>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ale rozsądek podpowiada Rudzikom przegrać i dostać Lakeside w półfinale, a nie Poole,
Dlaczego wprowadzasz w błąd innych userów :?:
Po 1, jeśli Swindon dzisiaj przegra to już na pewno nie zajmie 1 miejsca w rundzie zasadniczej i na pewno nie będzie wybierał sobie rywala, jeśli będzie Lakeside w PO to na pewno Brummies ich wybiorą.
Po 2 brak słów na Twoją wiedzę.
 
D 4

daro744

Użytkownik
Martin Smolinsk over 8 @ 2.10 Bet365 ⛔ 7pkt :;/:

Martin ostatnio przejawia wysoka formę także wydaje mi się ze ten pułap jest spokojnie w jego zasięgu w 4 startach

pkt Smolinski w Birmingham (9,1,10,10,10,10,8,14)
na 8 meczów 2 razy by nie weszło także wydaje mi się ze przy takim kursie warto pograć
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Swindon Robins - Poole Pirates (+6.5 punkta) Expekt
Pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy drużynami Swindon oraz Poole. Zapowiada się ciekawa walka Swindon to aktualni mistrzowie Anglii. W fazie zasadniczej drużyna Swindon zajęła 2 miejsce natomiast Piraci 4. Faworytami zdaje się być drużyna Swindon dość równy skład :Andersen , Batchelor , Kennett ,Kildemand, Morris to wyrównany skład. Piraci natomiast mają 3 bardzo dobrych zawodników Warda , Hancoka i Janowskiego pozostali trochę odstają. Faworytami są zawodnicy Jaskółek ale moim zdaniem handicap+6.5 jak najbardziej do pokrycia przez Piratów
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Swindon✅ + Wolverhampton ⛔1,81 bet365
Jak dla mnie dzisiaj bardzo fajny dubel do zagrania. W obu spotkaniach stawiam na gospodarzy. Ekipa Swindon bardzo wyrównany skład na pozycjach 1-5 z trzema bardzo solidnymi zawodnikami i do tego dwójka Kennett i Morris jak na druga linie na swoim torze wyglądają dobrze. Ekipa Poole to świetny Ward dobry Greg no i właśnie co dalej...Janowski miewa dobre mecze ale też często zdarzają Mu sie wyniki na poziomie 4-5pkt co jest poprostu żenujące i jeśli dzisiaj tak pojedzie to się wcale nie zdziwię. Jak dla mnie dzisiaj Rudziki wygrywają 8-10 oczkami.
Wiliki bez Tajskiego ale mają Iversena co w moim odczuciu wcale ich nie osłabia. Jeden jak i drugi notuje super wyniki a może i ostatnimi czasy Duńczyk jest w lepszej dyspozycji...Drugim liderem jest Fredka Lindgren ktory ostatnio ciut słabiej się spisuje jednak poziom 10pkt jak najbardziej do zdobycia. Skórnicki na swoim torze spisuje sie naprawdę fajnie i potrafi zdobywać bardzo ważne pkt.Wells Miśkowiak i Klindt uważam,że dzisiaj sa spokojnie w stanie wygrywać z rezerwowymi gości.Smolinski ostatnio spuścił z tonu i już tak nie lata a King na wyjazdach traci sporo w porownaniu z występami na swoim owalu.Wygrana Wilków dzisiaj uważa w miarę pewna.
Kildemand - Hancock 1 1,53 Betsafe ✅
Czekałem na taka parę od południa no i się doczekałem. Kildemand lider Rudzików i dzisiaj zapewne będzie podobnie i zakeci się w okolicach 12pkt. Greg niby dobrze się spisuje ale w każdym meczu zdarzaja Mu sie słabsze biegi. Dodatkowo dzisiaj w każdym biegu będzie miał zawodnika z ktorym może przegrać.
POZDRAWIAM RADULA
Kapszti zawsze jak grasz typ w druga strone to mi nie wchodzi...;)
Zadecydował bardzo słaby mecz Iversena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wiliki bez Tajskiego ale mają Iversena co w moim odczuciu wcale ich nie osłabia. Jeden jak i drugi notuje super wyniki a może i ostatnimi czasy Duńczyk jest w lepszej dyspozycji...Drugim liderem jest Fredka Lindgren ktory ostatnio ciut słabiej się spisuje jednak poziom 10pkt jak najbardziej do zdobycia. Skórnicki na swoim torze spisuje sie naprawdę fajnie i potrafi zdobywać bardzo ważne pkt.Wells Miśkowiak i Klindt uważam,że dzisiaj sa spokojnie w stanie wygrywać z rezerwowymi gości.Smolinski ostatnio spuścił z tonu i już tak nie lata a King na wyjazdach traci sporo w porownaniu z występami na swoim owalu.Wygrana Wilków dzisiaj uważa w miarę pewna.
Po takim kursie, moim zdaniem nie ma co sobie nawet dupy zawracać graniem na Wilki. Występy w PO, zawdzięczają świetnej pierwszej części sezonu. Gdyby brać pod uwagę formę z końcówki sezonu, to na pewno można by znaleźć cztery ekipy mocniejsze od nich. King nawet jak na wyjeździe traci, to jednak jest mocny, do tego Barker po kontuzji w formie, Doyle lata aż miło. Do tego Harris i Smoła zawsze dorzucą swoje punkty. Owszem na rezerwie będzie gorzej, bo Tully chyba za Auty&#39;ego jedzie, bo ten z tego, co czytałem, to coś nadgarstkiem ma. Tak czy siak Brummies dzisiaj muszą pojechać dobrze, żeby w rewanżu spokojnie odrobić straty i awansować do finału. Handicapy całkiem fajne więc moim zdaniem spokojnie można grać, tym bardziej, że Fred w Anglii ostatnio spuścił z tonu.
Brummies(+7,5) @ 1,71 Betsson✅44:46
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Mam tu takie taśmy jakby kogoś zainteresowały. Dodam, także krótkie analizy.
Wolves - Birmingham 1 @ 1,35 + Swindon - Poole (-6,5 ) 1 Łącznie : 2,57
Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates, godz. 20:30.
Swindon Robins: Hans Andersen, Edward Kennett, Peter Kildemand, Nick Morris, Troy Batchelor, Lewis Kerr (gość), Kyle Howarth.
Poole Pirates: Darcy Ward, Tomas H. Jonasson, Greg Hancock, Rohan Tungate, Maciej Janowski, Josh Grajczonek, Micky Dyer.
Elite Leauge: Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies, godz. 20:30.
Wolverhampton Wolves: Niels Kristian Iversen (gość), Ricky Wells, Fredrik Lindgren, Robert Miśkowiak, Adam Skórnicki, Ludvig Lindgren, Nicolai Klindt.
Birmingham Brummies: Martin Smolinski, Jason Doyle, Daniel King, Ben Barker, Chris Harris, Nicolas Covatti, Andrew Tully (gość).
Wkraczamy w decydującą fazę w Elite League. Tam najpierw &quot;Wilki&quot; zmierzą się z Birmingham. Jak widać nie wystąpi &quot;Tajski&quot;, ale godnie go powinien zastąpić sobotni zwycięzca GP. Szwecji w Sztokholmie Niels Iversen. Silnym ogniwem jest Fredka, a swoje pkt zdobywają Sqra, Misiek i Wells . Na rezerwie solidny Klindt i Ludvig Lindgreen .
Goście natomiast nie mają lidera w swoich szeregach. Słabą 2 połowę sezonu ma Harris, Smoliński nie jest tak rewelacyjny, ale wciąż przywozi dobre punkty, Barker ogólnie ma słaby sezon, King przebłyski, w dobrej formie jest natomiast Doyle. Na rezerwie niedoświadczony &quot;gość&quot; Tully i Covatti .
Drugi mecz, to pojedynek mistrza z wicemistrzem, czyli rewanż za finał. Jednak forma szczególnie &quot;Piratów&quot; jest trochę gorsza.
Skład ten ma pewniaka w osobie Warda i Hancocka, słaby sezon ma THJ, &quot;Magic&quot; na wyjazdach nie jest tak skuteczny,Tungate jeszcze się obywa na torach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rezerwowi mogą być kluczem w tym zakładzie, jeśli nie zaskoczą, powinien wejść na luzie.
&quot;Rudziki&quot; wygrały rundę zasadniczą i są w bardzo dobrej formie. Świetny kolejny sezon na Wyspach ma Andersen, dzielnie kroku dotrzymuje mu Bachelor, kolejnym liderem jest Kildemand, który tworzy silną parę z Morrisem ,skład seniorski uzupełnia robiący cenne pkt Kennett.


http://www.youtube.com/watch?v=Gu8edpl1R2o
Wilki zawiodły i to bardzo. Nie spodziewałem się tak fatalnego występu Ivera.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maciej Janowski-TH Jonasson(+1) 2 @ 2,04 Betsson
Nikt mi nie powie, że w tym typie nie ma value, bo jest. Przede wszystkim mamy zz-etkę za Tungate&#39;a, a to oznacza dodatkowy start dla THJ. Do tego jedzie w biegu numer 8, gdzie rywale naprawdę w miarę łatwi i tam 2-3pkt spokojnie do zrobienia. Jedzie też 3x w parze z Wardem ale młody Kangur jeździ zespołowo i pomaga swoim kolegom więc może go puścić przed siebie. Ogólnie, to THJ na Wimborne Road spisuje się dobrze więc trochę punktów powinien zdobyć. Janowski jedzie spod numeru 5, a to oznacza mega trudny bieg 13. Do tego jego występ w biegu 15, to nie jest żaden pewniak, bo Ward to tam na bank będzie, a i Hancocka kandydatura też lepiej wygląda. Końcówka sezonu na Wyspach, wydaje mi się, że jest słabsza ale mimo wszystko w Poole jeździ bardzo dobrze. Jednakże dodatkowy start dla THJ, łatwiejszy układ biegów i dodatkowy punkt handicapu, to są argumenty, które mnie przekonują do grania na Szweda, po fajnym kursie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Maciej Janowski-Jason Doyle 2 @ 2,04 Betsson✅8:8 - Doyle wygrał dwa biegi i dlatego plus
Co prawda w Bet365 jest ten sam zakład i 2,15 na Australijczyka ale tam przy remisie mamy pewność porażki, więc wolę taką opcję. Doyle jak wiemy znowu spod numeru 2, a to oznacza, że ma w miarę łatwy bieg numer 8 i tam oczekiwałbym 3pkt. Niby nie prowadzi pary, patrząc przez pryzmat numeru ale to Doyle jest właśnie numerem 1 w drużynie. Forma naprawdę kozacka, co pokazał w półfinałach. Teraz wraca na Wimborne Road, gdzie trochę czasu spędził, zatem atut znajomości toru dochodzi i tym samym w tej parze, ciężko mówić, że w tym aspekcie ma przewagę Magic. Wczoraj był brąz IMP, a jak będzie dzisiaj? Myślę, że wobec takiej formy Darky&#39;ego i Herbie&#39;ego, to ciężko mu będzie uzyskać dostęp do biegu 15. Tak samo w biegu 13 rywale naprawdę trudni i tam też może stracić. Moim zdaniem jest value na Kangura, bo układ biegów łatwiejszy, większe szansę na jazdę w ostatnim biegu oraz zajebista forma oraz podobna znajomość toru, do tej jaką ma Magic.
w Poole dziś Zz-tka za Tungate&#39;a - https://twitter.com/poolespeedway
Także również Magic będzie miał jeden bieg więcej.. więc jeśli utrzyma formę z wczorajszego dnia to może być różnie...
Owszem, że jest zz-etka ale nic to nie zmienia w tej kwestii. Za Tungate&#39;a mogą jechać Jonasson, Newman i Grajczonek.
Potem do usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
looker29 0

looker29

Użytkownik
Birmingham - Poole 1 1,44 Bet365
Wiadomo.. przewaga piratów po pierwszym meczu jest ogromna i losy tytułu są rozstrzygnięte, ale nie wierzę że Brummies nie powalczą o to by z honorem pożegnać się z sezonem i z kibicami..
W sezonie zasadniczym wyraźna wygrana gospodarzy.. Ponadto na własnym torze tylko jedna porażka na początku sezonu. Harris, Doyle pewne punkty, nie wierzę że Smolińśki zaliczy kolejny fatalny występ. Druga Para King z Barkerem też zawalili trochę pierwszy mecz ale na swoim torze z reguły nie zawodzą.. w Pool Darcy i Greg mega pewni, ale już Janowski na obcych torach nie punktuje zbytnio, Grajczonek też raczej mistrz swojego toru, THJ loteria.. Liczę na to że Brummies mają jeszcze cień wiary w tytuł, bo w żużlu nie takie rzeczy się działy i finał będzie pasjonujący..
drugi typ Smoliński over 5 1.90 bet365
no lekka przesada.. nie tak dawno lider teraz miałby nie zdobyć 5 pkt w najważniejszym meczu sezonu.. ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom