jest ofera powyzej 13pkt. kurs 2.50 .Jak pojedzie 5x to jak najbardziej można pograć, ma z kim przegrywać ,ward,hancook na nich moze tracic pkt .
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Czy jest mozliwosc aby iversen jechał 6 razy?Na Bet365 jest ofera powyzej 13pkt. kurs 2.50 .Jak pojedzie 5x to jak najbardziej można pograć, ma z kim przegrywać ,ward,hancook na nich moze tracic pkt .
na under masz 2.5, może jechać 6 razy dziś.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Zagara rozbolało gardło, a czemu nie ma Cooka?
Widac pół ligi pracuje na to, zeby Poole weszło do tych play offów...
Edyta: OK, znalazłem. Ważniejszy okazał się mecz Edinburgh w niższej lidze;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Poole Pirates+Peterborough Panthers @ 1,63 Betsson✅
Jak dla mnie najlepsza opcja na dzisiejszy wieczór, to dubel na faworytów. Piraci dzisiaj jadą ostatni mecz i muszą, co najmniej wygrać. Jeśli wygrają za 4pkt(powyżej 6pkt), to wtedy Lakeside będzie musiało swój mecz w Swindon również wygrać, a to już jest niemożliwe patrząc, przez pryzmat kontuzji Pikeja i Ułamka. Belle Vue bez Zagara, za którego Iversen i jest to wzmocnienie ale za Cooka jest zz-etka, a to już osłabienie, bo poza Iversenem, to reszta na pewno nie zrobi, tyle punktów, co on. Zorro, Ostergaard, Woelbert to nie są zawodnicy mega mocni i ciężko będzie im dotrzymać kroku Iversenowi. A Piraci mają moc, bo są Ward, Hancock, Janowski i THJ. Do tego Grajczonek na rezerwie, a i Tungate oraz Dyer są w stanie jakieś oczka dorzucić. Nie powinni mieć problemów z wygraną w Manchesterze.
Panthers już niby poza PO ale ostatnio są w fajnej formie więc warto chyba pograć. Kenio w mega formie, do tego Hougaard i Buczek, którzy u siebie są naprawdę mocni, Kylmakorpi i Fisher też swoje powinni zrobić. Rezerwa po stracie Hougaarda niby słabsza ale i tak dużo mocniejsza, niż u Wilków. Tam z kolei Lindgren i Woffinden to pewniaki ale dalej problem. Skóra jeszcze dorzuci coś, ale rezerwa oraz Wells i Misiek to już mogą mieć problem by z kimkolwiek wygrywać. W obecnej formie Pantery nie powinny mieć problemów z wygraną.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Peterborough - Wolves +10,5 bwin 1,85 ⛔
Lindgren walczy w GP, ale w lidze równia pochyła

Tak jak kolega wyżej napisał, dla Wilków to mecz o pietruszkę, Pantery musza wygrać minimum 7 oczkami, bo wciąż są w grze o PO (mają jeszcze mecz z BV przed sobą). Ale spróbuję zagrać na dodatnie handi, bo przejście najlepszego zawodnika z rezerwy pod trójkę może nieco osłabić siłę rażenia, a Woffi i FL są w stanie odbierać punkty Keniowi. Rezerwowy Wilków ze składu... gospodarzy może też odpalić. Warto się przekonać, czy PP nic nie stracą ze swej mocy.
 
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Birmingham Brummies -Kings Lynn Stars

Chris Charris over 8 | 1.72 | bet365​
W Birmingham drużyna Brummies zmierzy się z King&#39;s Lynn Stars. Faworytem spotkania są gospodarze, którzy wystąpią w swoim najmocniejszym składzie. Po kontuzjach do składu lidera Elite League wrócą w tym meczu Ben Barker oraz Covatti. Z kolei w zestawieniu Gwiazd zabraknie Nielsa Kristiana Iversena, którego jako gość zastąpi Kenneth Bierre.
Zwycięstwo gospodarzy jest niemalże pewne jeśli ktoś chce to kurs 1.10 za darmo. Jednak mój typ na Bombera over 8 pkt. Patrząc na biegi nie ma zbyt wymagających przeciwników, prócz Bierre z którym jest w stanie walczyć o zwycięstwo biegowe, a jako lider powinien poprowadzić Brimingham do zwycięstwa.
STARTY Chrisa
4 bieg
  • Rory Schlein
  • Chris Charris
  • David Bellego
  • Josh Auty

7 bieg

  • Chris Harris
  • Mads Korneliussen
  • Nicolas Covatti
  • Richie Worrall

11 bieg

  • Chris Harris
  • Kenneth Bjerre
  • Nicolas Covatti
  • Lasse Bjerre


13 bieg

  • Martin Smolinski
  • Kenneth Bjerre
  • Chris Harris
  • Rory Schlein

+15 bieg nominowany w którym trzeba zakładać, że Bomber wystąpi
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
+15 bieg nominowany w którym trzeba zakładać, że Bomber wystąpi
A możesz mi wytłumaczyć dlaczego, trzeba tak zakładać? Bomber po mimo tego, że ma wysoką średnią, to nie jest postacią numer 1 w zespole. Gdyby nie fakt, że jadą w jednej parze, to śmiem powiedzieć, że King i Doyle powinni pojechać w biegu 15, bo to chyba najmocniejsi ich zawodnicy. Z resztą Barker i Smolinski, to także mocne punkty. Tak więc bym uważał, bo akurat linia 8pkt przy jego nazwisku, to nie pomyłka, a ocena jego realnych możliwości. Porażki z Bjerre czy Schleinem, to nie będzie zaskoczenie, a nawet taki Korneliussen jest w stanie go objechać.
 
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
A możesz mi wytłumaczyć dlaczego, trzeba tak zakładać? Bomber po mimo tego, że ma wysoką średnią, to nie jest postacią numer 1 w zespole. Gdyby nie fakt, że jadą w jednej parze, to śmiem powiedzieć, że King i Doyle powinni pojechać w biegu 15, bo to chyba najmocniejsi ich zawodnicy. Z resztą Barker i Smolinski, to także mocne punkty. Tak więc bym uważał, bo akurat linia 8pkt przy jego nazwisku, to nie pomyłka, a ocena jego realnych możliwości. Porażki z Bjerre czy Schleinem, to nie będzie zaskoczenie, a nawet taki Korneliussen jest w stanie go objechać.
Bomber jechał 6 dni temu przeciwko Kings Lynn jako gość w ekipie Lakeside, zdobył 14pkt. W ostatnim meczu w Polsce w Daugvapils 9+1 i to nie świadczy o jego kiepskiej formie wręcz przeciwnie. Barker po ciężkiej kontuzji, miał nie jeździć już w tym sezonie więc może pojechać różnie. Według mnie typ jak najbardziej do wygrania, ale jak to w sporcie mogą być różne wyniki
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
w kontekście dzisiejszego meczu warto przeczytać:
http://www.swindonadvertiser.co.uk/sport/speedway/10647125.TAPES_UP__Hans_urges_Robins_to__do_what_it_takes__to_win_the_title/
sami wyciągnijcie wnioski, Rosco mówi, że jadą na maxa, a kapitan do prasy z diametralnie innym stanowiskiem. Ciężko ocenić, może być mega skandal, ale rozsądek podpowiada Rudzikom przegrać i dostać Lakeside w półfinale, a nie Poole, które jeśli ominą kontuzje to będą faworytem do tytułu w obecnej dyspozycji.
warunki ciężkie, bo wczoraj ulewa cały dzień, Hansi może testować przed mistrzostwami Europy, Kildemand nie w pełni sprawny... do niczego nie namawiam, ale radzę z dystansem podejść do dzisiejszej konfrontacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom